kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Gate.io Bonus Yağmuru Devam Ediyor: 1000$’lık İşlem Hacmine Ulaşın, Ödülleri Kapın!

Gate.io Bonus yağmuru hız kesmeden devam ediyor. Vadeli işlemlerde 1000$ işlem hacmine ulaşan kullanıcılar, Gate Points ve deneme bonusları kazanıyor.

Gate.io Bonus Yağmuru Devam Ediyor: 1000$’lık İşlem Hacmine Ulaşın, Ödülleri Kapın!
11.01.2023
155
A+
A-

Gate.io bonus yağmuru hız kesmeden devam ediyor. Resmi internet sitesinde yapılan duyuruda, bedava bonus kazanmak için detaylı bilgilere yer verildi.

İşlem hacmine göre en iyi kripto borsaları arasında ilk 10’da yer alan Gate.io, kullanıcılarını ödüllendirmeye devam ediyor. Vadeli işlemlerde En az 1000$’lık işlem hacmi yapan kullanıcılar, Gate Points ve deneme bonusları kazanıyor.

Gate.io Kayıt

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan Gateio, yeni dönemde kullanıcılarını ödüllendirmeye ve bedava bonus dağıtmaya devam ediyor. Resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, vadeli işlemlerde en az 1000 dolarlık işlem hacmine ulaşan kullanıcılarına bedava Gate Points ve deneme bonusları dağıtacağını belirten Gate.io, bedava bonus kampanyası hakkında ayrıntılı bilgilere yer verdi.

Gate.io Bedava Gate Points Nasıl Kazanılır?

Gate.io bonus

15.12.2022 – 01.02.2023 tarihleri arasında, vadeli işlem yapan kullanıcılara bedava bonus veren Gate.io kripto borsasının vadeli işlem bonus kampanyasına katılmak için yapmanız gereken tek şey, herhangi bir vadeli işlem paritesinde 1000 dolarlık işlem hacmine ulaşmak.

Kampanyaya katılmak için forumu doldurmanız gerekiyor. Forumu doldurmak için tıklayın.

Katılım Koşulları

  • Ödülleri kazanabilmek için KYC 2 tamamlanmış olmalıdır.
  • Gate.io’nun Twitter ve Telegram kanallarını takip edin
  • Zero-Fee kampanyası dahilindeki pariteler, kümülatif hacim hesaplanmasına dahil edilmeyecektir.
    Gate.io nihai kararı verme hakkını saklı tutar.

Kurallar

Gate.io bedava bonus kampanyasına katılmak için aşağıdaki koşullara uygun şekilde hareket etmeniz gerekmektedir.

  • Ödüller kampanya sona erdikten sonra, 14 iş günü içerisinde dağıtılacaktır.
  • Hileli davranışlar yasaktır. Hile yapılması durumunda Gate.io, ilgili kullanıcıları diskalifiye etme ve ödüllerden men etme hakkını saklı tutar.
  • Metnin çevrilmiş hali ile İngilizce versiyonu arasında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda İngilizce metin geçerli olacaktır.
  • Gate.io nihai kararı verme hakkını saklı tutar.

Gate.io Güvenilir mi?

İşlem hacmine göre en iyi kripto borsaları arasında yer alan Gate.io, 2013 yılından bu yana aktif olarak faaliyetlerine devam eden güvenilir kripto borsaları arasında yer almaktadır.

Dönemsel olarak kullanıcıları için farklı etkinlikler düzenleyen Gate.io, hızlı ve güvenilir işlem platformlarından biridir. Güvenlik, hız, varlık güvenliği ve kullanıcı veri güvenliği konusunda güçlü güvenlik önlemleri alan Gate.io, en güvenilir kripto borsaları arasında yer almaktadır.

Gate.io güvenilir mi sorusu hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

SORUMLULUK REDDİ BEYANI: Sitemizde yer alan kripto borsaları (Gate.io, Binance, Huobi) ile herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. Kripto paralar, yüksek risk içerek yatırım araçlarıdır. Sonbilge.Net, uğrayacağınız herhangi bir zararı garanti etmez.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.