kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Pendik En İyi Diş Doktorları: Mükemmel Hizmet ve Tedavi Kalitesi

Pendik en iyi diş doktoru önerilerini hasta yorumları, kolay randevu ve hizmetlerine göre değerlendirerek sizlere sunduk.

Pendik En İyi Diş Doktorları: Mükemmel Hizmet ve Tedavi Kalitesi
03.01.2023
753
A+
A-

Pendik en iyi diş doktoru hakkında edindiğimiz bilgileri, birçok faktörü göz önünde bulundurarak değerlendirdik.

Ağız ve diş sağlığı, üzerinde durulması gereken en önemli konuların başında gelir. Diş bakımı ya da diş hastalıkları ile ilgili yaşadığınız bir problem karşısında alanında başarılı ve deneyimli bir diş hekimi ve diş hastanesi bulmak da önemlidir.

Pendik’te özellikle son zamanlarda çok sayıda diş kliniği açılmaya başladı. Ağız ve diş sağlığı, ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, Endodonti, estetik diş hekimliği, zirkonyum diş, implant diş gibi pek çok hastalıklara bakılan ağız ve diş bölümü alanında doktor seçimi yaparken alanında başarılı bir doktor ve konforlu bir hastane tercih edilmelidir. Pendik en iyi diş doktorları ve en iyi Pendik diş hastaneleri hakkında yaptığımız araştırmaların sonuçlarını sizlere bu yazımızda sunacağız.

Pendik En İyi Diş Doktorları

Doktor AdıÇalıştığı HastaneRandevu
Dt. Eshat Arazİnci DişTıklayın
Dt. Mustafa SöylemezHospitadent Pendik Diş HastanesiTıklayın
Dr. Dt. M. Kürşat ŞahinAlpi DişTıklayın
Diş Hekimi NIMETULLAH YILDIRIMMevsim DişTıklayın
Dt. Erdal TürkkanÖzel KlinikTıklayın
Uzm. Dt. Yunus Emre AşçıÖzel Denttotal Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiTıklayın

Pendik En İyi Diş Doktoru Tavsiyesi

Pendik En İyi Diş Doktoru

Ağız ve diş sağlığını korumak için en iyi diş doktoru önerileri ile hareket etmek önemlidir. Pendik en iyi diş doktoru tavsiyeleri hakkında edindiğimiz bilgileri sizlere sunacağımız bu yazımızda, diş sağlığınızı korumanın keyfini yaşayacaksınız.

İşte Pendik’in en iyi diş doktorları önerileri…

Dt. Eshat Araz

Dt. Eshat Araz
Randevu Almak İçin Tıklayın

Pendik en iyi diş doktoru tavsiyeleri arasında yer alan Dt. Eshat Araz, İnci Diş Kliniğinde hizmet vermektedir. Genç ve deneyimli olmasının yanı sıra birçok ağız ve diş sağlığı alanında gösterdiği başarılı tedavi sonuçları ile Pendik’te diş doktoru tavsiyeleri arasına girmeyi başaran Dt. Eshat Araz ile birçok ağız ve diş sağlığı probleminin tedavisi için hizmet alabilirsiniz.

Dolgu, kanal tedavisi, diş beyazlatma, estetik dolgu, diş taşı temizleme ve Restoratif İşlemler gibi birçok alanda hizmet veren Dt. Eshat Araz, 2015 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Alanında gösterdiği deneyimleri ile tavsiye edilen diş doktoru listesinde yer alan Dt. Eshat Araz, Pendik en iyi özel diş hastaneleri arasında yer alan İnci Diş’te hizmet vermektedir.

Dt. Mustafa Söylemez

Dt. Mustafa Söylemez
Randevu Almak İçin Tıklayın

2011 yılından beri Hospitadent ile çalışan Dt. Mustafa Söylemez, Pendik en iyi diş doktoru önerileri arasında yer almaktadır. Alanındaki deneyim ve başarısı ile kendinden söz ettiren Söylemez, birçok ağız ve diş sağlığı alanında verdiği hizmetleri ile hasta memnuniyetini yakalamayı başarmış bir isimdir.

İstanbul Üniverstesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Dt. Mustafa Söylemez; Oral Diagnoz, İmplant, estetik tedavi ve diş beyazlatma gibi birçok ağız ve diş sağlığı probleminde, hasta memnuniyetini en üst seviyede tutan bir diş hekimidir. Pendik en iyi diş doktoru tavsiyeleri arasında yer alan Söylemez, Pendik’in köklü diş kliniklerinden Hospitadent Klinik’te çalışmaktadır.

Dr. Dt. M. Kürşat Şahin

Dr. Dt. M. Kürşat Şahin
Randevu Almak İçin Tıklayın

Pendik en iyi diş doktoru tavsiyeleri arasında yer alan Dr. Dt. M. Kürşat Şahin, Pendik Alpi Diş’te hizmet vermektedir. Bugüne kadar elde ettiği deneyim ve tecrübeleri ile alanında bilinirlik kazanan Şahin, birçok ağız ve diş sağlığı probleminde sunduğu başarılı çalışmaları ile bilinen bir isim haline gelmeyi başarmıştır.

Protez uzmanı olarak Alpi Diş’te hizmet veren Dr. Dt. M. Kürşat Şahin, diş hekimi önerileri arasında da yer almaktadır. Ağız ve diş sağlığı alanında gösterdiği hassasiyet ve hasta memnuniyetine verdiği önem ile öne çıkan doktor, en iyi diş doktoru tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

Dt. Nimetullah YILDIRIM

Dt. Nimetullah YILDIRIM
Randevu Almak İçin Tıklayın

Estetik diş hekimliği ve İmplantoloji alanında gösterdiği başarıları ile Pendik en iyi diş doktoru tavsiyeleri arasında yer alan Nimetullah Yıldırım, Pendik Mevsim Diş’te hizmet veren bir hekimdir. 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra çeşitli kliniklerde diş hekimi olarak çalışan Dt. Nimetullah Yıldırım, 2015 yılında kurduğu Mevsim Diş Kliniği’nde hastalarına hizmet vermeye başladı.

Birçok ağız ve diş sağlığı probleminde gösterdiği başarıları ile en iyi diş doktoru önerileri arasında yer almayı başaran Dt. Nimetullah Yıldırım, Pendik’te köklü bir diş kliniği olan Mevsim Diş’te hastalarına hizmet vermektedir.

Dt. Erdal Türkkan

Dt. Erdal Türkkan
Randevu Almak İçin Tıklayın

Özel kliniğinde ağız ve diş hastalıkları alanında hizmet veren Dt. Erdal Türkkan da Pendik en iyi diş doktoru önerileri arasında yer almaktadır. Diş dolgusu, köprü, kanal tedavisi, implant, zirkonyum gibi birçok diş sağlığı alanında sunduğu hizmetleri ile Pendik en iyi diş doktoru önerileri listesinde yer almayı başaran Dt. Erdal Türkkan ile ağız ve diş sağlığı tedavilerinde başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Pendik’de özel bir klinikte hizmet veren Dt. Erdal Türkkan, eşi Dt. Ece Türkkan ile birlikte hastalarını ağırlamaktadır. En iyi diş doktoru önerileri arasında yer alan ve Pendik’te hastaların tercih ettiği bir isim olan Dt. Erdal Türkkan ile ağız ve diş sağlığı problemlerinizi kolaylıkla çözebilirsiniz.

Uzm. Dt. Yunus Emre Aşçı

Randevu Almak İçin Tıklayın

Pendik en iyi diş doktoru önerileri arasında yer alan Uzm. Dt. Yunus Emre Aşçı, sunduğu hizmetleri ile bilinen bir isim haline gelmiştir. Özel Denttotal Kliniği’nde hizmet vermektedir. Ağız, diş ve çene cerrahisi alanında hizmet veren Aşçı, birçok ağız ve diş hastalığı problemlerinde başarılı tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Uzm. Dt. Yunus Emre Aşiı, 2021 Yılında Uzmanlık eğitimini tamamlayarak Ağız Diş ve Çene Cerrahisi dalında uzman doktor oldu. 2016-2021 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çene cerrahisi uzmanı olarak görevlendirme ile genel anestezi altında Ortognatik cerrahi ve kalça (iliac) kemiğinden kemik nakli, kanser cerrahisi, tümör ve kist cerrahisi ameliyatların katıldı.

Diş Doktoru Nasıl Seçilir?

Pendik en iyi diş doktoru önerilerini oluştururken, hizmet verdikleri poliklinik, hizmet verdikleri alanlar ve hasta yorumlarını değerlendirerek listemizi oluşturduk. Diş hekimi seçerken üzerinde durulması gereken önemli bazı hususlar vardır. Bunlara dikkat ederek diş hekimi seçmeniz, daha sağlıklı sonuç almanızı sağlayacaktır.

Aşağıda önerdiğimiz şekilde diş hekimi seçmeniz, daha sağlıklı tedavi sonucu almanızı etkileyecektir.

Eğitim ve deneyim: Bir diş doktoru için mutlaka bir diş hekimliği eğitimi olmalıdır. Ayrıca, doktorun deneyimi de önemlidir, çünkü deneyimli bir diş doktoru daha deneyimli ve daha tecrübelidir.

Randevu kolaylığı: Bir diş doktorunun randevu verme kolaylığı önemlidir. Eğer doktorunuzun randevuları çok meşgulse veya randevu vermekte zorluk çekiyorsa, diğer seçenekleri değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Tedavi yöntemleri: Diş doktorunuzun kullandığı tedavi yöntemleri de önemlidir. Eğer bir tedavi yöntemine karşı bir aversiyonunuz varsa veya bir tedavi yöntemine uygun olmadığınızı düşünüyorsanız, bu durumu doktorunuzla konuşun ve alternatif seçenekleri tartışın.

Müşteri hizmetleri: Diş doktorunuzun müşteri hizmetleri de önemlidir. Eğer doktorunuz veya ekibi sizi iyi bir şekilde ağırlıyor ve sorularınıza cevap veriyorsa, bu doktor için bir artıdır.

Fiyat: Diş doktorlarının fiyatları değişebilir ve bu konuda araştırma yapmak faydalı olabilir. Ancak, unutmayın ki en ucuz seçenek her zaman en iyi seçenek olmayabilir. Doktorunuzun eğitimi, deneyimi ve hizmet kalitesi de fiyata dahil edilmelidir.

İstanbul En İyi Diş Doktoru ÖnerileriEn İyi Üroloji Doktorları
İstanbul En İyi Kadın Doğum Doktoruİstanbul En İyi Çocuk Doktoru
Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.