ref: refs/heads/v3.0
kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

İstanbul En İyi Çocuk Doktoru İletişim Bilgileri

İstanbul En İyi Çocuk Doktoru İletişim Bilgileri
15.10.2021
629
A+
A-

İstanbul en iyi çocuk doktorları hakkında yaptığımız araştırmayı sizlere sunarak çocuğunuzun sağlığını güvence altına almanıza yardımcı oluyoruz. Unutmayın, sık sık çocuk doktoru değiştirmek, takibini zorlaştıracağı için mecbur kalmadıkça doktor değiştirmeyin.

Yeni doğandan itibaren ailenize yeni katılan çocuklarınız için en iyi imkânları sunmak isteriz. Hastalıkta ya da sağlıkta en iyi imkânlar dâhilinde olmalarını arzu ederiz. Özellikle hastalık gibi istenmeyen durumlar karşısında alanında en iyi çocuk doktorlarının elinde, iyileşmesini ve tedavi edilmesini arzu ederiz. Bunların yanı sıra yeni doğandan itibaren gelişimsel faktörlerinin takibi içinde, uzman çocuk doktorlarına çok ihtiyaç duyarız.

İstanbul En İyi 4 Çocuk Doktoru

İstanbul en iyi çocuk doktoru

Çocuğunuzun sağlığı için doktor arayışı içerisinde iseniz bu yazımız tam size göre. Alanında uzman ve en çok tercih edilen uzman çocuk doktoru adreslerini ve iletişim bilgilerini sizlere sunuyoruz.

1- Yrd. Doç. Dr. Vilda Barlas

İstanbul en iyi çocuk doktoru önerileri arasında yer alan ve aynı zamanda Bahçeşehir’in en iyi çocuk doktorlarından sadece biri olan, Doktor Vilda Barlas 1993 yılı İstanbul (ÇAPA) tıp fakültesi mezunudur. Ayrıca Cerrahpaşa da, tıp fakültesi çocuk sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında da uzman eğitimini tamamlayarak, bu alan üzerine hizmetler sunmaktadır. Ayrıca mesleğini icra ederken her zaman güler yüzlülüğüyle hasta çocuklarına sevgi ve şefkatle yaklaşmaktadır.

Yılların bilgi ve deneyimiyle işine olan aşkıyla her zaman işinin hakkını vermeye çalışan en iyi çocuk doktorlarından biridir. Ayrıca Doktor Vilda Barlas daha önce Amerikan Hastanesi Yeni doğan Yoğun bakım, Florance Nightingale Hastanesi Yeni doğan Yoğun bakım, Barlas Cerrahi Tıp Merkezinde ve son olarak da Medicine Plus Tıp Merkezi’nde görev yaptı.

Adres: 2.Kısım Mahallesi Şelale Caddesi Şelale Villa No:38 Bahçe şehir

Google haritasında görmek için tıklayın

İnstagram Adresi için tıklayın

2- Prof. Dr. Yonca Tabak

Prof. Yonca Tabak’ı ara ara ekran başında görmüşsünüzdür. Alanında yapmış olduğu çocukla ve alerji kitap kitabıyla adını duyurmuştur. Çünkü bu konu üzerine ciddi çalışmalar yapmıştır. Çocuklarınızın için alanında en iyi Prof. çocuk doktoru arıyorsanız, mutlaka Kadıköy’de kendisiyle tanışmalısınız. İstanbul en iyi çocuk doktoru önerileri arasında yer alan Prof. Dr. Yonca Tabak ile çocuğunuzun sağlığını güven altına alabilirsiniz.

Özveri ve güler yüzlülüğü sayesinde her çocuğun kalbine kolay bir şekilde girebilmektedir. Çalışma hayatı boyunca, Marmara Üniversitesi Çocuk Alerji Bilim Dalı Çocuk Alerjisi Uzmanı, İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Alerjisi Uzmanı, İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi – Çocuk Alerjisi Öğretim Üyesi, Ana Bilim Dalı başkanlığı, gibi önemli görevlerde bulunmuş ve hizmet etmiştir.

Adres: Bağdat Cad.no: 132 / 7 Fener yolu, Kadıköy, İstanbul

Google haritasında görmek için tıklayın

İnstagram adresi için tıklayın

3- Uzman Doktor Anıl Yeşildal

İstanbul en iyi çocuk doktoru listesi içerisinde yer alan Uzman Doktor Anıl Yeşildal, çocuk sağlığı ve hastalıkları dalında almış olduğu ödüllerle başarısını onaylatmış en iyi uzman çocuk doktorlarından biridir. Ayrıca çocuklarda kolay kolay ilaçlara başvurmayan Anıl Yeşildal, mümkün mertebede az ilaçla ve doğal yollarla çocuklara tedavi yöntemleri ile bilinir.

Fransa’nın başkenti Paris’te HôpitalNecker (Çocuk Hastanesi’nde), Alerji ve Çocuk Akciğer Hastalıkları servisinde gözlemci asistanlık yaptı. Ayrıca İstanbul Tıp Fakültesi PRETAM, Uzman doktor – Prof. Dr. Memnune Apak ile birlikte genetik hastalıkların teşhis ve araştırmaları üzerine ciddi çalışmalarda görev aldı.

Şafak Hastanesi, Kadrolu çocuk hekimi – Yeni doğan yoğun bakım, prematüre bakımı, sağlam çocuk izlemi, nadir hastalıkların teşhisi çalışmaları ve Bahçelievler Medicana Hastanesinde gece Çocuk Hekimliği görevlerinde hizmet etmiştir. Özverili ve güler yüzlü çocuk doktoru olan doktor anıl Yeşildal Halen Acıbadem Etiler Tıp Merkezi’nde görev yapmaktadır.

Adres: Nispetiye Cad. Aytar Sok.No:40 Levent İstanbul

Google haritasında görmek için tıklayın

4- Prof. Dr. Reha Cengizlier

İstanbul en iyi çocuk doktoru önerileri arasında yer alan ve Ataşehir’de güvenilir ve güler yüzlü bir çocuk doktoru arıyorsanız mutlaka Prof. Doktor reha Cengizlier’e tanışmayı ihmal etmeyin. Ataşehirde en iyi çocuk doktoru arayanlar için, her zaman kolay ve ulaşılabilir olan reha bey, başarılı ve deneyimleriyle işini en iyi yapan doktorlardan biridir. Çocuklara karşı naif duruşuyla onları ürkütmeden işini en kısa sürede çözümlemektedir. Kendisine ait muayenesi bulunan Doktor Cengizlier hastalarını oda kabul etmektedir.

Adres: Vedat Günyol Caddesi Defne Sokak No:1 Flora Residence Kat:9 D:914, Ataşehir İstanbul

Google haritasında görmek için tıklayın

Çocuk Doktoru Nasıl Seçilmelidir?

Sık sık çocuk doktoru değiştirmek gibi bir duruma mecbur kalmadıkça başvurulmamalıdır. Yeni doğandan itibaren çocuklarımızın takibini yapan bir doktor belirlemeliyiz. Bu çocukların takibini ve sağlık açısından gelişimini, önemli derece de etkilemekte ve de hızlandırmaktadır.

Şu da bir gerçektir ki çocuklar sağlık personellerinden biraz ürkmektedir. Sık sık değiştirilen doktorlar tedavi sürecini sil baltan başlatacağı gibi. Çocuklarımızın da psikolojisini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu durumda tedavi olmaktan kaçınmaya çalışırlar. Onun için ailelerin en dikkat etmesi gereken önemli noktalardan biri, mutlaka devamlı gidebilecekleri bir doktorda karar kılmalarıdır.

Almış olduğumuz tavsiyeler ve ulaşılabilirlik açısından en iyi doktor tavsiyelerini burada paylaşma ihtiyacı hissettik. Bizim için her doktor kıymetli ve özeldir. Edindiğimiz bilgiler dahilinde, bizde bu konu üzerine kaleme almış olduğumuz İstanbul’un en iyi uzaman çocuk doktorlarını burada bir araya getirdik. Faydalı olmasını dileyerek sağlıklı günler dileriz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En İyi Göz Hastanesi ve En İyi Göz Doktoru
İstanbul En İyi Ortopedi Doktoru
İstanbul En İyi Terapist Psikolog İletişim Bilgileri
Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.