kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Mutlu Gülüşler İçin İstanbul En İyi Diş Doktoru Önerileri

Mutlu Gülüşler İçin İstanbul En İyi Diş Doktoru Önerileri
09.12.2022
2.189
A+
A-

Diş ağrısı söz konusu olduğunda “iyi doktor” yerine çözüm sunabilecek herhangi bir doktor aranır. Fakat diş sağlığının önemli bir konu olduğu inkar edilmeyecek kadar gerçektir.

Dişleriniz ile ilgili genel olarak yaşadığınız bir problem varsa ve çözüm arıyorsanız kısa sürede çözüm sunabilecek bir doktor yerine en iyi diş doktoru aramasında bulunmanız çok daha iyi olacaktır. İstanbul en iyi diş doktoru hakkında yaptığımız araştırmalar, kullanıcı yorumları ve diğer ayrıntıları bu yazımızda sizlere sunuyoruz.

Diş doktoru seçimi yaparken alanında başarılı ve en iyi diş doktoru listesine girmiş isimleri tercih etmek daha doğru olur. Bunun için de çeşitli bazı metrikler çerçevesinde araştırma yapmanız gerekir.

Diş doktoru seçerken; doktorun geçmişi, diplomalar, hizmet verdiği hastaneler, hasta memnuniyeti gibi önemli metrikleri inceleyerek seçim yapmalısınız.

Bu yazımızda, alanında başarılı İstanbul’un en iyi diş doktorları listesini oluşturduk. Doktorların alanlarındaki kariyeri ve diş hastalıkları alanında verdikleri hizmetleri, hastaların memnuniyet dönüşü gibi birçok ayrıntıyı göz önünde bulundurarak listemizi oluşturduk.

İstanbul En İyi Diş Doktoru Tavsiyesi

İstanbul’un en çok tercih edilen en iyi diş doktoru listesini hazırlarken kullanıcı yorumlarına büyük bir önem vererek hazırladık. İşte İstanbul en iyi diş doktoru listesi…

Dr. Dt. Çağdaş Çağlar Laçin

Dr. Dt. Çağdaş Çağlar Laçin

Çalıştığı Hastane

Randevu al

Özel Klinik Tıklayın

Diş eti hastalıkları, periodontal tedavi, periodontal cerrahi, diş eti greftleri, implant, gülüş tasarımı alanlarında başarılı çalışmalarıyla İstanbul’un en iyi diş doktoru listesine girmeyi başaran Dr. Dt. Çağdaş Çağlar Laçin, İstanbul / Bakırköy’deki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Ekibi ve doktor hakkında yapılan yorumlar incelendiğinde, hastalarının son derece memnun kaldıkları görülmektedir. En iyi diş doktoru listesinde yer alan Dr. Dt. Çağdaş Çağlar Laçin, diş hastalıkları problemlerinde tercih edebileceğiniz isimdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kartaltepe, İncirli Cd. No:66 D:3B, 34144 Bakırköy/İstanbul

Randevu Telefon: +90544 850 3891

İnstagram hesabı için tıklayın

Dr. Buket Coşkuner Gönül

Dr. Buket Coşkuner Gönül

Çalıştığı Hastane

Randevu al
Buket Ortodonti Tıklayın

Ortodonti, implant, protez, gülüş tasarımı, dişeti tedavileri, pembe estetik, kanal tedavisi ve dolgu alanlarındaki hizmetleriyle İstanbul en iyi diş doktoru listesine giren Dr. Buket Coşkuner, İstanbul / Şişli’de yer alan Buket Ortodonti kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarıyla kendinden söz ettiren ve hasta hakları ile hastalarının memnun kalmasını sağlayan Dr. Buket Coşkuner Gönül, en iyi diş doktoru listesinde yer almaktadır. 2002’den bu yana aktif olarak hizmet veren Dr. Buket Coşkuner, gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz adreslerin başında gelmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ortaklar Cad. Naşit Apt. No:26 D.2 Şişli İstanbul

Randevu Telefon: +90544 267 24 84

İnstagram hesabı için tıklayın

Dr. Dt. Tolga Gülçiçek

Dr. Dt. Tolga Gülçiçek

Çalıştığı Hastane

Randevu Al
İstanbul İmplantoloji

Tıklayın

İstanbul en iyi diş doktoru listesinde yer alan ve başarılı çalışmalarıyla bugüne kadar tüm hastalarından olumlu yorum alan Dr. Dt. Tolga Gülçiçek, İstanbul / Ataşehir’de ağız ve diş hastalıkları alanında hizmet vermektedir.

En iyi İmplant diş hekimleri arasında yer alan Dr. Dt. Tolga Gülçiçek, İstanbul İmplatoloji Kliniği’nde alanında başarılı diğer ekibi ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

2007 yılı Kasım ayından bu yana İstanbul Ataşehir’deki Kliniğinde İmplantoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Ağız içi Kemik Nakli Cerrahileri, Kalça Kemiği (iliac kemik) gibi ileri düzey Kemik Greft Nakilleri ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında hizmet sunmaya devam eden Dr. Dt. Tolga Gülçiçek, en iyi diş doktoru listesinde yer alan isimlerdendir.

İletişim Bilgileri:

Adres: Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv. No:49, 34758 Ataşehir/İstanbul

Randevu Telefon: (0216) 455 50 00

İnstagram hesabı için tıklayın

Doç. Dr. Şule ÇILDIR

Doç. Dr. Şule ÇILDIR

Çalıştığı Hastane

Randevu Al
Dentway

Tıklayın

İstanbul en iyi diş doktoru listesinde yer alan diğer bir isim ise Doç. Dr. Şule ÇILDIR’dır. 2011 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda doçentlik eğitimini tamamlayan Doç. Dr. Şule ÇILDIR, İstanbul Kadıköy’de hizmet veren Dentway Diş Kliniği’nde görev almaktadır.

Başarılı aktif çalışmaları ile en başarılı diş doktoru listesi arasında yer edinmeyi başaran Doç. Dr. Şule ÇILDIR, ulusal ve uluslararası birçok dergide makale kaleme almış, yurtdışında birçok konferansa konuşmacı olarak katılmıştır. En iyi diş doktoru listesinde yer alan başarılı Doç. Dr. Şule ÇILDIR, diş sağlığı konusunda tercih edebileceğiniz isimlerden biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: Suadiye, Bağdat Cd. No:404 D: 6, 34740 Kadıköy/İstanbul

Randevu Telefon: 444 2 060

İnstagram hesabı için tıklayın

Dt. Melih Özgen

Dt. Melih Özgen

Çalıştığı Hastane

Randevu al
Özel Klinik

Tıklayın

Diş protezi, kanal tedavisi, estetik diş hekimliği, implant, diş ve çene bozuklukları, çocuk diş hekimliği ve diş eti hastalıkları alanında uzun yıllardan beridir hizmet veren Dt. Melih Özgen, İstanbul / Şişli’de bulunan kliniğinde hizmet vermektedir.

Modern tekniklerle ağız ve diş hastalıkları alanında başarılı sonuçlar sunan Dt. Melih Özgen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, İstanbul en iyi diş hekimi listesinde yer almaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Halaskargazi Cad. Harbiye Han Apt. No:2 Kat:5 Harbiye/İstanbul

Randevu Telefon: +90 555 029 9584

İnstagram hesabı için tıklayın

Dr. Mahmut Genç

Dr. Mahmut Genç

Çalıştığı Hastane

Randevu al
Özel Klinik

Tıklayın

Pendik en iyi diş doktoru listesinde yer alan ve genç yaşında büyük başarılara imza atan Dr. Mahmut Genç, bugüne kadar edindiği deneyimlerini özel kliniğinde hastalarına sunuyor.

Estetik diş hekimliği, implant ve ortodonti alanlarında sunduğu başarılı sonuçları ile hastalarının memnuniyetini kazanmayı başaran Dr. Mahmut Genç, İstanbul / Pendik’te hizmet vermektedir.

Hacettepe Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden 2011 yılında mezun olan Dr. Mahmut Genç, sunmuş olduğu tüm alanlarında hastalarından olumlu yorum almış bir isimdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Doğu Mahallesi Aydınlıyolu Cad. Pendik Köşkleri Sitesi No:104, D:C blok, 34500 Pendik/İstanbul

Randevu Telefon: 0505 045 60 75

İnstagram hesabı için tıklayın

Prof. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu

Prof. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu

Çalıştığı Hastane Randevu Al
Özel Klinik Tıklayın

Estetik Diş Hekimliği, Diş Beyazlatma, Lingual Ortodonti, Full Porselen Kronlar, Ortodonti, Estetik Dolgular, Porselen Laminalar, Zirkonyum, Empress Köprüler, Bonding, İmplant, Kanal Tedavisi, Çene Cerrahisi, Beyaz ve Pembe Estetik, Gülüş Tasarımı ve daha birçok ağız ve diş hastalıkları alanında hizmet veren Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, en iyi diş doktoru listesinde yer alan isimlerden biridir.

İstanbul / Beşiktaş’ta kendine ait özel kliniğinde hizmet veren başarılı diş doktoru, hasta memnuniyetine önem veren yönleri ile İstanbul en iyi diş doktoru listesine girmeyi başarıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Zorlu Center Levazım mahallesi Koru Sokağı No:2 Teras evler T0 Katı Daire:007, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Randevu Telefon: 0531 707 77 77

İnstagram hesabı için tıklayın

Dr. Dt. Ayşegül Mekikoğlu

Dr. Dt. Ayşegül Mekikoğlu

Çalıştığı Hastane Randevu Al
Özel Klinik Tıklayın

İmplant, diş beyazlatma, 20 yaş diş çekimi, estetik uygulamalar, ortodonti ve pembe estetik diş eti hastalıkları alanında başarılı çalışmalara imza atarak İstanbul en iyi diş doktoru listesine girmeyi başaran Dr. Dt. Ayşegül Mekikoğlu, İstanbul / Kadıköy’de bulunan özel diş kliniğinde hizmet vermektedir.

2006 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan, Mekikoğlu, 2011 yılında Gazi üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında doktorasını tamamladı.

Yurtiçi ve yurtdışı implant uygulamaları, implant uygulamalarında ileri cerrahi yöntemler ve estetik diş hekimliği uygulamaları hakkında birçok eğitim ve seminerlere katılan en iyi diş doktoru listesindeki Dr. Dt. Ayşegül Mekikoğlu, hastaları tarafından son derece olumlu yorum almayı başarmış bir isimdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Fenerbahçe, Fener Kalamış Cd. No:17 Daire:4, 34726 Kadıköy/İstanbul

Randevu Telefon: 0850 474 3148

İnstagram hesabı için tıklayın

Bir Diş Hekiminde Nelere Bakmalı?

Belirli sigorta planlarına sahip kişiler için indirimler sunan bazı diş hekimliği planları vardır. Diş doktoru sayfasına ya da internet sitesine bakarken, bu imkanın olup olmadığını bakılmalıdır.

Bazı diş doktoru sitelerinde sigorta şirketlerinin bir listesini ve indirimlerle sundukları planları içerir. Ayrıca, diş hekimliği planı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için her şirketin ana sayfasına bir bağlantı içerir. Bu da diş hekimi seçerken bakılması gereken önemli bir ayrıntıdır.

Sizin İçin En İyi Diş Doktoru Nasıl Seçersiniz?

En iyi diş doktoru seçmek için öncelikle doktorun profiline, geçmişine, alanındaki başarısına ve hasta yorumlarına bakmalısınız. Ancak bu şekilde en iyi diş doktoru listesine ulaşarak karar aşamasını başarı ile geçebilirsiniz.

Buna da Göz Atın

En İyi Göz Doktoru

En İyi Diş Doktoru Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İyi diş doktoru nasıl bulunur?

İyi diş doktoru bulmak için öncelikle bulduğunuz diş doktoru hakkında internet sitelerinden araştırma yapın, hasta yorumlarını inceleyin ve uzmanlık alanlarında sundukları hizmetler hakkında bilgi edinin.

Dr. Dt. Çağdaş Kışlaoğlu hangi hastanede?

Dr. Dt. Çağdaş Kışlaoğlu, herhangi bir hastaneye bağlı çalışmamaktadır. Beşiktaş/İstanbul’da bulunan kendi özel kliniğinde hizmet vermektedir.

Kaç ayda bir diş doktoruna gidilmelidir?

Ağız ve diş hastalıkları uzmanları, sağlıklı birinin de en az 6 ayda bir diş kontrolüne gidilmesi gerektiğini belirtiyor.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 2]
Yorumlar

 1. Betul Arıkız dedi ki:

  Her gittiğimde çok güzel karşılanıyorum Doktorum Dr. Mahmut Genç çok memnunum doktorumdan diş teli tedavisi görüyorum ve diğer diş kliniklerine göre hem kaliteliler hem de kullandıkları malzemeler çok güzel . Düşünecek olanlara tavsiye ediyorum gözüm Kapalı 🙂

 2. Serap Gürbüz dedi ki:

  Kendilerine çok teşekkür ederim Ayşegül hanım süreç boyunca çok ilgiliydi, çözüm odaklı ve güleryüzlü, hasta takibi çok güzel. Doktorum Dr. Dt. Ayşegül Mekikoğlu hanım çok kibardı ve sıkıntısız bir implant deneyimim oldu, isteyen herkes tercih edebilir rahatlıkla ?

 3. Seda tugce Duzel dedi ki:

  Tedavi yöntem ve teknikleri hakkında hastasını adım adım bilgilendiren, hastalarına üst düzey ilgi ve alaka gösteren şakacı kimliğiyle beni güldüren 🙂 sevgili Dr. Mahmut Genç’ e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

 4. Demet Kır dedi ki:

  Ben Floryada oturuyorum. Tavsiye temiz doktorlar içerisinde bana yakın olan yoktu. Kendi araştırmalarım ile diş hekimi Sertaç Kızılkaya ya buldum. Son derece memnun kaldım. Daha önce yaptırdığımız diş kaplamalar yenilendi. Şimdi kendi dişim gibi oldu. Her doktor iyi diş yapamıyor bu bir gerçek. Dikkatli seçmek gerekiyor ve iyi doktorlara da ödüllendirmek gerekiyor.
  Florya tarafında oturanlar için tavsiye edebilirim.