Sağlık

İstanbul’da En İyi Cildiye Doktoru Kimdir? 5 Dermatolog Önerisi

En iyi cildiye doktoru araştırmasında elde ettiğimiz bilgileri sizlere sunarak, yaşadığınız cilt hastalıkları karşısında doktor seçimi yapmanıza yardımcı olacağız.

Dermatoloji ya da halk arasında “cildiye” doktoru deri ekleri (saç, tırnak, ter bezleri), ağız içi gibi mukoza bölgeleri ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavilerine bakan doktorlara verilen unvandır.

İstanbul’da en iyi cildiye doktoru listesine eklediğimiz doktorlar, yaşadığınız cilt problemleri ile ilgili sonuç bulabileceğiniz en iyi doktorlardır.

En Çok Tercih Edilen Cildiye Doktorları

En iyi cildiye doktoru

Cilt hastalıkları, en sık görülen hastalıklar arasında yer alır. Ciddi ya da daha az riskli cilt hastalıklarında doğru bir uzmana görünmek ve tedavi olmak daha kesin sonuç verir. İstanbul en iyi cildiye doktoru listesini hazırlarken, hastaların en çok memnun kaldıkları doktorları göz önünde bulundurduk.

En İyi Dermatologlar İstanbul

Aşağıdaki listeyi inceleyerek alanında başarıları ile tanınan İstanbul’un en iyi dermatologlarından randevu alarak cildinizle ilgili yaşadığınız rahatsızlığın kısa sürede geçmesini sağlayabilirsiniz.

Uzm. Dr. Seda Cebeci Özbay

İstanbul’da en iyi dermatolog listesinde yer alan Uzm. Dr. Seda Cebeci Özbay, sunduğu başarılı hizmetleri ile kendinden söz ettiren bir isimdir.

Uzm. Dr. Seda Cebeci Özbay Kimdir?

Seda CebeciUzm. Dr. Seda Cebeci Özbay 2014 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 2015-2020 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları (ABD) ihtisas eğitimini tamamlayıp, zorunlu hizmetini Mardin Midyat Devlet Hastanesi’nde yapmıştır. Özel Medar Ataşehir ve Gölcük Hastanesi’nde medikal ve kozmetik dermatoloji alanlarında hastalarına hizmet vermektedir.

Daha sonraki dönemlerde farklı hastanelerde deri hastalıkları alanında görevde bulunan Özbay, İstanbul Pendik’teki kliniğinde hastalarını ağırlamaktadır.

Randevu Almak için Tıklayın

Instagram Hesabına Gitmek İçin Tıklayın

Haritadan Ulaşmak İçin Tıklayın

Uzm. Dr. Ayfer Aydın

İstanbul’da en iyi cildiye doktoru listesinde yer alan Uzm. Dr. Ayfer Aydın, alanındaki başarısı ile hasta memnuniyetine önem veren bir isimdir. Cilt hastalıkları alanında edindiği deneyim ve tecrübesi ile en iyi dermatolog listesine girmeyi başaran Aydın, birçok cilt hastalıkları tedavisi ve tanısı alanında hizmet vermektedir.

Uzm. Dr. Ayfer Aydın Kimdir?

Ayfer AydınDermatoloji Kliniğimiz, Cilt, Saç, Tırnak ve Mukoza Hastalıklarının hem yaygın hem de nadir problemlerinin çözümüne yönelik medikal tedavi sunar.

Dr. Ayfer Aydın, Tıbbi, Kozmetik Dermatoloji ve Dermatolojik Cerrahi konularında 20 yıla yakın tıbbi deneyime sahiptir.

Çok sayıda hastanın zor ve rahatsız edici cilt rahatsızlıklarının üstesinden gelmesine yardımcı oldum. Güneş hasarı, akne (sivilce) ve akne izleri, kırışıklıklar, varisler , saç dökülmesi, kellik , sedef hastalığı, vitiligo, tırnak batması, cinsel yolla bulaşan hastalıklar , genital bölge estetiği ve idrar kaçırma tedavisine kadar uzanan geniş bir yelpazede sorunlarınıza en doğru tedaviyi bulmaya çalışıyor

Randevu Almak İçin Tıklayın

Instagram Hesabına Gitmek İçin Tıklayın

Haritadan Ulaşmak İçin Tıklayın

Uzm. Dr. Emre Kaynak

Cildiye en iyi doktor listesinde yer alan Uzm. Dr. Emre Kaynak, cildiye hastalıkları konusunda edindiği deneyim ve tecrübeleri ile birçok cilt hastalığının tanısında ve tedavisinde tercih edilen isimler arasında yer alır.

İstanbul Şişli’de hizmet veren Emre Kaynak, deneyimleri ve tecrübeli ekibi ile cilt hastalıkları konusunda danışabileceğiniz tanı ve tedavi hizmeti alabileceğiniz bir isimdir.

Uzm. Dr. Emre Kaynak Kimdir?

Emre kaymak2011 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2012-2016 yılları arasında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Deri ve Zührevi Hastalıklar Kliniği’nde ihtisasını yaptı.

2016-2018 yılları arasında Tunceli Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladı ve aynı yıllarda Dermatoloji Asistan Hekim Kolu Eş Başkanlığı’nı yürüttü. Uzmanlık eğitimi sürecinde, asistan hekimlerin eğitiminde estetik ve kozmetik alanındaki sorunların tespit edilip çözülmesi için de çalıştı.

Estetik dermatolojiye olan ilgisinden dolayı uzmanlık eğitimini tamamlayınca kendisini bu konuda geliştirmeye adamıştır. Çalışmalarına estetik ve kozmetik dermatoloji alanında devam etmektedir.

Randevu Almak İçin Tıklayın

Instagram Hesabına Ulaşmak İçin Tıklayın

Haritadan Ulaşmak için Tıklayın

Uzm. Dr. H. Nur Öztürk

Alanında gösterdiği başarıları ile kendinden söz ettiren en iyi cildiye doktoru listesinde yer alan Uzm. Dr. H. Nur Öztürk, İstanbul Bakırköy’de deri ve cilt hastalıkları üzerine hizmet veren bir isimdir.

Kliniğinde yaptığı başarılı tedavileri ile İstanbul en iyi cildiye doktoru listesinde yer almayı başaran Öztürk, deneyim ve tecrübeleri ile doğru sonuçlara ulaşan bir isimdir.

Uzm. Dr. H. Nur Öztürk Kimdir?

 Uzm. Dr. H. Nur Öztürk

Randevu Almak İçin Tıklayın

Instagram Hesabına Ulaşmak İçin Tıklayın

Haritadan Ulaşmak için Tıklayın

Uzm. Dr. Dilek Başaran

İstanbul’da en iyi kadın cildiye doktorları arasında yer alan Uzm. Dr. Dilek Başaran, aldığı eğitim ve edindiği tecrübeleri ile kendinden söz ettiren isimler arasında yer almaktadır.

İstanbul Ataşehir’de cildiye doktoru arayışında güvenerek gidebileceğiniz Dilek Başaran, profesyonel ekibi ile yaşadığınız cilt hastalıkları konusunda tanı ve tedavi hizmeti alabileceğiniz bir isimdir.

Uzm. Dr. Dilek Başaran Kimdir?

Uzm. Dr. Dilek Başaran2000 senesinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdim ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda Prof.Dr. Agop Kotoğyan’ın asistanı olarak ihtisas eğitimime başladım. 2005 senesinde oral aftların tedavisi ile ilgili tezimi sunarak uzmanlığımı aldım ve ardından çeşitli özel ve devlet hastanelerinde hem klinik hem de estetik dermatoloji üzerinde uzun yıllar çalıştım.

En son Esteworld Plastik Cerrahi hastanesinde çalıştım ve ardından ile kendi kliniğimi kurdum. Hayatı ve bize verdiklerini olduğu gibi kabul edip üstüne artı olarak ne koyabiliriz diye düşünmek tüm hayatıma karşı bakış açımı oluşturuyor.

İstanbul’da En İyi Cildiye Doktoru Hangi Hastanede?

Cildiye doktoru seçerken dikkatli olunması gerekir. Alanında uzman bir doktorun yapacağı tedavi ya da vereceği öneriler önemlidir.

Cilt hastalıkları, hassasiyet gerektiren bir durumdur. Bu nedenle tedavi için en iyi cildiye doktoru bulmak önemlidir. Dermatolog seçimi, hastaya göre değişkenlik gösterebilir. Daha doğrusu “en iyi cildiye doktoru” hastanın tercihine göre değişir.

Ancak yine de bu alanda adından söz ettiren İstanbul’un en iyi cildiye doktoru önerilerini incelemek ve buna göre karar vermek önemlidir.

Cildiye bölümü hangi hastalıklara bakar?

Cildiye bölümü ya da diğer adıyla “dermatoloji” deri haricinde; deri ekleri (saç, tırnak, ter bezleri), ağız içi gibi mukoza bölgeleri ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavisine bakan bölümdür.

Devlet hastanelerinde ve özel hastanelerde görev yapan dermatologlar, hastayı ön muayeneden sonra gerekli tetkiklerin yapılması için, kan değerlerini de inceleyebilirler.

Cildiye muayene ücreti ne kadar?

Cildiye muayene ücreti, gidilen doktor, şehir, klinik gibi faktörler göz önüne alındıktan sonra belirlenir. Genel olarak Dermatoloji: 100 TL Özel muayene ücretleri: 100 – 300 TL arasında değişmektedir.

En iyi cildiye doktoru listemizde yer alan uzman doktorların iletişim bilgilerinden ulaşarak cildiye muayene ücreti hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Cildiye ve dermatoloji aynı şey mi?

Cildiye ve dermatoloji aynı bölümlerdir. Bu alanda görev yapan doktorlar, 6 yıllık tıp eğitiminin ardından 4 yıl uzmanlık eğitimi alan hekimlerdir.

Cildiye doktoru seçerken en iyi doktorlar arasından seçim yapmak son derece önemlidir. Cilt hastalıkları, ciddi bazı problemlerin habercisi de olabileceği için İstanbul en iyi cildiye doktoru listesinde yer alan isimleri tercih etmenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir: En iyi göz doktoru

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sibel Akın

Merhaba ben Sibel Akın. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Kripto paralar, iş fikirleri, sağlık, teknoloji ve yatırım tavsiyeleri alanında edindiğim tecrübelerimiz sizlere www.sonbilge.net üzerinden sunuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu