kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Gateio WCTC Turnuvası Başlıyor: Büyük Ödülü Kazanmak İçin Harekete Geçin

Gateio WCTC Turnuvası Başlıyor: Büyük Ödülü Kazanmak İçin Harekete Geçin
05.11.2022
705
A+
A-

Gate.io’nun en büyük ödül havuzuna sahip WCTC turnuvası yoğun ilgi üzerine tekrar başlıyor. Geçtiğimiz turnuvada sadece futures traderlerin katıldığı WCTC turnuvasına bu defa spot traderlar da katılabilecek.

Gateio, kullanıcılarını ödüllendirmek için farklı aktivitelere imza atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde yoğun ilgi gören WCTC turnuvası, katılımcıların yoğun istekleri üzerine yeniden başlıyor. Üstelik, yeni turnuvaya spot traderler da katılabilecek.

Gateio resmi internet sitesinde yaptığı duyuruda, kampanya detaylarını paylaştı. Katılımcılar için oldukça önemli ödüllerin sunulduğu WCTC turnuvasında kazanmayan neredeyse hiç yok! İşte kampanya detayları…

2022 Katar Dünya Kupası yaklaşırken, Gate.io ayrıca 2022 WCTC S3 Dünya Kupası Trade Yarışması’na da başlıyor. Bu sezon rekabeti, referans yarışması, vadeli takım yarışması, vadeli bireysel yarışma, spot bireysel yarışma, 2022 Dünya Kupası tahminleri, yıldız kaptan ödülü, şanslı çekiliş vb. İçerir. Bütünsel ödül havuzu 5 milyon dolara kadar çıkabilir. Dünya çapındaki traderları trade şampiyonası için yarışmaya ve ödülünüzü kazanmaya içtenlikle davet ediyoruz!

I. Süre

 1. Rezervasyon Aşaması: 01.11.2022 03:00 – 15.11.2022 02:59 (TSİ)
 2. Erken Kayıt: 15.11.2022 03:00 (TSİ) – 18.11.2022 02:59 (TSİ)
 3. Resmi Kayıt: 18.11.2022 03:00 (TSİ) – 17.11.2022 02:59 (TSİ)
 4. Resmi Müsabaka: 25.11.2022 03:00 (TSİ) – 19.12.2022 02:59 (TSİ)

II. Uygunluk

Sözleşme hesabındaki varlıklar ≥ 100 $’ı veya spot hesaptaki varlıklar ≥ 500 $. Kullanıcılar, vadeli takım yarışmasına, vadeli bireysel rekabete ve bireysel rekabete katılmayı veya bir takım oluşturmayı (takım kaptanı olmayı) seçebilirler. Vadeli İşlemler takım yarışması için minimum takım üyesi sayısı 5’tir.

Rezervasyon/Kayıt: https://www.gate.io/competition/wctc/s3#/home

III. Katılım Piyasası

USDT-Marjin Sürekli Sözleşme ve USDT Spot Trade Çiftlerinin tüm İşlem Çiftleri (BTC/USDT spot işlem çifti hariç).

IV. Yarışma Ödül Havuzu

Etkinlik süresince, ödül havuzu katılımcı sayısına göre genişletilecektir. Yarışmaya ne kadar çok kullanıcı katılırsa, toplam ödül havuzu o kadar yüksek olur. Vadeli takım yarışması, vadeli işlem bireysel yarışması ve spot bireysel yarışma ödülü, toplam ödül havuzunun sırasıyla %60’ı, %20’si ve %20’si arasında bölünecektir. Sıralama sonuçlarını vadeli işlemlerin kârına, vadeli işlemlerin kâr oranına, vadeli işlemlerin işlem hacmine ve spot işlem hacmine göre sıralayacağız ve nihai ödül havuzu geçerli işlem kullanıcıları tarafından belirlenecektir.

WCTC turnuvası

V. Etkinlik Avantajları

Etkinlik 1: 2022 Katar Dünya Kupası Çeyrek Final ve Şampiyonunu Tahmin Edin ve 50.000$ Puanı Paylaşın

(a) 09.12.2022 03:00 (TSİ)’den önce, kullanıcılar 2022 Dünya Kupası çeyreği ve şampiyonu hakkında tahminlerde bulunma şansı yakalayabilirler. Detaylar aşağıdaki gibidir:

WCTC turnuvası

(b) Tahmin etme şansı elde ettikten sonra, kullanıcılar tahminde bulunmaya başlayabilir. Doğru tahminde bulunanlar ödülü havuzda paylaşabilirler. Detaylar aşağıdaki gibidir:

WCTC turnuvası

Etkinlik 2: Erken Kayıt için 30.000$ Puan

Erken kayıt sırasında: 15.11.2022 03:00 – 18.11.2022 02:59 (TSİ), yeni vadeli işlem kullanıcıları 50$ puan alacak ve mevcut kullanıcılar 20$ puan alacak.

Etkinlik 3: Bir Takıma Başarılı Bir Şekilde Katılmak için 20$ Ekstra Puan (Ekip Üyeleri)

Resmi kayıt sona ermeden önce, ilk 5 üye bir ekibe katılmak için ek 20$ puan alacak (takım dağılırsa üyeler bu bonusu almayacak).

Etkinlik 4: 5.000 $’ye kadar Yıldız Kaptan Ödülü

Yıldız üye sayısı belirli bir sayıya ulaştığında, takım kaptanı maksimum 5.000 $’ye kadar ek bir USDT ödülü alacaktır. Detaylar aşağıdaki gibidir:

WCTC turnuvası

Etkinlik 5: Sınırlı Üretim NFT Ödülleri

Yarışma sırasında, kümülatif vadeli işlem hacminde ilk olarak 100.000 USDT’ye ulaşan kullanıcılar, rastgele MAYC parçalı NFT’leri veya toplam 2.000’lik sınırlı sayıda bir futbol temalı NFT’yi alacaklar.

Etkinlik 6: Şanslı Çekiliş, %100 Kazanma

Yarışma sırasında (takım yarışmasında veya bireysel yarışmada) katılan tüm geçerli trade kullanıcıları 1 şanslı çekiliş fırsatı kazanacaktır. Kümülatif vadeli işlem hacmindeki her 20.000 USDT’lik artış için, kullanıcılar 1 ek şanslı çekiliş fırsatı elde edecek (%100 kazanma oranı ve maksimum 11 şanslı çekiliş fırsatı).

VI. Yarışma Kuralları

Yarışma 1: Genişletilmiş veya ikiye katlanmış ödüllü referans yarışması

Yarışma sırasında, yeni kullanıcıları yarışmaya başarılı bir şekilde kaydolmaya davet edenler farklı türde ödüller kazanacaklar. Ayrıntılı kurallar aşağıdaki gibidir:

WCTC turnuvası

Yarışma 2: Vadeli Sözleşme takım yarışması, toplam ödül havuzunun %60’ını sıralamaya göre paylaşabilir ve en fazla 3.000.000 $’a kadar paylaşılabilir.

(a) Müsabaka sırasında takımlar, katılan takımlarda sırasıyla kâr ve işlem hacmine göre sıralanır. Bunlar arasında, bu kar sıralamaları, vadeli işlem takım yarışmasının ödül havuzunun %60’ını ve bu işlem hacmi sıralamaları, vadeli takım yarışmasının ödül havuzunun %40’ını oluşturmaktadır. Ayrıntılı kurallar aşağıdaki gibidir:

WCTC turnuvası

Notlar:

 1.  Takım karı = takım içindeki tüm karların toplamı. Yarışma sırasında karı < 0 veya kümülatif işlem hacmi < 3,000 USDT olan kullanıcılar sıralamaya giremeyecektir.
 2. Takım işlem hacmi = takım içindeki işlem hacminin toplamı. Yarışma sırasında kümülatif işlem hacmi 3.000 USDT’nin altında olan kullanıcılar sıralamaya giremeyecektir.

(b) Yarışma sırasında, kar miktarına ve işlem hacmine göre vadeli takım yarışması ödüllerini alanlar, ödülleri aşağıdaki kurallara göre ekip içinde paylaşmaya hak kazanacaktır:

WCTC turnuvası

Yarışma 3: Vadeli İşlemler bireysel yarışması, toplam ödül havuzunun %20’sini, en fazla 1.000.000 $’a kadar paylaşılacak şekilde, sıralamaya göre paylaşabilir.

Yarışma süresince, vadeli bireysel yarışmaya katılan kullanıcılar sırasıyla kar oranına ve işlem hacmine göre sıralanacaktır. Bunlar arasında, vadeli bireysel yarışma ödül havuzunun %50’sini kâr oranına göre sıralayanlar, diğer %50’sini ise işlem hacmine göre sıralayanlar oluşturuyor. Detaylar aşağıdaki gibidir:

WCTC turnuvası

Notlar:

  1. Vadeli bireysel rekabetin kâr oranı sıralamasına katılmak için, yarışma sırasında kümülatif işlem hacminin ≥ 30.000 USDT ve kâr oranının > 0 olması gerekir.
  2. Vadeli bireysel rekabetin işlem hacmi sıralamasına katılmak için, yarışma sırasında kümülatif işlem hacminin ≥ 3.000 USDT olması gerekir.
  3. Kâr oranı sıralamasında, yatırımcıların en az 10 geçerli pozisyon açması gerekir (geçerli açık pozisyon, tek bir işlem için 5 dakikadan fazla açık ve kapalı zaman aralığı olan pozisyon anlamına gelir).

Yarışma 4: Spot bireysel yarışma, toplam ödül havuzunun %20’sini sıralamaya göre paylaşabilir ve en fazla 1.000.000 $’a kadar paylaşılabilir.

(a) Yarışma sırasında spot bireysel yarışmaya katılan kullanıcılar spot işlem hacmine göre sıralanacaktır. Ayrıntılı kurallar aşağıdaki gibidir:

WCTC turnuvası

(b) Yarışma sırasında, spot bireysel yarışmaya katılan kullanıcılar, görevlerin tamamlanmasından sonra spot işlem hacimlerini bir faktörle çarpabilirler. Ayrıntılı kurallar aşağıdaki gibidir:

WCTC turnuvası

Not:

  1. Spot bireysel yarışmaya katılmak için kullanıcıların bireysel spot işlem hacminin 10.000 USDT’yi aşması gerekir.
  2. Spot bireysel rakipler, vadeli işlem takım yarışmasına katılmayı seçebilir ve hem vadeli işlemlerde hem de spot ticarette ödül kazanabilir.

VII. Yarışma Açıklaması

 1. Resmi kayıt sona ermeden önce, kullanıcılar takım yarışmasına katılma, bir takım oluşturma veya başka bir takıma katılma arasında seçim yapma şansına sahiptir.
 2. Resmi kaydın bitiminden önce takım üyelerinin sayısı hala 5’ten azsa, takım kaptanı takımı dağıtabilir ve takım üyeleri diğer takımlara katılmayı veya bireysel yarışmaya katılmayı seçebilir. Resmi kayıtların bitiminden sonra takım üyesi sayısı beşten az ise ve takım kaptanı takımı dağıtmadıysa, sistem otomatik olarak takımı dağıtır ve takım üyeleri takım üyeleri diğer takımlara kendi başlarına 24 saat içinde katılabilirler. dağılma. Bir takım üyesi, dağıldıktan sonra 24 saat içinde başka bir takıma katılmazsa, sistem onu rastgele başka bir takıma atayacaktır.
 3. Vadeli işlem kârını hesaplama formülü= [Sözleşme hesabının nihai net varlıkları (gerçekleşmemiş PnL ve/veya sözleşme ikramiyesi dahil) – ilk sözleşme hesabı net varlıkları (gerçekleşmemiş PnL ve/veya sözleşme ikramiyesi dahil) + sözleşme hesabından çekilenler – sözleşme hesabına yatırılanlar]
 4. Vadeli işlem kâr oranını hesaplama formülü = [Yarışma sonunda sözleşme hesabının net değeri (gerçekleşmemiş kâr ve zarar ve/veya sözleşme ikramiyesi dahil) – ilk sözleşme hesabı net varlıkları (gerçekleşmemiş kâr ve kayıp ve/veya sözleşme bonusu) + yarışma sırasında sözleşme hesabına yatırılan miktar – yarışma sırasında sözleşme hesabından çekilen tutar] / [İlk sözleşme hesabı net varlıkları + yarışma sırasında sözleşme hesabına yatırılan]*%100. Vadeli bireysel rekabetin kâr oranı sıralamasına katılmak için, ilk sözleşme hesabının net değeri + yarışma sırasında sözleşme hesabına aktarılan fonların 100 USDT’nin üzerinde olması gerekir.
 5. İşlem hacmi hesaplaması = Açık pozisyon + Kapalı pozisyon (Yarışma sırasında)
 6. Kazanan (takım ve bireysel), yarışma sırasında ≥ 3.000 USDT vadeli işlem hacmi gereksinimlerini karşılamalıdır. Erken kayıt bonusu, erken kayıt bitiminden itibaren 5 gün içinde verilecektir.
 7. Takım yarışmasının ödüllerini kazanan takım için, takım kaptanı, dahili ödüller dağıtıldığında takım üyeleri arasında ödül dağıtımına tekrar tekrar katılmayacaktır. Minimum 5 üye ve maksimum üye limiti yoktur.
 8. Yarışma sırasında, kullanıcı takım yarışmasına kaydolduktan sonra değiştirilemez ve bireysel yarışma ile takım yarışmasının ödülleri aynı anda elde edilemez. Takım yarışmasında, kâr ve işlem hacmine göre sıralamanın yanı sıra bireysel rekabette kâr oranına ve işlem hacmine göre sıralama. Bu iki yarışma türündeki ödüller birbirini etkilemeden aynı anda elde edilebilir.
 9. Yarışmaya katılmak için KYC gereklidir. Katılımcılar bu yarışmaya sadece bir hesap ile katılabilir ve alt hesap sayılmaz.
 10. Yarışmanın adilliğini korumak için, bu yarışma VIP11 ve üzeri kullanıcıların yanı sıra API tüccarlarına açık olmayacaktır.
 11. Nihai ödül havuzu, geçerli tüccar sayısı, geçerli tüccar sayısı = yarışmaya kayıtlı katılımcı sayısı – yarışma sırasında pozisyon açmamış kullanıcı sayısı – tarafından belirlenen kullanıcı sayısı ile belirlenir. etkinlik kurallarını ihlal eden bir kullanıcı olarak risk kontrol sistemi (şişirilmiş ödül havuzlarının toplu kaydı, eşleştirme işlemi, kendi kendine işlem vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere). Geçerli spot alım satım kullanıcılarının sayısı, yarışma sırasında birikmiş spot alım satım hacmi 10.000 USDT’yi aşan kullanıcılardır. Spot ticaret yarışmasında, tekrarlanan süreler için spot ticaret hacmi çarpanları kazanan kullanıcılar, hacimlerini birkaç kez çoğaltmak yerine yalnızca geçerli zaman kapsamını uzatır.
 12. Müsabaka sırasında takım kaptanı yeni kullanıcıları davet bağlantısı aracılığıyla kayıt olmaları ve takıma katılmaları için davet edebilir. Arkadaşlarınızı davet ederek %60’a varan uzun vadeli komisyonlar ve aylık 800$’a varan maaş.
 13. Gate.io’nun kalıcı sözleşme bonusu nedir? Gate.io kalıcı sözleşme bonusu, marj ve kesinti zararları, trade ücretleri ve fonlama ücreti olarak kullanılabilir. Gate.io kalıcı sözleşme bonusu, yeni ve mevcut kullanıcıların sözleşmeli ürünlerin işlevini gerçek sözleşme ticaretinde risk olmadan deneyimlemelerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
 14. Herhangi bir takım kaptanı tarafından sağlanan piyasa analizi, Gate.io’nun resmi görüşünü yansıtmaz. Gate.io, herhangi bir ekip üyesinin maruz kaldığı herhangi bir işlem kaybından sorumlu değildir. Risk uyarısı: kripto para ticareti, piyasa dalgalanmaları ve politikaları gibi birçok faktörden etkilenir. Piyasa büyük ölçüde dalgalanıyor ve tahmin etmek zor. Lütfen piyasa risklerine dikkat ettiğinizden ve dikkatli ticaret yaptığınızdan emin olun.

VIII. Dikkat

 1. Gate.io, aşağıdaki durumlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıcıları yarışmaya katılmaktan diskalifiye etme hakkını saklı tutar: hile yapma, kullanıcıları toplu olarak kaydetme, kendi kendine işlem yapma, piyasa manipülasyonu vb.
 2. Herhangi bir kullanıcı kaydırma noktası ve sözleşme bonusu tespit ederse, kalifikasyon iptal edilir ve hatta hesap yasaklanır.
 3. Gate.io, bu yarışmanın hüküm ve koşullarını nihai olarak yorumlama hakkını saklı tutar.

Kaynak: Gate.io

SORUMLULUK REDDİ BEYANI: Sitemizde yer alan kripto para ve kripto borsaları ile ilgili paylaşımlarımız “yatırım tavsiyesi değildir.” Ziyaretçilerimiz, risk analinizi kendileri yaparlar.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.