kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

En İyi Çocuk Diş Macunu Önerileri & Kullanıcı Yorumları

En İyi Çocuk Diş Macunu Önerileri & Kullanıcı Yorumları
29.11.2021
376
A+
A-

Çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak ve aynı zamanda erken dönemde sağlıklı dişlere sahip olmalarına destek olmanızı sağlayacak en iyi diş macunu önerileri ile karşınızdayız.

Ebeveynlerin En Çok Tercih Ettikleri Çocuk Diş Macunları

Çocukların diş gelişimini destekleyen en iyi diş macunu önerilerini derlediğimiz bu yazımız, seçim yapmanızı kolaylaştıracak fikirler sunmaktadır. İşte ebeveynlerin en çok tercih ettikleri çocuk diş macunları…

 1- Dr. Oramix Kids Florürsüz Çocuk Diş Macunu 

Dr. Oramix Kids Florürsüz Çocuk Diş Macunu 

Çocuklar İçin Doğal Diş Macunu

En iyi çocuk diş macunu olan Dr. Oramix Kids Florürsüz diş macunu, en iyi çocuk diş macunu önerileri arasında yer almaktadır. 0-6 yaş çocuklar için kullanıma uygun diş macunu, florür, paraben ve SLS içermeyen bitkisel diş macunudur.  Hiçbir şekilde ürünün içinde renklendirici ve yapay tatlandırıcı içerikler bulundurmamaktadır. Bebeklerin ilk süt dişinin çıkışında itibaren güvenle kullanabileceğiniz zararsız bir çocuk diş macunudur.

Ürün Detayı

Çocukların diş gelişimini direkt olarak destekleyen ve aynı zamanda diş fırçalama alışkanlığı kazandıran Dr. Oramix Kids Florürsüz diş macunu, uzman diş hekimleri eşliğinde geliştirilmiş bir macundur. Diş minesini güçlendiren, doğal beyazlık kazandırır. Çilek aromalı olduğu için çocuklar diş fırçalarken rahatsız olmazlar ve böylelikle diş fırçalama alışkanlığı kazanırlar.

Kullanıcı Yorumları

TA: Ürün elime yeni ulaştı mükemmel demen için erken ama ilk kullanımda gözlemlediğim ve beğendiğim şey köpük yapmaması buda ürünün gerçekten katkısız olduğunu gösterir. Umarım ise yarar pahalı aldığımız macunlara gerek kalmaz.

SÖ: Ürünü ilk defa kullanacağız. Çocuklar için aldık. Kullanım yorumunu bir daha ki sefere alırsak yapacağız. Paketleme güzel. Yanında gelen numune ürün için teşekkürler.

İlginizi Çekebilir: İstanbul En İyi Çocuk Doktoru

2- Sensodyne Pronamel Çocuklar İçin 6 – 12 Yaş Diş Macunu

Sensodyne Pronamel Çocuklar İçin 6 - 12 Yaş Diş Macunu

Hassas Dişler İçin En İyi Çocuk Diş Macunu

Çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak ve hassas diş yapılarını korumak için kullanabileceğiniz Sensodyne pronamel çocuk diş macunu, içeriğindeki doğal bileşenleri ile çocukların diş sağlığını koruma altına alır.

Ürün Detayı

Paraben, SLS,  SLES,  Titanyum dioksit, Alkol ve boya gibi zarar verici hiçbir katkı maddesi içermeyen Sensodyne pronamel çocuk diş macunu, onarım, koruma ve ekstra ferahlık sağlayan özellikleri ile çocuklarınızın diş sağlığında ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlar.

Kullanıcı Yorumları

AK: Çocuklarım için sürekli kullandığım bir ürün. Ürün paketleme özenli ve kargo hızlıydı. Teşekkürler.

BT: Sıkarken dikkat etmek gerekiyor özellikle çocuklar kendisi sıkacaksa çok fazla çıkabiliyor onun dışında güvenle kullanabileceğiniz bir diş macunu.

3- Agarta Doğal Çocuk Diş Macunu

Agarta Doğal Çocuk Diş Macunu

En İyi Çocuk Diş Macunu

En iyi çocuk diş macunu olan Agarta Doğal Çocuk Diş Macunu, tamamen bitkisel içerikli doğal ürünlerden üretilmiştir. Sağlıklı diş ve diş eti gelişimi için aranan tüm özelliklere sahip bir diş macunudur. Diş çürümesinin önüne geçerek, ayrıca diş minesini de korumaya alır. Çocuklar bu diş macunu ile dişlerini severek fırçalayacaklar.

Ürün Detayı

% 100 doğal içeriklere sahip olan çocuk diş macunu, Florür, SLS, paraben, suni köpürücü gibi zararlı içerikler barındırmayan Agarta Doğal Çocuk Diş Macunu güvenle kullanıma uygun bir diş macunudur. Ayrıca diş eti iltihaplarına karşı oldukça etkileyici ve koruyucu bir doğal diş macunudur.

Kullanıcı Yorumları

SA: Küçük bir çocuğunuz varsa lütfen başka marka kullanmayın diş temizliği yapalım derken kimyasallara boğmayalım evlatlarımızı agarta içeriği itibariyle tam not alan bir ürün.

ZY: İki çocuğum için de bu ürünü kullanıyorum, hem rahatsız etmiyor hem de gerçekten tam koruma sağlıyor. Kesinlikle öneririm.

İlginizi Çekebilir: En İyi Oto Koltuk Modelleri

4- Organicadent Florürsüz Doğal Çocuk Diş Macunu

Organicadent Florürsüz Doğal Çocuk Diş Macunu

Güvenilir Çocuk Diş Macunu

Çocukların sağlıklı ve bakımlı diş gelişimlerini sağlamanız için en iyi doğal çocuk diş macunu markası olan, Organicadent Florürsüz Doğal Çocuk Diş Macunu ile çocuklar keyifle dişlerini fırçalayacaklar. İçerisinde hiçbir şekilde zarar verici katkı maddesi bulunmayan diş macunlarındandır. Zenginleştirilmiş özel bakımlı formül işle çocukların dişlerini ve diş minelerini korur. Sağlıklı ve bakımlı bir diş gelişimi sağlar.

Ürün Detayı

Diş macunun içerisinde hiçbir hayvansal madde bulunmamaktadır. İçerisindeki tüm bileşenler tamamen bitkisel ürünlerden üretilmiştir. Alkol, paraben, SLS, renklendirici, Florür, formaldehit, Florür, trikolsan yapay tatlandırıcı içermeyen en güvenilir diş macunlarından biri olan Organicadent markasıdır. Çocuklar diş fırçalamaktan büyük bir keyif duyacaklar.

Kullanıcı Yorumları

SA: Aldığım ürünü sertifikasindan dolayı aldım organicadent satıcıları na hassasiyetleri için teşekkür hediye için de teşekkürler

VT: 3 yaşındaki oğlum için almıştım. Tadını çok beğendi. Seve seve dişlerini fırçalıyor. İçeriği temiz olduğu için sadece oğlum için almıştım. Fakat deneme amaçlı gönderilen hediye sayesinde bende diş macunumu değiştirip organicadent’e geçmem gerektiğini anladım.

5- Farmasi Eurofresh 3 Yaş Üzeri Çocuklar için Çilek Aromalı Diş Macunu

Farmasi Eurofresh 3 Yaş Üzeri Çocuklar için Çilek Aromalı Diş Macunu

En Çok Önerilen Çocuk Diş Macunu

Dişlerini fırçalamaktan keyif duymayan çocuklar için özel olarak tasarlanmış, en iyi çocuk diş macunu olan Farmasi Eurofresh ile çocuklar diş fırçalamaktan büyük bir keyif duyacaklar. Çocuk diş macunu içinde SLS, Florür bulundurmayan sağlıklı bir diş macunudur.

Ürün Detayı

Dişlerini fırçalamamakta direnen çocuklar için çilek aromalı olarak özel tasarlanan Farmasi Eurofresh çocuk diş macunu, çocuklarınızın diş sağlığını koruma altına alır ve çocuklarda diş fırçalanma alışkanlığı kazandırır. Dişlerin sağlıklı ve beyaz bir görünüme kavuşmasını sağlayan tüm faydalı içeriklere sahip bir üründür. Diş bakımının yanı sıra, diş minesinin bakımını sağlayarak, sağlıklı ağız ve diş bakımı sağlamaktadır.

Kullanıcı Yorumları

OB: Gayet şık güzel bir saat su geçirmez hem de takvimli beğenerek kullanıyorum.

MŞ: Uzun zamandır güvenle kullanıyoruz. Çocuklar sevdiği için 3-5 adet birden alıyorum.

İlginizi Çekebilir: Çocuklarda Saç Dökülmesi Nedenleri

6- Naturalive Çocuk Diş Macunu

Naturalive Çocuk Diş Macunu

Organik Çocuk Diş Macunu

En iyi çocuk diş macunu markalarından biri olan Naturalive çocuk diş macunu ile çocuklar büyük bir keyifle dişlerini fırçalayacak. Dişlerde oluşan plakları yok etmek için doğal içerikli silis jeli içermektedir. Sağlıklı ve bakımlı dişler için gerekli olan tüm bitkisel içeriklere sahiptir. Meyveli ve organik çilekli tadı ile çocukların diş fırçalama alışkanlığı sağlamaya çalışılmaktadır.

Ürün Detayı

Çilek aromalı olarak tasarlanan ve çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandıran Naturalive çocuk diş macunu, çocukların diş sağlığını destekleyerek sağlıklı diş yapısına sahip olmalarını sağlamaktadır. En iyi çocuk diş macunu önerileri arasında yer alan diş macunu, hem fiyat açısından hem de performans açısından en iyiler arasında yer almaktadır.

Kullanıcı Yorumları

IK: Satıcıdan ikinci siparişim ve o kadar özenli paketleme yapıyorlar ki kutusunda dahi hiç ezik bişey olmuyor. İçeriği temiz diş macunu ve tadını çok sevdi. Kızım gönül rahatlığıyla kullanıyoruz

SK: Doğal diş macunu olduğu için kızım için tercih ediyorum. Aroması güzel. Kızım zorlanmadan kullanabiliyor.

7- Eyüp Sabri Tuncer Doğal Karadut Özlü Diş Macunu

Güvenilir Çocuk Diş Macunu

Çocuklarınız için sağlıklı ve bakımlı diş gelişimi için doğal diş macunu mu arıyorsunuz? Sizler için en iyi çocuk diş macunu markası olan Eyüp Sabri Tuncer Doğal Karadut Özlü Diş Macunu sayesinde çocuklar dişleriniz büyük bir keyifle fırçalayacak.

Ürün Detayı

2-6 yaş arası çocukların diş gelişimi için istenen tüm faydalı ve doğal içeriklere sahiptir. Kalsiyum laktat ve ksilitol kombinasyonu sahip olan karadut diş macunu ile diş mineleri daha sağlıklı bir görünüme kavuşur ve güçlenir. Eyüp Sabri Tuncer çocuk diş macununda %100 bitkisel STEVİA içerikleri bulunmaktadır. Paraben, SLS, Florür gibi zararlı içeriklere sahip olmayan en iyi çocuk diş macunlarından biridir.

Kullanıcı Yorumları

ET: Çocuk aromasını beğendi öyle kimyasal boyalı macunlara benzemiyor kokusu da güzel. 1-1.5 aydır kullanıyoruz. Ben kozmetik, gıda ve temizlik ürünlerine takıntılıyım içeriğini araştırırım tabi ki bu ürün %100 bitki özlü değil. İçinde sodyum florür, triklosan, sodyum loril sülfat (SLS), paraben gibi zararlı maddeler yok ama disodyum fosfat (koruyucu bir asit) hidratlı silica (beyazlatıcı aşındırıcı) polisorbat 20 gibi zararlı olup olmadığı kanıtlanamayan kimyasallar var onların da yarar zarar hesabı size kalmış.

AP: başarılı buluyorum Eyüp Sabri Tuncer ürünlerini, yerli ürünlerimizin her zaman başarılı olması dileği ile kolaylıklar dilerim… yanında gelen diş fırçası hediyesi için de ayrıca teşekkürler.

8- Nordic Naturals Nordics Florürsüz Doğal Çocuk Diş Macunu

Nordic Naturals Nordics Florürsüz Doğal Çocuk Diş Macunu

Çiklet Aromalı Çocuk Diş Macunu

En iyi doğal çocuk diş macunu markası Nordic Naturals Nordics ile çocuklar sağlıklı ve bakımlı dişlere sahip olabilir. Tamamen doğal içerikli malzemelerden özel olarak üretilmiş bir diş macunudur. İçerisinde paraben, SLS, Florür, PEG, şeker gibi zararlı içerikler bulundurmayan doğal diş macunudur. Çiklet aroması sayesinde çocuklar keyifle diş fırçalayarak alışkanlık kazanacak.

Ürün Detayı

Laboratuvar ortamında özel olarak tasarlanmış diş macunu, 2 ve 6 yaş arasındaki çocukların güvenle kullanabileceği diş macunudur. Ebeveyn kontrolünde diş fırçalanması tavsiye edilmişidir. Diş fırçasına az miktarda sürerek fazla yutulmasının önüne geçilmelidir. Ayrıca çevreye duyarlı malzemelerden özel olarak üretilmiştir. En iyi çocuk diş macunu markaları arasında yer alan Nordic Naturals Nordics çocuk diş macunu ile çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığı kazandırırken özel içeriği sayesinde diş sağlığını korumaya alacaksınız.

Kullanıcı Yorumları

BC: İki çocuğum da tadını çok beğendiler zaten sakız gibi yeşil jel macun gayet güzel.

OK: Çocuklarım severek dişlerini fırçalıyor. Aroması ve temizlik kalitesi ile aradığımdan çok daha fazlasını sunuyor.

9- Colgate 0-2 Yaş Doğal Meyve Tadında Florürsüz Çocuk Diş Macunu 

Colgate 0-2 Yaş Doğal Meyve Tadında Florürsüz Çocuk Diş Macunu

Florürsüz Çocuk Diş Macunu

Sağlıklı ve bakımlı ağız diş bakımını sağlayan en iyi doğal çocuk diş macunu Colgate çocuk diş macunu ile çocuklar keyifle diş fırçalayacak. Diş fırçalamanın yanı sıra, diş etlerine bakım sağlar ve tüm çürüklere karşı etkin koruma sağlar. 0-2 yaş grubu çocuklar için özel olarak üretilmiş diş macunudur.

Ürün Detayı

Diş macunu florürsüz olduğundan yutulması durumunda hiçbir şekilde zarar vermez. Doğal meyve aroması sayesinde çocuklar diş fırçalama alışkanlığı kazanacaktır. Colgate çocuk diş macunu içinde tatlandırıcı, renklendirici, şeker ve hayvan kaynaklı hiç bir içerik bulunmamaktadır. Çocuklarınızın nazikçe diş bakımını sağlayarak sağlıklı ve bakımlı diş bakımı sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

AD: Kızım daha 20 aylık ve çok eğleniyor diş fırçalarken o yüzden aldım güzel ürün yutulunca bir şey olmaması en sevdiğim özelliği.

YT: Çocuklarım için uzun zamandır kullanıyorum, gayet güzel sonuçlar alıyorum. Ayrıca çocuklarıma diş fırçalama alışkanlığı kazandırdı.

10- Splat Kids Natural Fruit Ice-Cream Diş Macunu

Splat Kids Natural Fruit Ice-Cream Diş Macunu

Dondurma Tadında Çocuk Diş Macunu

En iyi çocuk diş macunu markalarından biri olan Splat Kids natural çocuk diş macunu ile diş fırçalamak çok eğlenceli olacak. Çocukların diş fırçalama alışkanlıkları edinebilmeleri için özel olarak tasarlanmış ve meyveli dondurma tadında. 2-6 yaş aralığı çocukların kullanmaktan keyif alacağı bir üründür. İçerisinde SLS, paraben, Florür gibi zararlı bileşenler içermemektedir.

Ürün Detayı

Kullanıcıların beş yıldız verdiği en güvenli ve en iyi doğal diş macunu ürünüdür. Çocuklar için ağız ve diş bakımı sağlanabilecek harika bir ürün olan Splat Kids natural çocuk diş macunu dişlerin beyazlığı ve bakımı sağlandığı gibi ayrıca diş minesi de korunmaktadır. Ebeveyn kontrolünde diş fırçalama yapılmalıdır. Az miktarda macundan sürerek, yutulmanın önüne geçilmelidir.

Kullanıcı Yorumları

ÖC: Herşeye mız mız eden kolay kolay bir şeyi beğenmeyen oğlum çok sevdi kokusu çok güzel daha önce muzlu olanı kullandık o da güzeldi daha önce kullanmadıysanız şans tanıyın

KG: Ürünü daha önce de kullanmıştık. Küçük çocukları olanlar için tavsiye ederim, diğer birçok diş macununda olan katkı maddeleri bu üründe bulunmuyor. Özellikle florür olmaması eğer çocuğunuz macunu yutuyorsa önemli bir konu dikkat edilmesi gerekiyor.

Çocuk Diş Macunu SSS

Çocuk diş macunu nasıl olmalıdır?

Çocuklar diş fırçalama konusunda pek istekli davranmadıkları için aromalı ve florür içermeyen diş macunu tercih edilmesi gerekir.

En iyi çocuk diş macunu hangisi?

Çocuklar için en iyi diş macunu önerileri alırken çocuğunuzun rahatsız olmayacağı ve seveceği bir tatlandırıcı ile tatlandırılmış olmasına dikkat etmek gerekir.

Çocuk diş macunu önerileri

Çocuğunuz için en iyi diş macunu önerilerini kullanıcı yorumlarına bakarak daha rahat bulabilirsiniz. Sunduğumuz diş macunları, kullanıcılarından olumlu yorum alan ve uzmanların önerdikleri macunlardır.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.