kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Gate.io “Bounty Creator” programı Başladı | 5-10$ Kazanmak İçin Tıklayın

Gate.io “Bounty Creator” programı başladı. Katılmak ve ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

Gate.io “Bounty Creator” programı Başladı | 5-10$ Kazanmak İçin Tıklayın
22.12.2022
208
A+
A-

En yüksek işlem hacmine sahip kripto borsası Gate.io yeni bir programı başlattığını duyurdu. “Bounty Center” adı verdiği programda, kullanıcılar; kripto alanı için fikirlerini, yeteneklerini paylaşmak isteyen kullanıcılarına kapılarını açıyor.

Gate.io Kayıt

Gate.io Bounty Creator Nedir?

Gate.io Bounty Creator

Bounty Creator, kripto para alanında yer alan yatırımcıların, kripto paralarla ilgili fikirlerini paylaşacakları bir programdır. Bu program kapsamında, sosyal medya üzerinden veya bir blog üzerinden Gate.io‘un vereceği konu ile ilgili fikirlerin paylaşılması istenecek.

Kullanıcılar, her hafta çalışmalarını gönderdikten sonra kazanma şansı elde edecekler. Rastgele 20 şanslı kullanıcı arasından seçim yapılarak tokenler, bonuslar ve GatePoint gibi 5-10$ değerinde bir katılım ödülü kazanma şansı elde edilecek.

Ek olarak katılımcılar Twitter retweet etkinliğine katılarak da büyük ödülleri kazanma şansı elde edebilecekler. Bunun için tabi ki Gate.io Resmi Twitter hesabının takip edilmesi ve paylaşımların retweet edilmesi gerekiyor.

Nasıl Katılabilirim?

Gate.io’nun Bounty Creator programına katılmak için aşağıdaki formu doldurun.

Katılım için başvuru formu: https://go.gate.io/w/VU3Pvcpk

Resmi Katılım e-mail adresi: gatecreation@gate.io

Katılım Şartları

1. Çalışmalarınızı ilgili ana platformlara ve @ resmi hesaba göndermek için lütfen yukarıdaki [Katılım Platformu] formundaki bilgileri not edin ve formu doldurun.

2. Özel makalelerde uzun makalelerin yazılmasına katılan kullanıcılar, ilgili makaleleri veya bağlantıları resmi e-postaya gönderebilir ve yazarın adını ekleyebilir.

Yukarıdaki gönderim yöntemleri geçerlidir. Yetkili gönderimi aldıktan sonra, kullanıcı “Bounty Creator” programının sunum incelemesini ve taramasını geçtiğini belirten bir e-posta bildirimi alacaktır. Yüksek kaliteli orijinal içerik veya videolar aracılığıyla Gate.io ve büyük sosyal medya hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yalnızca paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda Gate.io’nun resmi hediye paketlerini, etkileşim desteğini alma ve köşe yazarı olma ve diğer avantajların tadını çıkarma fırsatına da sahip olabilirsiniz.

Katılım İçeriği :

Sunulan eserlerin türünde bir sınırlama yoktur (uzun makaleler, kısa makaleler, videolar vb.). Konular ve özel makaleler aynı anda gönderilebilir. Çeşitli biçimlerde ve konularda içerik oluşturabilirsiniz. Seçebileceğiniz konular:

Sunum konularıGelişmiş makaleler
Gate Platformu hakkındaki duygularınızGate ürünleri hakkındaki duygularınızTrade yarışmasına katılma deneyimiPlatform avantajlarıBilgileri bilgileriCoinlerin Önümüzdeki aydaki yükseliş/düşüş analiziSıcak olayların çeşitli para birimleri üzerindeki etkisiABD hisse senetleri/faiz oranı artışı/dünya durumu kripto para piyasasını nasıl etkiler?Para birimleri arasında karşılıklı kontroller ve dengeler
Sunulan eserlerin türünde bir kısıtlama yoktur.Uzun makale veya video. 600 kelimeden fazla makale ve 3 dakikadan fazla video.

Katılım platformu:

Kısa gönderiler, uzun makaleler ve videolara göre sunum platformları, sunum için Gate.io yığınında 7 platform olmak üzere üç kategoriye ayrılır. Bir kez yazıp sunduğunuzda, Gate ödeyecek!

Yazma TürüPaylaşılan PlatformKatılım Yöntemi
Kısa GönderilerPost space, Twitter, Instagram, Reddit, Facebook#GateioBountyCreator ve @ resmi hesabı konu etiketiyle gönderin ve gönderileri doğrudan kişisel hesapta yayınlayın
Uzun GönderilerBlog, Facebook, Reddit, Resmi emailFB: #GateioBountyCreator ve @ resmi hesabı konu etiketiyle gönderin ve gönderileri doğrudan kişisel hesaplarda yayınlayın
Kişisel blog: başlık/alt başlık “Gate bounty submission” kelimeleri ile gönderilmelidir.
VideolarYoutube, Tiktok, Instagram#GateioBountyCreator ve @ resmi hesabı konu etiketiyle videolar oluşturun ve gönderileri doğrudan kişisel hesaplarda yayınlayın

Bounty Creator Nedir?

Gate.io, bir kripto para birimi borsasıdır ve “Bounty Creator” programı, kullanıcıların platformda belirli bir ödül programı oluşturmalarına ve yönetmelerine izin verir. Bu program sayesinde, kullanıcılar belirli bir kripto para birimi veya diğer varlıkları ödül olarak dağıtabilirler ve ödülü kazanmak için belirli bir görev tamamlamayı isteyebilirler.

Örneğin, bir kullanıcı bir ödül programı oluşturarak, bir kripto para birimi hakkında yazı yazan kullanıcılara ödül verebilir veya bir proje hakkında geribildirim toplayan bir anket oluşturarak ödül dağıtabilir. Bu program sayesinde, kullanıcılar kripto para birimi ve diğer varlıkları ödül olarak dağıtarak projelerini tanıtmak ve yönetmek için bir platform sağlar.

SORUMLULUK REDDİ BEYANI: Sitemizde yer alan kripto borsaları ile herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. Kripto paralar, yüksek risk içerek yatırım araçlarıdır. Sonbilge.Net, uğrayacağınız herhangi bir zararı garanti etmez.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.