kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Kedinizin Gelişimi İçin En İyi Yavru Kedi Maması Önerileri

Kedinizin Gelişimi İçin En İyi Yavru Kedi Maması Önerileri
01.12.2021
743
A+
A-

Yavru kedi maması seçerken kedinizin sağlığını düşünerek seçim yapmanız gerekmektedir. Bunun için en iyi yavru kedi maması önerilerini incelemeniz, karar vermeniz daha rahat olacaktır.

Konu İçeriği

Kedi Sahiplerinin de Önerdikleri En İyi Kedi Mamaları

Hem ucuz hem de kediniz için en iyisi olabileceğini düşündüğümüz yavru kedi mamalarını sizin için derledik. İşte kedinizin iştahını kabartacak hem ucuz hem de en iyi kedi maması önerileri…

 1- Energy Tavuklu Yavru Kedi Maması 1 kg – 4’lü

Kediniz İçin En İyi Mama

En iyi kedi maması markaları arasında yer alan Energy markasının özel olarak yavru kediler için tasarladığı tavuklu yavru kedi maması, içeriği ve besin değerleri ile en iyiler arasında yer almaktadır. Kullanıcıların olumlu yorum belirttikleri Energy tavuklu kedi maması, kedinizin iştahını kabartacak mamalardan biridir.

Ürün Detayı

Tamamen tavuk etinden oluşan Energy tavuklu kedi maması, yavru kediler için özel olarak üretilmiştir. Besleyici ve doyurucu olan bu kedi maması ile yavru kediler sağlıklı ve dengeli beslenmeyle gelişimlerini takip edebilirsiniz. Lezzetli ve besleyici oluşundan yavru kedilerin severek yiyecekleri bir mama çeşididir. Ayrıca kemik ve deri sağlığını destekleyici içeriklere sahip bir kedi mamasıdır.

Ürün Özellikleri

Gramaj 1 kg
Mama Segmenti Ekonomik
Miktar 1 Kilogram
Tat Tavuk
Ürün Kilogram 1 – 4,9 kg
Kullanıcı Yorumları

KD: Kedim severek tüketiyor. Hem fiyatı hem de ürün kalitesi kesinlikle çok iyi.

YS: Oğlum çok severek tüketiyor. Yavru kediler için bence en ideal mamalardan biridir.

İlginizi Çekebilir: Yüksek Kalorili Mama Önerileri

2- Felicia Tavuklu, Hamsili Yavru Kedi Maması

Yavru Kedilerin Gelişimi İçin En İyi Mama

Yavru kediniz için yeni bir mama seçmeyi düşünüyorsanız ya da kediniz için en iyisini istiyorsanız mama tercihleriniz arasına almanızı önerdiğimiz Felicia tavuklu, hamsili kedi maması, en iyi yavru kedi mamaları arasında yer alıyor. İçerik değeri ve besin tablosu ile kedinizin severek tüketeceği mama, kullanıcılarından da olumlu yorum almış ürünlerden biridir.

Ürün Detayı

Yavru kedilerin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunabilecek en iyi yavru kedi maması markalarından biri olan Felicia ile yavru kedinizin beslenmesini tam sağlayabilirsiniz. Yavru kedilerin gelişimi için ihtiyaç duyulan tüm faydalı vitamin ve mineralleri barındıran özel katkılı bir kedi mamasıdır.

Özellikleri

Gramaj 2 kg
Tat Hamsi, Tavuk
Ürün Kilogram 1 – 4,9 kg
Kullanıcı Yorumları

MA: Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. 2 aylıkken sahiplendiğim kedimin ilk kuru maması oldu. Ne oda içinde ne kedinin ağzında ne de dışkısında rahatsız edici bir koku yapmıyor son derece steril bir mama. Ben öğünlü besleme yapmıyorum kabına günlük olarak koyduğum mamayı gün içinde acıktıkça gelip azar azar yiyor.

EM: 5-6 haftalık sütten kesilen kedim için aldım. Daha önce de kedi beslemiştim onların mamasını kilosu 7-8 liraya satılan mamalardan alıyordum hem mama hem kedinin ağzı ve dışkısı çok ağır kokuyordu. İnternet den en iyi mamaları araştırdım. Sonra kullanıcı yorumlarını okudum felicia tavsiye ediliyor. felicia da çoğu konuda garanti vermiş alerji koku sindirme v.b gerçekten de öyle kedimin ağzı hiç kokmuyor dışkısı da hafif kokuyor oda kumla üstünü örtmezse.

3- Pawpaw Tavuklu Yavru Kedi Maması

Yavru Kedilerin Damağına Hitap Eden Mama

Yavru kedi maması markaları arasında bilinirlik kazanan ve birçok kedi cinsine uygun içeriği ile en iyi yavru kedi maması önerileri arasında yer alan Pawpaw tavuklu yavru kedi maması, kedinizin gelişimini desteklemeye yardımcı mamalardan biridir.

Ürün Detayı

En iyi tavuklu kedi markalarından biri olan Pawpaw ile yavru kedinizin ihtiyaç duyduğu tüm protein ve mineralleri bu mama sayesinde karşılayabilirsiniz. İlk aylardan itibaren tüketilebilecek yavru kedi mamasıdır. Ayrıca yavru kedilerin kemik ve deri gelişimlerine önemli katkıda bulunan tüm zengin içeriklere sahiptir. Mamanın içinde tavuk ve kanatlı proteinleri, pirinç ve pirin türevleri, mısır ve mısır türevleri, buğday ve buğday türevleri, kanatlı yağı, balık yağı, bira mayası, hidrolize balık, keçi boynuzu unu, vitaminler, mineraller, prebiotik , yucca manan, oliga sakkaritler bulunmaktadır.

Özellikleri

Gramaj 1490 gr.
Tat  Tavuk
Ürün Kilogram 15 kg.
Kullanıcı Yorumları

ŞŞ: Sokaktaki verdiğim bütün minnoşlar severek yedi.Minicik olunca çiğnemeden yutuyorlar.

RB: Yavru kediler severek yiyor büyüklerde yiyor güzel bir ürün hızlı kargo teşekkürler hayırlı işler hayırlı müşteriler.

4- Royal Canin Fhn Kitten 36 Yavru Kedi Maması

Royal Canin Fhn Kitten 36 Yavru Kedi Maması

En Çok Satan Yavru Kedi Maması

Yavru kedilerin gelişimlerine katkıda bulunabilecek en faydalı ve en iyi yavru kedi maması markalarından biri olan Royal Canin Fhn Kitten 36 Yavru Kedi Maması, ile kedinizin sağlıklı beslenmesini sağlayabilirsiniz. Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel protein izolat ile özel olarak üretilmiş kedi maması, kedi sahiplerinin en çok tercih ettikleri mama markalarından biridir.

Ürün Detayı

Bir yaşına kadar güvenle tüketilebilecek, ayrıca emziren ve hamile olan kediler için özel içeriklere sahiptir. Tüm kedilerin sağlıklı gelişimleri için ihtiyaç duydukları süt, doğal proteinler ve sebzeleri içeren lezzetli kedi mamasıdır.

Özellikleri

Gramaj 4 kg
Tat Kümes Hayvanı, Mısır, Pirinç
Ürün Kilogram 1 – 4,9 kg
Kullanıcı Yorumları

SÖ: Yavru Siam Kedim severek ve beğenerek yiyor. Tanelerin ufak oluşu yemesini kolaylaştırıyor. Almanya’da yapılan teste, televizyonlarda ara sıra reklamları dönen marketlerde yoğun satılan mama en kötü değerlendirme puanlarından birini aldığını gördüm. Royal Canin ve Pro Plan iyi ürünler arasındadır. Sadece hep kuru mama vermek kediler için zararlı. Normal hayatta kediler sıvılarını tükettiği besinlerden alır. Kuru mamada bünyeleri susuz kalabiliyor.

CM: Binada baktığımız kedilere aldım, bayıldılar. Yedikten sonra boğuşmaya başladılar. Biri hızını alamadı tepelere çıktı. Büyüme döneminde oldukları için bu mamayı tercih ettim ama buyuk kedimiz de afiyetle yedi.

5- Bestpet Tavuklu Ve Pirinçli Yavru Kedi Maması

Kedi Gelişimini Destekleyen Mama

Yavru kedilerin gelişimlerine ve sağlıklı bir şekilde büyümelerine katkıda bulunabilecek bir çok mama çeşidi bulunmaktadır. Size alanında tavsiye edebileceğimiz, en iyi yavru kedi maması markası olan Bestpet tavuklu ve pirinçli kedi maması ile tanışın.

Ürün Detayı

Kedinizin ihtiyaç duyabileceği tüm faydalı içeriklerin tamamına yer verilen Bestpet tavuklu ve pirinçli kedi maması oldukça lezzetli içeriklere sahip, bundan dolayı her kedinin severek yiyeceği bir kedi mamasıdır.İlk aylardan itibaren kedinizin severek tüketeceği, deri ve kemik gelişimine önemli derecede katkı bulunacaktır. Emziren ve hamile kedilerin beslenmesine de uygundur.

Özellikleri

Gramaj 400 gr
Tat Tavuk
Kullanıcı Yorumları

TI: Mama elime geçti kedim daha ıkı aylık hemen kabına koydum yuttu bitirdi çok sevdi iyi ki almışım tavsiyemdir alın.

ES: Geçen hafta aldım kedim için kedim gayet beğendi. Fiyatı da uygun, bence alınabilecek kedi mamalarından biridir.

6- Petquıtte Kuzu Yavru Kedi Maması

Yavru Kedilere Özel Mama

Yavru kedinizin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunmak isterseniz, size önerebileceğimiz en iyi yavru kedi maması markalarından biri de Petquıtte olacaktır. Ağırlıklı olarak kuzu etinden özel olarak üretilmiştir. Yavru kedilerin kemik ve deri gelişimine katkıda bulunacak en besleyici ve en doyurucu kedi mamasıdır.

Ürün Detayı

Lezzetli ve doyurucu oluşundan dolayı her yavru kedinin severek tüketeceği bir kedi maması olacaktır. Ayrıca hamile ve emziren kediler ihtiyaç duyduğu tüm faydalı içerikler Petquıtte kedi maması markasında bir arada toplatıldı. Kedi mamasının içerisinde bulunan vitamin ve mineraller, et ve et ürünleri, mısır, buğday, mısır proteini, tavuk yağı, pirinç, somon yağı, kurutulmuş şeker pancarı, hayvansal ve bitkisel protein ekstraktları, maya, aromalar, vitamin ve mineraller, antioksidan ve koruyucular

Özellikleri

Gramaj 1,5 kg
Tat Kuzu
Kullanıcı Yorumları

YT: Kızım için kullanıyorum severek tüketiyor, bence denenebilir, fiyatı da uygun.

SR: Yeni edindiğimiz kedimiz için kullanıyoruz, şimdilik gayet beğenerek tüketiyor, ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

7- Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması

Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması

Kedinizin Sağlığını Destekleyecek Mama

Yavru kedinizin gelişimini sağlayabileceğiniz en iyi yavru kedi maması markası olan Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması ile sağlıklı bir gelişimi sağlayabilirsiniz.

Ürün Detayı

İlk aylardan itibaren bir yaşını bitirene kadar kediniz için güvenle alabileceğiniz en doyurucu ve lezzetli kedi mamalarından biri olan Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması, hamile ve emziren kedilerin gelişimleri içinde rahatlıkla kullanılabilir. Doyurucu ve lezzetli oluşundan dolayı yavru kedinizin severek tüketeceği bir kedi maması olacaktır.

Özellikleri

Gramaj 10 kg
Mama Segmenti Süper Premium
Tat Tavuk
Kullanıcı Yorumları

SE: Kedim 3 haftadır benimle. Aynı mamanın açık versiyonunu almıştım, severek yediği için hem hesaplı olsun hem de uzun süre kafam rahat olsun diye orijinalinden 10kg alayım dedim. Satıcının paketlemesindeki özeninden ve 24 saat içerisinde elime ulaşmış olmasından memnunum.

ÖK: Yavru yada anne olmak üzere yada anne olmuş kedileriniz varsa paraya kıyın diğer markalara bakmanıza gerek yok arkadaşlar benim sütten kesilmemiş kedilerim vardı pro plan kitten tavuklu pirinçliyi kullandım hala kullanıyorum pişman olmazsınız

8- Hills Science Plan Hills Kitten Ton Balıklı Yavru Kedi Maması

Hills Science Plan Hills Kitten Ton Balıklı Yavru Kedi Maması

En İyi Yavru Kedi Maması

Anne sütünden sonra sağlıklı beslenmenin sağlanması için doyurucu ve lezzetli bir kedi maması tavsiyesinde bulunabiliriz. Doğumdan sonraki ilk birkaç ayda rahatlıkla tüketilecek en iyi yavru kedi maması markası olan Hills Science Plan Hills Kitten Ton Balıklı Yavru Kedi Maması  ile sağlıklı beslenmeye katkıda bulunabilirsiniz. Yavru kedinizin ihtiyaç duyduğu tüm faydalı içeriklere sahiptir.

Ürün Detayı

Yavru kedilerde bağışıklık sistemini destekleyici özelliğe sahip olan Hills yavru kedi maması, içeriğindeki mineral ve vitaminlerle kedinizin sağlığını destekleyerek hızlı gelişmesine katkıda bulunur. Dünyaca bilinen bir marka olmasının yanı sıra kullanıcılarının da memnun kaldıkları Hills Science Plan Hills Kitten Ton Balıklı Yavru Kedi Mamasını sizin kediniz de çok sevecek.

Özellikleri

Gramaj 7 kg
Mama Segmenti Süper Premium
Tat Balık
Kullanıcı Yorumları

AK: Doğum yapmış kedim için aldım. Bayatlar diye endişe ettiğimden yüksek gramaj almamıştım daha önce ama haftalık kullanacağım kadarını ayrı bir kaba alıyorum böylece büyük ambalajı sık sık açıp hava aldırmamış oluyorum.

SH: Sokak canlarımızdan biri doğum yapmıştı. Onun için birkaç paket Hills yavru kedi maması aldım. Hem kendisi afiyetle yedi hemde yavruları 1,5 aylık olmadan yemeye başladı.. sağlıkla büyüdüler.

9- Acana First Feast Kitten Yavru Kedi Maması

Acana First Feast Kitten Yavru Kedi Maması

Fiyat Performansı Yavru Kedi Maması

Yavru kediniz için deniz ürünleri tercih etmek istiyorsanız size önerebileceğimiz en iyi yavru kedi maması Acana First Feast Kitten Yavru Kedi Maması ile kedinizin beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Bir yaşın altındaki yavru kediler için özel içeriklere ve beslenme değerlerine sahiptir.

Ürün Detayı

Kedinizin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunarak, deri ve kemik gelişimine önemli derecede katkıda bulunan Acana First Feast Kitten Yavru Kedi Maması, içerdiği omega yağ asidi ile deri ve tüy gelişimini iyileştiren, içerdiği protein ile kas gelişimini destekleyen, Taurin, EPA ve DHA ile göz ve beyin gelişimine yardımcı olan bir öğün sunmak konusunda size iyi hissettirebilecek bir mamadır.

Özellikleri

Gramaj 1,8 kg
Tat Karışık
Kullanıcı Yorumları

FD: İçeriği en iyi olan taze eti çok olan kedi mamalarından 2.si. Gelişimi için özellikle tavsiye ederim. Sandik protein tozlu mamalar yerine düzgün etli mamalar yesin bebişler.

MG: Piyasadaki en iyi mamalardan biri, paket güzelce sarılmıştı. Et içeriği çok yüksek bi mama, zaten yoğun balık kokusu da hissettiriyo bunu. İyi mama insanı veteriner masrafından kurtaran bi şey, ayrıca kedimiz neden hasta olsun.

10- Pro Plan Kitten Tavuklu Pirinçli Yavru Kedi Maması

En Kaliteli Yavru Kedi Maması

En iyi yavru kedi maması markalarından biri olan Pro Plan ile yavru kedinizin sağlıklı ve dengeli beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Ufak taneli oluşundan ötürü yavru kediler, yutmada hiçbir sıkıntı yaşamayacaktır.

Ürün Detayı

Lezzetli ve doyurucu oluşundan kedilerin severek tüketeceği bir mama olarak kullanıcıların da memnun kaldıkları Pro Plan Kitten tavuklu pirinçli yavru kedi maması, kedinizin ilk aylarından bir yaşa kadar güvenle tüketilebilecek doyurucu mamadır. Yavru kedilerin kemik ve d eri gelişimine katkıda bulunacak tüm faydalı mineral ve vitaminlere de sahip bir mamadır.

Özellikleri

Gramaj 3 kg
Mama Segmenti Süper Premium
Tat Pirinç, Tavuk
Kullanıcı Yorumları

AK: Yavru british kedilerimi bundan başka bir şey ile beslemiyorum. İkisi de son derece sağlıklı ve hallerinden gayet memnun.

BC: Orjinal temiz paketlenmiş ürün, bebeğim tadını çok seviyor, içeriği de güzel tane boyutları da küçük.

Kedi Maması SSS

Yavru kedi maması nasıl olmalıdır?

Yavru kedileri, gelişme dönemine girdiklerinde yüksek enerji harcarlar, bu nedenle mama seçimi yaparken uygun bir mama olmasına dikkat edilmelidir.

En iyi yavru kedi maması hangisi=

Her mamanın içeriği birbirinden farklı olduğu için en iyi kedi maması seçimini, kedinizden edindiğiniz tecrübeden anlayabilirsiniz.

En ucuz yavru kedi maması hangisi?

Piyasada çok çeşitli markalar bulunmaktadır. En ucuz yavru kedi maması bulmak çok zor değil. Fakat iyi olması şarttır.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.