kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

En İyi Üroloji Doktorları: Türkiye’de ve İstanbul’da hangi doktorlar önde?

İstanbul’da en iyi üroloji doktorları arasında yer alan uzman doktorlarla iletişime geçmek için yazımızın devamını okuyun.

En İyi Üroloji Doktorları: Türkiye’de ve İstanbul’da hangi doktorlar önde?
26.12.2022
1.684
A+
A-

En iyi üroloji doktorları alanında yaptığımız araştırmalar sonucunda İstanbul ve Türkiye’deki en iyi ürologları sizin için bulduk.

Üroloji doktoru, erkek ve kadınların idrar yolları ve erkeklerin üriner sistemi ile ilgilinen, teşhis ve tedavisinde uzmanlaşan doktorlardır. Böbrek hastalıkları, mesane hastalığı, üretral hastalık ve cinsel işlev bozukluluğu gibi hastalıkların teşhis ve tedavisinden sorumlu olan doktorlara “Ürolog” denir.

İstanbul’da üroloji doktoru tavsiyesi hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağımız bu yazımız ile sağlık sorunlarınızın üstesinden daha kısa sürede, alanında uzman doktorların yapacakları muayene ve teşhislerle kavuşabilirsiniz.

İstanbul en iyi üroloji doktoru listesini hazırlarken doktorlar hakkında edindiğimiz bilgiler, hastaların doktorlar hakkında yaptıkları yorumlar, doktorların alan başarısı ve görev aldıkları hastaneler gibi birçok ayrıntıyı bir araya getirerek değerlendirme yaptık. En iyi üroloji doktoru listesini oluştururken ayrıca doktorların kendi alanlarında daha önceki başarılı çalışmalarını da ele aldık.

İstanbul’da En İyi Ürolog Önerileri

İstanbul en iyi üroloji doktorları

Sağlık sorunları günümüz koşullarında daha da artıyor. Gerek beslenme düzensizliği, gerek tüketilen besinler ve gerekse de diğer dış etkenlere bağlı olarak hastalıkların çoğalması, özellikle de üriner hastalıkların daha da artması, bireylerin dikkatli hareket etmelerini gerektiriyor. Herhangi bir sağlık sorunu karşısında en iyi üroloji doktoru önerilerini bularak, randevu oluşturmak, sağlıklı bir hayata yeniden başlamak için önemlidir.

İstanbul en iyi üroloji doktoru önerileri konusunda elde ettiğimiz verileri sizlere sunacağımız bu yazımızı inceleyerek sağlığınız için en iyi doktoru daha kolay bir şekilde bulacaksınız.

İşte İstanbul en iyi üroloji doktoru önerileri…

Doktor AdıÇalıştığı Hastane
Dr. Öğr. Üyesi Vahit GüzelburçMedipol Sağlık Grubu
Dr. Murat BağışgilÖzel Klinik
Prof. Dr. Fatih KurtuluşÖzel Klinik
Doç. Dr. Basri ÇakıroğluHisar Hospital
Prof. Dr. Alper DemirbaşMedical Park
Dr. Turhan ÇaşkurluMemorial
Prof. Dr. Mehmet Lütfü TahmazMedical Park
Doç. Dr. Serdar AykanEmsey Hospital
Prof. Dr. Faruk YencilekYeditepe Üniversitesi
Dr. Ahmet MusaoğluAmerikan Hastanesi

İstanbul’da En İyi 10 Üroloji Doktoru Önerisi

Üriner sistem hastalıklarında başvurabileceğiniz, alanında en iyi ürologlar hakkında derlediğimiz bilgileri sizlere sunuyoruz. İşte güven içinde tercih edebileceğiniz İstanbul en iyi üroloji doktorları…

Dr. Öğr. Üyesi Vahit Güzelburç

Dr. Öğr. Üyesi Vahit Güzelburç
Çalıştığı HastaneRandevu Al
Medipol Sağlık GrubuTıklayın

Bugüne kadar elde ettiği başarılarıyla İstanbul en iyi üroloji doktorları arasına girmeyi başaran Dr. Öğr. Üyesi Vahit Güzelburç, alanındaki deneyim ve tecrübeleri ile kendinden söz ettiren bir isimdir. İstanbul Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde hizmetine devam eden Güzelburç, hasta memnuniyetini üst seviyede tutan en iyi ürolog önerileri arasında yer almaktadır.

Dr. Öğr. Üyesi Vahit Güzelburç Kimdir?

Böbrek Kanseri ve Tedavisi, Erkek Genital Sorunları, Kronik Böbrek Yetmezliği (Kronik Böbrek Hastalığı), İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık, Sertleşme Sorunu) ve Üreter Kanseri (İç İdrar Kanalı). Penis Eğriliği (Peyronie Hastalığı), Ereksiyon Sorunu, İnmemiş Testis, Safra Taşı, Böbrek Enflamasyonu, Kısırlık, Nörojen Mesane, Erektil Disfonksiyon, Böbrek Hastalıkları, Kriptorşidik Testis, BPH ve Üriner Bozukluk gibi alanlardan uzmanlığı ile kendinden söz ettiren Dr. Öğr. Üyesi Vahit Güzelburç, Uluslararası ve ulusal dergilerde çeşitli yayınları olan bir isimdir.

İstanbul en iyi üroloji doktoru önerileri arasında yer alan Dr. Öğr. Üyesi Vahit Güzelburç, Medipol hastanesinde hastaları kabul etmektedir.

Dr. Murat Bağışgil

Dr. Murat Bağışgil
Çalıştığı HastaneRandevu Al
Özel KlinikTıklayın

En iyi üroloji doktorları arasında yer alan ve elde ettiği başarısı ile tercih edilen isimler arasında yer alan Dr. Murat Bağışgil,  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalında 1997 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı. Alanında elde ettiğin deneyim ve tecrübeleri sayesinde İstanbul’da en iyi üroloji doktorları önerileri arasında yer almayı başaran Bağışgil, birçok üriner sistem hastalıkları alanında tanı, teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Dr. Murat Bağışgil Kimdir?

En iyi ürolog önerileri arasında yer alan Dr. Murat Bağışgil, Tıp Fakültesi eğitimi ve Üroloji uzmanlığı sırasında İngiltere London Hospital Medical College ve Amerika’da Miami University Cedars Medical Center ve New York Memorial Sloane Kettering Cancer Center hastanelerinde toplam 18 ay süreyle görev yaptı.

Üroloji uzmanı olarak İstanbul Cerrahi Hastanesi, Medicana International Hastanesi ve International Hospital hastanelerinde görev yaptı.

Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi’nde 2007 yılından beri ESWL ve lazer cerrahisi (minimal girişimsel ameliyatlar) ile ilgili ameliyatları yapmaktadır. Birçok yurtiçi ve yurtdışı makale ve yayını bulunmakta olup Türk Üroloji Derneği, Endoüroloji Derneği, Androloji Derneği, EAU(Avrupa Üroloji Derneği ne üyesidir.

Prof. Dr. Fatih Kurtuluş

Prof. Dr. Fatih Kurtuluş
Çalıştığı HastaneRandevu Al
Özel KlinikTıklayın

20 yılı aşkın bir deneyime sahip olan ve İstanbul’da en iyi ürolog önerileri arasında yer alan Prof. Dr. Fatih Kurtuluş, tecrübe, deneyim ve bugüne kadar yayınladığı makaleleri ile tercih edilen bir üroloji doktorudur. İstanbul en iyi üroloji doktorları listesinde yer alan Kurtuluş, Medistanbul Hastanesi’nde hastalarını kabul etmektedir.

Prof. Dr. Fatih Kurtuluş Kimdir?

İstanbul’da en iyi üroloji doktoru önerileri arasında ilk sıralarda yer alan Prof. Dr. Fatih Kurtuluş,

 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümünden 1997 yılında mezun oldu.

2002 yılında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi üroloji kliniğinde ihtisasını tamamladı. Uzmanlık eğitimi sırasında Türkiye Üroloji Asistanlar Birliği Başkanlığı. Avrupa Üroloji Asistanlar Birliği (ESRU) Türkiye temsilciliği ve bilimsel kurul üyeliği görevlerini yürüttü. Ulusal ve uluslararası toplantı organizasyonlarında görev aldı. Hacettepe üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim dalında endoüroloji ve üroonkoloji eğitimi aldı.

2002-2003 yılları arasında Düzce Devlet hastanesinde 2003-2004 tarihleri arasında Malatya Asker Hastanesinde üroloji uzmanı olarak çalıştı. 2004-2012 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi üroloji kliniği eğitici kadrosunda yer aldı.

2007 yılında sözlü ve yazılı sınavları geçerek Avrupa Üroloji Board sertifikasını almaya hak kazandı.

2008 yılında Strasbourg (IRCAD ) da ileri düzey laparoskopi eğitimi alan Doç.Dr.Fatih Kurtuluş 2009 yılında Milan San Raffaele IRCCS Hastanesinde 2011 yılında Heidelberg üniversitesi Heilbronn kliniğinde endoüroloji ve üroonkoloji alanında deneyimlerini arttırdı.

2012 yılında doçentlik ünvanını alan Dr.Fatih Kurtuluş 2013 – 2016 yılları arasında Medical Park Bahçelievler Hastanesinde çalıştı. 2016 -2019 yıllarında Kolan International Hospital da görev yaptı. 2019-2020 yıllarında Medicana Kadıköy’de çalıştı. 2018 yılında profesör unvanını almıştır.

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu
Çalıştığı HastaneRandevu Al
Hisar HospitalTıklayın

İstanbul en iyi üroloji doktoru önerileri arasında yer alan Doç. Dr. Basri Çakıroğlu, alanında gösterdiği başarıları ile kendinden söz ettiren ve tercih edilen bir ürologdur. 2022 yılından bu yana üroloji alanında gösterdiği başarılı çalışmaları ile bilinen Çakıroğlu, ürolog tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu Kimdir?

Doç. Dr. Basri ÇAKIROĞLU, 1969 yılında Samsun’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimin ardından 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve 2002 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur.

Samsun Ayvacık Sağlık Ocağı, Samsun Çarşamba Sağlık Ocağı, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Giresun Şebinkarahisar Devlet Hastanesi’nde görev yapmış olan Doç. Dr. Basri ÇAKIROĞLU, mesleki çalışmalarına Hisar Intercontinental Hospital’da devam etmektedir. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup birçok mesleki derneğe üyedir. İstanbul en iyi üroloji doktorları listesinde yer alan Çakıroğlu üriner sistem hastalıklarında başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Demirbaş

Prof. Dr. Alper Demirbaş
Çalıştığı HastaneRandevu Al
Medical ParkTıklayın

Üriner sistem hastalıkları konusunda bugüne kadar elde etmiş olduğu deneyimleri ile kendinden söz ettiren ve İstanbul en iyi üroloji doktorları arasında yer alan Prof. Dr. Alper Demirbaş, Medical Park bünyesinde Organ Nakli, Karaciğer Nakli, Böbrek Nakli ve Nakli alanlarında uzmanlaşan bir isimdir.

Prof. Dr. Alper Demirbaş Kimdir?

Prof. Dr. Alper Demirbaş Organ Nakli, Karaciğer Nakli, Böbrek Nakli ve Nakli alanlarında uzmanlaşmıştır. 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Prof. Dr. Alper Demirbaş, 1987-1988 yılları arasında Türkiye’de Pratisyen Hekim olarak zorunlu hizmet vermiştir. İstanbul en iyi üroloji doktorları listesinde yer alan Demirbaş, hasta memnuniyetine önem veren bir isimdir.

Dr. Turhan Çaşkurlu

Dr. Turhan Çaşkurlu
Çalıştığı HastaneRandevu Al
MemorialTıklayın

28 yılı aşkın deneyimi ile İstanbul en iyi üroloji doktorları tavsiyeleri arasında yer alan Dr. Turhan Çaşkurlu, nce bağırsak prolapsusu (enterosel), Aşırı aktif mesane, Pelvik organ prolapsusu, Böbrek taşları, Benign prostat hiperplazisi (BPH), Mesane kanseri gibi alanlarda gösterdiği başarıları ile bilindik isimler arasına girmeyi başarmıştır.

Dr. Turhan Çaşkurlu Kimdir?

Çaşkurlu, 2017’de En İyi Makale Ödülü, Endoürolojide En İyi Makale, Sağlık Bilimlerinde İkincilik Ödülü ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ödül kazanmış bir isimdir. İstanbul en iyi üroloji doktoru önerileri arasında yer alan Dr. Turhan Çaşkurlu, elde ettiği deneyim ve tecrübesi ile kendinden söz ettirmektedir.

Prof. Dr. Mehmet Lütfü Tahmaz

Prof. Dr. Mehmet Lütfü Tahmaz
Çalıştığı HastaneRandevu Al
Medical ParkTıklayın

İstanbul’da üroloji doktoru tavsiyeleri arasında yer alan Prof. Dr. Mehmet Lütfü Tahmaz, alanında gösterdiği başarılı tedavileri ile tercih edilen bir isimdir. Alanında gösterdiği başarılarıyla bugüne kadar birçok hastanın üriner sistem hastalıkları üzerinde başarılı sonuçlar alan Prof. Dr. Mehmet Lütfü Tahmaz, İstanbul en iyi üroloji doktorları önerileri arasında yer almaktadır.

Prof. Dr. Mehmet Lütfü Tahmaz Kimdir?

İstanbul en iyi üroloji doktorları arasında yer alan Prof. Dr. Mehmet Lütfü TAHMAZ, 1965 senesinde Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini Kuleli Askeri Lisesi’nde bitirdikten sonra 1982 senesinde ÖSS’da Türkiye 24.sü olarak  Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitiminini Tübitak bursu ile 7. olarak tamamlayarak 1988 senesinde tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 1995 senesinde Üroloji Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sırasında Amerika’da tıp eğimi görmek için FMG 1 ve USML 2   sınavlarını geçmiştir.

Uzmanlık eğitimi ardından 1995 senesinde Elazığ Asker Hastanesi’ne tayin olmuş olan Prof. Dr. Mehmet Lütfü TAHMAZ, 1997 senesinde Ankara GATA Üroloji Anabilim Dalı’nda Yardımcı Doçentlik görevne başlamıştır. 2001 yılı boyunca ise bir sene Londra’da Institute of Urology, University Collage of London’da ve Great Ormond Street Çocuk Hastanesi’nde “Çocuk ve erişkinde üriner sistem onarım cerrahisi” hususunda klinik izlem ve araştırma yapmak maksadıyla bulunmuştur. 2002 senesinde Doçenti ve 2009 senesinde ise Profesör kadrosuna yükselmiştir. 2007-2012 senelerı içinde GATA Androlojik Cerrahi Bilim Dalı Başkanlığı görevini yürütmüştür. 2011 senesinde ise yurt dışında kursa katılarak Robot Cerrahı Sertifikasını almıştır.

Doç. Dr. Serdar Aykan

Doç. Dr. Serdar Aykan
Çalıştığı HastaneRandevu Al
Emsey HospitalTıklayın

Üriner sistem hastalıkları üzerinde önemli başarılara imza atan Doç. Dr. Serdar Aykan, İstanbul en iyi üroloji doktorları listesinde yer almaktadır. Deneyim, tecrübe ve hasta memnuniyetine önem vermesi ile bilinen Aykan, bugüne kadar elde ettiği deneyimi ile alanında en iyi üroloji doktorları arasında yer almaktadır.

Doç. Dr. Serdar Aykan Kimdir?

Dr. Serdar Aykan (İstanbul, Türkiye) üroloji doçentidir. 1974’te Ankara’da dünyaya gelen Aykan ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. Tıp doktorluğu diplomasını Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1998 yılında almıştır. Sırasıyla Çankırı Ilgaz Musaköy Sağlık Ocağında Pratisyen Hekim (1998-1999) ve Bolu Üniversitesi Düzce Tıp Fakültesi Anatomi Ana bilim dalında Asistan Doktor (1999-2000) olarak görev yapmıştır. Üroloji asistanlığını Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kliniğinde 2000-2006 arasında tamamlamıştır.

Prof. Dr. Faruk Yencilek

Prof. Dr. Faruk Yencilek
Çalıştığı HastaneRandevu Al
Yeditepe ÜniversitesiTıklayın

Birçok üriner sistem hastalıkları alanında iyi deneyimler elde eden ve çalışmalarına devam eden Prof. Dr. Faruk Yencilek, İstanbul en iyi üroloji doktoru listesinde yer alan isimlerden biridir. Uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan doktor, üriner sistem hastalıkları alanında elde ettiği deneyimleri ile İstanbul en iyi ürolog tavsiyeleri arasında yer almayı başaran bir isimdir.

Prof. Dr. Faruk Yencilek Kimdir?

İstanbul en iyi üroloji doktorları arasında yer alan Prof. Dr. Faruk Yencilek, 2005 yılından itibaren Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Üroloji Anabilim Dalı’nda çalışan Yencilek, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Başhekimi olarak göreve aldı. 2016 yılı itibari ile Profesörlük derecesini alan Yencilek, Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri’nin Tıbbi Direktörü olarak atandı.

Prof. Dr. Faruk Yencilek, Tıp Doktoru derecesini 1996 yılında Marmara Üniversitesi’nden aldı. Aynı yıl tıpta uzmanlık sınavını kazanarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı bölümünde asistanlık eğitimine başladı. 2001’de Üroloji uzmanı oldu. 2008 yılında bir yıl süreyle Almanya Heidelberg Üniversitesi Üroloji Kliniği’nde çalıştı. 2011’de Üroloji doçenti olmaya hak kazandı. 2012 yılında Avrupa Board sınavını kazanarak FEBU unvanını aldı.

Dr. Ahmet Musaoğlu

Dr. Ahmet Musaoğlu
Çalıştığı HastaneRandevu Al
Amerikan HastanesiTıklayın

Üriner sistem hastalıkları alanında elde ettiği deneyim ve kariyeri ile İstanbul en iyi üroloji doktorları arasında yer alan Dr. Ahmet Musaoğlu, alanında gösterdiği başarılı teşhis, tanı ve tedavi hizmetleri ile en çok tercih edilen en iyi üroloji doktorları arasında yer almaktadır.

Dr. Ahmet Musaoğlu Kimdir?

Uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan ve alanında gösterdiği başarılı tedavileri ile kendinden söz ettiren Dr. Ahmet Musaoğlu, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’ndan mezun olmuştur. Kısırlık, Erkek cinsel sağlığı, BPH ve üriner sistem taş hastalığı alanlarında gösterdiği başarılı çalışmaları ile İstanbul en iyi üroloji doktorları arasına girmeyi başaran Musaoğlu, İstanbul Amerikan Hastanesi’nde hastalarını kabul etmektedir.

İstanbul’da En İyi Üroloji Doktoru Hangi Hastanede?

Üroloji doktoru seçerken elbette en iyi ürolog önerileri arasında yer alan ve alanında uzmanlaşan bir doktordan hizmet almak en doğrusudur. İstanbul’da birçok özel hastane, üroloji alanında hizmet vermektedir. Ancak en iyi üroloji doktorları konusunda seçim yaparken önereceğimiz hastaneler; Medicana Hastanesi, Medical Park Hastanesi, Medistanbul Hastanesi, Hisar Hastanesi, Memorial Hastaneleri gibi özel hastaneleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul’un en iyi üroloji doktorlarına yer verilen bu hastaneler, gerek çalışmaları gerekse de alanındaki en iyi doktorları ile bilinen hastanelerdir.

Üroloji Doktoru Neye Göre Seçilir?

Üroloji doktorları genellikle bir üroloji uzmanı olarak seçilirler. Bu, üroloji alanında yüksek düzeyde eğitim görmüş ve üroloji alanında uzmanlaşmış doktorlar için geçerlidir. Üroloji doktorları, üroloji alanındaki tüm bilgi ve deneyimlerini kullanarak, ürolojik sağlık sorunlarının tanısını yapar ve tedavisini önerirler.

Bu nedenle, üroloji doktorlarının seçiminde, doktorun üroloji alanındaki eğitim ve deneyimi önemli bir rol oynar. Ayrıca, doktorun hastalarına karşı tavır ve iletişim becerileri de önemlidir. Bu sayede, doktor hastalarına güven verir ve onların sağlık sorunları hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur.

En İyi Diş Doktoru ÖnerileriEn İyi Göz Doktoru
En İyi Kadın Doğum DoktoruEn İyi Çocuk Doktoru

SSS

Üroloji doktoru neye bakar?

Üroloji doktoru, kadınlarda ve erkeklerde idrar yolları hastalıklarına, erkeklerde  üreme organlarını içeren durumların tedavisi ile ilgilenen bir cerrahi uzmanlık alanıdır. 

Cinsel organ için hangi doktora gidilir?

Cinsel organ ile ilgili herhangi bir şikayet durumunda gidilmesi gereken doktor ürologdur. Üroloji doktorları; Böbrekler, üreterler, mesane, üretra, testisler, penis, skrotum ve prostat bezi gibi hastalıkların tanı ve tedavisini yaparlar.

İstanbul en iyi üroloji doktoru kimdir?

İstanbul’da üroloji alanında hizmet sunan birçok doktor bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında en iyileri; Dr. Murat Bağışgil, Prof. Dr. Fatih Kurtuluş, Doç. Dr. Basri Çakıroğlu, Prof. Dr. Alper Demirbaş, Dr. Turhan Çaşkurlu, Prof. Dr. Mehmet Lütfü Tahmaz, Doç. Dr. Serdar Aykan, Prof. Dr. Faruk Yencilek, Dr. Ahmet Musaoğlu gibi isimlerdir.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.