kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

En İyi Topuk Çatlak Kremi Önerileri & Kullanıcı Yorumları

En İyi Topuk Çatlak Kremi Önerileri & Kullanıcı Yorumları
24.11.2021
419
A+
A-

Ayak bakımından beklediğiniz etkiyi gösterecek en iyi topuk çatlak kremi araştırmalarımızdan elde ettiğimiz ve kullanıcıların yorumlarına yer verdiğimiz yazımızı inceleyerek topuk çatlaklıklarından kurtulun.

Konu İçeriği

En İyi 10 Topuk Çatlak Kremi

Sürekli yoğun ve koşuşturmalı bir hayatınız ve işiniz var ise ne yazık ki bir süre sonra ayaklarınızda ciddi şekilde ağrılar yaşamaya başlayacaktır. İşinize yarayacak ve ayaklarınızı rahatlatacak en iyi topuk çatlak kremlerini sizler için araştırdık. İşte en iyi 10 topuk çatlak kremi ve kullanıcı yorumları…

1- Lapitak Topuk Çatlak Bakım Kremi

Lapitak Topuk Çatlak Bakım Kremi

Topuk Çatlaklarında En İyi Krem

Lapitak topuk çatlak kremi sayesinde ayağınızdaki tüm çatlakları kısa sürede iyileştirebilirsiniz. Nemlendirici etkisi sayesinde cildi onararak yumuşaklık hissi kazandırır. “allantoin” ve gliserinle zenginleştirilmiş içeriğiyle kuruluk probleminin üstesinden rahatlıkla gelmektedir. Kullanıldığı andan itibaren hemen topukları yumuşatır ve rahatlık hissi verir.

Ürün Detayı

En iyi topuk çatlak kremi Lapitak ile cildinizde pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ayrıca hiçbir şekilde ciltte leke oluşmasına yol açmamaktadır. İçerisinde yer alan E vitamini sayesinde topuk çatlaklıklarını önlemeye yardımcı olan Lapitak topuk çatlak bakım kremi ile ayaklarınız yere daha sağlam basacak.

Ürün Özellikleri

İçerisinde bulunan  allantoin ve E vitamini ile cildi nemlendirerek topuk çatlaklarının önüne geçer ve uzun süreli kullanımda nemlendirici etkisi ile kuruyan topukların ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlar.

Kullanıcı Yorumları

OD: Makineler törpüler pahalı kremler kullandım, yorumlara bakıp lapitak kremin verdiği etkiyi hiçbiri vermedi. Ayağımda ki kabuk çilemden kurtuldum şiddetle tavsiye ederim

AÇ: Ürün gerçek anlamda sihirli gibi. İlk uygulamadan önce topuğunuzu ponzalayın. Sonrasında sadece duştan duşa bile kullansanız bir daha topuğunuzda pürüzlü bir his bile olmuyor.

İlginizi Çekebilir: En İyi Nemlendirici Krem

2- Renee Topuk Çatlağı Giderici Jel

Renee Topuk Çatlağı Giderici Jel

Topuk Çatlağına Karşı En İyi Krem Jel

En iyi topuk çatlak kremi önerileri arasında yer alan Renee topuk çatlağı giderici jel ile kısa sürede topuklarınızda oluşan çatlakları yumuşacık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. İlk sürüldüğü andan itibaren topuklarınızda rahatlama ve yumuşaklık hissini fark edebilirsiniz.

Ürün Detayı

Cilde kolay emilebilen topuk jeli tek kullanımda bile pürüzsüz topuklara sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Çatlamış ve bakımsız kalmış topuklardan Renee Topuk Çatlağı Giderici Jel daha sağlıklı ve bakımlı topuklara kavuşun. Zor ve kurumuş topuklara uygulanmasından 5 dakika sonra etkisini gösteren jel, en iyi topuk çatlağı kremleri arasında yer almaktadır.

Ürün Özellikleri

Zor ve kuruyan topuklarda kısa sürede etkisini gösteren Renee topuk çatlağı kremi, içerisinde bulunan E vitamini ile cilde ipeksi bir dokunuş kazandırır.

Kullanıcı Yorumları

PK: Medikal bir ayak bakımı kadar olamasa da gerçekten etkili bir ürün, ev ortamında yapılabilecek ayak bakımının en iyisi diyebilirim. Tavsiye ederim

DŞ: aylardır çatlayan topuklarıma sürmediğim krem uygulama kalmamıştı.ve sonunda inanmayarak aldığım bu ürünü dolaptan çıkardım ve uyguladım, sonuç çatlaklarım soyuldu gitti. Bu kadar çabuk sonuç alacağımı tahmin etmemiştim. Pişman olmazsınız.

3- Scholl Topuk Çatlağı Giderici Balm

Scholl Topuk Çatlağı Giderici Balm

Kokusuz Topuk Çatlak Giderici Krem

Kokusuz ve çabuk emilen en iyi topuk çatlağı giderici markası Scholl topuk çatlak giderici krem ile bakımlı ve ipeksi topuklara sahip olabilirsiniz. Yoğun çatlamış topuklardaki tüm hasarları kısa sürede onarır. Cilt tarafından kolay emilebilen kremi ile sürüldüğü andan itibaren, topuklarınızda rahatlama ve yumuşaklık hissini görebilirsiniz.

Ürün Detayı

Daha sağlıklı ve daha bakımlı topuklar için Scholl topuk çatlağı kremi, beklediğinizden daha kısa sürede etkisini gösteren en iyi topuk çatlağı kremleri arasında yer almaktadır. Keratin etkili olması sayesinde cilde ipeksi bir dokunuş kazandıran topuk çatlağı giderici krem, kullanıcılarından da olumlu dönüşler almış bir üründür.

Ürün Özellikleri

Keratin içeriği ile kısa sürede topuk çatlıklarını gidermeye yardımcı olur. Topuklara yumuşak bir dokunuş kazandırır.

Kullanıcı Yorumları

SK: Çok beğendim. Tiroit rahatsızlığım dolayısıyla çok fazla kuruyan ve daha sonra çatlayan topuklarımı yumuşacık yaptı. Tavsiye edildiği şekilde çatlaklar iyileşene kadar sabah ve aksam surdum. Simdi ihtiyacım olunca sürüyorum çok iyi geliyor, hemen sonuç veriyor. Günde 2 kere sürerek eski çatlaklarım 4 günde yumuşacık oldu. Ufak bir tavsiye; çok yağlı olduğu için biraz emdirdikten sonra çorap giyin, her tarafa bulaşıyor ve zor çekiyor. Ben çok tavsiye ederim.

SA: Yumuşatıyor ancak gözle görülür bir düzelme olmadı kullanmaya devam.

İlginizi Çekebilir: En İyi Cilt Bakım Serumu

4- Neutrogena Norveç Formülü Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi

Neutrogena Norveç Formülü Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi

En Etkili Topuk Çatlağı Giderici Krem

En iyi topuk çatlak kremi önerileri arasında yer alan Neutrogena Norveç Formülü Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi ile hasar görmüş ve nasırlaşmış topuklarınıza iyi bakabilirsiniz.

Ürün Detayı

İçeriğindeki zengin bakım bileşenleri sayesinde, nasır oluşumunu iyileştirmeye yardımcı olan Neutrogena Norveç Formülü topuk çatlağı giderici krem ile kısa sürede topuklarınızda değişim görmeye başlayacaksınız . Ayrıca yeni nasır oluşumunu da engellemeye yardımcı olan krem, ayaklarınızı nemlendirerek rahatlık hissi verir. Böylece en kısa sürede ayaklarınızdaki tüm sorunların üstesinden gelerek, pürüzsüz ve bakımlı topuklara kavuşturur.

Ürün Özellikleri

Panthenol içeriği ile topuklarda rahatlatıcı etki yaratırken içeriğindeki Sodyum Hiyalüronat ve Gliserin, cildin esnekliğini kazandırmasına yardımcı olur.

Kullanıcı Yorumları

EK: Ürün gerçekten çok etkili düzenli kullanamama rağmen çok iyi yumusatiyor. Satıcı firma bir adet aldığım üründen iki adet göndermişti onun da ücretini ödedim içim rahat kullanabilirim.

NÖ: Tek kelime ile MÜKEMMEL! 1 hafta düzenli kullanımda topuklarım yumuşacık oldu tüm çatlaklar gitti

5- Celenes by Sweden Cloudberry

Celenes by Sweden Cloudberry

Kısa Sürede En Etkili Topuk Kremi

En iyi çatlak topuk kremi Celenes by Sweden Cloudberry ile sağlıklı ve bakımlı topuklara sahip olmak çok kolay. Bitkisel içerikleri sayesinde cilde uyum sağlayarak, topuklarınızdaki tüm çatlakların üstesinden en kısa sürede gelmektedir. Sürüldüğü andan itibaren ciltte yumuşaklık hissi oluşturarak rahatlatır. Avokado ve badem yağı ile topuklarınıza gereken en iyi bakımı sağlayabilirsiniz.

Ürün Detayı

Sertleşmiş ve çatlamış topuklarınızı nemlendirerek cildinize uyum sağlayan Celenes by Sweden Cloudberry, düzenli kullanım sağlandığı takdirde, topuklarınızdaki tüm çatlakları iyileştirerek yeni çatlak oluşumunun önüne geçmektedir.

Ürün Özellikleri

İçerisinde bulunan Bisabolol  ile cildi yumuşatarak kısa sürede topuk çatlağını gideren ürün, cildin üst tabakasını onararak daha yumuşak ve ipeksi bir his kazandırır.

Kullanıcı Yorumları

KT: Gerçekten çok güzel yumuşatıyor, boyutu çok büyük değil ama yoğun, yalnız parfümsüz olsaydı daha iyiydi, alerjim olduğu için kokusu ağır geldi.

BK: Annemin ayakları inanılmaz çatlaktı çorapsız gezmeye utanır olmuştu düzenli kullanımla etkisini gösterdi bitince 2.yi sipariş vereceğim.

İlginizi Çekebilir: Cilt Bakım Serumu Nedir, Ne İşe Yarar?

6- Herbaderm 60ml Topuk Çatlak Kremi

Herbaderm 60ml Topuk Çatlak Kremi

Bitkisel İçerikli Topuk Çatlak Kremi

Çatlamış ve kurumuş topuklar için özel olarak formüle edilen en iyi topuk çatlak kremi Herbaderm ile kısa süre içinde sağlıklı ve bakımlı topuklara sahip olabilirsiniz. Aşırı sertleşmiş ve nasırlaşmış ayak topuklarınızı onaran Herbaderm topuk çatlak kremi ile pürüzsüz ve bakımlı topuklara sahip olmak sizin de hakkınız.

Ürün Detayı

Ölü cildin onarımı sağlayarak ayrıca kararmış topukların beyazlamasına da yardımcı olmaktadır. Sadece topuklarınızda değil ayrıca dirseklerinizde, bileklerinizde ve ayak tabanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz özel bir üründür. Dermatolojik olarak test edilmiş ve bitkisel içerikli topuk çatlak kremidir. İçerisinde hiçbir şekilde zararlı madde bulundurmamaktadır.

Ürün Özellikleri

Sertleşmiş ve çatlamış topukları hızlıca onararak yumuşak bir doku kazandırır.

Kullanıcı Yorumları

MD: mükemmel bir topuk kremi topuklarıma tek iyi gelen krem bu tereddüt bile etmeyin

ÇŞ: annem için aldım, kullanmaya başladı. umarım güzel sonuçlar alırız.

7- SERMİX Topuk Çatlak Kremi Etkili Ayak Kokusu Giderici

SERMİX Topuk Çatlak Kremi Etkili Ayak Kokusu Giderici

Topuk Çatlağı Giderici En İyi Krem

Topuklarınızda oluşmuş çatlak ve nasırlardan kolaylıkla kurtulmayı sağlayan, etkili içeriğe sahip SERMİX Topuk Çatlak Kremi, kısa sürede topuk çatlaklıklarını gidermektedir. Aynı zamanda ayak kokusunu giderme özelliğine de sahip olan krem, en iyi topuk çatlaklık giderici kremler arasında yer almaktadır.

Ürün Detayı

Kolay ve pratik kullanıma sahip olan SERMİX Topuk Çatlak Kremi ile kısa sürede topuklarınızda iyileşme ve rahatlama yaşayabilirsiniz. Kurumuş ve yıpranmış topukları, içeriğindeki özel bileşenleri ile gideren topuk çatlak kremi, kısa sürede etkisini gösterebilmektedir.

Ürün Özellikleri

Allantoin ve gliserinle zenginleştirilmiş konsantre formülüyle ayaklarda meydana gelen hasarlı dokuları onararak pürüzsüz bir dokunuş kazandırır.

Kullanıcı Yorumları

HA: kokusu gayet iyi öyle kötü bir kokusu yok, yumuşatma konusunda da gayet güzel bir ürün.

GY: Çok güzel ilk kullanımda faydasını gördüm beğendim.

8- Avon Foot Works Çatlak Topukları Onarıcı Krem 

Avon Foot Works Çatlak Topukları Onarıcı Krem

Topuk Çatlağına Karşı Etkili Krem

En iyi ayak ve topuk kremleri arasında yer alan Foot Works Çatlak Topukları Onarıcı Krem ile kısa sürede ayak ve topuklarınızı sağlıklı koşullara ulaştırabilirsiniz. Kurumuş ve çatlamış topuklarınızın bakımını sağlayarak, kısa sürede eski sağlığına kavuşturarak ipeksi bir görünüm sağlamaktadır.

Ürün Detayı

İçeriğindeki güçlü bileşenleri ile 3 gün gibi kısa bir sürede topuk çatlaklığı ve sertleşmeyi giderici özelliğe sahip olan Foot Works Çatlak Topukları Onarıcı Krem, kullanıcı yorumları ile en iyi topuk çatlak kremleri arasında yer almaktadır.

Ürün Özellikleri

Etkili içeriği ile kısa sürede topuk çatlaklığı sorununa etkili çözümler sunan ürün, düzenli kullanılmaya devam edildiğinde cildi nemlendirerek ipeksi bir dokunuş kazandırır.

Kullanıcı Yorumları

TB: ilk sürmede güzel bi etki bıraktı kullandıkça daha iyi olur diye düşünüyorum.

ND: Yıllardır annem için alıyorum. Çok güzel. Tavsiye ederim.

9- Pierre Cardin Nemlendirici ve Yumuşatıcı Topuk Çatlak Kremi

Pierre Cardin Nemlendirici ve Yumuşatıcı Topuk Çatlak Kremi

Kurumuş Topuklar İçin Etkili Krem

Kurumuş ve çatlamış topuklarınız için en iyi topuk çatlak kremi olan Pierre Cardin Nemlendirici ve Yumuşatıcı Topuk Çatlak Kremi ile kusursuz ve bakımlı ayaklara sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayı

İlk sürüldüğü andan itibaren, topuklarda ve ayak tabanında ciddi rahatlık hissi sunan Pierre Cardin Nemlendirici ve Yumuşatıcı Topuk Çatlak Kremi, düzenli kullanım sağlandığı takdirde kısa süre içinde ayaklarınızı yumuşatarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Ürün Özellikleri

Shea yağı içeriği ile kısa sürede topukları onarmaya yardımcı olan Pierre Cardin Nemlendirici ve Yumuşatıcı Topuk Çatlak Kremi, cilde pürüzsüz bir dokunuş kazandırır.

Kullanıcı Yorumları

GS: Muhteşem ötesi. İlk kullanışta bile etkili.

NL:  İlk kullanmada bile etkisini hissediyorsunuz.

10- Bionnex Perfederm Topuk Çatlak Kremi

Bionnex Perfederm Topuk Çatlak Kremi

Topuk Çatlaklığı İçin En İyi Krem

Nasır ve çatlaklarla başınız dertte ise, en iyi topuk çatlak kremi markası BİONNEX Perfederm ile kısa sürede tüm sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Çatlamış topukları kısa surede iyileştirerek %90 onarmaya yardımcı olur. Ayrıca topuklarınızdaki ölü derinin atılmasını sağlayarak ayaklarınızı nemlendirir ve yumuşaklık hissi kazandırır.

Ürün Detayı

Devamlı ve doğru kullanıldığı takdirde kısa sürede ayaklarınızı ve topuklarınızı eski sağlığına kavuşturarak, pürüzsüz bir görünüm sağlayan BİONNEX Perfederm topuk kremi ile daha sağlıklı ayaklara kavuşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Çatlamış topukları kısa sürede onarmaya yardımcı olan içeriği ile etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

KE: Şimdiye kadar kullandığım en güzel topuk kremi. Sürdükten sonra topuğunuzu streç filmle sarıp bir süre bekletirseniz mükemmel olur

GS: Zaten yıllardır el kremini de bunu da kullanıyorum ona olmaz güzel memnunum netten ilk defa alıyorum genelde eczaneden alıyordum orijinal ürün.

Topuk Çatlak Kremi SSS

Topuktaki çatlaklara hangi krem iyi gelir?

Topuk çatlaklıkları, nem dengesinin yitirilmesi ile ortaya çıkan bir sorundur. En iyi kremler, içeriğinde nemlendirici özelliği olan Shea yağı özlü kremlerdir.

Topuk çatlağına ne iyi gelir?

Limon, vazelin, nemlendirici kremler kullanabilirsiniz. Buna ek olarak güvendiğiniz bir markanın topuk çatlak kremini de kullanabilirsiniz.

Topuk çatlakları hangi vitamin eksikliğinden olur?

Sedef ve egzama hastalıkları başta olmak üzere B vitamini ve E vitamini eksikliği topuk çatlaklıklarına neden olmaktadır. Bu içeriklere sahip bir krem ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.