kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

En İyi Dizi İzleme Siteleri | 11 Yerli ve Yabancı Dizi İzleme Siteleri

En İyi Dizi İzleme Siteleri | 11 Yerli ve Yabancı Dizi İzleme Siteleri
21.09.2021
2.203
A+
A-

En iyi dizi izleme siteleri hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları bulabileceğiniz bu yazımız ile zamanınızı değerlendirmenin keyfini yaşayın.

Günümüz şatlarında dizi ve film izleme platformu da değişti desek yalan olmaz. İnternet ağının ve akıllı telefonların çokça yaygınlaşmasıyla beraber, dizi, filim, belgesel ve spor gibi içerikleri yerli ve yabancı kanallar sayesinde isleme şansına sahibiz. En iyi dizi izleme siteleri arasında Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen adresleri sizin için derledik.

Unutulmaz eski dizi ve filmleri, artık ücretli ya da ücretsiz dizi ve filim sitelerine ulaşabiliyoruz. Lakin illegal olan siteler, zararlı ve reklamlı oluşlarından dolayı pek tercih edilmiyor. Yasa dışı olmayan yerli ve yabancı dizi izleme siteleri dizi ve filim izleme keyfini sorunsuz olarak yaşayabilirsiniz.

En İyi Dizi İzleme Siteleri

En İyi Dizi İzleme Siteleri

Boş zamanlarınızı dizi izlemek ile geçirmek istiyorsanız ya da televizyon kanallarındaki diziler sizi sarmıyorsa yapmanız gereken indirimli fiyatlarla en iyi dizi siteleri arasından birini seçerek dizi izlemeye başlamak olsun. İşte kesintisiz ve reklamsız izleyebileceğiniz en iyi dizi siteleri.

1- Netflix

Netflix

2016 yılından bu yana Türkiye’de en iyi dizi siteleri arasında yer edinmeyi başaran Netflix, yerli ve yabancı dizilerle, dizi severlerin en çok takip ettikleri siteler arasında yer alıyor.

Netflix dizi izleme kanalını çok cazip hale gelmesini elbette kaliteli bir dizi ağına sahip olmaktan geçiyor. Menşei ABD olmasına karşın, en iyi Türk dizilerinin yayınlandığı kanaldır. Yabancı dizilerinin en çok izlenen dizileri olan Lucifer, La Casa de Papel, Breaking Bad, How I Met Your Mother, Peaky Blinders ve Elite gibi yapımları keyifle izleyebilirsiniz.

Yabancı dizilerin yanı sıra Türk yapımı olan en çok izlenen dizilerin başında gelen Atiye, Aşk 101 gibi diziler çokça geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Ayrıca Behzat Ç, Diriliş Ertuğrul ve Ezel gibi Türk dünyasına damga vuran eski Türk dizilerini de Netflix izleme şansına da sahipsiniz.

Netflix Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Aylık 17.99 TL ödeyerek ailenizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz en uygun ücretli dizi kanalıdır. Arkadaşlarınızla ya da komşularınızla anlaşarak kanala daha uygun fiyattan üyeliğinizi yapabilirsiniz.

Netflix üyelik için tıklayın

İlginizi Çekebilir: Nuri Bilge Ceylan’ın Kendi Kaleminden 9 Filmi

2- Blu TV

Blu TV

En çok tercih edilen en iyi dizi siteleri arasında yer alan Blu TV, kaliteli ve en iyi dizi izleme siteleri arasında erken yer aldı. Yerli dizi kanalı olmasına rağmen milyonlarca kez izlenen yabancı kaynaklı olan The Handmaid’s Tale, Game of Thrones, Friends gibi dizilerde izlenmektedir.

En iyi dizi izleme siteleri arasında yer alan Blu TV, eski dizileri izleyebileceğiniz gibi yerli kanalların canlı yayınlarını da izleme şansına sahipsiniz. Ayrıca Behzat Ç, Sıfır Bir, Masumiyet, Alef, Pavyon, Saygı vb. diziler de Blu TV’de yayın akışı içinde bulunuyor.

Blu TV Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Aylık sadece 12,90 TL ödeyerek sınırsızca dizi izleyebileceğiniz Blu TV, dizi severlerin en çok tercih ettiği ve Türkiye’nin en iyi dizi izleme siteleri arasında yer alıyor.

Blu TV üyeliği için tıklayın

3- Amazon Prime Video

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video dünya çapında ün kazanmış yapımların yayınlandığı ücretli bir yabancı kaynaklı kanaldır. Adından da anlaşılacağı gibi amazon kuruluşu olan Amazon Prime Video ile yabancı dizi izleme keyfini yakalayabilirsiniz.

Amazon Prime Video dünyaca ün kazanmış ve beğenilmiş dram, komedi, romantik, gerilim vb. yapımları sık sık yayın hayatına sunuyor. En iyi dizi izleme siteleri arasında yer alan Amazon Prime Video ile hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Yabancı dizilerine ilgi, duyuyorsanız bu platform tam da size göre. En iyi yabancı dizilerini Amazon Prime de her zaman izleyebilirsiniz. Amazon’un Prime uygulamasıyla ücretsiz ve avantajlı fiyatla abone olabilirsiniz.

Amazon Prime Video Abonelik Ücreti Ne Kadar?

En iyi yerli ve yabancı dizi izleme siteleri arasında yer alan Amazon Prime Video, aylık 7,90 TL ücret ile sınırsızca dizi izleyebileceğiniz platformlardan biridir.

Amazon Prime Video İçin Tıklayın

İlginizi Çekebilir: Mutlaka İzlenmesi Gereken Biyografi Filmleri

4- Dmax

Dmax

Dmax belgesel içerikli film izlemeyi seviyorsanız Dmax yabancı dizi izleme kanalı, tamda size göre olabilir. Yayın hayatında çok yeni olan bu yabancı kanal, çeşitli dizi ve film içeriklerine sahiptir. Heyecan, aksiyon, romantizm ve komedi gibi birçok zengin ağa sahiptir. En iyi dizi izleme siteleri arasında yer alan Dmax ile zamanınızı güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Dmax Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Dmax, diğer sitelerden farklı olarak yıllık abonelik ücretine tabii bir dizi izleme sitesidir. Yıllık 3ds Max abonelik ücreti 15.848 TL ve aylık 3ds Max abonelik ücreti 2.006 TL fiyat ile sınırsızca dizi izleyebilirsiniz.

Dmax Üyeliği İçin Tıklayın.

5- Puhu TV

Puhu TV

Puhu TV ücretsiz bir dizi izleme platformudur. Ücretsiz olmasından ötürü dizi izleme sırasında çokça reklam izlemeye maruz kalabiliyorsunuz. Dizi izlemeyi seviyorsanız bu duruma katlanmaya değer. Şahsiyet, Jet Sosyete, Kara Sevda, Ufak Tefek Cinayetler, Fi, İstanbullu Gelin vb. birçok dizi puhu TV de izleniyor.

Ayrıca Puhu TV de belgesel izleme sansına sahip olduğunuz gibi bazı kanalların da canlı yayınlarını izleme şansına da sahipsiniz.

Puhu TV Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Bir DOĞUŞ Grup hizmeti olan Puhu TV, en iyi dizi izleme siteleri arasında yer almakla birlikte diğer sitelerden farklı olarak ücretsiz dizi izleyebileceğiniz bir sitedir.

İlginizi Çekebilir: En İyi Yeşilçam Komedi Filmleri

Puhu TV için tıklayın

6- BeIN Connect

BeIN Connect

BeIN Connect yerli ve yabancı kaynaklı dizileri izleyebileceğiniz ücretli bir dizi izleme kanalıdır.  American Hust, Intelligence, Game of Thrones, New Amsterdam gibi yabancı dizileri bu platformda keyifle izleme şansına sahipsiniz.

BeIN Connect Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Digiturk abonelerinin ücretsiz izleme şansına sahip olduğu kanalın aylık abonelik ücreti 24.90 TL’dir. Abonelerine ilk ay ücretsiz izleme hakkı tanıyan ücretli dizi kanalı, ayrıca yıllık olarak 99 TL ödeyerek BeIN Connect içeriklerine ulaşma fırsatı veriyor.

BeIN Connect Üyelik İçin Tıklayın

7- Turkcell TV Plus

Turkcell TV Plus

En iyi dizi izleme siteleri arasında yer alan Turkcell TV Plus, yayınladığı yerli ve yabancı dizilerle kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmış adreslerden biridir. Superonline üyelerine sunduğu indirimli fiyatlara ek olarak haricen de üyelik yapılabilmektedir.

Turkcell TV Plus Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Turkcell TV Plus, yayın hayatında yeni olmasına rağmen yerli ve uluslararası en iyi dizi ve filim ağına sahiptir. Akıllı telefonlarla bile erişime sahip olan yerli dizi kanalı televizyon üzerinden 2 ayrı paket seçeneği bulunmaktadır. Paket üyelikleri sırasıyla 17.99 TL (ilk üç ay 4.99 TL), 34.90 TL ve 59.90 TL fiyatı biçilmiştir.

Turkcell TV Plus üyeliği için tıklayın

İlginizi Çekebilir: Unutulmayan Yeşilçam Replikleri

8- Disney Plus+

Disney Plus+

Disney Plus, dünya genelinde kısa sürede en çok aboneye ulaşmış yabancı dizi kanalıdır. 150 milyon üyeye sahip olan kanalın ne yazık ki Türkiye de hizmet vermiyor. 2022 yılında Türkiye de hizmet vermesi beklenen yabancı dizi kanalında Marvel, Star Wars vb. yapımlar yer alıyor.

Disney Plus+ Abonelik Ücreti Ne Kadar?

VPN kullanarak Disney Plus kullanarak dizi içeriklerine ulaşmak mümkün. Disney Plus aylık 8$ ödeyerek izlemek mümkün.

Disney Plus üyeliği için tıklayın.

9- Filmbox Live

Filmbox Live

Filmbox Live henüz yeni oluşumundan dolayı pek çok kişi tarafından bilinmeyen yabancı ücretli filim ve dizi izleme kanallarından bir tanesidir. En iyi dizi izleme siteleri arasında yer alan ve dünya genelinde rağbet gören adreslerden biri olan Filmbox Live ile sevdiğiniz dizileri izleyebilirsiniz.

Filmbox Live Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Aylık ücreti sadece 9.90 TL’dir. Filmbox Live yabancı kanalına abone olduktan sonra çeşitli filim ve kanallar erişebileceğiniz gibi, belgesel, spor ve oyunlar gibi çeşitli zengin alternatiflerini bulabileceğiniz bir platformdur.

Filmbox üyeliği için tıklayın.

İlginizi Çekebilir: IMDp Puanı Yüksek Dedektif Filmleri

10- Exxen

Exxen

Exxen Türkiye’nin en genç yerli ve dijital yayın platformudur. Yeni olmasına rağmen çok izlenen yerli dizi kanalı, özelikle son dönemlerde leyla ile mecnun dizisinin eski ve tam kadrosuyla tekrar çekilmesi ile birlikte Exxen’i en çok izlenen yerli dizi kanalı yapmıştır.

Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Exxen de yerli ya da yabancı hiçbir dizi ya da filim bulunmamaktadır. Şeref Bey, Hükümsüz, Vahşi Şeyler ve Gibi dizilerini Exxen de rastlayabilirsiniz.  Reklam v ya reklamsız izleme sansına sahip olduğunuz Exxen’i reklamlı olarak aylık 9.90 TL, reklamsız izlemek için de aylık 19.90 TL ödeyerek izleme şansına sahip olursunuz.

Exxen üyeliği için tıklayın.

11- FOXplay

FOXplay

FOXplay Türkiye’nin ilk yerli ve dijital kanalı olmasına rağmen birbirinden güzel filim ve dizilerle izleyici ile buluşuyor. Ayrıca Fox tv ekranlarında yayınlanan dizileri de bu yerli dizi kanalından izleyebilirsiniz. FOXplay diğer yerli rakip dizi kanallarından farklı olarak mobil cihaz, tablet ve akıllı televizyonlarda da izleme yapma şansına sahipsiniz.

Foxplay Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Henüz yeni bir yerli ücretsiz yerli kanal oluşundan dolayı az içerik bulundurmaktadır. İlerleyen dönemlerde zengin bir filim ve dizi ağına sahip olmayı hedefliyor. Tamamen ücretsiz olan bu yerli kanal platformundan ayrıca yeşil çam filmlerini de izleyebiliyorsunuz.

Foxplay üyeliği için tıklayın

Bunlar da İlginizi Çekebilir

IMDb Puanı Yüksek 10 Türk Yapımı Korku Filmi

IMDb Puanı Yüksek 10 Yabancı Korku Filmi

Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Film Önerisi

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.