kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

İstenmeyen Tüylere Son Veren En iyi Lazer Epilasyon Aleti

İstenmeyen Tüylere Son Veren En iyi Lazer Epilasyon Aleti
08.10.2021
206
A+
A-

İstenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunan en iyi lazer epilasyon aleti önerileri ile karşınızdayız.

Yüzyıllardan beridir istenmeyen tüyler kadınların korkulu rüyası haline gelmiştir. Ağda, jilet tüy dökücü… Ve daha adını sayamadığımız birçok ürünü denemişsinizdir. İstenmeyen tüyler, aldıkça çoğalan ve pekte uzun sürmeyen günlerden sonra tekrar çıkabiliyor.

Bazen evde bazen de güzellik merkezlerinde ağdaya fazla maruz kalan cildimiz kızarıklık, alerjik reaksiyonlarla karşı karşıya kalabiliyor ve hatta zamanla gerginleşebiliyor. Hem parasal anlamda hem de zaman anlamında bizi fazlaca etkilemektedir. Hele ki çalışan bir bayansanız…

Lazer epilasyonu ile istenmeyen tüyleri kökünden çözebilirsiniz. Güzellik merkezlerine randevu ayarlayıp gidecek kadar zamanınız yoksa evde müsait olduğunuz herhangi bir zamanda lazer epilasyon aletini kendiniz kullanarak bu işlemi yapabilirsiniz. En iyi lazer epilasyonu aleti hangisidir, en iyi lazer epilasyon markası hangisidir, en çok atışlı lazer epilasyon aleti hangisidir ve daha aklınıza takılan birçok soruya cevap alabileceksiniz.

En İyi 8 Lazer Epilasyon Aleti

En iyi lazer epilasyon aleti

Kişisel bakımınıza istediğiniz kadar zaman ayıramayabiliyorsunuz. Bu konunun üstesinden gelecek en iyi yöntem hiç kuşkusuz ki lazer epilasyon aleti yöntemiyle olacaktır. Kalıcı bir çözüm arıyorsanız ve şu sıralar bir lazer epilasyonu almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sizlere piyasada en iyi lazer epilasyon markalarını ve en iyi lazer epilasyon cihazlarını araştırıp derledik ve bu yazımızda bir araya getirdik. Faydasını görmenizi umarak sizlerde hazırsanız en iyi lazer cihazları ve markalarını gelin hep beraber inceleyeli…

1- Xiaomi Inface IPL Epilasyon Aleti

Xiaomi Inface IPL Epilasyon Aleti

En iyi lazer epilasyon aleti tavsiyeleri arasında yer alan Xiaomi Inface IPL Epilasyon Aleti ile istenmeyen tüylere sonsuza kadar elveda diyebilirsiniz. Xiaomi Inface IPL Epilasyon Aleti 2 farklı kullanıma sahiptir. Ayrıca 5 farklı ısı güç ayarında çalıştırabilirsiniz.

Vücudunuzun her yeri için kullanabileceğiniz epilasyon aletinin, hassa bölgeler için ayrıca, manuel modda kullanılır. Vücudunuzun diğer bölgeleri için 5 farklı güçte çalıştırabilirsiniz. Tüm vücudunuz için kalıcı sonuç alabileceğiniz IPL Epilasyon Aleti, 900.000 atış sayısında sahiptir. İki haftadan itibaren vücudunuzda tüylerin azalmaya başladığını görebilirsiniz.

Fiyatı: 899 TL

2- Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti

Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti

Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti fiyat açısından da kalite açısından da en iyi lazer epilasyon aleti modelleri arasında yer almaktadır. 250.000 atışı bulunan cihaz, tüm vücudunuzun her yeri için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Diğer lazer epilasyonlarından farklı olan, Cilt temas sen sörü ve cilt rengi analizi yapar.

5 ışık enerji ayarına sahip olan Philips lazer epilasyonu, UV filtresi cildin UV ışınlarına karşı ciddi bir şekilde koruma sağlamaktadır. Ayrıca atışlarınızın gereksiz yapıldığının anladığı takdirde bunun kontrol edebilmektedir. Vücudunuzun her bölgesi için kullanabileceğiniz epilasyon aleti, her bölgede farklı sürelerde etki edebilmektedir.

Yüzünüzde daha kısa ve ince tüyler olduğundan burada farklı ve çabuk işlem görebilmektedir. Akıllı telefonunuza kuracağınız Lumea uygulaması sayesinde lazer IPL takibinizi not alarak, aksatmadan yapabilirsiniz.

Fiyatı: 5000 TL

3- Rowenta EP9600 IPL Instant Soft Epilasyon

Rowenta EP9600 IPL Instant Soft Epilasyon

Rowenta epilasyon aletinin toplam atış sayısı 150.000 atım yapmaktadır. Az tüye sahip olanlar için ideal bir atım sayısına sahiptir. Cilt rengi analizi yapabilen lazer cihazı, ayrıca cilt temas sen sörü özelliğine sahip en iyi lazer epilasyon aleti önerileri arasında yer almaktadır. 5 farklı ısı ayarında çalışan cihaz ayrıca, UV koruması sayesinde cildin UV ışınlarına karşı korunma sağlamaktadır. Vücudun her farklı bölgesi için farklı atışlar yaparak olumlu sonuçlar alabilirsiniz. En düşük ısı da bile vücudunuzun hassa bölgeleri için net sonuçlar alabilirsiniz.

Patentli özel döner başlığı sayesinde kabloya maruz kalmadan işleminizi en k ısa süre de yapabilirsiniz. Ayrıca akıllı sitem ile yapmış olduğunuz yere ikinci bir atım yapmayı engellemektedir. Kablolu kullanıma uygun olan alet ile cihazınızı en kısa süre de şarj edebilirsiniz.

Fiyatı: 1,330 TL

4- Braun Silk Expert Pro5 PL5137 Lazer Epilasyon

Braun Silk Expert Pro5 PL5137 Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kullanmak için en etkili sonuç almak istiyorsanız, hiç tereddüt etmeden Braun Silk Expert Pro5 PL5137 Lazer Epilasyonunu tercih edebilirsiniz. 400.000 atımlı en iyi lazer epilasyon aleti seçeneklerinden biri olan Braun ile istenmeyen tüylere kalıcı bir elveda diyebilirsiniz.

Kablolu kullanabileceğiniz lazer epilasyon aletini 10 farklı ısı düzeyinde, vücudunuzun her bölgesinde farklı bir şeklide kullanabilirsiniz. Hassas bölgeler için daha hassas olarak tasarlanmış en iyi lazer epilasyonlarından biridir. Temas ettiği vücut alanlarında daha fazla atım yapmayı sağlayan lazer epilasyonu işleminizi en kısa sürede tamamlamaya çalışır. 2021 en iyi lazer epilasyon aleti tavsiyeleri arasında yer alan Braun lazer cihazı ile istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz.

Hızlı çekme moduna sahip olan lazer cihazı, derin çekme modu ile daha küçük bölgeli alanlar için özel tasarlanmıştır. Ayrıca hassa başlığı bulunan lazer epilasyonunun yüz bölgesinde rahat bir şekilde kullanabileceksiniz.

Fiyatı: 3,999 TL

5- Fakir IPL 200.000+ Satinskin Pro IPL Lazer Epilasyon Aleti

Fakir IPL 200.000+ Satinskin Pro IPL Lazer Epilasyon Aleti

Fakir IPL 200.000+ Satinskin Pro IPL Lazer Epilasyon Aleti alanında en iyi olan cihazlardan biridir. vücudunuzun her bölgesi için farklı ısı düzeyine sahip olan lazer cihazı 5 farklı düzeyde işlem görmektedir. Kullanımı kolay ve elinizde rahat tutup kullanabilirsiniz. En iyi lazer epilasyon aleti önerileri arasında yer alan Fakir IPL 200.000+ 250.000 atışa sahip olup, vücudunuzda net sonuç alabileceğiniz kadar işlem görebilmektedir.

Tüylerdeki melanin pigmentini algılayan akıllı sistemli cihaz, ışığı direkt olarak algılar ve kıl köklerine göndererek atış yapmayı sağlamaktadır. Kaydırma özelliği sayesinde cihazı cildinizden her yerinde akıcı bir şekilde hiç kaldırmadan, kaydırarak kolay bir şekilde atış yapabilirsiniz.

Fakir IPL 200.000+ Satinskin Pro IPL Lazer Epilasyon Aleti zararlı UV korumasına da sahiptir. 5 kademeli hız ayarı ile dilediğiniz şiddette atış yapmanızı sağlayarak tüylerin hepsini yakmanızı sağlar. Cilt rengi analizi bulunmayan ürün koyu esmerlerin cilt tiplerine uygun değildir.

Fiyatı: 1,414 TL

6- Braun Silk Expert Pro3 PL3132 Yeni Nesil IPL Tüy Alma Cihazı

Braun Silk Expert Pro3 PL3132 Yeni Nesil IPL Tüy Alma Cihazı

2021 en iyi lazer epilasyon aleti tavsiyeleri arasında yer alan Braun Silk Expert Pro3, Vücudunuzun hassas bölgeleri ve diğer bölgeleri için 5 farklı ısıda kullanılan lazer cihazı, toplam olarak 300.000 atıma sahiptir. Her cilt tipine karşı hassas ve nazik ir kullanım sağlar. Cihaz 3 yoğunluk seviyesine sahip olan en iyi lazer epilasyon aleti tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

Braun Silk Expert Pro3 PL3132 Yeni Nesil IPL Tüy Alma Cihazı farklı cilt için özel olarak tasarlanmış olup, hassas bölgelerde de istediğiniz şiddette atım yapmanızı sağlar. Bir ay gibi kısa sürede tüylerinizde azalmaların başladığını göreceksiniz. 6 ay gibi kısa bir sürede de tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

Hassasiyet başlığı sayesinde özel bölgeler olan, bikini, yüz ve koltuk altı gibi bölgelerde acısız ve konforlu kullanım sağlamaktadır. Özel çantası ile satılan lazer cihazını her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Braun lazer aletinin en iyi özelliklerinden biri de şarj ya da pil gerektirmeyen cihaz oluşudur. Ayrı cihaz, en iyi gösterge ışığı, cilt tonu sen sörü ve morötesi özelliklerine sahip olan lazer aleti markalardan biridir.

Fiyatı: 2,699 TL

7- Remington IPL8500 i-Light Luxe Lazer Epilasyon Aleti

Remington IPL8500 i-Light Luxe Lazer Epilasyon Aleti

En iyi lazer epilasyonu aleti üreticilerinden biri olan Remington, 300.000 atışa sahiptir. Vücudunuzdaki tüm tüylerden kutulana dek işlem görebilecektir. 3 farklı kademeli hız/enerji ayarı ile kablolu şekilde çalışma özelliği bulunmaktadır. Saklama çantası da bulunan ürünü, tatil gibi yerlere de götürerek işlemleriniz aksatmazsınız. Pratik kullanım yönleriyle rahatlıkla en zor bölgelerde bile etkisini gösteren Remington IPL8500, en iyi lazer epilasyon aleti önerilerinden biridir.

Kolay taşınabilir ve pratiktir. Böylece şarj etme gibi bir sıkıntı yaşamazsınız. Cilt tonu kontrol analizi yapan lazer cihazı, 10 saniyede bir cildinizin renk tonunu algılayarak işlem görmektedir. Her cilt rengi ve analizi farklı olduğundan bunun için, Cilt rengi analizi ve cilt temas sen sörü bulunmaktadır.

Ayrıca lazer cihazı ürünü, cildi UV ışınlarına karşı koruyabilen Dâhili UV korumasına sahiptir en iyi lazer epilasyonlarından biridir. İlk aydan itibaren net sonuçlar görebileceğiniz cihaz, 6 aydan sonra kalıcı çözümlere ulaşabileceksiniz.

Fiyatı: 3,799 TL

8- Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı

Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı

Şu sıralar bir lazer aleti lamaya kararlıysanız, size önerebileceğimiz en iyi lazer epilasyon aleti tavsiyeleri arasında yer alan Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma cihazını tercih edebilirsiniz. Kullanımı kolay ve rahat olan bu cihaz 250.000 atıma sahiptir. Tüm vücut tipleri için kullanıma elverişli olan epilasyon cihazı, cilt temas sen sörü ve cilt rengi analizi bakımından çok iyi donanıma sahiptir.

6 ay gibi kısa sürede,  tüylerin neredeyse tamamından kurtulmaya başladığınızı göreceksiniz. Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı akıllı başlıkları sayesinde evde kullanabileceğiniz gibi çantanızda taşıyarak, gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Vücut kıvrımlarına uyum sağlayarak en ulaşılamaz tüylere bile ulaşır. Kablolu ve kablosuz kullanabileceğiniz lazer epilasyonu, Vücudunuzun hassasiyet alanına uygun olarak 5 farklı ısıda kullanılmaktadır. 6 ay gibi kısa bir süre de tüylerin tamamından kurtulduğunuzu görebileceksiniz.

Fiyatı: 4,999 TL

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En İyi Mutfak Robotu 
En İyi Ateş Ölçer
En İyi Çay Makinesi Önerileri
Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.