Kripto Paralar

Binance Referans Programı İle Para Kazanma

Binance referans programı, davet ettiğiniz kişilerin yaptıkları her işlemden yüzde 40 komisyon kazanmayı sağlayan bir sistemdir. Sadece spor işlemlerde değil vadeli işlemlerde de kullanabileceğiniz Binance referans programı ile kripto para ticareti yapmadan da para kazanabilirsiniz.

Kripto para ticareti, son dönemlerin en hızlı büyüyen ve en çok rağbet gören yatırım alanlarının başında geliyor. Global ölçekte hizmet veren ve en güvenilir kripto para borsalarının başında gelen Binance, yatırımcıların para kazanmalarını sağlayacak referans programı ile alım-satım yapmadan da para kazanmayı sunuyor. “Binance referans” adı verilen bu uygulama, kullanılması kolay ve para kazanılması da sadece davet ettiğiniz kişilerin yapacakları işlemlere bağlı olarak ilerleyen bir sistemdir.

Binance referans programı

İlginizi Çekebilir: Bitcoin’e Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Binance Referans Programına Nasıl Kayıt Olunur?

Binance Referans Programına Nasıl Kayıt Olunur?

Binance, dünyanın en çok kullanılan ve işlem hacmi bakımından en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsasıdır. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra alım-satıma başlayabileceğiniz gibi aynı zamanda Binance referans programına da katılabilirsiniz.

Binance hesabınız yoksa yüzde 10 ömür boyu indirim kazanmak için tıklayın.

Binance referans linki almak için aşağıdaki basit 6 adımı takip ederek işlem yapabilirsiniz.

1- Binance referans programına kayıt olmak için hesabınızı oluşturduktan sonra hesabınıza giriş yapın ve [Profil]– [Referans] bölümüne gelin.

2- Referans bölümüne giriş yaptığınızda karşınıza kimliğiniz ve referans bağlantı linkiniz çıkacak. Bu ekrandan “Referans yüzdesi” ayarlama bölümünde yüzdeliğini ayarlayın ve linkini oluşturun.

3- Daha sonra spot referans komisyon oranınızı seçin. Binance’te varsayılan spot referansı yüzde 20’dir. Bunun anlamı, davet ettiğiniz arkadaşlarınızın ödediği spor komisyonunun yüzde 20’sini siz alırsınız.

Not: Binance referans programında, günlük ortalama bakiyesine göre referans komisyonu da değişmektedir. Buna göre günlük 500 BNB üzeri olan hesaplar %40 spot referans komisyonu alırken günlük ortalama hesap bakiyesi 500 BNB’den az olan hesapların %20 spot referans komisyonu almaktadırlar. Referans programına katılırken bu ince ayrıntıyı göz önünde bulundurmanızda yarar vardır.

Binance referans programında link oluştururken, davet linkinin içerisine not da ekleyebilirsiniz. Not, tanıdıklarınız için değil de bir web siteniz ya da geniş takipçi kitlesine sahip bir sosyal medya hesabınız varsa, kullanıcıların dikkatini çekecek notlar eklemeniz, referans davetine daha fazla ilginin oluşması adına faydalıdır.

4- Bu işlemleri yaptıktan sonra komisyon oranını ve komisyon indirimini belirleyin. Daha sonra arkadaşlarınızı davet etmek için referans kimliğinizin yanında yer alan “referans bağlantısı”nı kopyalamak için “Kopyala” simgesini tıklayın.

İlginizi Çekebilir: Binance Earn Nedir?

Rerefans Kare Kodu Nedir, Ne İşe Yarar?

Rerefans Kare Kodu Nedir, Ne İşe Yarar?

Binance, kullanıcılarının kolayına olabilecek her imkanı sağlayan geniş kapsamlı bir platformdur. Referans programına katılanlar için güzel bir esneklik daha sunan Binance, arkadaşlarınızı davet ederken tüm yukarıda saydığımız işlemlere ek olarak daha basit bir şekilde oluşturabileceğiniz QR kodu ile referans linki verme özelliği de sunmaktadır.

Referans kare kodu, herhangi bir bağlantı paylaşmanıza gerek kalmadan, Binance’ten indireceğiniz fotoğrafı arkadaşınıza göndererek direkt referans kodu ile kayıt olmasını sağlayan bir uygulamadır. Bunun için farklı boyutlarda indirebileceğiniz referans kare kodu ya da sosyal medya paylaşım butonunu referans kodu ile birlikte indirebilirsiniz. Bunun için referans sayfasından “Hemen Davet Et” butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

Binance hesabınız yoksa yüzde 10 ömür boyu indirim kazanmak için tıklayın.

5- Referans linki ya da referans kare kodunu arkadaşınıza verdikten sonra arkadaşlarınız kolaylıkla üyelik işlemlerini tamamlayabilirler. Üyelik işlemi tamamlanıp alım-satım yapılmaya başlandığında Binance, saatte bir gerçek zamanlı olarak komisyonları hesaplara aktarmaya başlar.

6- Referanslardan kazandığınız komisyonları, yine aynı sayfa üzerinden takip edebilir, kaç referansınızın olduğunu ve aktif referanslarınızın sayısını da bu sayfa üzerinden görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Likidasyon Nedir?

Spot Komisyon ve Komisyon İndirimi Oranları Tablosu

Binance referans programı ile kazanacağınız indirim komisyonları, sistem tarafından belirlenmiştir. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek ayrıntılı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Davet Edenin Günlük BNB Bakiyesi Davet Edenin Temel Referans Oranı Davet Edenin Aldığı Oran Davet Edilen Arkadaşın Aldığı Oran
< 500 BNB %20 %20 %0
%15 %5
%10 %10
≥ 500 BNB %40 %40 %0
%35 %5
%30 %10
%25 %15
%20 %20

Vadeli Hesap Komisyon ve Komisyon İndirimi Tablosu

Binance referans programı ile sadece spot hesabınızdan değil vadeli işlem hesabınızdan da komisyon kazanabilirsiniz. Sistemin belirlediği indirim komisyonu ve komisyon oranları aşağıdaki tabloda yer aldığı gibifir.

Davet Edenin Günlük BNB Bakiyesi Davet Edenin Temel Referans Oranı Davet Edenin Aldığı Oran Arkadaşınızın İlk Ay İçin İndirim Oranı (Komisyon İndirimi)
< 500 BNB %20 %10 %10
≥ 500 BNB %30 %20 %10

Binance Referans Programı Avantajları Nelerdir?

Binance Referans Programı Avantajları Nelerdir?

Kripto para yatırımına olan ilgi her geçen gün artmaya devam etmektedir. Her geçen gün yeni yatırımcılar piyasada yerini almaya devam ediyor. Hali hazırda Binance’te alım-satım işlemi yapıyorsanız, ek bir kazanç olarak arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Davet ettiğiniz her arkadaşınızın alım-satım işlemlerinden yüzde 40 oranında komisyon kazanabilirsiniz.

Binance hesabınız yoksa yüzde 10 ömür boyu indirim kazanmak için tıklayın.

Referans kodu paylaşmak, sadece indirim komisyonu kazanmazsınız aynı zamanda Binance, nazarında kariyeriniz de yükselir.

Yüksek sayıda referansınız olduğunda, uzun süre işlem yapmadığınızda bile günlük ciddi anlamda kazançlar sağlayabilirsiniz.

Sosyal medyada büyük takipçi kitlesine sahip fenomenlerin sürekli olarak referans kodu paylaşmalarındaki en büyük neden de budur. Çünkü her satış da komisyon kazanırlar ve piyasa kan ağlayıp kullanıcılar paralarını çekerken de fenomenler para kazanmaya devam ederler. Hatta samimi olmayan fenomenlerin daha fazla işine geldiğini bile rahatlıkla söyleyebiliriz.

Binance Referans Programı İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Binance Referans Programı Nedir?

Binance referans programı, hali hazırda Binance’te işlem yapan yatırımcıların arkadaşlarını davet ederek kazanç sağladıkları bir uygulamadır. Binance spot işlemlerde ya da Binance vadeli işlemlerden komisyon kazandıran binance referans programı için davet ettiğiniz yeni kişilerin işlem yapmaları gerekmektedir.

Başka biri benim referans kodumu kullanabilir mi?

Binance referans programı için kullanılan referans kodu, kişiye özeldir. Bir başkasının kullanması sizin açınızdan faydalı olsa da kullanan kişiye herhangi bir şey kazandırmaz.

Binance referans komisyon geçmişimi nasıl kontrol edebilirim?

Referans komisyonlarınızı, “referans” bağlantısına tıkladıktan sonra ekranda kaç referansınızın olduğunu ve kaçının aktif olarak işlem yaptığını görebilirsiniz.

Referans olan kullanıcı başka bir kullanıcı ile değiştirilebilir mi?

Size referans olan bağlantı linkini sonradan değiştiremezsiniz. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra herhangi bir değişiklik yapmak söz konusu değildir.

Referans bağlantıma nasıl ulaşabilirim?

Referanslarım sayfasına giriş yaptıktan sonra alt kısımda yer alan referans bağlantılarım bölümünden referans bağlantınıza ulaşabilirsiniz.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sibel Akın

Merhaba ben Sibel Akın. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Kripto paralar, iş fikirleri, sağlık, teknoloji ve yatırım tavsiyeleri alanında edindiğim tecrübelerimiz sizlere www.sonbilge.net üzerinden sunuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu