Estetik & Güzellik

Güzelliğinizi En İyi Helal Sertifikalı Kozmetik Markaları ile Ortaya Çıkarın

Helal sertifikalı makyaj markaları ile güzelliğinizi en iyi helal sertifikalı makyaj markaları ile ortaya çıkarmak isteyenlere sunduğumuz markaları inceleyerek karar verebilirsiniz.

Makyaj yapmaktan bir türlü vazgeçemiyor musunuz, ya da makyaj yapmak istiyorsunuz lakin hayvansal ve kimyasal olduğu için tercih etmek istemiyor musunuz? Bitkisel ve helal sertifikalı kozmetik ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız, bu yazım size çok faydalı olacaktır. Helal sertifikalı tüm kozmetik markalarını sizler için araştırıp derledim.

En İyi Helal Sertifikalı 12 Kozmetik Markası

En iyi helal sertifikalı makyaj markaları

Makyaj yapan yapmayan pek çok insanın, kozmetik ürünlerinin deneme sürecinde hayvanlar üzerinde denemesine karşı çıkmaktadır. Hiçbir canlıya zarar vermeyen ve onların sağlığını tehlike atmayan, makyaj malzemelerinin üretilmesini istemektedirler.

Bunun için pek çok makyaj yapan kadınlar, piyasada helal sertifikalı kozmetik ürünü arayışına girmişlerdir. Bizlerde bu konu da sizler için hiçbir hayvansal katkı içermeyen ve tamamen bitkisel içerikli makyaj malzemeleri ve bitkisel makyaj markalarını araştırıp derledik ve bu yazımızda bir araya getirdik. Hazırsanız buyurun başlayalım…

Amara Helal Cosmetics

Amara Helal Cosmetics

En iyi helal sertifikasına sahip olan kozmetik markalarından biri da hiç şüphesiz ki Amara Helal Kozmetik ürünleridir. ABD ‘deki ilk helal sertifikalı makyaj markasıdır. Tamamen bitkisel ürünlerden üretilmiştir. Yüzde herhangi bir alerji etkisine neden olmaz.

Bitkisel kaynaklı makyaj ürünü olduğu için herhangi bir kimyasal ya da hayvansal içerik bulundurmuyor. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bitkisel makyaj markasıdır. En iyi helal sertifikalı makyaj markaları arasında yer alan Amara Helal kozmetik ile güzelliğinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Ürünleri incelemek için tıklayın

iba Halal Care

iba Halal Care

En iyi helal makyaj markaları arasında yer alan ve makyaj ürünlerini piyasaya sunan iki kız kardeşler Yönetim danışmanlığı ve biyoteknoloji alanında araştırma ve geliştirmeyle daha önce başarılı bir kariyer sahibiydiler. Bu başarılarının ardında helal sertifikalı makyaj ürünlerini, Hindistan’da bulunmasında çokça katkılı olmuşlar.

Kozmetik alanına helal ürünlü makyaj malzemelerinin yanında, helal parfüm, Helal vücut Bakımı, helal vücut ürünleri, helal cilt bakımı, helal kozmetik ve helal saç bakımı akanında pek çok ürün bulundurmaya katkı sağlamışlar.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

Glow by Claudia Nour

Glow by Claudia Nour

Makyaj ürünlerini bitkisel içeriklere sahip olanlardan yana tercih etmek istiyorsanız, güvenilir makyaj markası olan Glow by Claudia Nour kullanabilirsiniz. Herhangi bir domuz yağı ya da başka bir hayvansal içerik bulundurmayan makyaj markasıdır. En iyi helal sertifikalı makyaj markaları arasında yer alan Glow by Claudia Nour, makyaj yaparken kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak.

Özünü bitkisel ürünlerden almıştır. Glow by Claudia Nour helal sertifikalı makyaj ürünlerinin yanı sıra, cilt ve vücut bakımı ürünlerinde de piyasada yer alıyor. Güvenle alıp kullanabileceğiniz helal makyaj ürünleridir.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

INIKA Organics

INIKA Organics

INIKA Organics helal makyaj markası olan yeni kozmetik firmalarından biridir. Piyasadaki varlığından beridir sürekli gelişen ve sağlıklı makyaj malzemeleri sunmaya çalışan bir markadır.

Ayrıca herhangi bir hayvan ya da hayvansal ürün kullanmadıklarına dair sertifikaları ve belgeleri de bulunmaktadır. Ayrıca helal makyaj malzemelerinin yanı sıra, helal makyaj fırçası ürünlerini de kendi üretmektedir. Güvenle alıp kullanabileceğiniz en iyi helal sertifikalı makyaj markaları arasında yer alan INIKA Organics ile güzelliğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

Sampure Minerals

Sampure Minerals

İngiltere’de kurulan helal makyaj markası olan Sampure Minerals en güvenilir bitkisel makyaj ürünleri markasıdır. Hayvansal içerikli makyaj ürünlerine karşı olan insanlar için üretilen güvenilir makyaj ürünleridir.

Vegan içerikli olan helal makyaj malzemeleri deneylerde hiçbir hayvanı kullanmayan makyaj markasıdır. Güzelliğinizi ön plana çıkartırken kullandığınız ürünlerin helal sertifikalı olmasına dikkat ediyorsanız kesinlikle en iyi helal sertifikalı kozmetik markaları arasında yer alan Sampure Minerals’ı tercihleriniz arasına almanızı öneririz.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

SO. LEK Cosmetics

SO. LEK Cosmetics

Bir diğer helal sertifikalı makyaj markası olan SO. LEK Cosmetics’tir. Tüketicilerinin güvenle tercih ettiği dudak ürünlerinin kaliteli oluşu ve ayrı zamanda dudakta uzun süre kalmasıdır. SO. LEK Cosmetics helal makyaj markası dudak ürünleriyle sınırlı kalmayıp, ayrıca likit, fondöten ve pek çok renk zenginliğine sahip olan allıklar da piyasaya sürülmüştür.

Güvenle kullanabileceğiniz helal makyaj ürünleri tamamen bitkisel içeriklerine sahiptir. Son dönemlerde yakaladıkları başarı ile makyaj dünyasında adını duyurmayı başaran SO. LEK Cosmetics, en iyi helal sertifikalı makyaj markaları arasında yer almaktadır.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

Tuesday In Love

Tuesday In Love

Tuesday In Love ile en güzel zamanınızda kalıcı ve hoş bir anı bırakabileceğiniz helal sertifikalı makyaj markasıdır. Piyasaya gelişine kadar etkileyici bir hikâyeye yaşamıştır. Helal oje kullanmak isteyen eşine oje alamayacak kadar yoksul bir insanmış.

Araştırmalar neticesinde helal ürünleri bulmakta pek sıkıntı yaşamış. Azminden vazgeçmeyerek araştırmalar ve haller neticesinde Tuesday In Love helal sertifikalı makyaj markasını piyasaya sunabilmiştir. Makyaj yaparken kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak Tuesday In Love, en iyi helal sertifikalı makyaj markaları arasında yer almaktadır.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

Zahara Cosmetics

Zahara Cosmetics

Zahara Cosmetics helal sertifikalı makyaj markalarından sadece biridir. ürünlerinin içeriğinde herhangi domuz yağı ya da katkı malzemesi bulunmayan makyaj ürünlerinden biridir. Tercihlerini bitkisel içerikli makyaj malzemelerinden yana kullanmak isteyen için iyi olacak bir seçimdir.

En çok tercih edilen ve beğenilen helal sertifikalı makyaj markaları arasında yer alan Zahara Cosmetics, ürünleri arasında likit, ruj çeşitleri ve göz farları özellikle gelmektedir.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

Talent Cosmetics Korea

Talent Cosmetics Korea

Talent Cosmetics Korea, adından da anlaşılacağı üzere körede üretip dünya piyasasına sürülen helal sertifikalı bir makyaj markasıdır. Herhangi bir hayvansal içerik bulunmadığı gibi, aynı zamanda hiçbir hayvan üzerinde deneme süreci geçirmemiş bir markadır.

Kullanımında ciltte herhangi bir yan etki yaratmayan, güvenilir helal sertifikalı bir makyaj ürünlerine sahiptir. En iyi helal kozmetik markaları arasında yer alan Talent Cosmetics Korea ile makyaj yaparken kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

Wardah Beauty

Wardah Beauty

Wardah Beauty helal sertifikalı bir makyaj markasıdır. Lazada kendi mağazası bulunan markanın ürünleri de oldukça uygundur. En iyi helal sertifikalı kozmetik markaları arasında yer alan Wardah Beauty ile makyaj yaparken kendinizi daha fazla güvende hissedeceksiniz.

Hayvansal içerikleri bulundurmadığı gibi ayrıca hiçbir canlı üzerinde deneme yapılmamıştır. Her cilt tipi için uygun olan helal makyaj malzemelerini güvenle kullanıp tavsiye edebilirsiniz.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

Halal Beauty

Halal Beauty

Halal Beauty helal sertifikalı olan bir diğer güvenilir kozmetik markasıdır. Merkezi ABD de bulunmasına rağmen dünyanın dört bir yanına online ile ürün gönderimi yapmaktadır. Hem güzelliğinizi korumak hem de helal sertifikalı kozmetik ürünleri kullanmak istiyorsanız, en iyi helal sertifikalı makyaj markaları arasında yer alan Helal Beauty, tercihleriniz arasında olması gereken bir diğer seçenektir.

Ürünlerinin arasında herhangi bir hayvansal katkı bulunmayıp, ayrıca hiçbir canlı üzerinde de deneme yapılmamıştır. Ruj, dudak parlatıcısı, eyerline, göz kalemi ve daha birçok helal makyaj ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Ürünlerini incelemek için tıklayın

En iyi helal sertifikalı makyaj markaları arasında seçim yaparken, kargo ve müşteri memnuniyeti noktasında yapılan değerlendirmeleri de ek olarak incelemenizi öneririz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En iyi nemlendirici krem
En iyi saç düzleştirici
Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sibel Akın

Merhaba ben Sibel Akın. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Kripto paralar, iş fikirleri, sağlık, teknoloji ve yatırım tavsiyeleri alanında edindiğim tecrübelerimiz sizlere www.sonbilge.net üzerinden sunuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu