Trend

En İyi Saç Düzleştirici Modelleri | Saçları Kırmayan ve Yakmayan Markalar

En iyi saç düzleştirici modelleri hakkında yaptığımız değerlendirmeyi inceleyerek saçlarınızı yakmadan ve kırmadan şekil verin.

Saç düzleştirici, en çok kıvırcık ve dalgalı saça sahip olanlar tercih ediyor olsa da, düz saçlı bayanlarda bu ürünü sıklıkla tercih etmektedir. Daha akışkan ve hacimli saça sahip olmak herkesin hayali. Böyle bir saça sahip olmak için kuaförlerde zamanınızı boşuna harcamak istemiyorsanız sizlere 2021’in en yeni saç düzleştirici modellerini bir araya getirdim. Bütçenize ve saç tipinize en uygun saç düzleştiriciyi seçebilirsiniz.

En İyi 10 Saç Düzleştirici Modelleri

En iyi saç düzleştirici modelleri

Saç düzleştirici deyip de geçmemekte gerekir, çünkü saçlarımı düzleştireyim derken yakmak istemezsiniz. Zamanla sürekli yüksek ısıya maruz kalan saçlar, eski canlılığını yitirebilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için saç tipinizle uyum içinde olacak en iyi saç düzleştirici markaları arasında seçim yapabilirsiniz. Şimdi hazırsanız başlayalım.

1- Remington S9500 Pearl

Remington S9500 Pearl

Seramik kaplamalı Remington saç düzleştirici ile saçınızı düzleştirdikten sonra, yumuşak bir his verir. İnce ve esnek plakaları sayesinde saçınızı düzleştirirken ayrıca yoğun ısıya maruz kalmaktan da koruyor. Gerçek inci ile bir araya getirilen plakalar, diğer saç düzleştiricilerine nazaran saçınızın yapısıyla uyum sağlayarak yıpranmaya karşı koruma sağlar.

Düğmeyi açtıktan on saniye sonra ısınarak kullanmaya hazır hele gelir. Saçınızın yapısına göre en düşük 150 ve en yüksek 250 derece ısı ayarına seçebiliyorsunuz. Isı kilidi bulunan cihazın, saklamak için de plaka kilidi de bulunmaktadır bu şekilde cihazı daha kolay bir şekilde saklayabilirsiniz. En iyi saç düzleştirici modelleri arasında yer alan Remington S9500 Pearl ile saçlarınıza istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.

2- Fakir Ion Jet

Fakir Ion Jet

Hem uygun fiyatı hem de kaliteli marka oluşu ile en tercih edilen saç ürünlerinden bir tane de fakir saç düzleştiricisidir. Turbo fonksiyonlu olan ürünün en düşük ısı seviyesi 120, en yüksek ısı seviyesi ise 200 derecedir.

Seramik kaplı oluşu sayesinde ısıyı saça eşit bir şekilde yayan Fakir Ion Jet, en iyi saç düzleştirici modelleri arasında yer almaktadır. Ayrıca saçın en dibinden, en ucuna doğru tek seferde ve yakmadan düzleştirme imkânı vermektedir. Ürün her bütçeye uyacak türdendir.

3- Arzum AR5035 Mona Sense

Arzum AR5035 Mona Sense

En çok tercih dilen ve en uygun fiyatlı olan diğer bir ürün fakir saç düzleştiricidir. Argan yağlı ve keratin kaplamalı oluşundan dolayı saçlarda elektriklenme olmuyor.

Kullanımı oldukça olan Arzum AR5035 saç düzleştirici, 100 ile 230 derece arasında ısıya sahiptir. Tek seferde saçlarınızı kolay bir şekilde düzleştirebileceğiniz model, en iyi saç düzleştirici modelleri arasında yer almaktadır.

4- Philips ProCare Keratin HP8361/00

Philips ProCare Keratin HP8361/00

Saçlarınız için özel olarak tasarlanan Philips ProCare saç düzleştirici ile saçınızı yıpratmadan düzleştirebilirsiniz. Keratin plakaları sayesinde ısıyı her tarafa eşit olarak yayan saç düzleştirici sayesinde, saçınıza parlaklık ve hacimli bir görünüm kazandırabilirsiniz.

12 sıcaklık ayarına sahip olan en iyi saç düzleştirici modeli olan Remington saç düzleştirici ayrıca düzleştirme esnasında elektriklenmeyi de önlüyor. En fazla 230 derece ısınan saç düzleştirici saçınızın tipine göre ısınabilen saç düzleştirici, en iyi saç düzleştirici modelleri arasındadır.

5- CHI G2 Flat Iron

CHI G2 Flat Iron

Titanyum plakalı saç düzleştirici modeli tercih edenler için oldukça uygun kaliteli ve kullanışlı olan saç düzleştirici elbette CHU G2 FLat IRON’dur. Kullanıldığı andan itibaren saçlarda kalıcı bir ipeksi ve yumuşaklık hissi kazandırır.

Maksimum sıcaklık seviyesi 218 derece olan bu ürün kullanılmadığı takdirde 45 dakika içinde kendiliğinde pasif bir hale geliyor. Her türlü unutkanlığınız durumunda güvenli bir şekilde kendini kapatabiliyor olması onu en iyi saç düzleştirici modelleri arasına girmesini etkiliyor. En kıvırcık ısılarda bile yüzde yüz sonuç veren düzleştirici ayrıca saçınızı yüksek ısıya karşı korumaktadır.

6- Braun Satin Hair 7 Iontec

Braun Satin Hair 7 Iontec

Iontec teknolojisi ile tasarlanan en iyi saç düzleştirici olan Braun satin hair, ile saçlarınızı düzleştirirken elektriklenmeye maruz kalmazsınız. Üstelik tek seferde saçın en dibinden en ucuna doğru düzleştirme yapabilirsiniz.

Saçınızın tipine ve yoğunluğuna göre göre 15 ısı ayarına sahiptir. Isı seviyesi 30 derece ile 200 derece arasındadır. Açıldıktan itibaren bir dakikadan kısa sürede ısınmaktadır. Ürünün uçlarındaki soğu uçlar ile ayrıca saçlarınızı bukle ve dalgalı yapabilirsiniz. En iyi saç düzleştirici modelleri arasında yer alan bu seçeneği de listenize eklemenizi öneririz.

7- Arzum AR5024 Belisa Keratin

Arzum AR5024 Belisa Keratin

Saç düzleştirici denilince akla gelen ilk saç düzleştirici markası elbette ki arzumdur. Keratin ve argan yağlı kaplamalı olan bu ürün ile saçlarınızı en dipten, en ucu doğru tek seferde düzleştirme yapabilirsiniz. Saçınız ne kadar kıvırcık ve yoğun olursa olsun.

Özel yapısı sayesinde düzleştirilirken de elektriklenmede yapmayan Arzun AR5024, en iyi saç düzleştirici modelleri arasında yer almaktadır. Sıcaklık derecesi 140 ile 230 derece arasındadır. Kullanıldığı andan itibaren saçınızın tipine ve yoğunluğuna göre işlem görür. Her bütçe için uygun fiyatlı olan arzum saç düzleştiriciyi tercih edebilirsiniz

8- Remington Keratin Protect S8598

Remington Keratin Protect S8598

Remington Keratin Protect teknolojisi ile saçlarınızın nem dengesine ısı ayarına seçerek saçlarınızı kolay bir şekilde düzleştirmenizi sağlar. Bu şekilde saçlarınızı düzleştirirken ısıya karşı kalkan görevi üstlenir.

Cihaz saçınızın oranını saniye de 8 kez ölçme özelliğine de sahiptir. Kolay ve tek seferde saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Cihazı açtığınız takdirde 15 saniye içinde kullanıma hazır hale gelir. Isı derecesi 150 ile 230 derecedir.

En iyi saç düzleştirici modelleri arasında yer alan Remington Keratin Protect S8598, kullanılmadığı ya da açık unutulduğu takdirde bir dakika içinde kendi kendine kapanmaktadır. Ayrıca 3 metre uzunluğuna sahip kablosu ile rahat bir şekilde işinizi görebilirsiniz.

9- Babyliss ST387E Diamond i-Pro Saç Düzleştirici

Babyliss ST387E Diamond i-Pro Saç Düzleştirici

Elmas seramik kaplamalı özel olarak tasarlanmış olan saç düzleştirici, saçınıza uyum sağlayarak en güvenilir düzeyde saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Düzleştirme esnasında herhangi bir kırılma ve yıpranma durumuyla karşılaşmazsınız.

En iyi saç düzleştirici ile saçlarınızı e dipten, en uca doğru tek seferde düzleştirebilirsiniz. Saçınızın tipine ve yoğunluğuna göre ısı ayarı en düşük seviyesi 140, en yüksek seviyesi ise 235 derecedir. Her bütçeye uygun olan bu saç düzleştiriciyi yıllarca kullanabilirsiniz.

10- Babyliss ST327E Diamond Slim 28 Protect

Babyliss ST327E Diamond Slim 28 Protect

Elmas katkılı saç düzleştirici olan bu ürün ile saçlarınızı tek seferde ve kolay bir şeklide düzleştirebilirsiniz. Ürünün döner kablosu ile kolay bir şekilde saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. 2 farklı programa ve 6 sıcaklık ayarına sahip olan saç düzleştirici rakipleri arasında en kaliteli saç düzleştiricidir.

Ayrıca ürün led ışıklı olup şık bir görünüme sahiptir. En kalın ve en kıvırcık saçları bile tek seferde düzleştirebilir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En iyi Türk kahvesi makinesi
En iyi bebek arabası modelleri
En iyi geri dönüşüm fikirleri
Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sibel Akın

Merhaba ben Sibel Akın. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Kripto paralar, iş fikirleri, sağlık, teknoloji ve yatırım tavsiyeleri alanında edindiğim tecrübelerimiz sizlere www.sonbilge.net üzerinden sunuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu