kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Gateio Kayıt Nasıl Yapılır | 2024 Referans Kodu ile Gateio Üyelik Açma

Gateio Kayıt Nasıl Yapılır | 2024 Referans Kodu ile Gateio Üyelik Açma
14.12.2023
588
A+
A-

Gateio kayıt işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmak için aşağıda sizlere anlattığımız şekilde işlem yapabilirsiniz.

Gateio kayıt ol

Bitcoin, Ethereum, Dogecoin gibi 1400’den fazla kripto para birimi ve sabit coinle lider kripto para borsası Gate.io ile şimdi kripto ticareti yapmaya başlamak için aşağıda anlattığımız şekilde Gate.io üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gelişmiş kripto borsaları arasında yer alan ve kullanıcılarına oldukça cazip seçenekler sunan Gateio kayıt işlemini basit bir şekilde tamamlayarak Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve 1400’den fazla kripto para birimi ile USDT ve diğer sabit coinlerle işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde Gate.io’ya kayıt olmak be %20 komisyon indirimi kazanmak için aşağıda anlattığımız şekilde Gateio kayıt işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Adım Adım Gateio Kayıt Olma

Gateio kayıt ol

1- Kayıt Ol Butonuna Tıklayın

Gateio kayıt

Kayıt işlemini hızlı bir şekilde başlatmak için Gate.io ana sayfasına gidin. ve ekranda yer alan alana mail adresinizi yazarak kayıt işlemini başlatın. Gateio kayıt sayfasına hızlı ulaşmak için tıklayın.

2- Forumu Doldurun

Gate.io kayıt

“Kayıt Ol” butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada istenilen bilgileri girin. E-posta ya da Telefon numarası ile Gateio kayıt olma seçeneğini tıklayın. E-posta adresinizi ve güçlü bir şifre belirleyerek ilerleyin. Dilerseniz kayıt olmak için Google hesabınızı veya Metamask cüzdan adresinizi de kullanabilirsiniz.

3- Fon Şifrenizi Belirleyin

Fon şifresi

Gateio kayıt aşamalarının 3. adımında sistem sizden “Fon Şifresi” belirtmenizi ister. Fon şifresi, alım-satım yaparken ya da para transferi yaparken son adımdır. Bu şifre, giriş şifrenizden farklı olmalıdır ve kimseyle paylaşmayın.

4- Doğrulama Linkine Tıklayın

Doğrulama linki

Yukarıdaki adımları başarılı bir şekilde tamamladığınızda, belirttiğiniz e-posta adresinize bir doğrulama bağlantısı (link) gönderilecektir. Bu linke tıklayarak hesabınızı doğrulayabilirsiniz.

5- E-Posta Doğrulama Kodunu Girin

Doğrulama kodu

Yukarıdaki tüm işlemleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, son adımda e-posta adresinize bir doğrulama kodu gönderilecektir. İlgili bölüme doğrulama kodunu yapıştırarak Gate io üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gateio kayıt ol

Gateio KYC (Kimlik) Doğrulama

Gateio kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra herhangi bir kısıtlamaya takılmamak için KYC doğrulaması (kimlik doğrulama) işleminin yapılması gerekir. Özellikle startup (ön satış) programına katılmak isteyenlerin mutlaka KYC doğrulaması yapmaları gerekmektedir.

Gate.io Kimlik Doğrulama Nasıl Yapılır?

Gate io kayıt işleminden sonra yapmanız gereken kimlik doğrulama işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1- KYC (ID) Doğrulamaya Tıklayın

Gate.io KYC doğrulama

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Profil” sekmesine tıklayın ve açılan sayfada “KYC (ID)” doğrulama sekmesine tıklayın.

2- Hesap Türünü Seçin

Gate.io kyc doğrulama

Hesabınızı doğrulamak için 2 farklı seçeneği değerlendirebilirsiniz. Kurumsal Gate.io hesabı açmak istiyorsanız “Organization” seçeneğine, bireysel olarak kullanmak istiyorsanız “Individual” seçeneğine tıklayın.

3- Kimliğinizi Yükleyin

Gate.io kyc doğrulama

Hesap tipini belirledikten sonra açılan sayfadan kimliğinizin ön ve arka yüzünü yükleyin.

4- Selfie Yükleyin

Selfie

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonraki adımda, Gate.io sizden bir selfie isteyecektir. Selfie istenmesinin nedeni, başka birinin kimliği ile kayıt olmaya çalışan kişilerin önüne geçmek ve işlemler esnasında şüpheli durumların daha kolay tespit edilmesini sağlamaktır.

Gateio kayıt ol

Gate.io Güvenilir mi?

Hong Kong merkezli olarak kurulan Gate io kripto borsası, kullanıcı varlıkları ve kişisel bilgilerin korunması adına üst düzey güvenlik önlemleri almış bir borsadır. Kişisel bilgilerin üçüncü tarafla paylaşılması durumu, sadece hukuki işlemler için kullanılır.

Gate.io, cer.live değerlendirmesinde Global borsa güvenliği derecelendirme sıralamasında birincilik almış bir borsadır. Yüksek işlem hacmine sahip bir borsa olması ve günlük likidite oranlarının çok yüksek olması da ayrıca borsanın güvenilir bir platform olduğunu gösterir.

Gate.io borsası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve güvenliği hakkında bilgilere ulaşmak için buraya tıklayın.

Gate.io Üyelik Açma Güvenilir mi?

Gate.io üyelik açma esnasında kullanıcılardan KYC doğrulaması istenmektedir. Bu da bazı yeni kullanıcıların borsa hakkında endişelenmelerine neden olmaktadır. Ancak bu endişenin yersiz olduğunu söylememiz gerekir.

Gate borsası, faaliyette bulunduğu ülkelerin kanunlarına uygun şekilde hareket eden bir kripto borsasıdır. Gate.io üyelik açma esnasında KYC istenmesinin ana nedeni, kripto dolandırıcılığı, kara para aklama ve terörü finanse etme gibi suçların önüne geçmek amacıyladır.

Hızlı ve güvenilir en iyi kripto para borsaları arasında yer alan Gateio kayıt işlemi hem güvenilirdir hem de kullanıcı verilerinin %95’i soğuk cüzdanlarda depolanmaktadır.

SSS

Neden Kyc yapmalıyım, Kyc işlemini tamamlamazsam ne olur?

KYC doğrulaması, kripto borsalarında kullanıcılardan istenen bir kimlik doğrulamasıdır. Yapılmadığı takdirde, işlemler kısıtlanır. Günlük çekim ve yatırım limitleri KYC doğrulaması yapan kişi kadar olmaz.

Gate.io kimlik bilgilerimi paylaşır mı?

Gate io veri güvenliği için özel soğuk cüzdan kullanır ve verilerin %95’ini burada saklar. Kullanıcıların kimlik bilgilerini kimseyle paylaşmaz.

Gate io fon şifresi olmazsa ne olur?

Fon şifresi, varlıklarınızı korumanız için istenen bir şifredir. Yapacağınız tüm işlemlerin son aşamasında varlıklarınızı güvene almak için sizden fon şifresi ister. İstediğinizde fon şifresi süresini kısıtlayabilirsiniz.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.