kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Uzun Ömürlü En İyi Mutfak Robotu Modelleriyle İşlerinizi Kolaylaştırın

Uzun Ömürlü En İyi Mutfak Robotu Modelleriyle İşlerinizi Kolaylaştırın
07.10.2021
153
A+
A-

Sizin için derlediğimiz en iyi mutfak robotu önerilerini inceleyerek mutfağınızda uzun süre kullanabileceğiniz bir modelde kararınızı kolaylıkla verin.

Mutfak yardımcısı denilince akla ilk gelen şey mutfak robotudur. Gerek işlevi ve gerekse kalitesi mutfak robotunu seçmemizde etkili olmaktadır. Her alanda kullanmaya elverişli mutfak robotu, mutfakta adeta elimi ayağımız olmaktadır. Piyasada da oldukça fazla bulunan mutfak robotu, kalitesi işlevi bakımında hanımların seçim yapmada zorlamaktadır.

Çok Fonksiyonlu ve En İyi 10 Mutfak Robotu 2021

En iyi mutfak robotu

Bizde bu konuda sizlere yardımcı olmak için en iyi mutfak robotu markalarını, en iyi mutfak robotu ürünlerini, en uygun mutfak robotu seçeneklerini bu yazımızda bir araya getirdik. Umarız ki sizlere yardımcı ve faydalı olmuştur. Hazırsanız burun hep beraber en iyi mutfak robotu modellerine bakalım…

1- Arnica Prokit 444 Plus Kompakt

Arnica Prokit 444 Plus Kompakt

En iyi mutfak ürünlerinin başında gelen Arnica Mutfak Robotu ile mutfağınızda işlerinizi kolaylaştırın. Oldukça kalabalık hazneleri bulunan mutfak robotunu yemek, içme gibi her alanda kullanıma elverişlidir. Geniş bir mutfağa sahipseniz böylesine çok amaçlı mutfak robotu her alanda size yetişecektir.

Çırpma, doğrama, parçalama, yoğurma gibi alanlarda kullanışlı büyük bir mutfak robotudur. 800 watt gücünde, 1000 ml karıştırma hazneli,1500 ml ise doğrayıcı kapasitesine sahiptir. Meyve sıkacağı, hamur yoğurma, rendeleme, doğrama gibi her türlü, işlemlerinizi Arnica mutfak robotu ile yapabilişiniz.  En iyi mutfak robotu modelleri arasında yer alan Arnica prokit 444 plus, en büyük yardımcınız olacak.

Fiyatı: 1.025,00 TL

2- Bosch Mcm3501m Kompakt

Bosch Mcm3501m Kompakt

Mutfakta iyi bir yardımcı arıyorsanız bu mutlaka en iyi mutfak robotu olmalıdır. Alanında en iyiler arasında yer alan Bosch mutfak robotu ile mutfakta keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve her türlü amacınızı görebileceğiniz Bosch Mcm 3501m, en iyi mutfak robotu modelleri arasında yer almaktadır.

Çok fonksiyonel mutfak robotunu, ister kendiniz kullanın, ister sevdiklerinize hediye edin. 800 watt gücünde, 1000 ml karıştırma hazneli,2300 ml ise doğrayıcı kapasitesine sahiptir. Meyve sıkacağından hamur yoğurma işlemine kadar tüm işlerinizi çok amaçlı robot ile yapabilirsiniz.

Fiyatı:

3- Arçelik K-1190 Robolio Mutfak Robotu

Arçelik K-1190 Robolio Mutfak Robotu

Eğer şu sıralar bir mutfak robotu almayı planlıyorsanız mutlaka en iyi mutfak robotu olmasına dikkat ediyorsunuzdur. Arçelik mutfak robotu ile mutfakta işlerinizi en az zamanla yapabilirsiniz.

700 watt gücüne sahip cihaz, çırpma, doğrama, karıştırma, yoğurma, rendeleme ve dilimleme gibi işlemlerini tek bir robotla yapmaktadır. Buz kırma özelliği bulunan mutfak robotu ile narenciye ve katı meyve sıkabilirsiniz. Uygun fiyata sahip olan mutfak robotu ile en lezzetli yemekleri en kısa sürede pişirebilirsiniz. En iyi mutfak robotu tavsiyeleri arasında yer alan Arçelik K-1190 Robolio ile işlerinizi daha da kolaylaştıracaksınız.

Fiyatı: 1.153,00 TL

4- Braun MultiQuick 7

Braun MultiQuick 7

Zamanınızın büyük bit çoğunluğunu mutfakta geçiriyorsanız ve çokça yoruluyorsanız. Size yardımı olabilecek en iyi mutfak robotu Braun MultiQuick ile en güzel yemekleri pişirmede yardımcınız olabilir. 750 watt güce sahip. Ultra sessiz motor özelliğiyle her türlü yiyeceği en kısa sürede işlemden geçirebilmektedir.

Ayrıca çorba gibi sıvı yiyecekleri blenderden geçirirken sıçrama yapmasını engelleyen özel bir aparat sahiptir. Yoğurma, dilimleme, rendeleme, çırpma ve karıştırma işlemlerini en kısa sürede yapabileceğiniz en kullanışlı mutfak robotuna sahip olmak için fazla beklemeyin. Yeni sezonun en iyi mutfak robotu modelleri arasında yer alan Braun MultiQuick 7 ile mutfaktaki işleriniz daha da kolay hale gelecek.

Fiyatı: 1.273,00 TL

5- Arzum AR1044 Prostar 1000 Mutfak Robotu

Arzum AR1044 Prostar 1000 Mutfak Robotu

Çeşitli fonksiyonlarla donatılmış en iyi mutfak robotlardan biri olan arzum mutfak robotu ile mutfakta en güzel yemekleri çıkarabilirsiniz. Pratik ve kullanışlı olduğundan dolayı her kadının kullanmak isteyeceği özel bir üründür. 2021 en iyi mutfak robotu önerileri arasında yer alan Arzum AR1044 Prostar 1000 ile işleriniz çok daha pratik hale gelecek.

Çok amaçlı robot ile dilimleme, rendeleme, çırpma, karıştırma ve yoğurma gibi işlemleri en kısa süre de yapabiliriniz, üstelik zamandan ve elektrikten tasarruf ile…1.75 litre sürahi kapasitesine sahip olan arzum mutfak robotu ile aynı zamanda, katı meyve ve narenciye sıkmaktadır. 25 farklı hız özelliğine sahip olan robottun krema ve hamur karıştırıcı spatulası da bulunmaktadır.

Fiyatı: 1.169,90 TL

6- Tefal Masterblend Mutfak Robotu
Tefal Masterblend Mutfak Robotu

TEFAL MasterBlend Mutfak Robotu alanında en iyi mutfak robotlarından sadece bir tanesidir. Kullanışı oldukça pratiktir. 750 watt motor gücüne sahip olan Tefal MasterBlend ile mutfaktaki tüm işlemlerinizi en kısa sürede hal edebilirsiniz.

2 litre karıştırıcı haznesine ve 1,5 litre bıçaklı hazneye sahip olan Tefal mutfak robotu uygun fiyatlı en iyi mutfak robotu tavsiyeleri arasında yer almaktadır. Doğrama, yoğurma, karıştırma, dilimleme ve rendeleme aparatlarıyla tüm işlemlerinizi en kısa saniyelerde yapmaktadır.

Fiyatı: 2000 TL

7- Emsan Powerpack Mutfak Robotu

Emsan Powerpack Mutfak Robotu

En iyi mutfak robotu hangisidir? Diye soracak olursanız size hiç düşünmeden verebileceğimiz cevap, Emsan Powerpack Mutfak Robotu olacaktır. Uygun fiyatlı olmasının yanında pek çok özelliğe sahip mutfak robotlarından sadece bir tanesidir. 2021 en iyi mutfak robotu modelleri arasında yer alan bu ürün ile işleriniz çok daha kolay hale gelecek.

Dış tarafı plastik katmanlı, 1,5 lt Kapasiteli İşlem Haznesi 600 ml Kapasiteli, rendeleme ve dilimleme bıçaklarına sahiptir.  Çift taraflı bıçaklı olan bu ürün aynı zamanda paslanmaz özelliktedir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu mutfak robotunu ister kendiniz kullanın ister hediye edin.

Fiyatı: 325 TL

8- Stilevs SGH20013 Maxi Chef Mutfak Robotu

Stilevs SGH20013 Maxi Chef Mutfak Robotu

Mutfakta en iyi mutfak yardımcınız hiç kuşkusuz ki iyi bir mutfak robotu olacaktır. Bunun için bir araştırma içindeyseniz ve hala hangi mutfak robotunu almaya karar vermediyseniz. Size en iyi mutfak robotu olan Stilevs SGH20013 Maxi Chef Mutfak Robotunu tavsiye edebiliriz.

Kullanımı oldukça kolay ve rahattır. 1000 W hızında çalışan, 2 hız ve pulse seçeneği mevcuttur. Aynı zamanda buz kıran bir mutfak robotudur. 1,2 litre robot haznenin kaydırmaz ve vantuzlu ayaklar ayakları bulunmaktadır. 4 kanatlı paslanmaz çelik robot bıçağı ile sebze ve meyveleri en kısa sürede doğrayabilirsiniz. Hamur karıştırıcı, dilimleme ve rendeleme ile mutfaktaki tüm yemek yapma işlemlerinizi en kısa sürede hal edebilirsiniz.

Fiyatı: 400 TL

9- KitchenAid Classic Robot

KitchenAid Classic Robot

Alanında en iyi mutfak robotu olan KitchenAid Classic Robot ile keyifli yemekler ve içecekler hazırlamayı ne dersin? Fiyatı standartların üzerinde olan bu fonksiyonlu en iyi robotu alama gücüne sahipseniz, mutlaka tercihinizi alama yönünde kullanın.

Ayarlanabilir diski ile kolay bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz.  Kaymaya dirençli taban yapısı ile hiç zorlanmadan doğrama, sıkma ve parçalama işlemlerinizi en kısa sürede yapabilirsiniz. İki hız kademesi (düşük ve yüksek) bulunan robot ile yiyeceğiniz sertliğine göre tercih yapabilirsiniz. Güç enerjisi 300 Watt ve Net Ağırlık: 5,8 kg’dır.

Fiyatı: 3000 TL

10- Beko BKK 1391 Mutfak Robotu

Beko BKK 1391 Mutfak Robotu

Beko BKK 1391 Mutfak Robotu ile keyifle yemek yapmaya ne dersiniz? Alanında en iyi küçük mutfak eşyalarının önder isimlerinden biridir. Bunun içindir ki en iyi mutfak robotu da biz tüketicilerin hizmetine sunmuştur. 1100 Watt Kademesine sahiptir. Aynı zamanda Doğrama Kabı Kapasitesi 1200 ml’dir. Doğrama, sıkma, rendeleme özelliklerinin yanı sıra buz kırma özelliğine de sahiptir.

Kaydırmaz ayakları sayesinde en zor sebze ve meyveleri doğrayabilirsiniz. Çift bıçaklı oluşundan dolayı en kısa sürede işlemlerinizi hal edebilirsiniz. Ayrıca paslanmaz bıçakları sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkamaya elverişlidir.

Fiyatı: 769 TL

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En iyi tost makinesi
En iyi çay makinesi
En iyi hamur yoğurma makinesi
Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.