kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Her Evin Temel İhtiyacı: En İyi Ateş Ölçer Markaları ve Fiyatları

Her Evin Temel İhtiyacı: En İyi Ateş Ölçer Markaları ve Fiyatları
06.10.2021
124
A+
A-

En iyi ateş ölçer seçenekleri arasından sizler için seçtiğimiz modelleri inceleyerek çocuklarınızın sağlığını koruma altına alabilirsiniz.

Çoğumuzun evine bebeklerin doğmasıyla giren ateş ölçer, aslında her evin zaruri sağlık temel ihtiyaçlarından biridir. Herhangi bir yüksek ateş ölçümü durumunda bizi yönlendirecek ve önlem almamızı sağlayacaktır.

Özellikle bir bebek sahibiyseniz, aniden ateş çıkma durumlarıyla baş başasınız demektir. Bu durumda panikler ne yapacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Ateş korkulacak seviye de mi yoksa normal bir seyirde mi olduğunu öğrenmeniz için bir ateş ölçer gerekecektir. Bunlardan ziyade eğer bebeğinizi mama ile besliyorsanız, mamanın sıcaklık değerini kestiremiyorsanız, ayrıca banyo yaptıracağınız bebeğiniz için suyun sıcaklığını ayarında tutmanız gerekecektir.

 En İyi 11 Ateş Ölçer Önerisi

En iyi ateş ölçer

İşte tam da bu noktada hayatınızı kolaylaştıracak ve sizleri daha dingil bir seviyede tutacak bir ateş ölçer almalısınız. Pek en iyi ateş ölçer cihazı hangisidir? En iyi ateş ölçer? En kısa süreli ateş ölçer hangisidir? Saniyelik ateş ölçer? Uzaktan ateş ölçer markası? En iyi temassız ateş ölçer hangisidir? En iyi temassız ateş ölçer markası hangisidir? En iyi koltuk altı ateş ölçer hangisidir? Aklınıza takılan tüm soruların cevabını burada bulacaksınız.

Şu sıralar evinize ateş ölçer almayı planlıyorsanız size piyasanın en iyi ateş ölçerlerini araştırıp derledik ve bir araya getirdik. Faydalı olmasını umuyoruz ve hep sağlıklı günler diliyoruz.

1- Omron MC720E

Omron MC720E

Temassız ateş ölmeye karar verdiyseniz, size önerebileceğimiz en iyi ataş ölçer cihazlarından bir tanesi olan Omron ateş ölçerdir. Bir saniyelik kısa bir sürede hemen ateş ölçecek kadar iyi bir ateş ölçer markaları arasında yer almaktadır. Hem ortamın hem de nesnelerin sıcaklığını kısa bir süre de ölçme yeteneğine sahiptir. Bebeğiniz içim hazırlayacağınız su, süt ya da mama gibi gıdaların sıcaklığını hemencecik ölçmektedir.

Her yeni ölçülen sıcaklıktan önceki sıcaklık göstergesi kaydetmektedir. Ayrıca ölçümler santigrat fahrenhayt olmak üzere iki şekilde kaydedilmektedir. Fiyatı diğer ateş ölçüm cihazlarına göre biraz daha pahalıdır.

Fiyatı: 278 TL

2- King YNA-800

King YNA-800

Alanında en iyi ateş ölçer seçeneklerinden biri olan King YNA-800, geniş ekranlı ve temassız oluşundan dolayı çokça talep edilen ölçerlerin başında gelmektedir. Değişken hava şartlarına rağmen bile net sonuç verir. Hem ortamın hem de insanların ateşini ölçebilmektedir.

Temassız bir ateş ölçer almayı planlıyorsanız, King YNA-800 ile en kısa sürede ateş ölçebilirsiniz. Üstelik bir saniyeden kısa bir sürede ateşin ölçümümü almaktadır. Son 99 ateş ölçümünü hafızasına kaydedebilmektedir.

Fiyatı: 69,90 TL

3- Weewell WTD105

Weewell WTD105

Evinize bir ateş ölçer almayı planlıyorsanız, size önerebileceğimiz en iyi ateş ölçer olan Weewell olacaktır. Kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımı oldukça kolaydır, uzmanların tavsiye ettiği en iyi ateş ölçerdir.

Koltuk altından alabileceğiniz ateşi on saniye gibi kısa sürede uyarı sistemiyle tamamlamaktadır. Ayrıca suya yüzde yüz dayanıklı olan ateş ölçer, son 32 ateş derecelerini kaydetmektedir.

Fiyatı: 47,92

4- Bo Hui Infrared

Bo Hui Infrared

Bildiğiniz tüm ateş ölçerlerden farklı ve bir saniyeden daha kısa bir süre de ölçüm yapabilen en iyi ateş ölçer markalarından biridir. Temassız her yetişkin ve çocuk için ateş ölçebilir. Ayrıca nesne ve oda sıcaklığını da ölçme yeteneğine sahip olan ateş ölçerin ayrıca santigrat ve fahrenhayt şeklinde ölçüm yapabilmektedir.

Büyük ekran göstergesi olan Bo Hui Infrared ayrıca 38 derece ve üstü ateşlenme durumunda sesli uyarı da bulunmaktadır.

Fiyatı: 77 TL

5- AFK YK001

AFK YK001

Temassız bir ateş ölçer arıyorsanız ve hala hangi marka ateş ölçer alacağınıza karar veremediyseniz. Size en iyi ateş ölçer tavsiyesinde bulunmak isteriz. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Hem yetişkinlerde hem de çocuklarda kullanabilirsiniz.

Üstelik daha önceden ölçülen 50 ölçümü kaydedebilme özelliği taşıyor. Ölçümleri santigrat ve fahrenhayt olmak üzere iki şekilde yapmaktadır. En kısa sürede ölçüm yapabileceğiniz pratik bir ateş ölçerdir.

Fiyatı: 120 TL

6- Braun PRT2000

Braun PRT2000

Klasik ateş ölçerlerden şaşmam diyorsanız sizin için en iyi ateş ölçer Braun PRT2000n ile her türlü ölçümü yapabilirsiniz. Koltuk altından ve kasıklardan ateş ölçümü yapabileceğiniz en sağlıklı ve en net ölçümdür.

Age Precision teknolojisi her yaşa göre farklı bir ölçüm yapabilmektedir.8 saniyede ateş ölçümü yapan cihaz, ayrıca son ölçümü kaydedebilmektedir. LCD ekranı sayesinde tüm verileri net bir şekilde yorumlayabilirsiniz.  Yüksek ateş durumlarında sesli uyarı sayesinde sizlere ikazda bulunuyor.

Fiyatı: 147 TL

7- Ally Nell Well

Ally Nell Well

Evinize bir ateş ölçer aleti almayı düşünüyorsanız size tavsiye edebileceğimiz en iyi ateş ölçerlerden biri de Ally Nell Well olacaktır. Kolay kullanımı ve uygun fiyatından dolayı çok talep edilen ateş ölçerlerden biridir. Dokunmadan çalışma özelliği yapmakta, ayrıca çok kısa süre de ölçümü gerçekleştirmektedir.

Santigrat ve fahrenhayt olarak ölçüm yapan cihaz. Son 50 ölçümü kaydedebilmektedir. Cihaz kullanılmadığı takdirde, 18 saniye gibi kısa süre aralığından kendiliğinden kapanmaktadır.

Fiyatı: 152 TL

8- Berrcom Temassız Ateş Ölçer

Berrcom Temassız Ateş Ölçer

Hastane, sağlık ocağı, sağlık kabini gibi ortamlar için büyük kolaylık tanıyan en iyi ateş ölçer Berrcom Temassız Ateş Ölçeri evinizde de kullanabilirsiniz. Temassız oluşundan dolayı özellikle bebek ve çocuklardan ölçüm yapıldığında büyük bir kolaylık sağlayan bir ateş ölçer cihazıdır.

Sadece insanların ateşini ölçmekle kalmayıp, ayrıca su, süt ve mamalarında ölçümlerini yapabilirsin. Bir saniyeden kısa bir sürede ölçüm yapmaktadır. Ayrıca son ölçümü kendiliğinden sizlere hatırlama yapmaktadır. Bunların yanı sıra yüksek ateş durumlarını da sesli uyarı yapmaktadır.

Fiyatı: 160 TL

9- Omron Gentle Temp 521

Omron Gentle Temp 521

Tüm ateş ölçerlerden farlı bir ölçer arıyorsanız size önerebileceğimiz en iyi kulaktan ateş ölçer olan Omron Gentle Temp 521’dir. Kullanımı çok kolaydır. Santigrat ve fahrenhayt olarak ölçüm yapmakta. İnsan vücut sıcaklığını ölçtüğü gibi ayrıca, nesne ve ortamın sıcaklığını da ölçebilmektedir.

Bir saniyede ölçüm yapan Omron Gentle Temp ateş ölçer, son 25 ölçümü kaydetmektedir. Büyük LCD ekrana sahip olmakla birlikte, ürün açık unutulduğunda bir dakika sonra kendi kendine kapanabilmektedir.

Fiyatı: 250 TL

10- Braun ThermoScan 3

Braun ThermoScan 3

En iyi markalı ateş ölçerlerden sadece biri olan Braun ThermoScan 3 kullanımı oldukça kolaydır. Net sonuç alabileceğiniz cihaz,  son ölçümü kaydedebilmektedir.

Tek kullanımlık lens filtreleri ile ile paket içinde gelmektedir. Kulaktan ölçüm yapabileceğiniz Braun ateş ölçer, özellikle bebeklerde ateş ölçerken büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Fiyatı: 345 TL

11- WeeWell WTN570

WeeWell WTN570

Bir saniyeden kısa sürede ölçüm yapan bir ateş ölçer arıyorsanız, size tavsiye edebileceğimiz en iyi ateş ölçer WeeWell WTN570 olacaktır. 5-6 cm uzaktan ölçüm yapabilen cihaz, aynı zamanda son 32 ölçümü kaydedebilmektedir.

İnsan vücudunun ateşini ölçmekle kalmayıp, aynı zamanda oda sıcaklığını ve de nesnelerin sıcaklığını da ölçebilmektedir. Özellikle mama ile beslenen bebekler için kullanışlı olan ateş ölçer, aynı zamanda banyo suyunu da ölçebilmektedir.

Fiyatı: 355 TL

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En İyi Bitkisel Şampuanlar
En İyi Helal Sertifikalı Kozmetik Markaları
En İyi Çay Makinesi Önerileri
Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.