ref: refs/heads/v3.0
kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

En İyi Ev Tipi Hamur Yoğurma Makinesi Özellikleri ve Fiyatları

En İyi Ev Tipi Hamur Yoğurma Makinesi Özellikleri ve Fiyatları
30.09.2021
426
A+
A-

En iyi ev tipi hamur yoğurma makinesi özellikleri ve fiyatları hakkında edindiğimiz bilgileri sizlere sunuyoruz.

Hamur işleri ile uğraşmaktan büyük bir zevk duyuyorsanız ve mutfağınızın hacmi de büyükse, eminim ki bir hamur makinesine sahip olmak istersiniz. Dışardan almak yerine evde yapmaktan hoşlanıyorsanız, arkadaşlarınızla bir araya gelmek için günler organize ediyorsanız, geniş kalabalık aile ziyaretlerine sık sık maruz kalıyorsanız, mutfakta en büyük yardımcınız elbette en iyi hamur yoğurma makinasıdır.

Bir hamur makinası almaya karar verdiyseniz ve bunun için kararsız kaldıysanız. Lütfen bana eşlik edin en iyi hamur makinesi, en kullanışlı hamur makinası, en uzun ömürlü hamur makinası, en dayanıklı hamur makinası, en kolay hamur makinesi seçeneklerinin bir arada bulunduğu bu yazımda sizlere yardımcı olmak isterim…

2021 En İyi Hamur Yoğurma Makineleri Hangileridir?

Küçük ev eşyaları arasında en fazla istifade edebileceğini, makine elbette ki hamur yoğurma makinesidir. İster akşam yemekleri olsun, ister ikinci çayları için olsun her an kullanıma hazır bir hamur makinesi kurtarıcınız olacaktır.

Hamur makinesi alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır elbet. Bunların başında, litre hacmi, hızı, başlıkları, karıştırıcı başlıkları, garanti süresi, iade süreleri vs. hamurlarınızı elle yoğurmaktan yorulduysanız ve bir hamur makinesi almayı kafanıza koyduysanız hazırsanız hemen başlayalım.

1- Emsan – Bella Gusto Golden Pink Stand Mikser 1300W

Emsan – Bella Gusto Golden Pink Stand Mikser 1300W

Mutfağınızda her zaman yardımınıza koşacak en iyi hamur yoğurma makinelerinden biri de hiç kuşkusuz, Emsan hamur yoğurma makinesi olacaktır.

Şık tasarlanmış, kullanımı da oldukça kolaydır. Uzun süre kullanabileceğiniz hamur yoğurma makinesi ile nefis hamur işleri yapabilirsiniz. Açma kapama tuşlarının bulunduğu makine, ayrıca rahatsız etmeyen bir ses ile çalışmaktadır. En hamur yoğurma makinesi modelleri arasında yer alan Emsan hamur yoğurma makinesi ile evde işleriniz çok daha kolay olacak.

Özellikleri:

 • 1300 W
 • 5,5 Litre Paslanmaz Çelik Karıştırma Kabı
 • Aksesuarlar: Hamur Kancası, balon çırpıcı, karıştırıcı, sıçrama önleyici kapak

Fiyatı: 999 TL

Sipariş vermek için tıklayın

2- Arçelik – Mutli Şef K1292 K Mutfak Makinası

Arçelik – Mutli Şef K1292 K Mutfak Makinası

Arçelik hamur makinası ile artık hamur yoğurmayı unutacaksınız. Mutfaktaki en iyi yardımcınız olacak en iyi hamur makinesi ile keyifle hamur işlerini yapacaksınız.

Döküm malzemesinden üretilen makine ile uzun soluklu keyifli pastalar çörekler açabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan makinenin ayrıca güzel görsel bir görüntüye de sahiptir. En iyi ev tipi hamur yoğurma makinesi seçenekleri arasında yer alan Arçelik K1292 modelini de listenize eklemenizi öneririz.

Özellikleri:

 • 1000 W
 • 2 Litre Döküm
 • Aksesuarlar: Balon çırpıcı, Karıştırıcı, Hamur yoğurma, Çiğ köfte aksesuarı

Fiyatı: 4,599 TL

Sipariş vermek için tıklayın

3- Karaca – Multichef Kıyma Çekme Aparatlı Stand Mikser 1400W

Karaca – Multichef Kıyma Çekme Aparatlı Stand Mikser 1400W

Karaca – Multichef Kıyma Çekme Aparatlı Stand Mikser ile hem hamur yoğurabilir hem de taze kıyma çektirebilirsiniz. Alanında en iyi hamur makinesi diyebileceğimiz karaca markası, benzer markalarına bu yönden fark atmıştır.

Görsel olarak da çok şık bir görünüme sahip olan karaca hamur yoğurma makinesi, üstelik her bütçeye de uygun fiyattan satılmaktadır. Hamurunuz yoğrulurken size de keyifle bu anı izlemek düşer. En iyi ev tipi hamur yoğurma makinesi seçenekleri arasında yer alan Karaca hamur yoğurma makinesi ile mutfaktaki işleriniz keyifli hale gelecek.

Özellikleri:

 • 1400 W
 • 5,5 Litre Paslanmaz Çelik Kâseye sahiptir.
 • Aksesuarları: Balon Çırpıcı, düz karıştırıcı, hamur kancası, kıyma çekme aparatı ve bıçağı, sıçrama önleyici kapak

Fiyatı: 1,999 TL

Sipariş vermek için tıklayın

4- Bosch – Kithen Machine MUM5 1000W

Bosch – Kithen Machine MUM5 1000W

 Çok amaçlı bir hamur yoğurma makinesine sahip olmak istiyorsanız, Bosch – Kithen Machine Kırmızı- Gümüş Mutfak Makinası tam da ihtiyacınıza cevap verecek bir ürün olacaktır. Hamur yoğurmanın yanı sıra, ayrıca doğrama ve çırpma fonksiyonlarına da sahiptir.

Şık tasarımı ve hamarat özellikleri ile mutfakta eliniz olacak böyle bir dosta sahip olmak isterseniz sizin için en iyi hamur yoğurma makinesi olacaktır.

Özellikleri:

 • 1000 W
 • 3,9 Litre kapasitesi
 • Aksesuarlar: Yoğurma ucu, karıştırma ucu, 3 farklı doğrama diski, plastik karıştırıcı, hazne kapağı

Fiyatı: 2,841 TL

Sipariş vermek için tıklayın

5- Jumbo – Kitcenaid Artisan Stand Mikser

Jumbo – Kitcenaid Artisan Stand Mikser

Her evin bütçesine hitap eden en kullanışlı ve en çok talep edilen hamur makinelerinden sadece biridir. En kısa sürede dilediğiniz hamur kıvamını elde edebilirsiniz.  Küçük parçaları çelikten üretilen Jumbo hamur makinası, paslanmaya maruz kalmaz. Şık bir görünümü ile mutfağınıza renk katan hamur makinesiyle en lezzetli kekleri ve pastaları yapabilirsiniz.

En iyi ev tipi hamur yoğurma makinesi modelleri arasında yer alan bu hamarat hamur makinesi ile misafirlerinizi ağırlamanın keyfini yaşayacaksınız.

Özellikleri:

 • 1700W
 • 4,8 Litre Paslanmaz Çelik Kâse
 • Aksesuarlar: Çırpma teli, düz çırpıcı, hamur çengeli

Fiyatı: 6,499 TL

Sipariş vermek için tıklayın

6- Arzum – Crust Mix Stand Mikser – Nar

Arzum – Crust Mix Stand Mikser – Nar

Kesin bir hamur makinesi almaya karar verdiyseniz bu mutlaka arzum hamur makinesi olmalıdır. Oldukça şık tasarlanmış ve kullanımı çokça kolay, çalışma esnasında çok ses yapmayan bir üründür. Hamur makinesiyle en lezzetli hamur işlerini yapabilirsiniz.

Mutfakta en iyi hamur makinası olacak tek ürün arzum hamur makinesidir. Her bütçe için oldukça uygun fiyatlı bu ürünü görmeden hamur yoğurma makinesi almaya karar vermeyin.

Özellikleri:

 • 1000W
 • 4,5 Litre Karıştırma Haznesi
 • Aksesuarlar: Karıştırma aparatı, yoğurma aparatları, çırpma aparatı, sıçrama önleyici aparat

Fiyatı: 2,199,90 TL

Sipariş vermek için tıklayın

7- Grundig – Kitchen Machine –Mutfak Şefi – KMP 8650 S

Grundig – Kitchen Machine –Mutfak Şefi – KMP 8650 S

Mutfakta her hamur işinde eliniz olacak harika bir hamur makinasına sahip olmak istiyorsanız, ihtiyacınıza cevap verecek en iyi hamur makinası Grundig – Kitchen Machine –Mutfak Şefidir. En iyi ev tipi hamur yoğurma makinesi seçenekleri arasında yer alan bu hamarat makine ile mutfakta işlerinizi kolaylaştıracaksınız.

Kullanımı ve temizlenmesi çok kolay. Her türlü hamur için uygun kıvamı yakalayabileceğiniz hamur makinesi fiyatıyla da gönüllere su serpiyor. Bu hamur makinesi ile artık elde hamur yoğurmayı unutacaksınız. Her bütçeye uygun hamur makinesini ister kendiniz kullanın, ister sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Özellikleri:

 • 1000W
 • 4 Litre Haci
 • Aksesuarlar: Yoğurma ucu, çırpma ucu, karıştırma ucu, Kayma önleyici ayak, sıçratma önleyici başlık

Fiyatı: 4,799 TL

Sipariş vermek için tıklayın

8- Electrolux – Mutfak Şefi EKM3700

Electrolux – Mutfak Şefi EKM3700

Mutfakta size yardımcı olabilecek en iyi mutfak gereçlerin başında gelen, en iyi hamur yoğurma makinası markası hiç şüphesiz Electrolux – Mutfak Şefidir. Kullanımı oldukça basit olan ürün ile her türlü hamur kıvamını kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Mutfağınıza yepyeni bir hava yansıtacak hamur yoğurma makinesi ile en lezzetli hamur işlerini yapabilirsiniz. Ayrıca karıştırıcı aleti ile de lezzetli soslar yapabilirsiniz. Hamur yoğurma makinesinin ötesinde ayrıca taze kıymalarda çekebilirsiniz. İki farklı kullanım amacı tek makinede bir arada sunan Elctrolux, en iyi ev tipi hamur yoğurma makinesi ile ev hanımlarının işini kolaylaştırıyor.

Özellikleri:

 • 800W
 • 4 L Paslanmaz Çelik Kase, 1.2 Litre Sürahi Hacmi
 • Aksesuarlar: Çırpma teli, hamur kancası, sert çırpıcı, kıyma aparatı, salata yapıcı aparatlar, blender

Fiyatı: 3,199 TL

Sipariş vermek için tıklayın

9- Fakir – Culina Chef – Mutfak Şefi – 1000W Kırmızı

Fakir – Culina Chef – Mutfak Şefi – 1000W Kırmızı

Hamur yoğurma makinesi almaya karar verdiyseniz mutlaka fakir hamur yoğurma makinesini görmeden kesin karar vermeyin. Mutfakta eliniz olacak en iyi ev tipi hamur yoğurma makinesi modelleri arasında yer alan Culina Chef ile mutfaktaki işlerini daha keyifli hale gelecek. Kullanımı ve yıkaması da oldukça kolay olan makinenin çelik hazneye sahiptir.

Fakir hamur makinesi ile en lezzetli hamur işlerini yapacaksınız. Mutfağınıza yepyeni bir hava katacak ve şık bir tasarıma sahiptir.

Özellikleri:

 • 1000W
 • 5 Litre Çelik Hazne 5 Litre Cam hazne kapasitesi
 • Aksesuarlar: Yoğurma aparatları, karıştırma aparatları, çırpma teli aparatı, sıçramayı önleyen koruma kapağı, kaymayı önleyen silikon vantuzlar, asansör mandalı

Fiyatı: 2,464 TL

Sipariş vermek için tıklayın

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En iyi bulaşık tablet deterjanı
En iyi tost makinesi modelleri
En iyi saç düzleştirici modelleri

Ev Tipi Hamur Yoğurma Makinesi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hamur yoğurma makinesi alırken nelere dikkat etmeli?

Hamur yoğurma makinesi satın alırken özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Sert hamur, yumuşak hamur yoğurma özelliklerine sahip bir ev tipi hamur yoğurma makinesi, daima ilk tercihiniz arasında olmalıdır.

Ev tipi hamur yoğurma makinesi kaç watt olmalı?

Ev tipi hamur yoğurma makinesi, 500 W'dan az, 1500 W'dan güç seçenekleri arasında değişmektedir. Evde hamur yoğururken ihtiyaç duyacağınız watt gücünde bir makine tercih edebilirsiniz.

Hamur makinesi ne işe yarar?

Hamur yoğurma makinesi, farklı şekilde tasarlanmış haznesi ile farklı hamur tiplerini kolaylıkla yoğurmaya yardımcı olan cihazlardır.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.