ref: refs/heads/v3.0
kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

HEPA Filtreli Dyson Elektrikli Süpürge Modelleri

HEPA Filtreli Dyson Elektrikli Süpürge Modelleri
27.07.2021
361
A+
A-

Elektrik süpürgesi markaları arasında son yılların en çok konuşulan markası Dyson elektrikli süpürge modelleri ile ev hanmlarının en çok tercih ettikleri isimlerin başında gelmeye devam ediyor. Son olarak tasarladığı Dyson V11 Absolute Extra+ modeli ile bir hayli popülaritesini arttırmayı başaran marka, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kullanıcı deneyimi odaklı başarılı çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Dyson Elektrikli Süpürge Modelleri

Şık tasarım ve kullanım rahatlığı sunan Dyson ürünleri, motor gücü ve yüksek performansı ile karşımıza çıkıyor. Elektrikli süpürge modellerinde de oldukça iddialı olan Dyson, yüksek emiş gücü ve güçlü bir filtre ile tozlara adeta meydan okuyor. Ülkemizde de son yıllarda oldukça popüler olan Dyson elektrikli süpürgeler, kullanıcıların yorumları ve deneyimleri ile popülerliğini devam ettirecek gibi duruyor.

İlginizi çekebilir. Teknolojinin En Verimli Ürünleri: Dyson Ürünleri

Neden Dyson?

Neden Dyson?

Gelişen ve ilerleyen teknolojiyi ürünlerine yansıtan Dyson, şık tasarımı, kullanımda sağladığı konfor ve yüksek emiş gücü ile kullanıcıların odağı haline gelmektedir. Sağladığı yüksek performans ile iyi bir temizlik sağlayan Dyson elektrikli süpürge modelleri, zamanla diğer elektrikli süpürgeler gibi performansı düşmediği için insanların tercihi olmaktadır.

Özellikle astım ve alerjik rahatsızlığı olan kişilerin tercih ettiği Dyson elektrikli süpürge modelleri, sahip olduğu HEPA filtre sayesinde tozları filtreye hapseder ve çıkmasını önler. Aynı zamanda emiş gücü nedeniyle de kirleri ve tozları içine hapseder.

Dyson Markasının Farkı Nedir?

Dyson Markasının Farkı Nedir?

Eğer tam anlamıyla bir temizlik istiyorsanız Dyson elektirkli süpürge modelleri tam da size göre. Süpürge modellerini çıkarırken, kullanıcıların ihtiyaçlarında göz önüne alan Dyson, kullanıcılara detaylı ve kusursuz bir temizlik vaat ederken aynı zamanda kullanım açısından konforlu olan ürünler ile de kullanıcıların yorulmalarını en aza indirmektedir.

İlginizi çekebilir. En İyi Robot Süpürge Özellikleri ve Fiyatları

Neden Dyson Elektrik Süpürgesi?

Yüksek fiyatları ile dikkat çeken ama bir o kadar da geniş kullanıcı kitlesine sahip olmayı başaran Dyson elektrik süpürgeler, diğer markalardan yüksek emiş gücüne sahip olması ile ayrılıyor. HEPA filtre özelliğine sahip elektrikli süpürgeler, bu özelliği ile sağlık açısından kullanımını daha etkin kılıyor.

HEPA filtre sayesinde küçük partiküller ve tozlar da bu filtreye sabitlenir ve dışarı çıkmaz. Bu da hem evinizin temiz olmasına hem de soluduğunuz havanın temiz olmasına önemli miktarda katkı sağlar.

Dyson Süpürge Modelleri

Dyson, ilk toz torbasız süpürgesini icat eden markadır. Dyson elektrikli süpürge modellerini farklı kılan en büyük özellik emiş gücüdür. Emiş gücünün yüksek olması, size daha iyi bir temizlik performansı sağlar.

Çoğu elektrikli süpürge modelinde, süpürme performansı zamanla azalır. Bunun nedeni emiş gücünün yüksek ve dayanıklı olmamasından kaynaklanır. Dyson, yüksek emiş gücü ve azalmayan performansı ile zaman geçse de ilk gün sunduğu performansı sunmaya devam ediyor.

İlginizi çekebilir. En İyi Elektrikli Süpürge Modelleri ve Markaları

Dyson elektrikli süpürge modellerinde bulunan HEPA filtre sayesinde, en ufak tozları bile filtreye hapseder ve kusursuz bir temizlik sunar. Yüksek emiş gücü ve özel olarak tasarlanan fırça başlık sayesinde, kirleri zemine ve derine itmek yerine, derinlemesine bir temizlik sağlar.

Geliştirilmiş fırça teknolojisi ile tüm zeminler için kullanıma uygundur. Aynı zamanda başlıklarında bulunan fırçalar, özel olarak geliştirildiği için zeminlere asla zarar vermez.

En İyi Dyson Elektrikli Süpürge Modelleri

Tasarımları ve yüksek emiş gücü özelliğiyle dikkat çekici ve çok beğenilen elektrikli süpürge modelleri üreten Dyson, gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutuyor. İşte en iyi Dyson elektrikli süpürge modelleri ve özellikleri.

1- Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2

Harika tasarımı ile kullanıcılarının en beğendikleri Dyson elektrikli süpürge modeli olmayı başaran Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2, 360 derece dönebilme özelliği, geniş toz haznesi ve hızlı açılan aparatları sayesinde, son derece güzel bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

19 parçalı siklon filtreye sahip, ince toz ya da kir parçalarını çekerek ortamı temizleme başarısına sahip olan elektrikli süpürge modeli, kullanıcılarından da olumlu yorumlar almış bir modeldir.

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Özellikleri

Filtresiz kullanım

360° dönebilme özelliği

Geniş toz haznesi

Hızlı açılan aparatlar

Uzun kapsamlı boru

Astım ve alerji dostu sertifikalı

 

2- Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro Elektrikli Süpürge

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro

Teknolojinin ev kadınlarına sunduğu en büyük iyilik olarak da değerlendirilebilecek Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro, evinizdeki kir ve tozları temizlemek için tercih edebileceğiniz harika özelliklere sahip.

Diğer elektrikli süpürge modellerine göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro, %25 daha sessiz özelliği ve 700 W çekim gücü ile segmentindeki diğer elektrikli süpürgelerden ayrılıyor.

Özellikle evinde evcil hayvan besleyenler için sunulabilecek en harika elektrikli süpürge modellerinin başında Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro’nun geldiğini kolaylıkla söyleyebiliriz. Çünkü bu model, hayvan tüylerini çekmeden son derece mahir bir cihazdır.

Koltuk, halı ve perde gibi tüy ve tozların kolaylıkla biriktiği yerlerde bile son derece mükemmel bir temizlik sunan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro ile evinizin hava kalitesini değiştireceksiniz. Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro kullanıcı yorumları da söylediklerimizi onaylıyor.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro Özellikleri

Ball™ teknolojisi ile kolay yönlendirme

360° dönebilme özelliği

Hem kendini hem de tozu kaldırır.

Toza dokunmaya gerek yok.

Dyson Cinetic™ bilimi

Filtresiz Kullanım

3- Dyson V7 Motorhead Elektrikli Süpürge

Dyson V7 Motorhead

Teknoloji harikası tasarımlara imza atan Dyson, elektrikli süpürge modelleri ile de kullanıcılarının dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Yine çok yönlü özelliklere sahip olan Dyson V7 Motorhead, yüksek emiş gücü özelliği, kolay ve kablosuz kullanım özelliklerine sahiptir.

Yer kaplamayan ayrı bir özelliğine sahip olan Dyson V7 Motorhead, duvara monte edilerek varlığını bile hissettirmez.

Özellikle derin kirlerin temizliğinde son derece iddialı özelliklere sahip olan elektrikli süpürge modeli, antistatik karbon fiber iplikleri ile ince tozları bile kolaylıkla temizleyebilir. Buna ek olarak tek bir hareketle dikey elektrik süpürgesinden el süpürgesine dönüşebilen Dyson V7 Motorhead, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak modeller arasında yer almaktadır.

Dyson V7 Motorhead Özellikleri

Tek bir tıkla el süpürgesine dönüşür.

Sert zeminleri temizler
Sert zeminleri temizler

4- Dyson V8 Animal+ Elektrikli Süpürge

Dyson V8 Animal+

Evinizin temizliğini hijyen kurallarına uygun şekilde yapmak istiyorsanız, kesinlikle en iyi elektrik süpürgesi modelleri arasında yer alan Dyson V8 Animal+ incelemelisiniz.

40 dakikaya kadar dayanabilen şarjı ile tüm evin temizliğini kolaylıkla yapmaya elverişli bir süpürge olan Dyson V8 Animal+ sert zeminlere ve halılara yerleşmiş ince tozları bile mükemmel bir şekilde çekmektedir. Dijital motorla çalışan Dyson elektrikli süpürge modeli, tek bir hareketle el süpürgesine dönüşebiliyor.

Çıkmasını beklemediğiniz kir ve tozları bile özel olarak tasarlanan fırça başlıkları ile çeken Dyson V8 Animal+ kesinlikle tercihleriniz arasında olması gereken bir modeldir.

Dyson V8 Animal+ Özellikleri

40 dakikaya kadar kullanım sağlar.

Duvara monte edilebilen ünite

Hijyenik hazne boşaltma

Araba temizliğinde kullanılabilir

Tek bir tıkla el süpürgesine dönüşür

5- Dyson V8 Absolute+

Dyson V8 Absolute+

Kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak harika tasarımlara imza atan Dyson, tasarladığı elektrikli süpürge modelleri ile her evin ihtiyacını gidermeyi başarıyor.

En iyi elektrikli süpürge modelleri arasında yer alan Dyson V8 Absolute+ kullanıcı yorumlarıyla da kendinden söz ettirmeyi başarıyor.

Tüm evin temizliği için yeteri kadar şarjı olan Dyson V8 Absolute+, 40 dakika kadar dayanabilen bataryaya sahiptir. Toz alırken zemini çizmeden alan teknolojiye uyarlandırılmış yumuşak fırçaları ile zemin temizliği yaparken zeminin çizilmesini engeller.

Dyson V8 Absolute+, Silikon bir bilezik, kirleri kimyasal olarak aşındırılmış paslanmaz çelik bir muhafazadan aşağı iterek hazneye dokunmaya gerek kalmadan, boşaltmayı sağlıyor.

Dyson V8 Absolute+ Özellikleri

Yükseklere ulaşmak için mükemmel denge

Tek bir tıkla el süpürgesine dönüşür.

Sert zeminleri temizler
Sert zeminleri temizler
Dyson V8 dijital motor
Yeniden tasarlanmış batarya

6- Dyson Cyclone V10 Absolute Elektrikli Süpürge

Dyson Cyclone V10 Absolute

Temizlik açısından beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek en iyi elektrikli süpürge modelleri arasında yer alan Dysın Cyclone V10 Absolute, sahip olduğu tasarımı ve kullanıcı deneyimli özellikleri ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyor.

60 dakikalık mükemmel bir temizlik sunan Dysın Cyclone V10 Absolute, dip ve köşelerdeki kirleri kusursuz bir şekilde temizler. Yüksek batarya ömrü sayesinde temizliğiniz yarıda kalmaz.

Tüm zeminlerde kullanıma uygun olan bu elektrikli süpürge modelinin, özel teknoloji ile geliştirilen fırça başlıkları tüm zeminlerde kusursuz temizlik performansı gösterir.

HEPA filtreye sahip olan Dyson elektrikli süpürge modelleri, toz ve kirleri filtreye hapsederek aynı zamanda havanın da temizlenmesine yardımcı olur. Temizlik amacına uygun birden çok başlığı bulunan bu elektrikli süpürge modelini, dilediğiniz başlığa göre kullanabilirsiniz.

Dysın Cyclone V10 Absolute Özellikleri

Tam sistem filtrasyonu

Akustik olarak tasarlanmıştır

Hat içi konfigürasyon

7 hücreli, enerji yoğun batarya

14 siklon başlık

7- Dyson V11 Absolute Extra

Dyson V11 Absolute Extra

Dyson elektrikli süpürge modelleri arasında hem tasarımı hem de kullanım özellikleri ile en dikkat çekici modellerin başında gelen Dyson V11 Absolute Extra, en iyi elektrikli süpürge modelleri arasında yer almaktadır.

Dyson V11 Absolute Extra, 60 dakikaya kadar azalmayan emiş gücü ile hafif ve çok yönlü bir elektrikli süpürge modelidir. Dyson V11 Absolute dijital motorla çalışır.

Temizlikte beklediğiniz performansın çok daha ötesinde özellikler sunan Dyson V11 Absolute Extra, HEPA filtre özelliği sayesinde evin temizliğini yaparken aynı zamanda ortamın havasını değiştirir.

Zemin temizliği yaparken özel olarak tasarlanan fırçaları sayesinde zemine zarar vermeden temizlik yapan elektrikli süpürge modeli, 14 siklon, polen ve bakteri gibi mikroskobik partiküllerin hazneye hapsedilmesi için 79.000 g’den daha fazla güç üreterek ortam temizliğinde beklentilerin çok daha ötesinde sonuçlar sunar.

Dyson V11 Absolute Extra Özellikleri

Gelişmiş LCD ekran

Radial Root Cyclone™ teknolojisi

Dyson Hyperdymium™ motor

2.736.000 karbon fiber lifler

7.815 sert naylon fırça başlığı

Eco mod

Boost mod

Auto mod

Tek hareketle pili değiştirme

Düzgünce muhafaza ve şarj edilir.

8- Dyson V11 Absolute Extra+

Dyson V11 Absolute Extra+

Teknolojinin harikalarına imza atan Dyson elektrikli süpürge modelleri, gelişen teknolojiyi takip eden mühendisleri ile harika sonuçlar yaratmaya devam ediyor.

Markanın en beğenilen ve son çıkarttığı Dyson V11 Absolute Extra+ elektrikli süpürge modeli, sunduğu teknik özellikleri ve tasarımı ile her evin ihtiyacını gideriyor.

Dyson V11 Absolute Extra+, içerisinde bulunan 14 siklon, filtreyi tıkamadan tozu hazneye ulaştırmak için 79.000g güç kullanır, bu da güç kaybını dengelemek ve kaybetmemek için harika bir özelliktir.

0,3 mikron kadar küçük partiküllerin %99,9’unu hapsetme özelliği ile evde temizliğe son noktayı koyan Dyson V11 Absolute Extra+ elektrikli süpürge, aradığınızdan çok daha fazlasını sunuyor.

Geliştirilmiş LCD ekranı ile anlık çalışma süresini kolaylıkla takip ederek, temizlikte kontrolü elinize alabilirsiniz. HEPA filtre özelliğine sahip elektrikli süpürge modeli ile evinizin temizliğini yaparken aynı zamanda havasını da değiştireceksiniz.

Dyson V11 Absolute Extra+ Özellikleri

Gelişmiş LCD ekran

Gelişmiş tüm makine filtrasyonu

Radial Root Cyclone teknolojisi

Akıllı teknolojisi ile zemin tipini algılar

Auto mod

Boost mod
Eco mod
Duvar askı ünitesi
Tak-çıkar pil paketi
Sert zeminlerde ve halılarda güçlü temizlik

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.