kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

BTS Üyelerinin Cinsel Tercihi Nedir, BTS Üyeleri Gay mi?

BTS Üyelerinin Cinsel Tercihi Nedir, BTS Üyeleri Gay mi?
05.02.2023
1.287
A+
A-

BTS üyelerinin cinsel tercihi ve sıkça sorulan “BTS üyeleri gay mi?” sorusuna dair yaptığımız değerlendirmeyi bu yazımızda sizlere sunuyoruz.

Ünlü K-Pop grubu BTS, dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi tarafından sevilen ve ilgi gören bir grup olarak tanınmaktadır. Ancak, grup üyelerinin cinsel tercihleri ve özel yaşamları hakkında yapılan spekülasyonlar ve iddialar, kişisel mahremiyetlerine saygı göstermemiz gereken hassas bir konudur.

Ancak, bazı açıklamalar ve davranışlarları, onların cinsel yönelimlerinin heteroseksüelden farklı olabileceğine dair bazı ipuçları vermektedir.

BTS Üyelerinin Cinsel Tercihi

Verdiğimiz bilgiler, kesin olarak BTS üyelerinin cinsel tercihlerini ele almamaktadır çünkü bu durum, özel bir durumdur. Ancak basına yansıyan bazı görüşlerin değerlendirilmesi ile ortaya çıkan bazı sonuçlar vardır.

Biz de bunları değerlendirerek BTS üyelerinin cinsel tercihi hakkında elimize ulaşan bilgilere yer vereceğiz.

RM’nin Cinsel Tercihi

RM’nin Cinsel Tercihi -BTS üyelerinin cinsel tercihi

BTS grubunun en önemli isimlerinden biri RM’dir. Hayran kitlesi bir hayli yüksek olan RM, cinsel tercihini net bir şekilde açıklamasa da bir röportajında

“Kişiliğine ve aurasına odaklanıyorum. İdeal tipim yok ve sadece kızlarla sınırlı değil.” Dediği için bazı kesimlerce RM’nin biseksüel olabileceğine dair bir ipucu olarak değerlendirilmektedir. Ancak dediğimiz gibi net olarak RM biseksüeldir demek için kesin bir kaynağa ihtiyaç duyulur.

BTS üyelerinin cinsel tercihi, şahsi bir tercih olduğu için bu konuda net bir bilgi vermek doğru değildir.

Suga’nın Cinsel Tercihi

Suga’nın Cinsel Tercihi - BTS üyelerinin cinsel tercihi

Dans gösterileri ve sahne performansı ile BTS üyeleri arasında dikkat çekici bir isim olan Suga’nın bir hayran buluşması sırasında, sarf ettiği LGBTI hakkında yaptığı değerlendirmede “Bunda yanlış bir şey yok. Herkes eşittir” diyerek LGBT topluluğuna desteğini göstermiştir.

Bu açıklama, onun cinsel yönelimlerinden bağımsız olarak, herkese saygı duyduğunu göstermektedir.

BTS üyelerinin cinsel tercihi, kişisel bir tercih olduğu için kamuoyuna sunulmuş bir bilgi bulunmamaktadır..

J-Hope’nin Cinsel Tercihi

J-Hope’nin Cinsel Tercihi

Hayran kitlesi bir hayli yüksek olan BTS üyelerinden J-Hope’nin cinsel tercihi hakkında kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Fakat son dönemlerde çok fazlasıyla gündeme gelmesinden dolayı Hope de “aşk” hakkında bir açıklama yapma gereği duyuyor.

J-Hope, bir röportajda, “Aşk, aşktır. Kime aşık olduğun önemli değil.” Dediği için bazı kesimler, bu açıklamadan J-Hope’nin aşkın cinsiyete göre belirlenmediğini yani LGBTI’i desteklediği şeklinde yorumlanmasına neden olmaktadır. Fakat kendi ağzından net olarak böyle bir şeyin çıkmadığını belirtmek gerekir.

BTS üyelerinin cinsel tercihi hakkında verilen bilgilerin doğruluğu tartışılır bir meseldir.

Jimin’in Cinsel Tercihi

Jimin’in Cinsel Tercihi

Sahne performansı ile BTS üyeleri arasında en dikkat çekici isimlerin başında gelen Jimin’in cinsel tercihi ile ilgili de yine bir röportajında söylediği bir söz üzerine Jimin’in aşk konusunda cinsiyet ayırımı yapılmadığı yorumlarına neden olmuştur.

Jimin, bir röportajda, “Aşk, güzel bir şey. Kime aşık olduğun önemli değil” dediği için bu tip yorumlar yapılmaktadır. Fakat başında da belirttiğimiz gibi bu bilgiler, BTS üyelerinin kamuoyuna cinsel tercihleri hakkında net bir şey söyledikleri anlamına gelmemelidir.

BTS üyelerinin cinsel tercihi konusunda kesin bir bilgi olmadıkça verilen bilgiler sadece tahminden ibaret kalacaktır.

V’nin Cinsel Tercihi

V’nin Cinsel Tercihi

BTS üyelerinin cinsel tercihi konusunda merak edilen isimlerden biri de V’dir. Yine V’nin de ağzından net olarak cinsel tercihi ile ilgili söylenmiş net bir şey yoktur.

Fakat V, bir röportajda, “Ben sadece mutlu olmak istiyorum. Kiminle olursam olayım, önemli değil” dediği için bu açıklama, onun aşkın mutlu olmaktan geçtiğini düşündüğünü göstermektedir.

BTS üyelerinin cinsel tercihi hakkında kamuoyu ile paylaşılan kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Jungkook’un Cinsel Tercihi

Jungkook’un Cinsel Tercihi

BTS üyelerinin cinsel tercihi konusu en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Yine BTS üyeleri arasında yer alan Jungkook’un cinsel tercihi de merak edilenler arasında yer almaktadır.

Jungkook, bir röportajda, “Aşk, kalp meselesidir. Kiminle olursan ol, önemli değil” dediği için bu açıklamasından bazı yorumcular Jungkook için cinsel ayrımın söz konusu olmadığı anlamları ortaya çıkartılmasına neden olmuştur.

BTS Üyeleri Gay mi?

BTS üyeleri ile ilgili merak edilen onlarca soru vardır. LGBTI’nin son dönemlerde daha fazla duyulması ile birlikte “BTS üyeleri gay mi?” sorusu da çok fazlasıyla sorulmaya başlandı.

Yukarıda verdiğimiz açıklamalar ve davranışlar, BTS üyelerinin cinsel yönelimlerinin heteroseksüelden farklı olabileceğine dair bazı ipuçları vermektedir. Ancak, bu konuda kesin bir bilgi yoktur. Üyelerin cinsel tercihleri, sadece kendileri tarafından bilinmektedir.

BTS üyelerinin cinsel tercihleri hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır ve bu konuda resmi bir açıklama yapılmamıştır. Cinsel tercihler kişisel ve özel bir konudur ve bu tür spekülasyonlara dayanarak üyelerin tercihlerini belirlemek doğru değildir.

Her üye kendi özel yaşamını yaşama hakkına sahiptir ve bu tür konular hakkında yapılacak spekülasyonlar kişinin mahremiyetine saygı göstermeyi ihlal edebilir. Üyelerin cinsel tercihleri hakkında kesin bir bilgi olmadan, bu tür iddiaları doğrulamak veya reddetmek yanlış olur.

BTS üyeleri, müzikleri ve sanatsal başarıları ile tanınmış ve sevilmiş bir gruptur ve bu nedenle müziğine odaklanmak ve özel yaşamlarını mahremiyet içinde yaşamak haklarına saygı duyulmalıdır. Bu tür konularda saygılı ve anlayışlı olmak önemlidir.

BTS Üyelerinin Eski HalleriKore Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

SSS

BTS ne zaman kuruldu?

BTS, 2013 yılında Big Hit Entertainment tarafından kuruldu.

BTS'nin müzik tarzı nedir?

BTS’nin müzik tarzı, hip-hop, R&B, pop ve elektronik müzik gibi farklı tarzların karışımından oluşmaktadır.

BTS kaç ödül kazandı?

BTS, birçok prestijli ödül kazanmıştır. Grup, Billboard Müzik Ödülleri, American Music Awards, MTV Video Müzik Ödülleri ve Grammy Ödülleri gibi birçok ödülün sahibidir.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.