kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

İstanbul’da Profesyonel İmajınızı Yükselten ve Maliyetlerinizi Düşüren En İyi Sanal Ofisler

Sanal ofis, fiziksel ofis ihtiyaçlarını karşılayan, farklı bireysel ya da kurumsal firmaların kullanabildikleri alanlardır.

İstanbul’da Profesyonel İmajınızı Yükselten ve Maliyetlerinizi Düşüren En İyi Sanal Ofisler
29.12.2022
354
A+
A-

Sanal ofis, bireylerin ya da şirketlerin profesyonel bir iş adresini kullanma ihtiyaçlarınızı karşılayan, fiziksel olarak kullanmaları gereken ofislere gerek kalmadan posta ve paket işleme, telefon yanıtlama, toplantı veya konferans odaları gibi yerlere erişim hizmetlerinin sunulduğu, birden fazla bireysel ya da kurumsal firmaların kullandıkları iş alanlarına verilen isimdir.

Fiziksel ofis kiralarının her geçen gün artması ile birlikte, hem daha kaliteli bir alanda müşterilerini ağırlamak isteyenler hem de bunu yaparken çeşitli bazı imkanlardan yararlanmak için oluşturulan sanal ofisler daha fazla tercih edilmeye başlandı. Hem ekonomik olarak daha uygun olması hem de ek personel masraflarının düşürülmesi konusunda daha işlevsel olan sanal ofis, özellikle uzaktan çalışan veya tam zamanlı olarak fiziksel bir ofis alana ihtiyaç duymayan kişiler için popüler bir iş alanı olarak değerlendirilebilir.

Bu yazımızda, İstanbul’da en iyi sanal ofisler hakkında bilgileri topladık. Bunları derleyerek lokasyonunuza uygun, kaliteli hizmet sunan ve esnek sözleşme sunan sanal ofisleri sizin için derledik.

İstanbul En İyi Sanal Ofis Adresleri

Ofis AdıKonumÇalışma Saatleriİletişim
Plaza CubesŞişli08:30 – 18:30(0212) 705 33 23
eOfis – MecidiyeköyMecidiyeköy09:00 – 18:00444 3 480
OFFICE ISTANBULBeşiktaş09:00 – 18:00(0212) 337 37 37
Ritim Office Hazır OfisMaltepe24 Saat Açık0542 828 95 42
Work Office İstanbulBeykoz09:00 – 18:000850 340 1010
Levent OfisKağıthane08:30 – 19:30(0212) 284 51 51
Start OfislerPendik09:00 – 18:000850 532 3234
WorkawayMaltepe09:00 – 17:00(0216) 592 54 48
Tnext OfficeKadıköy09:00 – 18:000542 131 68 00
Kamara Üsküdar09:00 – 18:300850 532 2009

İstanbul Kiralık Sanal Ofisler

Sanal ofis

İşlerinizi hem daha düzgün şekilde sürdürmek hem de müşterilerinizi ağırlarken elit bir yerde ağırlamak için İstanbul’un çeşitli noktalarında kurulan sanal ofisleri inceleyerek işiniz ve lokasyonunuz için en uygun sanal ofisleri seçebilirsiniz.

İşte İstanbul’da en çok tercih edilen 10 sanal ofis…

1- Plaza Cubes

Plaza Cubes

Müşteri toplantılarınızı yapabileceğiniz, postalarınızı takip edebileceğiniz ve çevrimiçi hizmetlerinizi en iyi şekilde yerine getirebileceğiniz Plaza Cubes, teknolojik donanımlara sahip İstanbul’un en iyi sanal ofis adreslerinden biridir. Hazır ofis, sabit masa, toplantı odaları gibi pek çok olanağın bir arada sunulduğu Plaza Cubes, en iyi sanal ofis adreslerinden biridir.

2- eOfis – Mecidiyeköy

eOfis - Mecidiyeköy

Girişimcilere, serbest meslek çalışanlarına, kobilere ve kurumsal firmalara sanal ofis hizmetlerinin sunulduğu eOfis, İstanbul Mecidiyeköy’de hizmet veren en iyi sanal ofis adreslerinden biridir. Aylık 450 TL’den başlayan sanal ofisler, toplantı odaları, posta hizmetleri gibi pek çok hizmeti bir arada sunan eOfis, teknik altyapı, modern dekorasyon, mobil uygulama ile kolay kontrol, sınırsız sıcak ikramlar ve birçok konuda müşterilerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabileceğiniz İstanbul en iyi sanal ofis adresleri arasında yer almaktadır.

3- OFFICE ISTANBUL

Office İstanbul

tam donanımlı modern hazır ofis ortamlarında çalışma deneyimi sunan Office Istanbul, 15 yıllık deneyimi ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan İstanbul en iyi sanal ofis adreslerinden biridir. Toplantı odası, sabit masa, sanal ofis hizmetlerini sunan ve bu hizmetleri sunarken yeteri altyapı olanakları ile misafirlerini ağırlayan Office İstanbul, bütçenize uygun profesyonel hizmet alabileceğiniz en iyi sanal ofislerden biridir.

4- Ritim Office

Ritim Office

Hazır ofis, sanal ofis, co-working ve toplantı odası kiralama çözümleri ile İstanbul en iyi sanal ofis adresleri arasında yer alan Ritim Office, İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe’de hizmet vermektedir. Yüksek hizmet kalitesi, yeterli altyapı, teknolojik gelişmeler gibi birçok konuda tercih edilebilecek Ritim Office, müşterilerinizi ağırlarken daha elit bir ortamda iş görüşmelerinizi yapmanıza olanak sağlayacak bir adrestir. Sanal ofis, hazır ofis, Co-Working ve toplantı odası gibi hizmetlere ek olarak sınırsız sıcak içecek, posta takibi gibi hizmetler de sunan Ritim Office, sanal ofis arayışlarınızda tercih edebileceğiniz kurumsal bir adresiniz olacak.

5- Work Office İstanbul

Work Office İstanbul

İstanbul Beykoz’da sanal ofis olarak kiralayabileceğiniz Work Office İstanbul, deneyimli personelleri ve kaliteli hizmetleri ile freelancer işlerinizi fiziki ofis yerine aylık düşük bütçelerle karşılayabileceğiniz bir alandır. İşletmenizin yasal bir adrese ihtiyacı olduğunda güvenilir bir şekilde tercih edebileceğiniz ve hazır ofis, toplantı odası, sınırsız sıcak içecek hizmetleri, posta takibi gibi birçok hizmeti bir arada alabileceğiniz Work Office İstanbul, en ucuz sanal ofis adreslerinden biridir.

6- Levent Ofis

Levent Ofis

İstanbul Avrupa yakasının en işlek semtlerinden biri olan Levent’te sanal ofis olarak hizmet sağlayan Levent Ofis de tercihleriniz arasına alabileceğiniz elit adreslerden biridir. Altyapı açısından, teknolojik açıdan ve fiziki ofis ihtiyaçlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahip olan Levent Ofis, metroya 1 dakika mesafede, yanında otopark bulunan açılabilir camlar ve lokasyon olarak her yere kolay ulaşımı olan bir adreste yer almaktadır. İstanbul en iyi sanal ofis adreslerinden biri olarak değerlendirebileceğiniz Levent Ofis ile işlerinizi daha doğru şekilde yürütebilirsiniz.

7- Start Ofisler

Start Ofisler

Hızla gelişmeye devam eden ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın olması ile birçok iş alanında çevrimiçi hizmet sağlayıcılarının tercih ettikleri Pendik Kurtköy’de hizmet veren Start Ofisler, sanal ofis arayışlarınızda en iyi çözümleri bulabileceğiniz adreslerden biridir. İşinize ve bütçenize uygun sala sekreterlik hizmetleri, Back office çalışma entegrasyonu, kullanıma hazır, mobilyalı, ferah  temiz ve full donanımlı ofislerin yer aldığı Start Ofisler, sanal ofis tercihlerinizde listenize alabileceğiniz bir başka adrestir.

8- Workaway

Workaway

Çalışma hayatınızda fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayabilirsiniz. Ancak müşterilerinizi ağırlamak ve işlerinizi takip etmek için bir çalışma alanına ihtiyacınız olur. Bunu karşılarken en uygun fiyatlarla karşılamak için sanal ofis tercih edebilirsiniz. Anadolu yakasında Maltepe’de hizmet veren Workaway, İstanbul’da en iyi sanal ofis adreslerinden biridir. Konum ve ulaşım açısından son derece makul bir noktada yer alan Workaway, toplantı odaları, seminer odaları, konferans odaları, hazır ofis, sanal ofis gibi hizmetlere ek olarak posta takibi ve sınırsız sıcak içecek gibi pek çok hizmeti bir arada değerlendirebileceğiniz bir sanal ofis adresidir.

9- Tnext Office

Tnext Office

Anadolu yakasının en işlek ve konum olarak en iyi ilçelerinden biri olan Kadıköy’de sanal ofis hizmetlerinin sunulduğu Tnext Office de tercihleriniz arasına alabileceğiniz başarılı bir çalışma alanıdır. Fiziksel ofis ihtiyaçlarınızı sanal ofis ile karşılamak için uygun bir lokasyonda hizmet veren Tnext Office, uygun bütçeli bir adres olarak tercihleriniz arasına alabileceğiniz bir diğer seçenektir. Hazır Ofis, Sanal Ofis, CoWorking ve Toplantı Odası ile şirketiniz için en iyi çözümleri bir arada bulabileceğiniz sanal ofis ile işlerinizi daha hızlı ve daha kaliteli bir ortamda yapmanın keyfini süreceksiniz.

10- Kamara 

Kamara 

İşletmenizin mali yükümlülüklerini düşürmek için fiziksel ofis yerine sanal ofis kiralama hizmetlerini değerlendirmeniz daha mantıklı olur. Ofis seçiminde lokasyonunun önemine özen gösteriyorsanız, Üsküdar Altunizade’de hizmet veren Kamara sanal ofis tam size göre. Sundukları hizmetler, ulaşım kolaylıkları gibi pek çok hizmetlerini değerlendirebileceğiniz Kamara, iş yükümlülüklerinizi hafifletmek için tercihleriniz arasına alabileceğiniz en iyi adreslerden biridir.

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

Sanal ofisler, son dönemlerde freelancer çalışma hayatına ayak uyduran online işverenler açısından en çok tercih edilen çalışma alanlarıdır. Fakat sanal ofis kiralamadan önce nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmek ve buna göre hareket etmek önemlidir.

Aşağıda, sanal ofis kiralamadan önce dikkat edilmesi gerekenleri detaylı bir şekilde sunduk. İşte sanal ofis kiralamadan önce dikkat edilmesi gerekenler…

Konum/Lokasyon: Sanal ofis kiralarken lokasyonunun size ve müşterilerinize uygun bir noktada olup olmadığına dikkat edin.

Hizmetler: Posta işleme, telefon yanıtlama ve toplantı odalarına erişim gibi sanal ofis paketine dahil olan hizmet türleri gibi işinize yarayacak hizmetlerin olup olmadığını değerlendirin.

Maliyet: Tutacağınız sanal ofisin maliyet açısından beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığına dikkat edin ve uygun fiyatlı olmasına dikkat edin.

İtibar: Sanal ofis tutmadan önce tutacağınız yerin itibarını inceleyin. Müşteri yorumları, hizmetler hakkında yapılan değerlendirmeler gibi önemli detayları göz önünde bulundurun.

Esneklik: Sanal ofis sağlayıcısının sözleşme süresi ve gerektiğinde hizmetleri yükseltme veya düşürme yeteneği açısından esneklik sunup sunmadığını öğrenin. Bazı sanal ofis sahipleri, talebin yoğun olmasından dolayı esnek davranmazlar.

Teknoloji: Sanal ofis sağlayıcısının, yüksek hızlı internet ve güvenilir telefon sistemleri gibi iş ihtiyaçlarınızı desteklemek için gerekli teknolojiye ve altyapıya sahip olduğundan emin olun.

Sanal tur: Mümkünse, düzen ve olanaklar hakkında bir fikir edinmek için ofis alanında sanal bir tur atın. Genellikle sanal ofis sahipleri, ofislerine ait bir web sitesi kurarlar ve ofisleri hakkında ayrıntılı bilgileri paylaşırlar. Bu bilgileri inceleyerek karar vermeniz daha isabetli olur.

Güvenlik: İşinizi ve gizli bilgilerinizi korumak için uygulanan güvenlik önlemlerine ne denli vakıf bir sanal ofis olduğunu mutlaka gözden geçirin.

Müşteri desteği: Sanal ofis sağlayıcısı tarafından sunulan müşteri desteği düzeyini, sorularınız veya sorunlarınız için yardımcı olacak personelin mevcudiyeti de dahil olmak üzere göz önünde bulundurun.

İstanbul En İyi OtellerEn İyi Dans Kursları

SSS

Sanal ofis kaç TL

Sanal ofisler, tutacağınız ofisin konumuna, sunduğu hizmetlere göre değişkenlik gösterir. Ortalama aylık 500 TL’den başlayan fiyatlarla İstanbul’da sanal ofis kiralama imkanına sahip olabilirsiniz.

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofisler, vergi dairesinde kişinin adres olarak sanal ofisi göstermesi halinde yasal hükümler çerçevesinde yer alır. Kişinin verdiği sanal ofis adresinde posta hizmetleri gibi resmi evraklar da teslim alındığı için yasal olarak kullanılabilmektedir.

Sanal ofis mantığı nedir?

Sanal ofisler, özellikle uzaktan çalışma modeline ayak uyduran bireysel ya da kurumsal firmalar için fiziki ofis giderlerinin karşılamadan işlerini yürütebildiği alanlardır.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.