Kitap

Mahallenin En Mutlu Bebeği

Son Bilge olarak kitap tanıtım bölümümüzde bu hafta Yakamoz Yayınları’ndan çıkan “Mahallenin En Mutlu Bebeği” kitabını ele alacağız.

Bebekler, dünyanın en masum varlıklarıdır. Öyle ki onların dünyasında kire, pasa yer yoktur. Ama bebeklerde ne görülmek istenirse, o verilir. Daha doğrusu bebek neyi görürse onu alır. Yani “küçükler, büyüklerini yansıtır.” Mahallenin En Mutlu Bebeği kitabı, Doktor Harvey Karp tarafından ele alınmış bir kitaptır. Daha önce yazdığı “Mahallenin En Mutlu Yumurcağı” ile tanıdığımız yazar, UCLA Tıp Fakültesi Pediatri Bölümü’nde asistanlık yapmaktadır.

Çocuk gelişimi, çocuk sağlığı ve çevre ilişkileri ve ana sütü konusunda ülke çapında ün yapmış bir uzmandır. Karısı ve kızıyla birlikte California’da yaşamaktadır.

Mahallenin En Mutlu Bebeği

Bu kitap, bebeklerin bakımı ile ilgili önemli tavsiyeler içeren bir kitaptır. Tıbbi tavsiye yerine değil, çocuk doktorunuzun tavsiyelerine ek olarak değerlendirdiğinizde, faydasını son derece görebileceğiniz güzel bir kitap olduğunu söyleyebiliriz.

Okuyucularından son derece olumlu eleştiriler alan Mahallenin En Mutlu Bebeği, sürükleyici ve akıcı bir üslup ile anlatıldığı için sıkılmadan okuyabileceğiniz kitaplardan biridir. Bebeğinizle ilgili yaşadığınız neredeyse tüm sorunların çözümlerini en doğru şekilde bulabileceğiniz bu kitap, son zamanların en çok satılan kitapları arasında yer alıyor aynı zamanda.

Mahallenin en mutlu bebeği

Kitap okuma alışkanlığı kazanacaksınız

Aslında anne ve çocuk ile ilgili yazılmış çok sayıda kitap bulunmaktadır fakat genel olarak annelerin “zaman yetersizliği” bahanesiyle veya “sıkıcı kitap” bahanesi ile kitap okumayı erteledikleri de bir gerçektir. Ancak kitap okuma alışkanlığını ciddi anlamda kazanmak isteyen anneler için ivedi ile önerilebilecek Mahallenin En Mutlu Bebeği kitabı, hem okurken öğrenmenizi hem de okuma alışkanlığı kazanmanızı sağlayacak başarılı bir çalışmadır.

Sürükleyici ve bir o kadar da keyifli bir anlatım ile kaleme alınan kitabı elinize aldığınız ilk andan itibaren bitirmeden bırakmak istemeyeceksiniz. Son zamanların en popüler anne-çocuk kitapları arasında yer almasını da bir fırsata dönüştürerek kitapçınızdan sipariş edebilirsiniz. Kitaba ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

Sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediyelik bir kitap arıyorsanız ve onun bir anne olduğunu biliyorsanız kesinlikle Mahallenin En Mutlu Bebeği kitabını hediye edebilirsiniz.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sibel Akın

Merhaba ben Sibel Akın. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Kripto paralar, iş fikirleri, sağlık, teknoloji ve yatırım tavsiyeleri alanında edindiğim tecrübelerimiz sizlere www.sonbilge.net üzerinden sunuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu