kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Sağlıklı İçme Suyu İçin En İyi Su Arıtma Cihazları Tavsiyesi

Sağlıklı İçme Suyu İçin En İyi Su Arıtma Cihazları Tavsiyesi
06.12.2021
245
A+
A-

Daha sağlıklı ve güvenilir bir su tüketimi için sizlere önerdiğimiz en iyi su arıtma cihazları modellerine göz atarak kullanıcı deneyimi ve kaliteleri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konu İçeriği

2022’nin En Çok Satılan Su Artıma Cihazları

Su arıtma cihazı seçiminizi doğru yapmak için sizlere sunduğumuz cihazları inceleyerek daha rahat karar verebilirsiniz. İşte 2022’de en çok satılan ve kullanıcıların önerdikleri en iyi su arıtma cihazları…

1- Mil Su 12 Lt Antibakteriyel Tanklı Aquaflo Su Arıtma Cihazı

Sağlıklı Su İçin En İyisi

En iyi su artıma cihazları arasında yer alan Mil Su antibakteriyel tanklı su arıtma cihazı, kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutan isimlerden biridir. Şebeke suyunu 5 farklı arıtma sisteminden geçirerek yumuşak bir su haline getiren Mil Su su arıtma cihazı, beklentilerinizden çok daha fazlasını karşılayabilecek ürünlerden biridir. Kullanıcılarından da olumlu dönüşler alan cihaz, sudaki klor e kimyasalları %100 arıtarak sağlığınızı koruma altına alır.

Ürün Detayı

Uzun ömürlü en iyi su arıtma cihazı Mil markası ile her zaman için sağlıklı su içe sansına sahip olabilirsiniz. Şebeke suyunu 5 farklı arıtma sisteminden geçirerek yumuşak içimli bir su haline getiren Mil Su su arıtma cihazı, klor ve organik kimyasalları nerdeyse yüzde yüzünü alarak sağlıklı içimlik su haline getirir. Sediment filtresi ile suyun içindeki tüm kir ve kum parçalarını temizleyen su arıtma cihazı, 12 litre su kapasitesine sahiptir.

Teknik Özellikleri

Tip: Tezgah Altı
Hacim: 5-15 Lt.
Basınç: 4 Bar
Rengi: Siyah
Kullanıcı Yorumları

CB: Damacana fiyatlarının arttığı bu dönemde gerçekten çok iyi oldu, ürün güzel.

Kİ: Ürün kullanışlı ve güzel. fiyatına göre kalitesi de iyi. Kurulumu çok kolay. suyun tadı da, içimi de çok güzel. Hele ki bu hayat pahalılığında bütçemize destek oldu.

2- İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı

5 Mikron Sediment Filtreli Su Arıtma Cihazı

İçtiğiniz suyun hem sağlıklı hem de güvenilir olmasını sağlamak için tercih edebileceğiniz en iyi su arıtma cihazları arasında yer alan İhlas Aura Cebilon su arıtma cihazı, özellikleri ve sunduğu kaliteli suyu ile ailenizin sağlığını koruma altına alıyor. Özel olarak tasarlanan ve her yerde kolaylıkla kurulabilen su arıtma cihazı ile hem damacana suya para vermekten kurtulacak hem de sağlıklı su içeceksiniz.

Ürün Detayı

Evinizde ve iş yerinizde güvenli ve taze su içme ikanı sunan en iyi su arıtma cihazlarından biri olan İhlas Aura Cebilon Silver markası ile her zaman sağlıklı su içe imkânı sunmaktadır. En ileri teknoloji ile geliştirilen Aura Cebilon, şebeke suyunu arındırarak, içilebilir sağlıklı ve faydalı bir suya dönüştürmektedir. Bu filtreleme işlemini 5 farklı sistemden geçiren su arıtma cihazı, 5 Mikron Sediment Filtre sayesinde suyun içinde bulunan tüm kil ve kum parçalarını tutar. Suyun PH seviyesini dengeleyerek suyun tadını ve kokusunu önemli derecede iyileştirir.

Teknik Özellikleri

Kullanım Tipi İçme Suyu
Renk Beyaz
Kullanıcı Yorumları

OB: Cihaz gayet kibar ve kaliteli, ürünü aldıktan sonra kargo ile faturası geldi, sonrasında servis aradı ve yanında getirdiği kapalı kutu cihaz açılımı ile kurulumu yaptı ve garanti belgesini verdi ve 3 yıl garantisini başlattı, markayı uzun yıllardır kullananlar olduğunu öğrendim, ben ilk defa su arıtıcı kullanıyorum memnun kaldım.

AZ: Ürünü kullanip begenince anneme hediye aldım. Ürün genel olarak iyi ve kendim sürekli kireç oranını ölçüyorum, ayrıca ph değeri için de ölçüm yapmayı düşünüyorum umuyorum inandığımız gibi o da güzel değerler verecektir. 6 ayda bir gelen teknik servisin gereksiz filtre değişim talebine karşı dikkatli olmakta fayda var.

İlginizi Çekebilir: En İyi Mutfak Robotu Modelleri

3- Evora 13 Aşamalı 10 Lt Kapalı Kasa Pompasız Su Arıtma Cihazı

Yeni Kompakt Kasa Su Arıtma Cihazı

Şebeke suyunuzu en iyi şekilde arıtarak içime hazır hale getiren bir su arıtma cihazı arıyorsanız, yeni kompakt tasarımı ile hem şık hem de işlevsellik açısından en iyileri arasında yer alan Evora 13 Aşamalı su arıtma cihazını değerlendirebilirsiniz. Set ve kireçli şebeke suyunu arıtarak yumuşak bir hale getiren cihaz, kullanıcılarından da olumlu yorum alan ürünlerden biridir.

Ürün Detayı

Sert şebeke sularınızı içilebilir yumuşak bir su haline getirebilecek en iyi su arıtma cihazı markası Evora ile sağlıklı su içmenin keyfini yaşayın.  Sert ve kireçli şebeke suyunuzu 13 aşamadan geçirerek içilebilir suya çeviren su arıtma cihazı, toplam 10 litre kapasiteye sahiptir. Tezgâh altı su cihazı fazla yer kaplamayacak kadar özel olarak tasarlanan cihaz, kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutmaktadır. Suyu içindeki tüm görünmeyen zararlı içerikleri arındırır ve lezzetli bir suya dönüştürerek klor ve sert kimyasal maddeleri sudan %90 oranında arındırır.

Teknik Özellikleri

Kullanım Tipi İçme Suyu
Renk Siyah
Kullanıcı Yorumları

ÖO: Ürün fiyat/ performans ürünü arkadaşlar kullanmaya başladım suyun tadı güzel memnunuz kutu kurulu bir şekilde geldi ancak geri kalan parçaların çeşme hattı ile bağlantısı konusundaki anlatım kılavuzda yeterli değildi. İnternetten bakarak kurulumunu sağladık şuan için memnunuz.

GÖ: Fiyat performans ürünü olarak değerlendire biliriz. Hacim olarak fazla yer kaplamıyor çok güzel fakat tank sanırım 10 lt değil onu haricinde gayet başarılı buldum. Filtreleri birkaç yıkama sonrası TDS değeri 10lara kadar düştü tavsiye ederim.

4- Aquaflo Elite 12 Aşamalı 12 lt Metal Tanklı Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

Metal Tanklı Su Arıtma Cihazı

Aile bireylerinizin su ihtiyacını karşılamak için iyi bir su arıtma cihazı arıyorsanız, sınıfının en iyileri arasında yer alan Aquaflo Elite su arıtma cihazı, metal tanklı kapalı kasa özelliği ile beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Şebeke sularını 12 aşamadan geçirdikten sonra hafif bir içme suyu haline getiren arıtma cihazı, paslanmaz metal kasadan imal edildiği için uzun süre kullanıma açıktır.

Ürün Detayı

En iyi su arıtma cihazı markalarından biri olan AQUAFLO Elite Series ile sağlıklı ve lezzetli bir suya kavuşabilirsiniz. Hem evinizde hem iş yerinizde kullanabileceğiniz bir haznesi bulunan su arıtma cihazı, sert kimyasal şebeke suları 12 aşamadan geçirecek içilir bir hale getirir. Kaliteli paslanmaz metal malzemeden tasarlanan cihaz, Himalaya’dan ithal edilen 7 mineral filtresi ile suyun daha sağlıklı ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Teknik Özellikleri

Suya %100 doğal mineral ilave eder Renk tat ve koku dengesi sağlar Klor ve kimyasalları arındırır
Arıtma işlemini membranda gerçekleştirir Besin elementleri içerir Kir, pas ve kum tanelerini temizler
Kullanıcı Yorumları

AS: Ürünü yaklaşık 1 ay önce aldık almadan evvel hazır su tüketiyorduk 1 ay lık kullanımımızda paramızın boşa gitmediğini hissettirdi hazır sudan farkı yok hatta daha lezzetli yapıyor suyu 2 adet aldık ikisinde de şuan lık memnunuz..

ES: Kaliteli ve fiyatına göre çok daha iyi bir ürün olduğunu yakınlarımdan duydum. benim dolabıma göre ölçüleri Büyük olduğu için üzülerek iade ettim.
4- Piksel Aqua 12 Aşamalı LG Membran Kapalı Kasa Pompalı Su Arıtma Cihazı 

Membran Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

Temiz ve sağlıklı bir su tüketimi için ailenizin sağlığını en iyi şekilde koruma altına alan bir su arıtma cihazı arıyorsanız, sağladığı özellikleri ile en iyi su arıtma cihazları arasında yer alan Piksel Aqua su arıtma cihazı suyun Ph seviyesini yükselterek hafif bir su içmenizi sağlar.

Ürün Detayı

5 mikron Sediment sistemi ile suyun içinde görünmeyen tüm kum ve tortu gibi parçaların arıtımını sağlayan Piksel Aqua 12 aşamalı su arıtma cihazı, ilk fitreden geçmiş olan klor, renk, tatlandırıcı gibi zararlı içeriklerin arıtmasını gerçekleştirir. Arınan membran su saf hale geldiğinden ham bir hale gelmektedir. 5. mineral fitresi ile bu aşamada suya mineral doğal takviye sağlamaktadır. Suyun PH dengesini sağlayarak kalitesini arttıran cihaz, Suda renk, koku ve tat gibi neden olan kimyasal içerikleri tutar.

Teknik Özellikleri

Suya %100 doğal mineral ilave eder Renk tat ve koku dengesi sağlar Klor ve kimyasalları arındırır
Arıtma işlemini membranda gerçekleştirir Besin elementleri içerir Kir, pas ve kum tanelerini temizler
Kullanıcı Yorumları

TK: 3. siparişim, eve gelip suyu içen tavsiye istiyor, firma zaten çok ilgili, 6 ay dolunca aradılar filtreniz değişmeli diye, aynı hafta eşim de suyun tadı değişti demişti. Tam zamanında arayıp yönlendiriyorlar, video ve telefonla yardımcı oluyorlar.

SK: Ürün kaliteli iyi ve ihitiyacımı karşılayan bir cihaz 12 aşama olması her zaman tercihimdir evimde kullanıyordum aynı marka aynı firmadan annelere de sipariş ettim ve onlarda kullanıyor

5- Spring Water Vaha 9 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Türkiye’den Dünyaya Yayılan Kalite

Evinizde, ofisinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda içme suyu ihtiyacınızı şebeke suyundan karşılamanızı kolaylaştıran Spring water vaha 9 aşamalı su arıtma cihazı, en iyi ürünler arasında değerlendirilmektedir. Yerli marka olması ve servis hizmetlerinin de zamanında verilmesi, ayrıca değerlendirmeye değer kılan yönlerindendir.

Ürün Detayı

Evinizde ve işyerinizde güvenli ve sağlıklı su içme olanağı sunan Spring markası, sizleri en iyi su arıtma cihazı sunmakta. Kurulumu oldukça kolay olan su arıtma cihazını yıllarca evinizde ve iş yerinizde kullanabilirsiniz. Saatte 10 litre, günde 240 litre su arıtma kapasitesine sahip olan Spring su arıtma cihazı, suyu 9 aşamadan geçirerek sağlıklı şekilde sunmaktadır. 1 adet Granül Aktif Karbon Filtre, 1 adet Blok Karbon Filtre, 1 adet 75 Gpd Spring Water Membran fitre, 1 adet Coconatlı Tatlandırıcı Filtre, 1 adet 4’lü Mineral Filtre (Mineral ve Alkalı Özel Filtre) olmak üzere toplam 6 farklı fitreye sahiptir.

Teknik Özellikleri

1 Ad. 5 Micron Sediment Filtre 1 Ad. Granül Aktif Karbon Filtre 1 Ad. Blok Karbon Filtre
1 Ad. 75 Gpd Spring Water Membran Filtre 1 Ad. Coconatlı Tatlandırıcı Filtre Suyu kireç ve klordan arındırır
Kullanıcı Yorumları

BB: 1 aydan fazla süredir kullanıyorum, inanılmaz memnunum. Zaten kardeşimin tavsiyesiyle almıştım, bir de kızıma aldım. Yetkililer, satıcısından servisine kadar çok ilgililer ve bu dönemde çok hijyenikler. Herkese tavsiye ederim.

ST: Ürünü BlackFriday indirim günlerinde aldım. Aradığım gün servis için geldiler. Kurulumu hızlıca halledip ürün hakkında bilgilendirdiler. Ürün materyal ve filtre olarak beklentimin oldukça üstünde çıktı diyebilirim. Bu fiyata tertemiz su içiyorum. Ayrıca suyun TDS değerlerinin de ölçümünü yapıp onunla ilgili de bilgi verdiler. Her yönden çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

7- Arçelik 3140 Sfc Tezgâh Altı Model Su Arıtma Makinesi

Arçelik Kalitesinde Su Arıtma Cihazı

Kalite ve suyu temizleme farkıyla segmentinin en iyileri arasında yer alan Arçelik 3140 Sfc su arıtma cihazı ile evinizde, ofisinizde ve su ihtiyacı duyduğunuz diğer tüm alanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. 12 litre su kapasitesine sahip olan cihaz, tezgah altına kolaylıkla monte edilerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Ürün Detayı

Arçelik’in kalitesi farkıyla en iyi su artma cihazı ile evinizde ve iş yerlerinizde sağlıklı su içmenin gönül rahatlığını yaşayabilirsiniz. 12 litre su kapasitesi bulunan tezgâh altı su arıtma cihazıdır. Tezgâh altında fazla yer kaplamaz, alanı daraltmayan Arçelik 3140 Sfc su arıtma cihazı, suyun içindeki tüm olumsuz ve zararlı ne varsa hepsini 4 filtrasyon aşamasından geçirmektedir. Suyun içinde görünmeyen, tüm kum parçalarını arındırarak, sağlıklı su içmenize olanak sağlar.

Teknik Özellikleri

4 Aşamalı filtreleme Harici tank hacmi 12 litre Elektrikli pompa
Günlük 189 litre su arıtma kapasitesi 18.5 cm Derinlik 42 cm Genişlik x 34 cm Yükseklik
Kullanıcı Yorumları

MA: Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. 3 yıl içinde ürün ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ta ki filtre değişim talebinde bulunana kadar. 2 yıl ücretsiz filtre değişimi yapıldığı için filtre fiyatlarını sormak hiç aklıma gelmemişti. 3140 sfc su filtre cihazında toplam 4 adet fitre var. Arçelik yetkili servisinin 4 adet filtre için istediği fiyat 520 TL. Karar sizin?

HK: Ürünü alıp kullanalım 10 ay oldu. Çok memnun kaldım. Kesinlikle verilen parayı hak ediyor. Arçelik markasının servis kalitesi kesinlikle mükemmel. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
İlginizi Çekebilir: En İyi Çelik Tencere Seti
8- Hypnos Su Arıtma Cihazı

Kurulumu Kolay Su Arıtma Cihazı

Eviniz ya da iş yeriniz için su arıtma cihazı arıyorsanız, özellikleri ve sağladığı avantajlarıyla en iyi su arıtma cihazları arasında yer alan Hypnos Su Arıtma Cihazı tam size göre. Suyun tat, koku ve rengini içmeye hazır hale getiren ve uzun süre kullanıma dayanıklı malzemelerden imal edilen cihaz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Ürün Detayı

Sağlıklı ve lezzetli su içe imkânı tanıyan en iyi su arıtma cihazı markalarından sadece biri olan Hypnos Lg sayesinde gönül rahatlığıyla su tüketebilirsiniz. Tezgâh altı için özel olarak tasarlanmış bir üründür, fazla yer kaplamadığı için kolaylıkla kullanabileceğiniz Hypnos Su Arıtma Cihazı, suyun içindeki tüm kum ve benzeri zararlı maddeleri süzerek sağlıklı ve temiz su haline getirmektedir. suyun PH dengesini sağlayarak, kokusuz ve lezzetli bir su imkanı tanıyan su arıtma cihazı, hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanıma son derece uygun bir su artma cihazıdır.

Teknik Özellikleri

Günlük Su Üretimi 270 lt
Ürün Tipi Tezgah Altı
Giriş Suyu Basıncı 7 bar
Filtre Aşama Sayısı 8
Su Kapasitesi 11 lt

Kullanıcı Yorumları

AA: Daha öncede ayni yerden su arıtma cihazı almıştım cihaz gelmeden satıcının teknik servisine ait telefon ve kurulum için video ya ait bilgilendirme mesaj olarak gönderilmişti.

Sİ: Orijinal kaliteli filtreler, talep edilen bilgiye kısa sürede cevap verilmesi, hızlı kargo… İşini böyle düzgün yapanların takdir edilmesi gerekir. Teşekkür ederim

9- YZG Pompasız 10 Aşamalı Metal Tanklı Su Arıtma Cihazı

En İyi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Evinizin temel ihtiyacı suyunuz için çok para harcamanıza gerek bırakmayan YGZ pompasız metal tanklı su arıtma cihazı ile beklediğiniz kalitede su elde edebilirsiniz. 8 litre kapasiteye sahip olan ve kolay kurulabilen en iyi su arıtma cihazları arasındaki bu ürünü uzun süre kullanarak içme suyuna para vermekten kurtulabilirsiniz.

Ürün Detayı

Evinizde ve iş yerlerinizde son teknoloji ile donatılmış en iyi su artma cihazı markalarından biriyle tanışmaya ne dersiniz? Tezgâh altı için özel olarak tasarlanmış ve fazla yer kaplamayan su arıtma cihazı, 8 litre kapasiteli ve paslanmaz metal kaplamalıdır. Suyunuzu içme aşamasına getirene kadar, 10 farklı aşamadan geçirir. Böylece suyu en sağlıklı ve en lezzetli haline getiren cihaz, faydalı ve doğal mineralleri sağlayarak suyu sağlıklı bir hale getirir.

Teknik Özellikleri

Günlük Su Üretimi 280 lt
Ürün Tipi Tezgah Altı
Giriş Suyu Basıncı 3 bar
Filtre Aşama Sayısı 10 üstü
Su Kapasitesi 8 lt
Kullanıcı Yorumları

TS: ürünü sorunsuz teslim aldım filtre biri kırılmıştı satıcıya mesaj attım hemen adres isteyip kargoya verdiğini söyledi piyasaya göre fiyat ucuz + ilgili satıcı gözünüz arkada kalmasın damacana derdimiz kalmadı hiç düşünmeden alın derim.

AZ: Ürün arkadaşların da kullandığı üründü satıcı kargoyu hızlı gönderdi üründe şuan için bir sıkıntı bulunmaktadır. Suyu tadı güzel içimi hoş alacaklara öneririm.

10- Purewater Yeni Nesil 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Suyun En Doğal Hali İçin

İçme suyunuzu şebeke suyundan karşılamak için ihtiyacınız olan her şeyi en iyi su arıtma cihazları arasında yer alan Purewater yeni nesil 5 aşamalı su arıtma cihazı ile elde edebilirsiniz. Suya lezzet katan yönleri ile 10 litre su kapasitesine sahip olan cihaz, küçük boyuta sahip olduğu için tezgah altına kolaylıkla monte edilebilir.

Ürün Detayı

Lezzetli ve sağlıklı su içme imkânı sunan en iyi su artma cihazı markalarından sadece biri olan purewater yeni nesil su arıtma cihazı ile her zaman için taze su içmenize olanak sağlar. 10 litre su kapasitesine sahip olan ürün, tezgâh altı için özel olarak tasarlanmış fazla yer kaplamaz. PVC korumalı ve paslanmaz çelikten özel olarak tasarlanan su arıtma cihazı, suyun içindeki tüm görünmeyen etkenleri saf dışı bırakarak, sağlıklı ve lezzetli su sunmaktadır.

Teknik Özellikleri

Ürün Tipi Tezgah Altı
Filtre Aşama Sayısı 5 Aşamalı
Su Kapasitesi 10 lt.
Kullanıcı Yorumları

BA: Ürünün paketlenmesi ve kargo hızı gayet güzel su çok lezzetli tavsiye edilir fiyatına göre performans gayet iyi.

ET: Görsel olarak beğendim hacmi küçük iş görür.

Su Arıtma Cihazı SSS

En iyi su arıtma cihazı hangisi?

Marka bazlı olarak araştırma yaparken ihtiyacınızı karşılayabilen ve kapasite açısından yeterli olan bir cihaz seçmenizi öneririz.

Arıtma cihazı alırken nelere dikkat edilmeli?

Su arıtma cihazı seçerken özellikle kapasitesine ve filtrelerine dikkat etmeniz gerekir. Tezgah altı olmasına ve servis hizmetlerinin kaliteli olmasına da ayrıca özen göstermeniz gerekir.

Su arıtma cihazı kullanmak sağlıklı mı?

Şebeke suyunu içerisindeki özel filtrelerle arındırarak içime hazır hale getiren cihazlar, kullanılabilir. Ancak cihaz seçimi yaparken dikkatli olmanızda yarar vardır.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.