kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Tarzınızı Yansıtacak En İyi Eşarp Markaları: 2023 Eşarp Modelleri

En iyi eşarp markası ve modelleri hakkında derlediğimiz yazımızı inceleyerek davetlere imza atabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtacak En İyi Eşarp Markaları: 2023 Eşarp Modelleri
26.01.2023
855
A+
A-

Tarzınızı yansıtacak ve aynı zamanda şıklığınıza değer katacak en iyi eşarp markası ve modellerini sizler için derlediğimiz bu yazımızı inceleyerek daha kolay karar verebilirsiniz.

Düğün, nişan, özel günlerde giydiğiniz abiye modeline uyacak ve kombininizi tamamlayacak bir eşarp modeli ile güzelliğinize değer katarken tesettürünüzü de muhafaza edebilirsiniz. En iyi eşarp markaları arasından tarzınıza uygun bir modeli seçmeniz için sizlere sunduğumuz bu yazımızı incelemeden eşarp satın almaya kadar vermeyin.

En İyi 10 Eşarp Markası

En iyi eşarp markası

Yeni sezonda daha farklı bir imaja bürünürken kaliteli eşarp markası ile giyinmek isteyenler için özel olarak oluşturduğumuz ve 2023’ün en beğenilen eşarp markası haline gelen isimler hakkında sizlere bilgi sunacağız.

En Beğenilen Eşarp Markaları

Kombininizi tamamlayacak birbirinden güzel ve şık eşarp modelleri arasından seçiminizi yaparak bir adım öne çıkabilirsiniz. En iyi eşarp markaları arasından seçtiğimiz modelleri inceleyerek karar verin.

İşte en iyi eşarp markaları ve modelleri…

1- Soft Scarfs

Soft Scarfs
Modanisa Fiyatlarını İncelemek İçin Tıklayın

Soft Scarfs, eşarp-şal alanında en uzun soluklu isimlerden biridir. Özellikle eşarp modelleri ile ön plana çıkan marka, kalite ve tasarımdaki şıklığı ile tesettürlü hanımların en çok tercih ettikleri isimlerin başında gelmektedir. Alışveriş mağazalarında ve internet sitelerinde kolaylıkla bulunabilen Soft Scarfs eşarp modelleri, her sezon değişen tasarımlarıyla dikkat çekici modellere ev sahipliği yapıyor.

En iyi eşarp markası listesinin ilk sırasında yer alan Soft Scarfs eşarp ile tarzınızı belirlerken, şık giyinmenin de keyfini yaşayabilirsiniz.

2- Armine

Armine
Modanisa Fiyatlarını İncelemek İçin Tıklayın

Armine Giyim de Türkiye’nin en iyi tesettür giyim markası arasında yer almaktadır. Kıyafetlerinin yanı sıra tasarladığı eşarp modelleri ile de kadınların dikkatini üzerine çeken marka, en iyi eşarp markası arasında yer almaktadır.

Abiye modelleri, elbise modelleri, trençkot modelleri ve daha birçok giyim parçalarıyla tesettür giyime rota verme gücüne sahip olan Armine, tasarladığı ve şıklığı ile kadınların beğenisini toplamayı başarıyor. en iyi eşarp markası listesinde ikinci sırada yer alan Armine eşarp modelleri ile bir adım önde olacaksınız.

3- Pierre Cardin

Pierre Cardin
Fiyatları İncelemek İçin Tıklayın

Eşarp modellerinde kullandığı geometrik desenler ile çiçek desenleri birleştiren Pierre Cardin, eşarp markası arasında en çok tercih edilen markalardan biridir. Saf ipek kumaşları ve benzersiz tasarımlarıyla diğer eşarp markasından ayrılan Pierre Cardin eşarp modelleri, moda dünyasından ayrı kalmak istemeyenlerin tercih ettikleri bir isimdir.

Yeni sezona özel olarak tasarladığı eşarp modelleri ile kadınların dikkatini yeniden üzerine çeken Pierre Cardin, en iyi eşarp markası arasında değerlendirilmesi gereken önemli bir isimdir.

4- Miray

Miray
Modanisa Fiyatlarını İncelemek İçin Tıklayın

İddialı eşarp modelleri ile her sezon kadınların ilgisini üzerine çekmeyi başaran Miray, en iyi eşarp markası arasında yer almaktadır. Naif tasarımları ve bir o kadar da iddialı modelleri ile dikkatleri üzerine çeken Miray, yeni sezona özel olarak sunduğu tasarımlarıyla tesettürlü kadınların dikkatini üzerine çekiyor.

2021 eşarp modelleri arasında beğenilerek tercih edilen Miray eşarp modelleri, hem moda dünyasında kalmak hem de şık giyinmek isteyenlerin tercihine sunulabilecek en iyi eşarp markası arasında yer almaktadır.

5- Karaca Eşarp

Karaca Eşarp
Modanisa Fiyatlarını İncelemek İçin Tıklayın

İpek eşarp modelleri noktasında Türkiye’de en çok tercih edilen eşarp markası arasında yer alan Karaca, yeni sezona özel tasarımlarıyla hanımların dikkatini üzerine çekiyor. Özellikle çizgi desenli eşarp modelleri ile sezona renk katan marka, iddialı modelleri ile her giyim tarzına ayak uydurabilen modeller sunan bir isimdir.

Son dönemlerde yakaladığı trend tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği markalar arasına girmeyi başaran Karaca eşarp ile moda dünyasında kalmanın ve kaliteli giyinmenin ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

6- E Collection

E collection eşarp
Modanisa Fiyatlarını İncelemek İçin Tıklayın

Modern giyimin vazgeçilmez isimlerinden biri olan E Collection, tasarladığı eşarp modelleriyle kapalı kadınların en çok tercih ettiği isimler arasına girmeyi başarıyor. Kendine has stili ve ipek kumaşa işlenen narin dokunuşlarla eşarp markası arasında özel bir yere sahip olan E Collection eşarp modelleri, modadan ayrı kalmak istemeyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

E Collection eşarp modelleri, her sezon değişen modelleri ile kadınlara ilham verirken en iyi eşarp markası listesinden de yerini kaybetmiyor.

7- Silk Home

Silk Home
Modanisa Fiyatlarını İncelemek İçin Tıklayın

Tesettür giyim dünyasında diğer markalara nazaran daha yeni olmasına rağmen tasarladığı eşarp modelleri ile en iyi eşarp markası arasına girmeyi başaran Silk Home, tercihleriniz arasına alabileceğiniz isimlerden biridir. Eşarp modelleri ile kadınların dikkatini üzerine çekmeyi başaran marka, yeni sezona özel olarak sunduğu modelleri ile moda dünyasının kendinden söz ettiren isimlerinden biri olmayı başarıyor.

Silk Home eşarp modelleri, her özel güne ayak uydurabilecek tasarımlarıyla listenize almanız gereken önemli bir isimdir. En iyi eşarp markası arasında yer alması ise ayrıca değerlendirilmesini gerektiren bir özelliğidir.

8- Levidor

Levidor
Modanisa Fiyatlarını İncelemek İçin Tıklayın

Modern giyimin yeni isimlerinden biri haline gelen ve tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği eşarp markası arasına girmeyi başaran Levidor, yeni sezona özel olarak sunduğu eşarpları ile dikkat çekiciliğini korumaya devam ediyor.

Farklı bir giyim tarzına bürünmek ve sezonun trendlerini değerlendirmek isteyenler için en iyi eşarp markası arasında yer alan Levidor eşarp modellerini öneririz.

9- Zen İpek

Zen İpek
Modanisa Fiyatlarını İncelemek İçin Tıklayın

Tesettür giyimin öncü isimlerinden biri olan ve tasarladığı kıyafetleri ile hanımların ilgisini üzerine çekmeyi başaran Zen İpek eşarp modelleri konusunda da son derece iddialı isimlerden biridir. Her sezon özel tasarımlarıyla dikkat çeken marka, 2023 eşarp modelleri konusunda da tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Daha farklı giyinmek ve rahatlığı yaşamak isteyenlere önerilebilecek en iyi eşarp markası arasında yer alan Zen İpek eşarp modelleri, modaya bakış açınızı değiştirecek modellere sahip bir isimdir.

10- Ecardin

ecardin eşarp
Modanisa Fiyatlarını İncelemek İçin Tıklayın

En uygun eşarp modelleri arayışında olanlara önerilebilecek eşarp markası arasında yer alan Ecardin eşarp, tasarladığı modelleri ile her kadının ilgisini çekebilecek isimlerden biridir. Ecardin eşarp modelleri, yeni sezona damgasını vuran yönleriyle ön plana çıkarken yenilik yapmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.

En iyi eşarp markası arasında yer almasının yanı sıra zengin model seçeneklere sahip olan Ecardin eşarp ile tarzınızı yeniden belirleyeceksiniz.

Eşarp Nasıl Bağlanır?

Eşarp, tesettürlü kadınlar için de tesettürlü olmayan kadınlar için de vazgeçilmez bir örtü ya da aksesuar olabiliyor. Eşarbı hangi amaçla bağlayacağınıza göre farklı şekilde bağlayabilirsiniz.

Abiye üzerine tesettürünüzü tamamlamak için eşarp bağlayacaksanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Eşarbın uçlarını eşit uzunlukta bırakın.
 2. Eşarbın ortasını başınızın arkasından geçirin ve uçlarını eşit uzunlukta önünüzde bırakın.
 3. Sağ ucun sol elinizle, sol ucun da sağ elinizle tutun.
 4. İki ucun üst üste getirin ve sağ ucun sol elinizle sola, sol ucun da sağ elinizle sağa doğru çekin.
 5. Eşarbı başınızın arkasından geçirin ve uçlarını kulaklarınızın arkasına doğru atın.
 6. Eşarbın uçlarını istediğiniz şekilde düzenleyin ve başınızda istediğiniz şekilde sabitleyin.

Eşarbı boynunuzda bağlamak için şöyle yapabilirsiniz:

 1. Eşarbı boynunuza getirin ve uçlarını eşit uzunlukta bırakın.
 2. Sol elinizle eşarpın sağ ucunu, sağ elinizle ise sol ucunu tutun.
 3. Sağ ucu sol elinizle sola, sol ucu da sağ elinizle sağa doğru çekin.
 4. İki ucun üst üste getirin ve sağ ucun sol elinizle sola, sol ucun da sağ elinizle sağa doğru çekin.
 5. Eşarbın uçlarını boynunuzda istediğiniz şekilde bağlayın.

Eşarpı belinizde sarmak için ise:

 1. Eşarbı belinizin ortasından geçirin.
 2. Eşarbın sağ ve sol uçlarını eşit uzunlukta bırakın.
 3. Eşarbın sağ ucunu sol elinizle sola, sol ucunu da sağ elinizle sağa doğru çekin.
 4. İki ucun üst üste getirin ve sağ ucun sol elinizle sola, sol ucun da sağ elinizle sağa doğru çekin.
 5. Eşarbı belinizde istediğiniz şekilde sarın.

Yukarıda verdiğimiz eşarp bağlama şekilleri, eşarbınızın kalınlığına ve desenine göre değişiklik gösterebilir. YouTube kanallarından eşarp bağlama modelleri ile ilgili daha geniş fikirlere ulaşabilirsiniz. Özel günlerinizi daha da özel kılmak için sezonun en iyi eşarp markaları arasından seçim yaparak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

SSS

Ünlü eşarp markaları nelerdir?

Ünlü eşarp markaları, tekstil sektörünün önde gelen isimlerinden oluşmaktadır. Bunları; Aker, Pierre Cardin, cacharel, Vakko, Karaca, Mısırlı, Beymen, C.c.s. Sarar, Armine, U.s.polo assn, Mısırlı, eşarp gibi markalardır.

Twill ipek eşarp ne demek?

Türkiye’de genç kesim arasında daha yaygın olan twill ipek eşarp, aslında İngilizceden dilimize gelmiş bir kavramdır. Kabartma/fitilli dokuma kumaş anlamına gelmektedir. Son dönemlerin en trend eşarp modelleri arasında yer almaktadır.

İpek eşarp nasıl anlaşılır?

İpek eşarbı anlamak için öncelikle dokunun ve dokusuna bakın, doğal saf ipek lifleri dokunulduğunda uzar ve ayrılır.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.