kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

En iyi Burun Estetik Doktorları ve Uyguladıkları Estetik Türleri

En iyi Burun Estetik Doktorları ve Uyguladıkları Estetik Türleri
21.08.2021
339
A+
A-

En iyi burun estetik doktorları hakkında verdiğimiz bilgileri incelemeden estetik yaptırmaya karar vermeyin. Listemizde yer alan doktorlar, alanının en başarılı isimleridir.

Estetik operasyonlarla ilgili haber kaynaklarında yer alan olumsuz haberleri gördükçe burun estetiği yaptırmaktan vazgeçiyorsunuz değil mi? Çünkü hangi özel hastanenin internet sitesine bakarsanız bakın, kendi doktorları için “en iyi burun estetiği doktoru” derler. Peki, bu kadar kirli bilgi varken doğru uzmanı bulmak kolay mı?

Elbette hiç de kolay bir şey değil. Ama detaylı bir araştırma yaparak en iyi burun estetik doktorları ve yöntemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Biz, rinoplasti (burun estetiği) yaptırmayı düşünenler için birtakım araştırmalar yaparak sektöründe en başarılı ve en iyi burun estetik doktorları ve yöntemleri hakkında bilgi edindik.

En İyi Burun Estetik Doktorları

En iyi burun estetiği uzman doktorları

Deri, kemik ve kıkırdak yapısının değiştirilerek bambaşka bir burun görüntüsü elde etme amacı ile uygulanan burun estetiği öncesinde, hastanın hangi burun görüntüsü istediği ele alınır ve yüz yapısı ile doktor görüşüne başvurularak karar verilir.

Hasta ile doktorun ortak alacağı burun görüntüsü kararı, sonucun daha başarılı olmasını sağlayacaktır. Fakat burun estetiği yaptırmadan önce bir doktora bağlı kalmak yerine en iyi burun estetik doktorları ve kullandıkları yöntemler hakkında araştırma yapmanız daha sağlıklı sonuç verecektir.

Ne kadar çok doktor araştırırsanız sizin için o kadar iyi olur. Fakat kafanız karışacaksa burun estetiği uzman doktorları hakkında hasta yorumlarını inceleyerek de karar verebilirsiniz.

Bizim sizin için yaptığımız araştırmalar neticesinde elde ettiğimiz en iyi burun estetik doktorları ve yöntemleri şöyle…

Dr. Derya Bingöl1- Dr. Derya Bingöl

Op. Dr. Derya Bingöl, 2005 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) bölümünden mezun olduktan sonra 2006-2012 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi asistanlığı yaparak uzman hekim oldu.

2012-2014 yılları arasında Ardahan Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini yapan Bingöl, 2013 yılında İsviçre’nin Zurih kentinde Zurih Üniversitesi Hastanesi’nde mikrocerrahi eğitimi almıştır.

Yaptığı başarılı burun estetiği ameliyatları ile aranan bir isim haline gelen Op. Dr. Derya Bingöl, burun estetiği (rinoplasti) ameliyatı dışında; annelik estetiği, meme estetiği, yüz estetiği ve vücut estetiği alanında başarılarıyla bilinmektedir. Başarılı birçok çalışmaya imza atan Dr. Derya Bingöl, Türkiye’de en iyi burun estetik doktorları arasında yer almaktadır.

Uyguladığı Estetik Türleri

Primer rinoplasti, revizyon rinoplasti, burun rekonstrüksiyonu (yeniden onarım) ameliyatlarını uygulayan Op. Dr. Derya Bingöl, nazal endoskopi (kamera) ve/veya tomografi ile havayolu ameliyat öncesinde görüntüle yaptıktan sonra ihtiyaç duyulması halinde aynı seansta havayolu cerrahisi (septoplasti, konka cerrahisi) de eş zamanlı olarak uygulamaktadır.

Operasyon öncesi hasta ile görüşerek burun görüntüsü üzerinde hemfikir bir sonuca varmaya çalışan Bingöl, hastadan üç boyutlu görüntüleme tekniği ile operasyon planı yapmaktadır.

 https://www.instagram.com/drderyabingol/?hl=tr

Sezai Selek Sk. No: 24 Teşvikiye, 34365 Şişli /İstanbul

 +90 533 975 42 56

 info@drderyabingol.com

 Google haritasından görmek için tıklayın

Öğr. Üyesi Ahmet Altıntaş2- Öğr. Üyesi Ahmet Altıntaş

2002 yılında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nden mezun olan Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Altıntaş, mezun olduktan sonra Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanlık alanında eğitimini tamamladı.

Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra özel olarak yüz estetiği alanında birçok yurtiçi ve yurtdışı eğitim programlarına katılan Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Altıntaş, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği çatısı altında yüz estetik cerrahi okulunu tamamladı.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği estetik ameliyatlarında birçok başarı elde eden Altıntaş, burun estetiği (rinoplasti) ameliyatında Türkiye’nin en iyi burun estetik doktorları arasında yer almaktadır.

Uyguladığı Estetik Türleri

Rinoplasti ameliyatı (burun estetiği), revizyon rinoplasti başta olmak üzere, kepçe kulak onarımı, çene estetiği, göz çevresi estetiği, horlama cerrahisi, bademcik geniz eti gibi birçok ameliyat dalında başarılı bir isimdir.

https://www.instagram.com/nosedoc/?hl=tr

Harbiye Mah., Teşvikiye Cad, Karaosmanoğlu Apt No:37, Kat:4, 34028 Şişli / İstanbul

 0(537) 667 33 62

 Google haritasında görmek için tıklayın

Dr. Gökçen AYYILDIZ3- Dr. Gökçen AYYILDIZ

Burun estetiği ameliyatında başarılı çalışmalara imza atan ve tercih edilen isimlerin başında gelen Op. Dr. Gökçen Ayyıldız, 2002 Bursa Uludağ Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2004-2010 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde görev almıştır.

Katıldığı birçok seminer ve kurslar bulunan Op. Dr. Gökçen AYYILDIZ, girdiği estetik operasyonlarda gösterdiği başarısı ile tercih edilen bir isim haline gelmeyi başarmıştır.

Uyguladığı Estetik Türleri

Meme estetiği, kadın genital estetiği, vücut estetiği, rinoplasti (burun estetiği), göz kapağı estetiği ve yüz estetiği alanlarında başarılı operasyonlar yürüten Op. Dr. Gökçen AYYILDIZ, tercih edebileceğiniz başarılı doktorlardan biridir.

https://www.instagram.com/dr.gokcenayyildiz/?hl=tr

 Valikonağı Caddesi Valikonağı Plaza A blok No: 175 Daire no:5, 34363 Nişantaşı, Şişli, İstanbul

 +90 530 086 68 60

info@gokcenayyildiz.com.tr

 Google haritasından görmek için tıklayın.

Dr. Mehmet Mustafa Kıyar4- Dr. Mehmet Mustafa Kıyar

En iyi burun estetiği uzman doktorları arasında yer alan Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Kıyar, 1991-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi AD’ında ihtisas yapmaya hak kazanarak plastik cerrahi asistanlığına başladı.

2016 yılından bu yana serbest çalışmaya başlayan Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Kıyar gerçekleştirdiği birçok burun estetiği ameliyatı ile adından söz ettirmeyi başarmış biridir.

Uyguladığı Estetik Türleri

En iyi burun estetik doktorları arasında yer alan Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Kıyar, burun estetiği haricinde; Meme Büyütme, Meme büyütme ve Dikleştirme, Meme Dikleştirme, Meme Küçültme, Karın Germe ve Liposakşın, Yüz Germe, Popo Büyütme, Kadın ve Erkek Genital Estetik Cerrahisi ve Zayıflama Sonrası Estetik cerrahi ameliyatları alanlarında başarılı sonuçlar sunmaktadır.

 https://www.instagram.com/op.dr_mehmetmustafakiyar/

 Medical Park Maltepe Hastanesi Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:547 Maltepe / İstanbul –Türkiye

 +90 531 811 47 80

bilgi@konyadaestetik.com

Dr. Burhan Dadaş5- Prof. Dr. Burhan Dadaş

Burun estetiği alanında en iyiler arasına girmeyi başaran Prof. Dr. Burhan DADAŞ, gerçekleştirdiği estetik operasyonların tamamında yüksek oranda başarı elde etmiş bir doktordur.

En iyi burun estetik doktorları arasında yer alan Prof. Dr. Burhan DADAŞ, 1978-1984 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlamış, 1986-1989 yılları arasında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları alanında uzmanlık eğitimi almıştır.

Yurtdışında aldığı birçok eğitimi ile bilinen bir isim haline gelen Prof. Dr. Burhan Dadaş, en iyi burun estetiği uzman doktorları arasında bilinen ve tercih edilen bir isimdir.

Uyguladığı Estetik Türleri

Burun estetiği alanlarında başarılı operasyonlara imza atan Prof. Dr. Burhan Dadaş, bunun dışında sinüs cerrahisi ve baş ve boyun cerrahisi alanlarında da hizmet vermektedir.

https://www.instagram.com/prof.dr.burhandadas/?hl=tr

Ressam Halim Sok No 7/45 Kadir Has AVM B1 Girişi Kat 4 E-5 Yanyol Bahçelievler-İstanbul

0212 534 81 81

info@burhandadas.combdadas@gmail.com

 Google haritasında görmek için tıklayın

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

 1. efe murathan varoğlu dedi ki:

  Sevgili Prof. Dr. Burhan Dadaş ve ekibi korkularımı arkada bırakıp yürüdüğüm bu yolda bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. İyi ki siz , iyi ki sizinle …

 2. Ayşe SS dedi ki:

  Güzel ve sorunsuz burun ameliyatı için Dr. Mehmet Mustafa Kıyar beye teşekkür ederim. Kendileri alanında uzman ve hastaya yaklaşımıyla güven veren bir doktor. Başarılarının devamını dilerim.

 3. Eyup Hamza dedi ki:

  Burun estetiği düşünenler Dr. Gökçen AYYILDIZ Hocayı gönül rahatlığıyla tercih edebilir

 4. Selvi özge aksoy dedi ki:

  Burun ameliyatı olalı 2 hafta oldu, çok kolay bir şekilde geçirdim süreci, Dr. Gökçen AYYILDIZ hoca gerçekten çok başarılı ve alanında uzman. Şuan şiş olmasına rağmen doktorumun iyi iş çıkardığı çok belli. İçim çok rahat. Çok değişeceksin demişti gerçekten de çok değiştim.:)