Trend

En İyi Tansiyon Aleti İle Evde Tansiyonunuzu Kendiniz Ölçün

 

Artık her evin ihtiyacı haline gelen tansiyon aletlerini seçerken birçok özelliklerinin bir arada olmasına dikkat ederiz. Sadece ölçüm yapmakla kalmayıp ayrıca, kalp ritimlerini, nabız sayısını, tansiyon alatenin Türkçe konuşup konuşmadığı, ayrıca son ölçümleri not edip etmediğine de önem veririz.

Son teknoloji ile donatılmış en iyi tansiyon aletinde olması gereken ne varsa alacağımız tansiyon aletinin teknolojik ve kullanımının kolay olması da bizi mutlu edecektir.

En İyi Tansiyon Aleti Önerisi 

Sizler için piyasanın en iyi tansiyon ölçer aletlerini araştırıp bu yazımızda bir araya getirdik. En iyi kol tipi tansiyon aleti, en iyi Türkçe konuşan tansiyon aleti, en iyi hemşire tipi pompalı tansiyon aletlerini ve daha birçok tansiyon çeşitlerini fiyatlarıyla birlikte bu yazımızda paylaştık. Faydalı olmasını dileriz.

1- Braun BUA 6150 PH Tansiyon Aleti

En iyi tansiyon aleti markası Braun ile sağlıklı ve doğru bir tansiyon ölçümü yapabilirsiniz. İsviçre mühendislerinin elinden çıkmış olan tansiyon aleti, büyük küçük tansiyonu ölçerken aynı zamanda nabız sayısını da ekrana yansıtmaktadır. Tansiyon ölçümü için S/M ve L/XL iki adet manşeti vardır. İki farklı kullanıcı için 40 ayrı ölçümü zaman ve tarihe göre kayıt etmektedir.

Braun tansiyon aleti, Avrupa hipertansiyon birliği klinik olaylı tansiyon aletidir. Kolay ve net okunan LCD ekranı ile her zaman net sonuçlar okuyabileceksiniz. Ayrıca ölçüm esnasında yumuşak ve sessiz şişirme yapmaktadır. Son 3 ölçümün kişinin ortalama fonksiyon değerlerini sunmaktadır. Tansiyon aletini kullanmadığınız takdirde, kendiliğinden kapanmaktadır. 4 adet pil ile çalışır ayrıca iki yıl garanti süresi bulunmaktadır.

Fiyatı: 354,90 TL

2- Omron M3 HEM-7155-E Comfort Tansiyon Aleti

Omron tansiyon aleti tansiyon ölçmenin yanı sıra, düzensiz kalp atışlarınızı algılar ve bunu ekranda yansıtır. İki farklı kişi için tansiyon verileri kayıt ederek, dilediğinizde bunlara ulaşabilirsiniz. En iyi tansiyon aleti Omron ile en kısa sürede tansiyon ölçümlerini alabileceksiniz.

Kullanımı oldukça rahat ve kan basıncını renkli göstergesi ile ayrı ekrana yansıtmaktadır. Düzensiz kalp atışlarını, vücut hareketlerini, diyabet doğrulaması, gebelik doğrulaması gibi verileri de paylaşmaktadır. Saklama kutusu, kullanma kılavuzu ile birlikte ürün gönderilmektedir. Omron tansiyon aleti iki adet pille çalışmaktadır.

Fiyatı: 413,98 TL

3- Acura Ac-9080 199 Hafızalı Tam Otomatik Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

Şu sıralar evinize tansiyon cihazı almayı düşünüyorsanız mutlaka, en iyi tansiyon cihazı acura tansiyon aleti ile tanışmalısınız. Kolay ve rahat kullanımı sayesinde kısa bir zamanda aleti kullanmayı öğreneceksiniz. Uygun fiyatı sayesinde her evde bulunabilecek bir cihazdır. 199 hafıza ölçümleri zaman ve tarihlere göre kayıt altında tutmaktadır.

Geniş, uzun manşetleri sayesinde rahat bir kullanım sağlamaktadır. Tek tuşla çalıştırarak ölçümlerini yapabilirsiniz. 4 adet kalem pili ile çalışır ayrıca uzun ömürlüdür. Tam otomatik üst kol tansiyon monitörü ile rahat bir ölçüm sağlamaktadır.

Ayrıca ölçüm sırasında rahat ve acıtmayan yumuşak bir şişirme sağlamaktadır. Geniş LCD ekranı sayesinde hem ölçüm değerlerini net olarak okuyabileceksiniz. Acura tansiyon aleti kullanılmadığı takdir de 1 dakika içinde otomatik kapanmaktadır.

4- Life Net Medikal Kol Tipi Dijital Tansiyon Ölçer WBP108

En iyi kol tipi Life Net tansiyon aleti, geniş LCD ekranı sayesinde ölçümlerinizi, yıl, ay, gün ve saat göstergesi ile dilediğiniz zaman görebilirsiniz. Ayrıca tansiyonu ölçtüğünüz zaman geniş ekranda kalp atış ritmini de yansıtmaktadır. Kan basınç sınıflandırma (WHO) göstergesine de ulaşabilirsiniz.

Tansiyon aletiniz kapatmayı unuttuğunuzda, bir dakika içinde kendiliğinden kapanmaktadır. 198 tansiyon ölçülerinizi kayıt altına alma özelliği bulunmaktadır. Geniş kol bandı (22-36) sayesinde rahat ve yumuşak bir ölçüm yapmanızı sağlar. 4 Adet kalem pili ile çalışmaktadır. Ayrıca kalem pilleri hediye olarak gönderilmektedir.

Fiyatı: 144,90 TL

5- F.Bosch Clever Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti – Hipertansiyon Risk Göstergeli

Dijital göstergeli en iyi koldan ölçer tansiyon aleti Bosch Clever ile rahat ve kolay ölçüm yapabilirsiniz. Tansiyon ölçümü sırasında, düzensiz kalp atışı göstergesi ve bunun yanı sıra, Hipertansiyon Risk Göstergesi de bulunmaktadır. Masa destekli tansiyon aleti, son 3 ölçümün ortalamasını da LCD ekranda yansıtmakta. Ayrıca 2×120 hafızaya sahip kullanışlı tansiyon aletidir. Yumuşak ve rahat manşet ölçümü, tansiyonun ölçüldüğü günün tarihine ve saatini de ayrıca not etmektedir.

Fiyatı:146,50 TL

6- Acura Ac 437 Bilekten Ölçer Konuşan Tansiyon Aleti

Okuma yazması olmayan için özellikle çok fonksiyonlu bir tansiyon aleti istiyorsanız, sizin için en iyi bilekten ölçer konuşan tansiyon aleti acura Ac ile tanışmanızı öneririz. Son ölçülen 99 ölçeri hafızasına kaydetmektedir. Geniş LCD ekranı ve kolay kullanımı sayesinde büyük rahatlık sağlamaktadır.

Türkçe konuşan en iyi tansiyon aleti olmanın yanı sıra, 3 farklı ölçüm sonucunu aynı anda görebilme özelliğine de sahiptir. Sesli ve sessiz ölçüm imkânı suna tansiyon cihazı, düşük pil uyarı sistemi bulunmakta, kolaylık ve rahatlık sunmaktadır. Tansiyon ölçerken aynı zamanda ekranda, düzensiz kalp atış göstergesi de görsel olarak yansıtmaktadır. Ürünü satın aldığınızda 2 adet kalem pili de hediye edilmektedir.

Fiyatı: 153,00

7- Beurer Bc 21 Bilekten Ölçer Türkçe Konuşan Tansiyon Aleti

En iyi konuşan tansiyon aleti markası Beurer Bilekten Ölçer Türkçe Konuşan Tansiyon Aleti sayesinde net ve kısa zamanda sonuç alabilirsiniz. Bilekte tam, rahat ve yumuşak bir ölçüm sağlamaktadır.  Konuşan tansiyon aleti ile kan basıncı ölçümünü de yapabilirsiniz.

Birden fazla dilde ölçülen değerler için ses çıkışı bulunmakta ve bunların Risk göstergesini de geniş ekranlı LCD ekranda görebilirsiniz. Tansiyon ölçümünün yanı sıra, nabız ölçümü de yapmaktadır. İki farklı kullanıcı için ölçüm yapmakta ve bu ölçümlerin değerlerini ayrı ayrı kaydetmektedir. Ürün kullanılmadığı takdirde bir dakika içinde kendiliğinden kapanmaktadır.

Fiyatı: 330,00 TL

8- Microlife Bp 3AS1-2 Pompalı Hemşire Tipi Tansiyon Aleti

Çantanızda her zaman taşıyabileceğiniz en iyi tansiyon aleti Microlife Bp Pompalı Hemşire Tipi Tansiyon Aleti ile diledikçe her yerde tansiyon ölçümü yapabilirsiniz. Kolay ve şık tasarımlı bir tansiyon aletidir.

Koldan ölçü yapabileceğiniz yarı otomatik en iyi tansiyon aletlerinden biri olmanın yanı sıra, osometrik ölçümlüdür. Otomatik hava boşaltım sistemi bulunan tansiyon cihazı, ayrıca nabız ölçümü de yapmaktadır. En son ölçülen ölçümü hafızasında saklar. Tansiyon aleti kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanmaktadır.

Fiyatı: 169,90 TL

9- Renz New R2 Koldan Tam Otomatik Konuşan Tansiyon Aleti

Her evde bulunması gereken, en iyi konuşan tansiyon aleti markalarından biri olan, Renz New Koldan tam otomatik konuşan tansiyon aleti ile rahat ve kolay bir ölçüm yapabilirsiniz. İki farklı kişi için ayrı ölçüm yaparak ayrıca ölçümleri ayrı ayrı kayıt etmektedir. Dilediğiniz zamanda bu ölçümlere gün ve tarih sıralamasına göre ulaşabilirsiniz. Geniş ekranlı sayesinde ölçüm sonuçlarının yanında düzensiz kalp ritim bozukluğunu da göstermektedir. Renz New tansiyon aletinin İki yıl garanti süresi bulunmaktadır.

Fiyatı: 219,90 TL

10- Visomat Oz-25 Üst Kol Ölçme Tansiyon Aleti – Alman Malı

Visomat tansiyon aleti, klinik onaylı tansiyon aletidir. Ölçüm sırasında, yumuşak ve can acıtmayan bir ölçüm yapmaktadır. Tansiyon göstergesinin yanı sıra, ayrıca düzensiz nabız göstergesini de sunmaktadır. Son 60 tansiyon ölçümünü kayıt altına almaktadır. En iyi tansiyon aleti olan Visiomat tansiyon aleti,  geniş kol manşetine sahiptir. Büyük ekranlı tansiyon aleti, ayıca ölçümleri, gün ay ve yıl şeklinde kayıt altına almaktadır.

Fiyatı: 325,00 TL

Bunlar da ilginizi çekebilir

En İyi Hava Nemlendirici Önerileri
Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Sibel Akın

Merhaba ben Sibel Akın. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Kripto paralar, iş fikirleri, sağlık, teknoloji ve yatırım tavsiyeleri alanında edindiğim tecrübelerimiz sizlere www.sonbilge.net üzerinden sunuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu