kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Uzun ve Hacimli Kirpikler İçin En İyi Maskara Önerileri

Uzun ve Hacimli Kirpikler İçin En İyi Maskara Önerileri
11.03.2022
463
A+
A-

Çarpıcı bakışlara sahip olmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz en iyi maskara önerileri ve kullanıcı yorumlarını değerlendirebilirsiniz.

En İyi  10 Maskara Önerileri ve Kullanıcı Yorumları

Kirpikleriniz için en iyi maskarayı en kolay şekilde seçebilmeniz için maskaranın 8 ortak önemli özelliğini özenle araştırıp sizler için derledik özellikler kısmındaki tablodan kirpiklerinize en uygun maskarayı seçebilirsiniz.

1- Maybelınne New York Lash Sensational Mascara

Maybelınne New York Lash Sensational Mascara

Kadınlar tarafından çok talep gören Lash Sensational Mascara kullanıcıların yorumlarına göre kısa zamanda trend bir ürün olmuştur. 3 çeşidi bulunan maskarayı kadınlar özel günlerinde Lash Sensational Yelpaze Etkili Intense Black olanını göz kamaştırmak için kullanırlar. En iyi maskara tavsiyeleri listesinde yer alan bu seçeneğe göz atın. Girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak gözleriniz için en iyi rimel markası olarak Maybelınne New York Lash Sensational Mascara seçebilirsiniz.

Ekstra siyah bir renge sahip olması kirpikleri daha göz önüne çıkarıcı özelliğe sahiptir. Bu maskarayı en iyi hacim veren maskaralar arasında görmek ve deneyimlemek sizler için eşsiz bir deneyim olacaktır. Diğer 2 çeşidini günlük hayatta daha soft ve doğal bir görünüm için tercih eden kadınlar güzelliğin formülünü Lash Sensational Yelpaze Etkili Siyah Maskara ile keşfetmişlerdir. Kirpikleri tek tek birbirine yapıştırmadan uzatma özelliği makyajınızda en iyi ve en temiz görünümleri elde etmenizi sağlar.

Özellikleri

Fırça Tipi Plastik kıvrımlı
Hassas Gözler İçin Uygun Hayır
Topaklanma Yapmaz Evet
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Evet
Formülü Yaban gülü yağı
Kalıcılık Süresi Uzun süre kalıcı
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

Maybelınne New York Lash Sensational Mascara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

BK: Yeni tasarımını beğendim. Her zaman kullandığım rimel kesinlikle öneririm.

SU: Ürüne bayıldım zaten hep kullandığım üründen tavsiye ederim ben ıslak sevdiğim için tam bana göre kirpikleri süper yapıyor

2- L’Oréal Paris Paradise Maskara

L’Oréal Paris Paradise Maskara

Kirpiklerinizde cenneti görmeye hazır olun! Paradise’ın 5 renk seçeneği ile cennet kadar güzel, düşler kadar renkli kirpikler. Partilerde canlı renk seçenekleri ile çılgın, dikkat çekici ve göz alıcı kirpikler! Rüya gibi kokuları maskaranızın imzası kızlar! Bir maskaradan alabileceğiniz en iyi performanslar için kadınların şiddetle tavsiye ettiği bir ürün. 5 farklı ürün seçeceği bulunan Loreal Paris maskara, kadınların en çok tercih ettikleri en iyi maskara markaları arasında yer almaktadır.

Gratis maskara seçenekleri arasında bulunan bu rimeli online satış mağazalarından veya gratis şubelerinden temin edebilirsiniz. bu ürünün yanı sıra gratislerdeki Golden Rose maskara seçeneklerini de test etmenizi öneririz.

En iyi maskara markaları arasında yer alan Loreal Paris‘in paradise maskara seçeneğini kesinlikle değerlendirmenizi öneririz.

Özellikleri

Fırça Tipi Ortadan basık, dalgalı, ultra konforlu fırça
Hassas Gözler İçin Uygun Evet
Topaklanma Yapmaz Evet
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Evet
Formülü Gül yağı, mavikantaron yağı ve hint yağı
Kalıcılık Süresi Extra kalıcı etki
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

L’Oréal Paris Paradise Maskara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

İS: Güzel hacim veriyor ve tek tek bırakıyor.  Her kullandığımda herkes hangi marka kullandığımı soruyor

SO: Yıllardır kullandığım harika bir maskara.

3- Maybelline Curl Bounce Maskara

Maybelline CurlBounce Maskara

Daha hacimli daha kıvrımlı kirpikler ile kanatlanmaya hazır olun kızlar! Curl bounce maskara kıvrımlı kirpiklere sahip olmak isteyen kızlarımız için en iyi maskara tavsiyeleri arasında yer almaktadır. En güze rimel markası seçenekleri arasında yer alan bu ürüne göz atalım.

Artık kirpik kıvırıcıları eskide kaldı, maskarayı uygulamadan önce kullandığımız kirpik kıvırıcısı bu maskara sayesinde artık yok oluyor. Artık gratis maskara seçenekleri arasında çok popüler bir ürün olduğundan kasa yanlarında tavsiye ürünü olarak satılmaktadır.

Kıvırma etkisini 3 kata kadar daha etkili hale getiren bu maskara kadınların kirpiklerinde adeta kanat etkisi yaratıyor. Tek tek ayrılmış güçlü ve hacimli görünümü ile çok beğeni çeken bu maskara kirpik hacmini arttırırken ağırlığını düşürür. Bir melek gibi kanatlanmaya hazır mısınız kızlar?

Özellikleri

Fırça Tipi Kıvrımlı kıl fırça
Hassas Gözler İçin Uygun Evet
Topaklanma Yapmaz Hayır
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Hayır
Formülü Vegan formül
Kalıcılık Süresi 24 saat kalıcı
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

Maybelline CurlBounce Maskara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

CS: Ürün gerçekten güzel kirpiklerinizi hem uzun görünmesini hem siyah görünmesini sağlıyor aynı zamanda da düşük olan kirpikleri lifting etkisi yaparak yukarı da gösteriyor indirimde ilken 1 adet aldım beğenmemin üzerine de 2 adet yedek ürün sipariş verdin 🙂

NB: İkinciye alıyorum çok memnun kaldım. Lens kullanıyorum topaklanma yapmaması çok önemli benim için. Hiç topaklanma kalıntı olmadan harika kirpikler yaratıyor.

4- L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara

L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara

Ceylan göz etkisiyle anında daha büyük görünen gözler: Bambi Eye Ceylan Göz Etkili Maskara! Disney’in Bambi karakterinden esinlenerek yaratılmış Bambi Eye Maskara ile ceylan bakışlara sahip ol! Daha büyük daha çekik gözler, keskin ve ceylan bakışlar için aradığınız en iyi ürün L’Oréal Paris’ ten! Siz değil Bakışlarınız konuşsun kızlar, daha anlamlı bakışların sırrı işte tam karşınızda! Kullanıcıların önerdikleri en iyi maskara seçenekleri arasında yer alan bu ürünü değerlendirebilirsiniz. Bu seçeneği en iyi hacim veren maskara seçenekleri arasında değerlendirebilirsiniz.

Bambi eye maskara en iyi maskaralar kategorisinde er almaktadır, kirpiklerinize yakışacak en güzel rimel markası olarak da kulaktan kulağa yayılan popüler bir üründür.

Maskara önerileri arasında en çok önerilen markalar arasında yer alan L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara, hem kullanım açısından daha etkili hem de daha güzel sonuçlar sunuyor. Pazaryeri değerlendirmesini yaptığımızda da kullanıcılarından oldukça olumlu yorumlar alan ürün, en iyi maskara markaları arasında yer almaktadır.

Özellikleri

Fırça Tipi Kalın fırça
Hassas Gözler İçin Uygun Hayır
Topaklanma Yapmaz Evet
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Hayır
Formülü Kolajen ve seramid formül
Kalıcılık Süresi Gün boyu kalıcı
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

EY: Kirpiklerimin için serum kullanıyorum ona rağmen çok çok azlar ama bu rimeli kullanmaya başladığımdan beri adeta ceylan gözü etkisi bıraktı. Çevremdekiler kullandığım rimeli bile sorar oldular. Kesinlikle tavsiye ederim

AS: Gizem güven önerisiyle aldım gerçekten söylenildiği kadar güzel benim beklentimi karşılıyor kirpiklerimi uzatıp dolgunluk veriyor çok sürünce topak topak oluyor o yüzden tek seferde sürüldüğünde yeterli 🙂

5- L’Oréal Paris Air Volume Maskara

L'Oréal Paris Air Volume Maskara

Kirpikler, hiç bu kadar siyah olmamıştı! Özel günlerinizde daha dikkat çekici kirpiklere sahip olmak için ekstra siyah Air Volume maskara. Özellikle kirpikleri daha sarı olan kadınların en iyi ekstra siyah renge sahip olmak için kullandıkları bu maskara fırça tipi ile de çok dikkat çekmiştir.

En iyi maskara önerileri arasında yer alan Air voluma maskara daha seyrek tipli kirpikler için kullanılması kirpiklerinizi ekstra siyahlık ve ekstra hacim ile yelpaze etkisine kavuşturacaktır. Loreal paris maskara en güzel rimel seçenekleri arasında yer almaktadır. bu ürünü mutlaka deneyimleyiniz. çeşitli alışveriş sitelerinde bu maskarayı en iyi maskara seti olarak arattığınızda yanında faklı ürünle ile birlikte satın alabilir ve onları da deneyimleyebilirsiniz.

L’Oréal Paris Maskara, kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutan ürünler arasında yer almaktadır. Maskara fiyatları açısından da diğer seçeneklere göre daha ekonomik olması ile en iyi maskara markaları arasında kendini gösteriyor.

Özellikleri

Fırça Tipi Çift taraflı fırça
Hassas Gözler İçin Uygun Evet
Topaklanma Yapmaz Evet
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Hayır
Formülü Köpüksü krem formül
Kalıcılık Süresi 30 saat
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

L'Oréal Paris Air Volume Maskara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

ZA: Çok memnum kaldım. Ama ikinciye sipariş verdim.

: Gayet güzel bir maskara

6- L’Oréal Paris Unlimited Maskara

L'Oréal Paris Unlimited Maskara

Lifting etkili unlimited maskara ile kirpiklerin limitlerin ötesine taşı! Uzun kirpikler için hangi rimel kullanılmalıdır sorusunun cevabı çok basit kızlar. İsminden de anladığımız gibi kirpiklerde limitsiz uzun limitsiz güç! Kirpik lifting etkili maskara birçok kullanıcının ilgisini çekmiştir. 5 dakikada lifting etkili kirpiklere sahip olmak işte bu kadar kolay. Kirpiklerinizin tadını 24 saat boyunca çıkarmaya hazır olun. Unlimited maskara ile telescopic maskara deneyimini zirveye çıkartabilirsiniz.

Her anlamda beklentileri en iyi şekilde karşılayan L’Oréal Paris Unlimited maskara, kullanıcılarının bir hayli beğendikleri seçeneklerden biridir. En iyi maskara önerileri arasında yer alması ise ayrıca değerlendirilmeye değer kılan özelliklerindendir. Unlimited maskara e güzel rimel markaları arasında er almaktadır kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Özellikleri

Fırça Tipi Esnek kalın fırça
Hassas Gözler İçin Uygun Evet
Topaklanma Yapmaz Evet
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Hayır
Kalıcılık Süresi 24saat
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

L'Oréal Paris Unlimited Maskara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

IO: Çok güzel bir rimel, tek kat bile kirpikleri yeterince dolgunlaştırıp uzatıyor. Çok kolay sürülüyor, kirpiği kavrayan ve rimeli göz çevresine bulaştırmayacak formda bir fırçası var. Kesinlikle akmıyor. Suyla ovalayınca boya akması şeklinde değil, parçacıkların dökülmesi şeklinde, hiç bulaşmadan tamamen temizleniyor. Tavsiye ediyorum.

ZN: Efsane bir rimel daha önce aynısının suya dayanıklı olmayanını kullanmıştım. Bu suya dayanaklı olunca daha kalıcı oldu

7- MaxFactor 2000 Calorie Maskara

MaxFactor 2000 Calorie Maskara

Hassas göz ve lens kullanıcılarının en iyi olduğunu söyledikleri maskara ile tanışın. Sağlığınız açsından içinizin rahat edeceği tam 48 saat etkili bu maskara kullanıcı yorumlarına göre büyük dikkat toplamıştır! Sağlıklı ve güçlü kirpikleriniz ile yenilmez görünün kızlar!

Özel günlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz max factor 2000 colorie maskara yorumları kısmından ürünün kalitesine bakmanızı tavsiye ederiz. en iyi hacim veren maskara seçenekleri arasındaki bu seçeneği değerlendirmenizi öneririz. Bu maskara seçeneğine benzer bir maskara olarak New Weel maskara seçeneklerini incelemenizi de tavsiye ederiz.

Hassas gözler için en iyi maskara tavsiyeleri arasında yer alan MaxFactor 2000 colorie maskara, pazaryeri değerlendirmesinde de önemli oranda rakiplerine fark atıyor.

Özellikleri

Fırça Tipi İnce kıl fırça
Hassas Gözler İçin Uygun Evet
Topaklanma Yapmaz Evet
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Evet
Formülü Yoğunlaştırıcı formül
Kalıcılık Süresi 48 saat
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

MaxFactor 2000 Calorie Maskara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

İK: Alın aldırın ne dökülme yapıyor ne topaklanma süper bir rimel

CD: Çok iyi uzatıyor. İlk kullanımda ıslak olduğu için biraz yapıştırıyor. Ama her maskarada bu ilk kullanımlar böyle oluyor. Fiyatına göre çok iyi bir maskara kaçırmayın! Çok iyi kavrayıp dolgulu verip uzatıyor ve kıvırıyor.

8- Maybelline New York Volum’ Express Rocket Ekstra Maskara

Maybelline New York Volum' Express Rocket Ekstra Maskara

Ateşleyici bakışlar, roket hızında! 8 kat daha hacimli kirpikler! Kolay uygulama ile 8 kata kadar hacim sağlar süpersonik fırçası kullanımını oldukça kolaylaştıran Maybelline New York Volum’ Express Rocket Ekstra Maskara, en iyi maskara markaları arasında değerlendirilmektedir. Üzerine şeffaf rimel uygulayarak bir rimel bazı niteliği taşıdıktan sonra ürünü uygularsanız en iyi rimel performansını kirpiklerinizde hissedebilirsiniz.

Makyajın vazgeçilmezi maskara için en iyi markalardan biri olmayı başaran Maybelline New York ile istediğiniz gibi kirpiklere daha kolay şekilde sahip olabilirsiniz. Pazaryeri değerlendirmesinde kullanıcı yorumlarını incelerken de aynı etkilerin görüldüğünü görebiliyoruz.

Özellikleri

Fırça Tipi Plastik kalın fırça
Hassas Gözler İçin Uygun Evet
Topaklanma Yapmaz Evet
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Hayır
Kalıcılık Süresi 48 saat
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

Maybelline New York Volum' Express Rocket Ekstra Maskara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

BE: çok güzel bir rimel top top olmuyor fırçası çok güzel rahat sürülüyor

CK: İlk açıldığında ıslak olduğu için kirpiklerde yapışma oluyor. Rimeli açtıktan sonra kullanmadan önce 2 3 gün beklerseniz topaklanma ve kirpikleri yapıştırma sorunu ortadan kalkıyor. Güzel hacim veriyor

9- Maybelline New York Falsies Lash Lift Maskara

Maybelline New York Falsies Lash Lift Maskara

Maybelınne yine çok güzel bir urun ile karsımızda kirpiklerinizin en iyi  ve en güzel şekilde kıvrılmasını sağlarken  kirpiklerin hacmini de arttırır. Falsies Lash Lift ile lifting etkisini hissedin! İki etki bir arada hem kırık hem de hacimli kirpikler her kadının sahip olmak istediği kirpiklerdir. Tercihinize göre günlük hayatta da kullanıma uygun bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

Özel günlerde kadınların en çok tercih ettikleri maskara markaları arasında yer alan Maybelline New York, kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutan isimlerden biridir. En çok tercih edilen maskaralar arasında yer aldığını, kullanıcıların deneyimlerinden de rahatlıkla görebiliyoruz.

Özellikleri

Fırça Tipi Plastik kalın fırça
Hassas Gözler İçin Uygun Evet
Topaklanma Yapmaz Evet
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Hayır
Kalıcılık Süresi 48 saat
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

Maybelline New York Falsies Lash Lift Maskara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

ZB: Asla bu fırçada rimel kullanamazdım. İlk kez kullanıyorum. Normalde sert fırçalar tercih ediyorum. Ama bu mükemmel kıvırıyor. Çok güzel aşırı iyi aşırı bayıldım.

RU: Kum saati şeklinde bir fırçası var bayıldım.

10- Essence I Love Crazy Hacim Maskara

Essence I Love Crazy Hacim Maskara

Evet kızlar en çok tercih edilen en iyi yorumlara en iyi derecelere en iyi performansa sahip olanını sona sakladık makyaj dünyasının vazgeçilmezi influencerların gözdesi fenomenlerin baş tacı makyözlerin göz bebeği olan Essence I Love Crazy ile adeta ışıldayacaksınız. En iyi maskara önerileri arasında yer alan bu seçeneği değerlendirmenizi öneririz.

Essence maskara diğer rimellere kıyasla fiyat performans bakımından uygun ürünler arasında yer almaktadır. Bu rimel gibi fiyat performans bakımından uygun olan Beaulis markasının beaulis maskara seçeneklerine de göz atmalısınız.

Bu sıralar çok talep gören bu yeni ürün kullanıcıların kısa zamanda gözdesi haline geldi. İstediğiniz kadar kat kat uygulayabileceğiniz, kirpiklerinizi istediğiniz uzunluğa kavuşturabileceğiniz nasıl isterseniz öyle bir gözünüm elde edebileceğiniz o maskara tam da burada! Makyaj çantanızda mutlaka bulunması gereken bu trend ürünü mutlaka denemelisiniz. Hadi kızlar gökyüzüne ulaşan kirpikleriniz ile çok daha güzelsiniz!

Özellikleri

Fırça Tipi Plastik ince fırça
Hassas Gözler İçin Uygun Hayır
Topaklanma Yapmaz Evet
Akma Yapmaz Evet
Suya Dayanıklı Evet
Formülü Bambu özü ve fiberler
Kalıcılık Süresi 24 saat
Ekstra Hacim Evet
Değerlendirme Tablosu

Essence I Love Crazy Hacim Maskara değerlendirme

Kullanıcı Yorumları

AA: En sevdiğim maskaralardan . Kirpiği sürüldüğü yerde bırakıyor. Kıvırıyor. Gün içinde çok güzel bir görünüm elde ediyorsunuz.

: İndirime girmesini beklediğim bir üründü kirpiklerim harika görünüyor indirme girsin tekrar alacağım, şiddetle tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir: En İyi Helal Sertifikalı Makyaj Markaları

Maskara Nasıl Sürülür?

Maskarayı kirpiklere uygulamadan önce bir şeffaf rimel veya maskara bazı kullanmak kirpiklerde  en iyi ve kalıcı sonuçlar gösterir. Kirpiklerinizin tek tek ayrılmasını sağlamak için maskara fırçasını sağa sola hareket ettirerek yukarı doğru kıvırmalısınız. Bu sayede maskarayı doğru sürmüş daha uzun ve hacimli görünen kirpiklere sahip olmuş olursunuz. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririz.

Şeffaf – Jel Maskara Ne İşe Yarar?

Şeffaf maskara bir baz olarak maskarayı kirpiklerinize uygulamadan önce kullanılırken tek başına sadece kirpikleri kıvırmak daha uzun ve doğal görünümlü kirpikler elde etmek için de kullanılır. Rengi şeffaf olduğundan kirpiklerinizin doğal görünümünü bozmadan uzatıp hacimli bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. baz olarak kullanıldığında  daha iyi performans alabilmeniz açısından tek tek ayırıcı özelliği en iyi maskara sonuçlarını alabilmenizi sağlayacaktır.

Waterproff Maskara Ne Demektir, Ne İşe Yarar?

Waterproff maskara su bazlı maskara demektir. suya dayanıklı içeriği ile kirpilerinizin topaklanmamasını, akma yapmamasını sağlarken makyajınızda daha kalıcı ve temiz görünümler elde etmenize yardımcı olur. Waterproff maskara seçeneğini tercih edecek olan kullanıcıların kaç saat etkili olduğuna dikkat etmelerini öneririz.

Maskara Bazı Ne İşe Yarar?

Makara bazı maskaranızı uygulamadan önce kirpiklerinizde daha dolgun uzun ve hacimli sonuç alabilmeniz için maskarayı uygulamanın öncesinde kullanılan bir bazdır. Bu bazı uyguladıktan sonra kirpiklerinizde en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamak için üretilmiş öncül bir üründür.

Vegan Maskara Ne Demektir, Ne İşe Yarar?

Vegan maskara uzun süre akmayan, sıvıdan, terden aynı zamanda göz yaşından da etkilenmeyen yeni nesil bir maskaradır. Kullanıcıların makyajlarında en iyi ve kalıcı performans sağlamaları için akma etkisini ortadan kaldıran bu seçeneği mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Maskara SSS

Maskara nasıl seçilir?

Maskara seçimi yaparken göz tipine ve ten rengine uygun şekilde seçim yapılması, sonucun daha etkileyici olmasını sağlar.

Hangi maskara kaliteli?

Maskara, kullanıcıdan kullanıcıya göre değişse de bazı markalar, bu alanda en iyi maskaralar olarak kendini gösterir. Maybelline Sky High Maskara, L'Oréal Paris Paradise Maskara, Maybelline Curl Bounce Maskara, NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara, L'Oréal Paris Air Volume Maskara, Maybelline New York Lash Sensational, L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara gibi seçenekler en iyiler arasında yer almaktadır.

En iyi rimel fırçası nasıl olmalı?

Rimel fırçası, kirpiklere nasıl şekil verileceğine göre seçilir. İnce fırça, kalın fırça, huni şeklinde fırça ve diğer tüm maskara fırçaları ayrı şekiller vermek için kullanılırlar.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.