kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Orbeon Protokolü, Kullanıcıları Dolandırıcılıklardan ve Hilelerden Korumayı Amaçlıyor

Orbeon Protokolü blockchain teknolojisini kullanarak dolandırıcılık ve hilelerden korunmayı amaçlayan bir platformdur.

Orbeon Protokolü, Kullanıcıları Dolandırıcılıklardan ve Hilelerden Korumayı Amaçlıyor
16.11.2022
344
A+
A-

Son yıllarda, yatırımcıların dolandırıcılık projelerine milyarlarca dolar kaybetmesiyle kripto endüstrisinde dolandırıcılıkların çoğaldığına tanık olduk. Sektörün merkezi olmayan doğası, sorunu daha da kötüleştirerek dolandırıcıların izlenmesini ve kovuşturulmasını zorlaştırdı.

Orbeon Protokolü blockchain teknolojisini kullanarak bu sorunu çözmeyi amaçlayan yeni bir platformdur. İnceleme ve akıllı sözleşmelerin kullanımıyla, web3’ün en umut verici girişimlerine yatırım yapmak için güvenli bir platform sağlar.

Orbeon Protokolü (ORBN) nedir?

Orbeon Protokolü, risk sermayesi ve kitle fonlamasının çalışma şeklini değiştiren yeni bir platformdur. Amaç, sektörü demokratikleştirmek ve herkes için daha erişilebilir hale getirmektir. Geleneksel olarak, küçük yatırımcıların Uber, Facebook veya Airbnb gibi en umut verici erken aşamadaki girişimleri destekleme fırsatını elde etmesi zor olmuştur.

Bu fırsatlar genellikle yalnızca büyük kurumlar veya akredite yatırımcılar için ayrılmıştır. Genellikle ilk aşamalar, en yenilikçi şirketlerdeki yatırımcıların en büyük getirileri elde edebildiği aşamalardır. Orbeon Protokolü, herkesin başlangıç ​​aşamasındaki girişimlere sadece 1 dolardan başlayan fiyatlarla katkıda bulunmasını sağlar.

Orbeon Protokolü, yeni başlayanların fon alması için yeni bir yoldur. Platform, girişimlerin hisse senedi ve ödüle dayalı NFT’leri serbest bırakmasına ve bunları potansiyel yatırımcılara sunmasına izin verecek. Bu NFT’ler daha sonra herkesin erişebilmesini sağlamak için bölümlere ayrılacaktır.

Yeni başlayanlar ve yatırımcılar için bir kazan-kazan. Startup’lar büyümek ve işlerini ölçeklendirmek için ihtiyaç duydukları sermayeyi alırken, yatırımcılar da potansiyel olarak yüksek getirili fırsatlara erişecek.

Orbeon Dolandırıcılıktan Nasıl Korur?

Orbeon Protokolünün yenilikçi blockchain kullanımı, çoğu kripto projesinin sahip olmadığı güvenlik özellikleri yaratır.

Orbeon Protokolü, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve merkezi olmayan, güvenilir ve şeffaf bir platform olacak şekilde tasarlanmıştır. Blockchain altyapısı, yatırımcıları platformdaki olası dolandırıcılıklardan koruyacaktır.

Geleneksel kitle fonlaması yöntemlerinden farklı olarak Orbeon, yatırımcıları korumak için akıllı sözleşmeler kullanır. Bir proje hedeflerine ulaşmazsa, akıllı sözleşme yatırımcılara otomatik olarak geri ödeme yapar.

Ayrıca Orbeon, bir Alman blockchain denetim firması olan Solid Proof ile ortak olacak. Sektörde saygın bir isim olan Solid Proof, platformdaki tüm akıllı sözleşmeleri denetleyecek.

Bu özelliklerden dolayı Orbeon Protokolü, merkezi olmayan projeleri finanse etme yöntemimizde devrim yaratma potansiyeline sahiptir. Gelecekte, çok daha güvenli ve güvenilir bir yatırım yolu sağladığından, Orbeon Protokolü aracılığıyla daha fazla projenin finanse edildiğini görebiliriz.

Orbeon Protokolü şu anda ön satış aşamasında ve hızla satılıyor! Sadece birkaç gün içinde 400.000$ değerinde jeton sattı. Analistler şimdi Orbeon’un birkaç ay içinde 60 kat artarak 0,24 dolara ulaşma potansiyeline sahip olduğunu tahmin ediyorlar.

Orbeon Protokolü ön satışı hakkında daha fazla bilgi edinin

İnternet sitesi: https://orbeonprotocol.com/

Ön satış: https://presale.orbeonprotocol.com/register

Telegram: https://t.me/OrbeonProtocol

SORUMLULUK REDDİ BEYANI: Sitemizde yer alan kripto borsaları ile herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. Kripto paralar, yüksek risk içerek yatırım araçlarıdır. Sonbilge.Net, uğrayacağınız herhangi bir zararı garanti etmez.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.