kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

LBank Labs, Afrika’da Web3 Gelişimini Desteklemek İçin Kripto Yatırım Fonu Kuruyor

LBank Labs, Afrika’da Web3 Gelişimini Desteklemek İçin Kripto Yatırım Fonu Kuruyor
12.11.2022
167
A+
A-

Blockchain Crypto Investment Group, LBank Labs, Afrika’da web3 geliştirmeyi hedefleyen yeni kripto yatırım fonunun kurulduğunu duyurdu. LBank Labs, Kore, Güney Doğu Asya ve daha fazlası gibi bölgeler de dahil olmak üzere bir dizi bölgesel kalkınma fonu kurmayı planlıyor. Bu, LBank Labs’in yeni yatırım fonları dizisinin ilkidir.

Afrika, blockchain genişlemesi için çok fazla kullanılmayan potansiyele sahip alanlardan biridir. Yeni üye Czhang’ın LBank Labs’e katılmasıyla, yatırım kurumu küresel olarak bakıyor. Czhang şu anda Kuzey Afrika’daki birçok ülkeyi ziyaret ediyor ve onu kıtadaki diğer bölgeler takip ediyor.

Kasım ayı boyunca, LBank Labs temsilcisi olarak Czhang, potansiyel Afrikalı işbirlikçilerle konuşacak.

Czhang, “Bence gelecek Afrika’da blok zincirinin benimsenmesi açısından LBank Labs, yerel topluluklara destek sağlamayı ve yerel projelere başlamaları için gereken gücü vermeyi umuyor.” dedi.

LBank, Nijerya, Gana, Tunus ve daha fazlasında topluluk yöneticilerine sahip olarak bir süredir MENA bölgesindeki eğitim çabalarını sürdürüyor. “Afrika çok çeşitli bir yer. Afrika’da ve gerçekten herhangi bir yerde blok zinciri geliştirmenin anahtarının eğitim olduğuna inanıyoruz. İnsanlara blockchain teknolojisini anlamaları için araçlar vermek, onların neden bu kadar dünyayı değiştiren bir şey olduğunu görmelerine yardımcı olacaktır. Yerlilerle gerçekten güçlü bir bağ kurmayı umuyoruz. ” dedi bir temsilci. LBank ayrıca Kamerun, Kenya ve benzerlerinde topluluk yöneticilerini işe alarak diğer alanlara da genişledi.

LBank Labs Hakkında

LBank Labs, en iyi küresel kripto borsası LBank altında bağımsız bir blok zinciri yatırım kuruluşudur. LBank Labs şu anda toplam 50 milyon USDT fon büyüklüğüne sahiptir. Asya’nın kripto merkezi Singapur’da kayıtlı olan LBank Labs, Girişim Sermayesi, Hedge Fonları ve ayrıca Fon Fonu’nu içerir. Kuruluşundan bu yana, LBank Labs, VEN ve NEO gibi birçok kaliteli erken aşama kamu zinciri projesine yatırım yaptı. 2020’den itibaren LBank Labs, Polkadot, NFT ve Solana gibi yaklaşık 100 ekolojik projeye yatırım yaptı.

LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulmuş en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210’dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan son teknoloji büyüyen bir platformdur.

%10 Sürekli komisyon indirimi ile LBank üyeliğinizi oluşturmak için tıklayın.

Topluluk ve Sosyal Medya

Telegram Adresi: Tıklayın

Twitter Adresi: Tıklayın

Facebook Adresi: Tıklayın

Linkedln: Tıklayın

Instagram: Tıklayın

Youtube: Tıklayın

LBank İletişim Bilgileri:

pazarlama@lbank.info

business@lbank.info

SORUMLULUK REDDİ BEYANI: Sitemizde yer alan kripto borsaları ile herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. Kripto paralar, yüksek risk içerek yatırım araçlarıdır. Sonbilge.Net, uğrayacağınız herhangi bir zararı garanti etmez.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.