Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

0
528

Kolloidal Gümüş Suyu ilk defa Amerika’da 1930’lu yılların sonunda cilt problemleri için kullanılmaya başlayan ve oldukça etkili olduğu gözlemlenen bir sudur.

Kolloidal gümüş suyunun özellikleri sayesinde, cilt hücrelerine nüfuz ederek cilt üzerinde yaşanan sıkıntıların giderilmesinde oldukça etkili olmuştur. Kısa bir süre içinde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan ve etkisinin çok fazla olduğu gözlemlenen su, dünyanın her yerine ihraç edilerek genel cilt problemlerinde kullanılmaya başlandı.

Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

Ülkemizde de önemli bir derecede önem verilen gümüş suyu ile cilt problemleri daha kısa sürede halledilebilmektedir. Günümüzde alternatif tıp uzmanlarının da özellikle cilt hastalıklarında tavsiye ettikleri bu harika sihir sayesinde özellikle cilt lekelenmelerinden kurtulmak oldukça basittir. Yani bir anlamda harcanan bunca para ile cilt problemleri ile mücadele etmek yerine, daha uygun maliyetlerle kullanımı kolay olan bu su ile cilt sorunlarınızdan daha kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

Kolloidal gümüş suyu, antibiyotik olarak kullanılabilen ve enfeksiyonlar karşısında oldukça dirençli kalınmasını sağlayan özel formüllü bir koruyucudur. Belli bazı zamanlarda, insan vücudundaki hücrelerin görevlerini tam olarak yapamamaları durumu söz konusu olabilir. Bunlar, kesik, yara, leke ve benzeri durumların kendini gösterdiği zamanlardır. Bu gibi zamanlarda antibiyotik anlamında kullanabileceğiniz gümüş suyu ile hücrelerin yeniden canlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

Özellikle tek hücreli bakterilerin, mantar ve virüslerin, insan hücrelerinin çalışmasını engellediği durumlarda kullanılmasında oldukça faydalarının olduğunu belirten tıp uzmanları, kısa sürede cilt problemlerinin düzelmesinde oldukça etkili olduğunu vurgulamaktadırlar. İlk defa 1930’lu yıllarda Amerika’da kullanılmaya başlayan ve 1940’lı yıllarda tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaya başlayan gümüş suyu, birçok rahatsızlık durumu üzerinde oldukça etkili olduğu gözlemlenmiştir. Aslında suyun özelliklerinden bahsetmeden önce, değinilmesi gereken en temel konu gümüşün kendisidir.

Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

İnsan sağlığı üzerinde oldukça etkili olan gümüşün bir sıvı haline getirilerek, sağlık adına kullanılmasına verilen isim olan gümüş suyu, özellikleri bakımından gümüşün sağlık üzerindeki faydaları ile aynı orantıdadır. Bu nedenle dünyada olumlu etkilerinin aksine söylemlerde bulunanların hiç yok denecek az olduğu görülmektedir.

İlginizi Çekebilir  Magnezyum nedir? Magnezyum nelerde bulunur?

Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

Gümüş Suyu Faydaları

Daha çok insan vücudu üzerinde etkili olan sonuçlara sahip olan gümüş suyu, ağrıların oluşmasında, kesik gibi cilt yaraları üzerinde, egzama hastalıkları üzerinde ve cilt lekeleri üzerinden oldukça etkilidir.

Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

Alternatif tıp uzmanlarının anlatımlarına bakılırsa, gümüş suyu faydaları oldukça fazladır. Yapılan inceleme ve araştırmalara göre oldukça etkili olan bu sihirli suyun hayvanlar üzerinde de etkili olduğunun tespit edilmesidir. Ülkemize kısa süre içinde girip yaygınlaşan ancak 1930’lu yıllarda Amerika’da kullanılan gümüş suyu, cilt hastalıkları başta olmak üzere, idrar yolları hastalıklarında da oldukça etkilidir.

Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

Gümüş Suyunun Faydaları Nelerdir?

  • Kolloidal gümüş cilt kesilmelerinde, tahriş olma durumlarında ve lekelerde oldukça faydalıdır.
  • Koltuk altı kokusu giderici özellikleri barındırır.
  • Egzema, kaşıntı, sivilce ve haşere ısırıklarına karşı etkilidir.
  • Mikroplara karşı oldukça etkilidir.
  • Cilt problemleri üzerinde derinden etki gösterir.
  • Küçük çocuklarda bile kolaylıkla kullanılabilir.
  • Hayvanların ağrıları için kolaylıkla tercih edilebilir.

İnsan başına gelebilecek cilt problemlerinde oldukça hassas olan ve faydaları oldukça fazla olan gümüş suyu ile sorunlardan daha erken kurtulmanın kolaylıklarını yaşayabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

Gümüş Suyu Nerede Satılır?

Eczanelerde ve bitkisel ürün satışı yapılan yerlerden temin edilebilen bu su sayesinde istediğiniz gibi sağlığınıza yeniden kavuşabilirsiniz. İçerisindeki özel formülü sayesinde oldukça etkili olan su, cilt problemleri dışında da farklı hastalıklarda oldukça etkilidir.

Kolloidal Gümüş Suyu Nedir, Faydaları Nelerdir?

Çok sayıda gümüş suyu kullananlar, faydaları hakkında farklı yorumlar yapmaktadırlar. Ancak ortak olan nokta ise, suyun oldukça etkili olduğunu söylemeleridir. Herhangi bir yan etkisinin olmaması da ayrıca kullanım sırasında güven içinde kullanmayı sunmaktadır.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here