kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Gate TR’de Trade Yap Gate.io’da VIP Seviyeni Yükselt!

Gate TR’de trade yapan kullanıcılar, Gate.io VIP seviyesi yükseltme hakkı kazanıyor.

Gate TR’de Trade Yap Gate.io’da VIP Seviyeni Yükselt!
11.01.2023
309
A+
A-

Yakın zamanda kullanıma açılan Gate TR’de etkinlikler devam ediyor. Gate.io VIP seviyesini yükseltmek için yeni bir kampanyaya imza atan platform, Gate TR’de trade yapan kullanıcıların VIP seviyelerini yükseltiyor.

Bilindiği gibi Gate.io kripto borsasının; startup ve benzeri programlarına katılmak için VIP seviyesinin yüksek olması gerekir. İşlem hacmi, cüzdanda tutulan Gate Coin (GT) miktarı gibi belirli faktörler, VIP seviyesinin yükselmesi için gerekliliklerdir.

Gate TR Kayıt

Türkiye’deki kullanıcıların banka hesaplarından kolay para transferi yapmaları için geliştirilen Gate TR, kampanyalarıyla birlikte Türk kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Yeniliklerin tüm hızıyla devam ettiği platform, trade yapan kullanıcıların VIP seviyesini yükseltiyor.

Nasıl Katılırım?

Gate.io VIP seviyesi yükseltme kampanyasına katılmak için aşağıdaki tabloda belirtilen işlem hacmine ulaşılması gerekiyor.

Gate TR işlem hacmi

Gate TR‘ de, tabloda belirtilen işlem hacmine ulaşan kullanıcıların, Gate.io’ da bir ay boyunca VIP seviyesi yükseltilecektir. Ayrıca Gate TR’ ye banka yoluyla 200 TL yatıran tüm kullanıcılara özel Gate.io’da VIP +1 (15 gün) ödülü verilecek.

 • App Store ve Google Play Store’dan Gate TR’yi indirin ve KYC işlemini tamamlayın
 • Gerekli hacim miktarları, Gate TR üzerinden TRY paritesinde yapılmalıdır.
 • Kazanan kullanıcıların ödüllerini alabilmeleri için Gate.io’da KYC doğrulaması tamamlamaları gerekmektedir.
 • Formu doldurun.

Kurallar

 • Ödüller kampanya bitiminden sonraki 14 iş günü içerisinde dağıtılacaktır.
 • VIP ödüllendirmeleri hesabınıza tanımlandıktan sonraki 30 gün boyunca geçerli olacaktır.
 • Gerekli hacim miktarları, Gate TR üzerinden TRY paritesinde yapılmalıdır.
 • Ödüller Gate.io hesabınıza tanımlanacaktır.
 • VIP +1 ödülü, kampanya süresi boyunca haftalık olarak kontrol edilip dağıtılacaktır. (Her Pazartesi, Salı)
 • Hileli davranışlar yasaktır. Hile yapılması durumunda Gate.io, ilgili kullanıcıları diskalifiye etme ve ödüllerden men etme hakkını saklı tutar.
 • Kullanıcılar, formda ulaşmak istedikleri hedef VIP seviyesini seçmelidir. Kullanıcı seçmiş olduğu VIP seviyesine ulaşamaz ise yapmış olduğu hacme göre sistem tarafından otomatik olarak ödüllendirilecektir.
 • Metnin çevrilmiş hali ile İngilizce versiyonu arasında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda İngilizce metin geçerli olacaktır.
 • Gate TR nihai kararı verme hakkını saklı tutar.

Gate.io VIP1 Nedir?

Gate.io kripto borsasındaki bazı program ve etkinliklere katılabilmek için VIP seviyesinin en az 1 olması gerekir. Strartup programı da bunlardan biridir.

Gate.io Startup, katılımcıların ücretsiz token airdropları kazanabileceği ve gemleri olabildiğince erken keşfedebildiği en iyi token launch platformlarından biridir. VIP seviyenizi yükselterek tüm Startup airdrop’larına ücretsiz olarak katılabilir ve proje başına 150.000$’a kadar ödül havuzundan yararlanabilirsiniz.

Gate.io Stratup Pay Oranı

Ön satıştan düşük fiyatlarla alacağınız yeni projeleri, yüksek fiyattan satarak kazanç elde edebileceğiniz Gate.io Startup (ön satış) pay oranları, aşağıdaki tabloda gösterildiği gibidir.

Gate.io startup pay oranı

1572 altcoin seçeneği ile alım satım yapabileceğiniz Gate.io’ya %20 sürekli komisyon indirimi ile kayıt olmak için tıklayın.

SORUMLULUK REDDİ BEYANI: Sitemizde yer alan kripto borsaları (Gate.ioBinanceHuobi) ile herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. Kripto paralar, yüksek risk içerek yatırım araçlarıdır. Sonbilge.Net, uğrayacağınız herhangi bir zararı garanti etmez.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.