kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Gate io Affiliate (Referanns) Programı Nedir, Nasıl Çalışır? | 5 Önemli Avantajı

Gate io Affiliate (Referanns) Programı Nedir, Nasıl Çalışır? | 5 Önemli Avantajı
01.11.2022
263
A+
A-

Gate io affiliate programı, cazip avantajlara sahip, kullanıcı deneyimi yüksek bir programdır. Birçok yönden diğer kripto borsalarındaki referans programı uygulamalarına göre daha fazla avantaj sağlar.

Hızlı ve güvebilir Bitcoin alma sitesi Gate.io, kullanıcılarına sunduğu affiliate programı ile alım-satım yapmadan da para kazanma yöntemlerini sunuyor. Gelişmiş bir borsa olmasının yanında kullanıcı deneyimini üst seviyede tutan kripto borsası, affiliate programı kapsamında oldukça cazip avantajlar sağlıyor.

Gate.io kayıt

Dijital pazarlama alanında, satış ortaklığı ya da diğer adıyla affiliate, şirketlerin en sık başvurdukları satış tekniklerinden biridir. Affiliate (satış ortaklığı), işletmelerin veya kuruluşların kendi pazarlama çabalarının sonucunda gelen ziyaretçi veya müşteri için kendi imkanlarını kullanmak yerine bloggerler veya İnfluencerlar ile satış ortaklığı yaparak yeni müşteri çekme yöntemidir. Getirilen her üye ya da müşteri, firmanın belirlediği koşulları yerine getirmesi durumunda blogger ya da İnfluencera belli oranda ödül verilir.

Gate.io Affiliate (Referans Programı) Nedir?

Gate.io Affiliate

Gate io affiliate programı, referans linki olan kullanıcıların getirdikleri her kullanıcının yaptığı spot ve contract işlemlerinden komisyon kazanılan bir uygulamadır. %50’ye kadar uzun vadeli komisyonlar ve ek olarak %10 alt affiliatelerden gelir elde etmeyi sağlıyor.

Kullanıcı deneyimini üst düzeyde tutan Gate io kripto borsası, referans programı kapsamında sunduğu özellikleri ile rakiplerine açık ara fark atmayı başaran bir platformdur. Cazip avantajları ile Türkiye piyasasında hızlı bir yükseliş yakalayan borsada yerinizi almak için acele edin.

Gate.io Affiliate Nasıl Çalışır?

Gate io affiliate (referans) programı, kullanıcıların getirecekleri yeni üyeler ve bu üyelerin de getirecekleri yeni üyeler şeklinde çalışır. Bir referans, yeni bir kullanıcı getirdiğinde, ilk affilite %50’ye kadar uzun vadeli komisyon kazanır. Birçok borsada bu özellik bulunmamaktadır ya da vadeler belirli sürelerle kısıtlı tutulmaktadır. Binance’da futures komisyonları 1 yıl ile sınırlı tutulmaktadır. Gate.io da ise böyle bir durum söz konusu değildir.

Gate io Affiliate Komisyon Oranları

Gate io affiliate programı ile çalışan kullanıcılar, ciddi bir emek harcadıklarında karşılığında ciddi paralar kazanabiliyorlar. Binance ya da Huobi gibi borsalarla kıyaslandığında, Gate io affiliate komisyon oranlarının çok daha yüksek olduğu görülebiliyor.

Bronz affiliate, gümüş affiliate ve altın affiliate olmak üzere 3 farklı programda sunulan satış ortaklığında, her seviyenin aldığı komisyon oranları yükselmeye başlıyor. Toplamda %50’nin üzerinde komisyon oranlarının kazanıldığı Gate.io referans programını incelediğimizde, diğer borsalardan çok daha yüksek rakamlar olduğu görülmektedir.

Gate.io referans programı, sadece komisyonlarla sınırlı bir kampanya değil. Edindiğimiz bilgilere göre platform, belli bir orana ulaşmış kullanıcılarına aylık ödül de veriyor. Yani bir affiliatein getireceği yeni üyelerden kazandığı aylık komisyon oranına göre belli bir tutarda bonus da veriliyor.

Ancak tüm bunlardan uzun vadede yararlanmak için ciddi anlamda çalışmanın yapılması gerekiyor. Çünkü affiliate hesaplamaları, belirli aralıklarda incelenmektedir ve referans kimliği sahibinin performansının belirlenen oranda düşmesi durumunda, Gate io affiliate sözleşmesi feshedilebiliyor.

Gate.io kayıt

Gate.io Affiliate Programının Avantajları

Gate.io, kullanıcı deneyimini en iyi hale getirmek için geleneksel satış ortaklığının aksine çok daha başarılı ve faydalı çalışmalar sunmaktadır. Affiliatelere yönelik sunduğu avantajlar ise gerçekten de değerlendirilmeye değer avantajlara sahiptir.

Peki, Gate io affiliate avantajları nelerdir?

  1. Affiliateler %50’ye kadar komisyon alırlar ve + %10 alt affiliatelerden komisyon kazanırlar.
  2. Komisyonlar diğer borsalarda olduğu gibi 1 ay ya da 1 yıl ile sınırlı değil, uzun vadelidir.
  3. Futures bonusları ve kampanya desteği alırlar.
  4. Özel affiliate yönetim sistemine sahip olurlar.
  5. Gate.io hediye kitleri kazanırlar.

Coppy Trading Ayrıcalığı

Gate io affiliate avantajlarından en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de coppy trading ayrıcalığıdır. Copy trading, başarılı bir traderin yaptığı işlemlerin kopyalanmasına denir.

Copy Trading, yatırımcılara başka bir trader tarafından alınan pozisyonları birebir kopyalama seçeneği sunar. Eğer kitleniz sizin Futures sinyallerinize göre işlem yapıyorsa, Gate.io’nun copy-trading ürününü kullanırsanız bütün işlemlerinizi otomatik olarak kopyalayabilirler. Bu sayede yüksek komisyon gelirleri ve özel ayrıcalıklar elde edebilirsiniz.

Airdrop Ayrıcalıkları

Son derece güzel avantajların sunulduğu Gateio affiliate programında, ayrıca Affiliate’lere, takipçilerine dağıtmaları için airdrop havuzu tahsis etmektedir. Bu çekilişler sayesinde takipçileriniz ödüllendirileceği için, kitlenizin size olan bağlılığı artmış olur ve yukarıda sözünü ettiğimiz birçok ayrıcalıktan yararlanmış olursunuz.

Gate.io, mega ödül havuzlu etkinlikler ile Affiliate’lerini referans çalışmalarında devamlı desteklemektedir.

Örnek Etkinlik: Gizemli Kutular [22 Temmuz 2022 – 30 Ekim 2022]

Gizemli Kutular etkinliğinden faydalanarak bir referans çalışması yaptığınızda;

  • Etkinlikten aldığınız referans linkinizle davet ettiğiniz kullanıcılar görevleri tamamladığında değeri 500$’a ulaşan 2 Gizemli Kutu kazanabilirler.
  • Affiliate olarak, getirdiğiniz her kullanıcı her Gizemli Kutu kazandığında siz de 1 Gizemli Kutu kazanacaksınız.

Gate.io kayıt

Neden Gate.io?

Bilindiği üzere birçok kripto borsası, referans programı yürütür. Elbette güvenilir kripto borsalarında sunulan bu etkinliklere katılmak son derece mantıklıdır. Pasif gelir elde etmek isteyen yüksek takipçili Influencer ya da bloggerler, kendi kitlelerini oluşturarak güzel kazançlar elde edebilirler. Ancak Gate.io, hem güvenilir bir borsa olması nedeni ile hem de affiliate programı kapsamında sunduğu ayrıcalıkları ile diğer borsalardan ayrılıyor.

Gate.io, her ne kadar Türkiye piyasasında Binance ile kıyaslanmasa da yine de sunduğu avantajları ve yakın dönemde Gate.tr uygulaması ile rakiplerine açık ara fark atabilecek potansiyele sahip bir borsadır.

Gate io affiliate programı ve diğer avantajlar konusunda birçok borsayı geride bırakan platform, birçok borsada bulunmayan kripto paraların listelendiği bir borsadır. Özellikle gem coinler konusunda aktif bir şekilde çalışan ve her geçen gün portföyüne yeni isimler ekleyen borsa, bu özelliği sayesinde yatırımcılarına daha fazla kazanç sağlıyor.

Neden gate.io

Gate.io Güvenilir mi?

ABD MSB, Kanada MSB, Dubai DMCC, Litvanya, Malta ve diğer bir çok bölgede ulusal uyum lisansı ve işletme izinleri almış Gate.io borsası, CER.LIVE değerlendirmesinde de en başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Kullanıcı deneyimi, kişisel bilgiler ve varlık güvenliğini sağlamak adına oluşturduğu soğuk cüzdanlar sayesinde siber saldırılara karşı tüm veriler koruma altına alınmaktadır. Buna ek olarak kullanıcısına sunduğu fon şifresi ve 2 FA uygulamalarına ek olarak SMS doğrulama ve mail doğrulama güvenlik sistemleri sayesinde, hem varlıklar hem de kişisel bilgiler koruma altına alınmış oluyor.

Gate.io, hızlı ve verimli gerçek zamanlı işlemleri mümkün kılmak için önde gelen blok zinciri teknolojileriyle güçlendirilmiştir. Bu, kullanıcılarımızın dijital varlıklarını saniyeler içinde yatırıp çekebilmelerini sağlamaktadır.

Özellikle piyasanın hareketli olduğu dönemlerde bazı borsaların bakım moduna girmesi, yatırımcı açısından büyük risklerin oluşmasına neden olmaktadır. Gate.io bu noktada da en güvenilir kripto borsaları arasında yer alıyor.

Gate.io hakkında yaptığımız güvenlik değerlendirmesine ulaşmak ve borsa hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için Gate.io güvenilir mi? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Gate.io kayıt

SORUMLULUK REDDİ BEYANI: Sitemizde yer alan kripto para ve kripto borsaları ile ilgili paylaşımlarımız “yatırım tavsiyesi değildir.” Ziyaretçilerimiz, risk analinizi kendileri yaparlar.

SSS

Getirdiğim referanslarım silinir mi?

Gate io affiliate programında kullanıcıların getirdiği referanslar, uzun vadelidir ve silinmez. Affiliate statünüz devam ettiği sürece uzun vadeli gelirler elde edebilirsiniz.

Referans getirdiğimde işlem yapmam gerekir mi?

Gate.io referans programı kapsamında sadece yeni üye getirmeniz ve üyelerinizin işlem yapması yeterlidir. Ekstradan sizin işlem yapmanız gerekmez.

Gate.io komisyonları veriyor mu?

Gate.io kullanıcıların getirdiği referanslardan hak edilen komisyon oranlarını veriyor.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.