Fenomenlik İçin Soyundu, Linç Edilmekten Zor Kurtuldu

0
133

Son dönemlerde sosyal medya sitelerinde paylaşım yaparak takipçi kazanmak ve fenomen olmak için akla hayale sığmayacak işler yapanların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Kocaeli’de bir kişi, sosyal medya sitelerinde yayınlamak için video çekmek istedi. Ancak video çekmek için farklı bir yöntem deneyen A.Ş, sokak ortasında soyundu ve sadece iç çamaşırlarıyla yürümeye başladı. Olayı gören vatandaşlar ise A.Ş’yi linç etmek istedi.

Fenomenlik İçin Soyundu, Linç Edilmekten Zor Kurtuldu

Sosyal medya için soyundu

İddiaya göre Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde sosyal medyada yayınlamak için iç çamaşırı ile sokaklarda gezen A.Ş adındaki bir kişi, vatandaşların tepkisini çekti. Yapılan ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, iç çamaşırı ile sokak sokak gezen A.Ş’yi vatandaşların elinden zorla aldı.

Karakola götürülmeden önce bir mağazadan tişört ve pantolon alınan zanlı daha sonra sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Buradaki işlemlerin tamamlanmasının ardından A.Ş ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Fenomenlik İçin Soyundu, Linç Edilmekten Zor Kurtuldu

Yalova’dan Gölcük’e gelen A.Ş adındaki şahıs Şirinköy’de mahalle ortasında soyunarak video çekmek istedi. Çevredeki vatandaşlar, üzerinde sadece külot olan şahsı polise ihbar etti.

Fenomenlik İçin Soyundu, Linç Edilmekten Zor Kurtuldu

Olay yerine gelen polis ekipleri, çıplak şahsı karakola götürmek istediler. Ancak bu sırada olayı izleyen vatandaşlardan bazıları şahsa tepki gösterdi. A.Ş’nin etrafını saran vatandaşlar şahsı linç etmek isteyince polis ekipleri zanlıyı vatandaşın elinden kurtararak bir mağazaya götürdü. Burada şahsa bir tişört ve pantolon alındıktan sonra sağlık kontrolünün yapılması için hastaneye götürüldü. Burada işlemleri tamamlandıktan sonra ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

“Sosyal deney yapıyordum”

Polis karakoluna götürülen A.Ş’nin sorgulamasında, “Ben sosyal deney yapıyordum. Vatandaşların ilgisini çekmek ve sosyal medya sitelerinde yayınlamak için böyle bir şey yaptım” dediği ortaya çıktı.

Şahıs ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]
İlginizi Çekebilir  Okula Başlangıç Masrafı Ne Kadar?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here