kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

FEG Token (FEG) Nedir, Nasıl Alınır, Geleceği Var mı?

FEG Token, yatırımcılarına Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum (ETH) blok zinciri üzerinden çalışabilen, güçlü ve güvenlik ihlalleri tamamen kapatılmış, merkezi olmayan bir finans ağı oluşturma amacı ile ortaya çıkmıştır.

FEG Token (FEG) Nedir, Nasıl Alınır, Geleceği Var mı?
11.11.2022
238
A+
A-

Son dönemlerin çok konuşulan ve Gate borsasında da listelenen FEG , Ethereum ve Binance Smart Chain ağında çalışan, merkeziyetsiz bir işlem ağıdır.

2021 yılının başlarında kripto borsalarında listelenmeye başlayan FEG, “FegX” adı verilen merkeziyetsiz ve kendi projesi olan bir şirket tarafından yürütülmektedir. FEG tokenın en büyük özelliklerinden biri kullanıcının yaptığı her işlem başına %1 ödül vermesidir.

FEG Token (FEG) Nedir?

Kripto projelerinin her birinin kendine özel bir çalışma sistemi ve amacı vardır. FEG de diğer birçok kripto projesi gibi merkezi olmayan finansın çalışma şeklini yenide geliştirmeye odaklanarak eksiksiz bir ekosistem sunuyor.

FEG , yatırımcılarına Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum (ETH) blok zinciri üzerinden çalışabilen, güçlü ve güvenlik ihlalleri tamamen kapatılmış, merkezi olmayan bir finans ağı oluşturma amacı ile ortaya çıkmıştır. 100 katrilyon arza sahip olan FEG coin, kullanıcıların ADA DOGE veya XRP gibi başka bir kripto para birimini sarmasına ve ödüller almasına olanak tanıyan fWraps’in yanı sıra jetonların takası, stake edilmesi ve likidite sağlanması için bir FEG Exchange içeren bir projedir.

Gate.io’dan %20 komisyon indirimi ile FEG almak için tıklayın

FEG Token Özellikleri Nelerdir?

FEG token

Son dönemlerde dikkatleri en çok üzerine çeken kripto para birimlerinden biri haline gelen FEG Token, kullanıcılarına birçok özelliği bir arada sunmaktadır. Kullanıcıların FEG ödüllerini takip edebilecekleri bir mobil ve web uygulamasına sahip olan platform, buna ek olarak “en son yenilik” olarak adlandırdığı Smart DeFi’yi de tanıtmaktadır.

Proje yetkililerinin verdiği bilgiye göre FEG’in en büyük özelliği, merkezi olmayan finansmanı (DeFi) daha güvenilir ve verimli hale getiriyor. Buna ek olarak likidite havuzlarına olan ihtiyacı da ortadan kaldırarak daha iyi getiri sağlamayı hedefleyen özelliğe sahiptir.

“Feed Every Gorilla” kelimelerinin kısaltılmış hali olarak kullanıcısının karşısına çıkan FEG, Pan African Sanctuary Alliance (PASA) hayır kurumu ile de ortaklığı bulunan bir projedir. Buna ek olarak her ay topluluk tarafından düzenli olarak 750 dolarlık bağış yapılmaktadır.

FEG Token’ın Kurucuları Kimdir?

FEG’in kurucusu, Twitter’da kendini “Çalışmalarını merkezi olmayan finans (DeFi) altyapısını geliştirmeye yardımcı olan, sayısız yıllık deneyime sahip, gizemli ve son derece güvenilir blockchain uzmanı” olarak tanımlayan FEGrox adlı bir kullanıcı tarafından oluşturuldu.

FEGrox, proje hakkındaki çalışmaları ile ilgili bilgi verirken önemli bir iddiaya da parmak basıyor. Söylediğine göre FEGrox, yalnızca FEG üzerinde çalışıyor ve zamanının %100’ünü FEG Token’ı DeFi’nin yüzü yapmak için odaklanıyor.

FEG Token Avantajları Nelerdir?

Kripto para yatırımcıları, bir projeye girmeden önce projenin kullanıcılarına sağladığı avantajları ve dezavantajları incelerler. Bu anlamda FEG Token’ın avantajları ve dezavantajları da araştırılan bir konudur. İşte projenin kullanıcılarına sunduğu avantajları.

  • FEG yatırımcıları belli bir dönem varlıklarını stake ettiklerinde pasif gelir elde ederler.
  • FEG , bir bankadan kredi alamayan kullanıcılarına olanak sağlayarak topluluktan kredi almayı sunar.
  • Transfer işlemlerinin %0 komisyon ile yapılmasına ek olarak alım-satım işlemlerinde ise sadece %2 komisyon kesilir ve bu kesintinin %1’i işlem sonrasında kullanıcıya iade edilir.

FEG Token Dezavantajları Nelerdir?

Elbette proje değerlendirilmesi yapılırken sadece avantajlarına değil, dezavantajlarına da göz atılması gerekir. FEG’in dezavantajları şunlardır;

  • FEG , Ethereum ağı üzerinden çalıştığı için işlem yükü nedeniyle zaman zaman emirlerin geç işleme girmesine neden olur.
  • Token, iddialı bir proje olmasına rağmen şuan sadece 11 kripto borsasında işlem görmektedir.

FEG Token Geleceği Var mı?

Kripto borsaları bir tokeni listelemeden önce birçok kritere bakarlar. İşlem hacminin yüksek olması, proje geliştiricilerinin kripto ekosisteminde bilinir kişi olmalarına, projenin etkin ve farklı olmasına gibi önemli kriterlere önem verirler. Gate io listelenecek coinler konusunda bu kriterlere uygun olmayan projeleri oylamaya sunmaz.

Diğer kripto borsalarında da durum farksız değil. Bu bağlamda değerlendirildiğinde, Gate.io, Uniswap (V2), PancakeSwap, BKEX gibi borsaların listelediği FEG coin geleceği hakkında “olumlu” düşünmek mümkündür.

Özellikle Gateio’da listelenmesinden sonra değerini katlayan FEG tokenin diğer hatırı sayılır büyük kripto borsalarında da listelenmiş olması, geleceğe dair umut veriyor.

FEG Token Güncel Fiyatı Grafiği

Kripto para alım-satımı yapılmadan önce coinin güncel fiyatı ve grafiğini incelemek gerekir. Uzman yatırımcılar, çeşitli platformlardan token fiyatını değerlendirerek teknik analiz yaparak alım-satım stratejisi belirler.

FEG Token güncel fiyatı, Gate.io borsasında 0.0000000005763$’dan işlem görmektedir. Son 24 saatte (11.11.2022) %11 artış gösteren coinin güncel fiyatını takip etmek için Gate.io web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FEG Token Nereden Alınır?

FEG token, yeni bir proje olmasından dolayı çok fazla borsada yer almamaktadır. Ancak bol sıfırlı coin satın almak isteyenler, iddialı bir proje olan FEG tokeni satın almak için Gate.io, Uniswap (V2), PancakeSwap, BKEX gibi borsalardan satın alabilirler.

Gate borsasından FEG token satın almak için %20 komisyon indirimli hesabınızı buraya tıklayarak oluşturabilirsiniz.

SSS

Fegtoken Projesi Nedir?

FEG token projesi, DeFi (merkeziyetsiz finans) sistemini yeniden tasarlayarak daha verimli kullanım sağlamayı amaçlayan bir kripto para projesidir.

Feg token kaç adet var?

FEG Token’ın 40 Katrilyon FEG coin arzı, toplamda 100 Katrilyon coin arzı bulunmaktadır.

Feg Binance de listelenir mi?

FEG coin, şuan için Gate.io Uniswap (V2), PancakeSwap ve BKEX gibi kripto borsalarında listelenmektedir. Binance’da ne zaman listeleneceği ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

SORUMLULUK REDDİ BEYANI: Sitemizde yer alan kripto borsaları ile herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. Kripto paralar, yüksek risk içerek yatırım araçlarıdır. Sonbilge.Net, uğrayacağınız herhangi bir zararı garanti etmez.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.