Evinize şıklık katacak sıcak renkler

1
405

Evinize şıklık katacak boyalar, duvar boya renklerinden tavan renklerine kadar her yerde kendini gösterecek.

Moda dünyası derken aslında sadece giyim üzerine konuşmamak gerekiyor. Dekorasyon dünyasında yaşanan gelişmeleri de değerlendirmenin mümkün olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu anlamda yeni sezonda duvar renkleri üzerine değişen seçeneklerin varlığından söz etmek mümkündür.

2019 duvar boya renkleri

Yazın sıcaklığında serinleten duvar renkleri

Yazın güneşine uyumlu olan açık renklerle evinizin tasarımını baştan sona değiştirebilirsiniz. Renk uyumlarında seçeneklerin fazla olması, dilediğiniz tasarıma daha rahat kavuşmanızı sağlayacaktır. Sezonun en gözde renklerinden olan deniz mavisi ile salonunuzun renginde bir canlılık katabilirsiniz. Yine yatak odaları için renk seçeneklerinin sunulduğu yeni sezonda en güzel seçenekleri değerlendirerek istediğiniz gibi renklendirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Yeni sezon duvar renkleri arasında değerlendirme yaparken mint yeşilinin de yeni sezon renklerinden biri olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Daha ferah bir görünüm için rengin ihtişamından faydalanabilirsiniz.

2019 duvar boya renkleri

Çocuk odası duvar renkleri

Çocuk odası duvar renkleri bu sezonda birbirinden farklı renk seçenekleri sunuluyor. Boya dünyasında son zamanların en çok reklamlarını yapan markaları incelediğinizde çocuk odası duvar renkleri konusunda güneş sarısı, orange ve bu tonlara ait renklerin ön planda olduğunu görebilirsiniz. Yani her yerin rengârenk olması adına değişik renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Tabi buna göre renklendirilecek tavan boyalarını da unutmamak gerekiyor. Artık eskisi gibi klişe olmuş beyaz renginden daha farklı renklerin de tavan boyaları arasında sunulması daha farklı görünümlerin kazanılması adına oldukça yararlı oluyor.

2019 çocuk odası duvar renkleri

2019 çocuk odası duvar renkleri

Yaz ayları gelmişken evinizde yenilik yapmak istiyorsanız, duvar renkleri konusunu incelemenizi tavsiye ediyoruz. Hoş renkler, farklı detaylar ve dekorasyon dünyasındaki yenilikler sayesinde evinizin canlılığı değişecektir. En güzel renk seçenekleri için sitemizi incelemeye devam edin.

İlginizi Çekebilir  2019 dekorasyon trendleri

2019 çocuk odası duvar renkleri

Tavan Renginiz Ne?

Malum havalar ısındı. Artık yeni duvar renklerini de belirlediğinizi göre tavan renkleri üzerinde durmanın zamanı da geldi geçiyor diyebiliriz. Sezonun en güzel tavan renklerinden oluşan katalogları inceleyerek kendi zevkinize hitap eden renkleri tercih edebilirsiniz. Mavi renginden, daha koyu renklere, açık deniz mavisi renklerinden mercana varıncaya kadar çok fazlasıyla renk seçenekleri yeni sezonda tavan renkleri kategorisinde yerini almış görünüyor.

2019 tavan boya renkleri

Tavanınızda ışıldayan renkler

En güzel seçenekleri daha kolay elde etmeniz için sitemizi güncelleyerek bu anlamda sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Yeni sezonun canlı renkleriyle evinizin renklerini değiştirmek iyi bir fikir olacak. Öncelikle evinizin salonundan başlayabilirsiniz. En çok kullandığınız alanın duvar renkleri kadar tavan renkleri de önemlidir. Mesela açık bir renk seçerek salonun aydınlanması konusunda tercih yapabilirsiniz. Bu anlamda herhalde en iyi seçenek, mint olabilir. Ya da daha farklı renk seçeneği isteyenler için açık turkuaz rengini tercih edebilirsiniz.

2019 tavan boya renkleri

En güzel tavan renkleri

Sezonun canlı olması, boya dünyasında yeni seçeneklerin daha fazlasıyla kendini göstermesini de sağlıyor. Bu yüzden renk konusunu dert etmenize gerek yok. Özellikle yeni ev kuracaklar için oldukça önemli olan evlerin düzeni, öncelikle boyadan başlıyor. Hangi rengi seçmeliyim? Diye düşünenlerden iseniz, sezonda çok fazlasıyla renk seçenekleri sizi bekliyor. Tavan renkleri arasında yer alan trend renklerin açıktan yana devam eden bir moda ile sunulduğunu ifade etmek gerekiyor.

2019 tavan boya renkleri

Yenilenen evlerinizin en güzel renk seçeneklerine sahip olması herhalde daha ferah ortamlarda kalmanızı da sağlayacaktır. Tabi evin en çok dikkat çeken bölümünün tavan olduğunu düşünürseniz, tavan renkleri konusunda daha dikkatli olmanız da gerekecektir.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here