Yaşam

En İyi Kombi Markası İle Her Mevsim Tasarruf Edin

 

Her mevsim de, her evin temel ihtiyacı olan en iyi kombi markası tercih ederken, birçok noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Kaliteli malzemeden üretilmesinin yanı sıra, en zorlu kış şartlarına uyum sağlaması önem taşımaktadır. En iyi kombi markası ile tercihinizi belirlemeniz ve sizlere bu bu konuda  yardımcı olmak için en iyi kombi markası konusunu ele aldık.

En iyi 10 kombi markası Önerileri

en iyi kombi markası

uzun ömürlü ve kaliteli kombi seçimi yaparken, Sizler için en iyi kombi markaları, en iyi kombi markası hangisidir, en iyi kombi hangisidir? Araştırmalarını yaptık ve kaliteli, uygun fiyatlı en iyi kombi markaları bu yazımızda bir araya getirildi. faydalı olmasını dileriz.

1- E.C.A Proteus Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Doğalgaz ve LPG ile kullanım imkânı sunan en iyi kombi markası E.C.A yoğuşmalı kombi ile bu kış Kalorifer Devresi İçin Eko ve Konfor Modu özellikleri içermekte ayrıca, akıllı oda termostatı yardımıyla IOS ve Android uygulamaları ile dilediğin şekilde kontrol altına alabilirsiniz.

Paslanmaz kaliteli çelik malzemesinden üretilmiştir. Akıllı türbin sistemi sayesinde sabit sıcaklıkta su akma imkânı sağlayabilirsiniz. E.C.A yoğuşmalı kombinin otomatik By-Pass sistemi, tesisatı ve kombiyi koruma altına alarak uzun süreli kullanım imkânı sağlamaktadır. En iyi kombi de bulunması gereken, basınçlı sistem ile güneş enerjisi desteğinin sağlanmasıdır. Böylelikle hem güneş enerjisinden istifade edilebilecek, hem de tasarruf sağlayabileceksiniz

Fiyatı: 5.116,50 TL

2- Vaillant Vuw 236/5-3 Ecotec Pro Yoğuşmalı Kombi

vaillant ecotecpro vuw 236 5 3 kombi

Evinizde ve iş yerinizde güvenle ve sıcak bir kış geçirmek için, en iyi yoğuşmalı kombi Vaillant Vur ile sağlayabilirsiniz. Bir kombide bulunması gereken tüm içerik ve sistemlere sahip kaliteli kombidir. Bulunduğunuz ortamın sıcaklığını sağlarken ayrıca %107 kadar yüksek oranda tasarruf kazandırmaktadır.

Paslanmaz kaliteli çelik yapısı sayesinde, yıllarca kullanım imkânı sağlamaktadır. Ortamın sıcaklığını sabit kılmak için, Aqua sensör sabit ile sıcaklıkta su garantisi sağlamaktadır. Bir kombi de bulunması gereken kireç kapanı filtresi özelliğiyle yüksek oranda tasarruf sağlarken, ayrıca uzun ömürlü olmaktadır. Düşük basıncı sayesinde kontrollü ve orantılı çalışmaktadır. dışardaki aşırı donma durumları karşısında yüksek derecede korumalı güvenlik sistemine sahiptir.

Fiyatı: 6.005,09 TL

3- Arçelik Armor 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Fiyatı:. Avrupa birliği mevzuatına uygun olarak tasarlanmış çevre dostu Arçelik yoğuşmalı kombi, sektörün en iyi kombi markası. Mavi renkli dijital göstergeli ekranın sayesinde, gerçek zamanlı sıcaklık değerini yansıtır. Diğer kombilerden farklı olarak aha küçük ebat olarak, özel tasarlanmıştır. Böylece fazla yer kaplama yapmaz. Hatta dolap içine bile alınabilir.

3 Eşanjörlü sistemi sayesinde daha verimli çalışmakta, daha az emisyon üreterek fazlaca yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Çelik Eşanjör ısı iletkenliğini kolayca sağlar. Böylelikle kombininiz uzun senelerce paslanmadan, kireçlenmeden soluksuz bir şekilde kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar. Böylece bakim maliyetini nerdeyse sıfıra düşürmenize yardımcı olur.

Fiyatı: 4.447,14 TL

4- DemirDöküm Nitromix P 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Şu sıralar yoğuşmalı kombi almayı düşünüyorsanız sizin içim önerebileceğimiz en iyi yoğuşmalı kombi markası DemirDöküm Nitromix yoğuşmalı kombi olacaktır. En iyi paslanmaz çelik malzemesinden tasarlanıp üretilmiş olup ayrıca, Premix Eşanjör Sistemi sayesinde en yüksek düzeyde enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Akıllı Isıtma Sistemi, ortamın büyüklüğü ve genişliğine göre kendini ayarlayıp giriş ve çıkış NTC sensörler sağlayarak alev modülasyonu sağlanır. Bundan ötürü yüksek verim ve yüksek yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Dijital Ekran ve Kumanda Paneli bulunan yoğuşmalı kombi, dijital ekrana sahiptir. Dijital ekran sayesinde tesisat ve kullanım suyunun ısı değerlerini, tesisattaki suyun basınç değerini ve hata kodları takip edebilirsiniz.

Fiyatı: 5.296,50 TL

5- Baymak Duo Tec Compact Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Evimizin, iş yerlerimizin temel ihtiyacı olan en iyi yoğuşmalı kombiler sayesinde, ortamın sıcaklığını ideal seviyede tutmak isteriz. Bunun için piyasanın en iyi yoğuşmalı kombi markalarından biri olan Baymak Duo Tec Compact Premix sayesinde kışın en çetin havasını bile sıcacık geçirebilirsiniz. LCD dokunmalı ekranı ile kombinin ayarlarını kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Sensörler sayesinde alev modülasyonu en güvenilir şekilde sağlanmaktadır. Ürüne herhangi bir arızalanma söz konusu olduğunda arıza teşhis sitemi devreye girerek ikazda bulunur. En iyi çelik malzemesinden üretilen paslanmaz çelik plakası sayesinde uzun seneler boyunca kullanım olanağı sağlamaktadır.  En verimli ve ideal sıcaklığı sağlayan baymak kombi,  düşük elektrik tüketimi sağlamaktadır. Ayrıca en sert iklim koşullarına karşı bile direnç göstermektedir.

Fiyatı: 4.857,30 TL

6- Bosch Condense 2500 W 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

bosch condens 2500 w kombi

Yaşadığınız ortamın sıcaklığını en ideal seviyede tutacak en iyi kombi elbette Bosch kombi markası olacaktır. En iyi malzemelerden üretilip tasarlanmış olan Bosch yoğuşmalı kombi, ısı blokları sayesinde diğer kombilere göre daha az yakıt tüketir. Böylece yüksek verim ve yüksek fayda sağlamış olursunuz. Özel olarak tasarlanan ses yalıtım sistemi ile sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Bir kombide aradığınız en önemli özellik mutlaka sabit sıcaklıkta su olacaktır.

Bosch kombi 8 litrelik sıcak su deposuna sahiptir. Musluğu her açtığınızda sabit sıcaklıkta su akacaktır. Böylece sıcak suyun akmasını sağlayana kadar su israfı önlenecektir. Frekans kontrolü pompası sayesinde, daha az enerji tüketimi sağlayarak ısıdan tasarruf sağlayacaktır. En zorlu kış şartlarında bile max verim sağlamaktadır.

Fiyatı: 6.060,56 TL

7- Alarko Seradens Super SRS 24 Tam Yoğuşmalı Kombi 24 KW

Şık ve estetik tasarımıyla özel olarak tasarlanmış Alarko yoğuşmalı kombi markası ile her kış eviniz sıcak, suyunuz da… premiks sistemi ile ideal hava- gaz karışımını sağlayarak yüksek düzeyde enerji ve tasarruf sağlar. En kaliteli çelik malzemeden üretilmiş olup, yıllarca kullanabileceksiniz.

En sert iklim koşullarında bile max. Verim ile çalışmaya elverişlidir. Yoğuşma suyuna karşı dirençli, dayanıklıdır. Ayrıca düşük emisyonla çalışmaktadır. Çevre dostu özel malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca düşük ses sistemi ile çalışarak gürültü kirliliği yaratmamaktadır.

Fiyatı: 7.020,86 TL

8- Viessmann Vitodens 50-W 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Ev ve iş yerlerinin en temel ihtiyacı olan Viessmann yoğuşmalı kombi sayesinde, max tasarruf sağlayarak oda sıcaklığını en ideal seviyede tutabilirsiniz. Kendi alanında en küçük yoğuşmalı kombini olduğundan duvarda fazla yer kaplamamaktadır. Paslanmaz en kaliteli çelik malzemesinden üretilmiştir.

Dijital ekranı sayesinde kolay ayarlanabilir ve kullanılabilme imkânı sağlamaktadır. Isınma ve kullanma suyu en kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. En iyi kombi ürününden beklenilen kullanım sırasında odanın büyüklüğüne bağlı sıcaklık sağlamasıdır. Tamamen çevre dostu kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Fiyatı: 6.251,00 TL

9- Daikin Kombi 24 kW D2CND024

Japon teknolojisiyle evinizde ısınarak yaşamak ister misiniz? En iyi kombi markası ürünlerinden biri olan Daikin Kombi ile hem kış boyunca tasarruf ederek ısının. Yüksek performansı esanjörü sayesinde maksimum verim sağlamaktadır. Düşük sesle çalışarak gürültü kirliliğine neden olmaz.

Ayrıca ömür boyu kullanılabilecek en iyi kombi markasıdır. En kısa sürede sıcaklığı algılayan Sensörler sayesinde hemen ısıtma işlemini sağlamaktadır. Her türlü zorlu iklim şartlarında bile donmaya karşı son derece dayanıklılık göstermektedir.

Fiyatı: 6.984,00 TL

10- Lambert ATTIVO 24 Ln Yoğuşmalı Kombi + Baca (Baymak Servis Güvencesiyle)

En iyi kombi markası ararken, ayrıca en uygun fiyatlı olmasını da arzu ediyorsanız, sizin için önerebileceğimiz Lambert ATTIVO kombi markası sayesinde, her mevsim verim alabileceğiniz bir ürün olacaktır. 24 kw ısıtma kapasitesiyle ortamın büyüklüğüne göre ısı sağlamaktadır.

Yoğuşma teknolojisi sayesinde, maksimum tasarruf sağlamaktadır. Ürünün arızalanması durumunda arıza kodu sayesinde önceden sinyal vermektedir. Sessiz çalışma özelliği sayesinde, gürültü kirliliği yaratmamaktadır. En çetin zorlu kış şartlarında bile, ısıtma ve kullanım suyu esnasında donmaya karşı dirençlidir.

Fiyatı: 3.849,00 TL

 Bunlarda dikkatinizi çekebilir

2021’in En İyi Ütü Modelleri
En İyi Tansiyon Aleti 

 

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sibel Akın

Merhaba ben Sibel Akın. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Kripto paralar, iş fikirleri, sağlık, teknoloji ve yatırım tavsiyeleri alanında edindiğim tecrübelerimiz sizlere www.sonbilge.net üzerinden sunuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu