ref: refs/heads/v3.0
kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

2 Adet Harika Doğru Beslenme Kitabı

2 Adet Harika Doğru Beslenme Kitabı
11.07.2020
210
A+
A-

Doğru beslenme kitabı olarak kaleme alınan akıllı bağırsak ve besin paradoksu kitapları, beslenmenizde size yardımcı olacak kaynak kitaplardır.

Yanlış beslenmenin sadece fazla kiloların değil; pek çok hastalığın da temel nedenleri arasında yer aldığını biliyoruz. Şimdi size bahsedeceğimiz 2 kitap “sağlıklı yaşam kitapları” kategorisinde en çok satan kitaplar. “ Sağlıklı beslenme nasıl olmalı? “, “ sağlıklı beslenmenin vücuda yararları nelerdir? ”, “sağlıklı beslenerek hangi hastalıkların önüne geçebiliriz? “ gibi pek çok soruya “rehber kitaplar ” kategorimizde yer alan bu kitaplarda yanıt bulabileceksiniz. Her ikisi de yıllar süren ciddi araştırmalara ve tecrübelere dayanarak kaleme alınmış yayınlar.

Doğru beslenme kitabı

 1- Doğru Beslenme Kitabı: Besin Paradoksu

Besin Paradoksu

Vücudumuzda yanlış beslenmenin olumsuz etkileri en çok da mide hastalıkları ile kendini gösterir. Siz bilinçli olarak yanlış beslenmeseniz ve  pek çok gıdayı sağlıklı olduğuna inanarak güvenle tüketseniz de ne yazık ki kimi zaman uzmanlar sizinle aynı görüşte olmayabiliyor. Ve bazen en masum sandığınız besinlerin bile vücudumuzda pek çok hastalığa zemin hazırladığının çok geç anlarız.

Siz de beslenme konusunda doğru bildiğiniz yanlışları öğrenerek; hem kendinizi hem de sevdiklerinizi korumak ve doğru beslenmeye adım atarak birçok hastalığınızın seyrini değiştirmek istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız. Özellikle, yanlış beslenmeden kaynaklanan mide şikayetlerinizle nasıl başa çıkabileceğinize ve dahası; kalp hastalıklarından tutun da diyabete kadar pek çok hastalığın doğru beslenme programları ile nasıl hafifletilebileceğine dair bilgileri bu kitapta bulabileceksiniz.

Yılların tecrübesini özenle kaleme alan ve çok etkili bir program olan Besin Paradoksu Programı’nı okuyucularıyla paylaşan Doktor Steven R. Gundry’nin Besin Paradoksu adlı kitabı Yakamoz Yayıncılık’tan çıktı. Okurlarla buluşur buluşmaz son derece rağbet gören bu kitaba sitemizin kalite güvencesi ile sahip olabilir ve indirimli kitaplarımız arasında bulunan bu esere çok daha uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

 2- Doğru Beslenme Kitabı: Akıllı Bağırsak

Akıllı Bağırsak

Dünyaca tanınan ve BBC’de birçok televizyon programı yapmış Doktor Michael Mosley tarafından kaleme alınmış bir kitap Akıllı Bağırsak. İçeriği kadar ismiyle de son derece dikkat çeken Akıllı Bağırsak’ta neler anlatılıyor diye merak edenler için kitaba dair kısaca bilgi verelim isterseniz.

Diyet kitapları birçoğumuzun ilgi alanları arasında. Bu kitapta nasıl kilo vereceğinize dair listeler yer almasa da; bağırsak sağlığınızı koruyarak ve sağlıklı beslenerek kendinize nasıl bir sağlıklı zayıflama programı hazırlayabilirsiniz” sorusuna cevap bulabilirsiniz. Bu kitaptaki bilgileri doğru analiz ettiğinizde ve uygulamaya geçirdiğinizde sağlıklı bir yaşama “merhaba” derken fazla kilolarınızla da sonsuza dek vedalaşabilirsiniz. Doğru beslenme taktiklerini öğrenebileceğiniz bu kitap sayesinde bağırsak sorunlarını çok kolay bir şekilde yenebildiğinizin farkına varacaksınız.

 Neden Akıllı Bağırsak?

 

Bağırsaklar sindirim sisteminin en önemli parçası. İnsan vücudunda “ikinci beyin” olarak nitelendirilen bağırsaklar sadece kilo alıp-verme, sindirim sistemi, bağışıklık sistemi gibi vücudu ayakta tutan dengeleri sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda bireylerin duygu değişikliklerini ve ruh halini de fazlasıyla etkiliyor. 100 milyon nöronun yer aldığı bağırsaklarımızda vücudumuzun tüm işleyişini etkileyebilecek 2 düzinenin üzerinde de hormon salgılanıyor.

 

Bu kitabın asıl gayesi de bağırsaklarımızın önemine dikkat çekmek ve bağırsak sağlığımızı korumak için yapabileceklerimiz konusunda yol göstermek. Son dönemin en çok okunan kitaplarından biri olan “Akıllı Bağırsak”; en çok satan kitapların değişemeyen adresi olan Yakamoz Yayıncılık’ın kalite güvencesi ile okuyucularla buluşuyor. Önerilen doğru beslenme kitapları arasında yer alan akıllı bağırsak ile kendinize çok şey kattığınızı fark edeceksiniz.

Nereden Sipariş Verebilirim?

Gayet akıcı bir dille kaleme alınan kitaplar, yeme-içme alışkanlıklarınızın düzene girmesine yardımcı olacak ve aynı zamanda fazla kilo alma gibi korkularınız da yersizleşmeye başlayacak. Akıllı Bağırsak ve Besin Paradoksu kitaplarını satın alabileceğiniz www.kafkitap.com web sitesini ziyaret ederek güven içinde satın alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir kitap sitesi olarak hizmet veren Kaf Kitap, çocuk gelişimi kitapları, çocuk kitapları, roman ve edebiyat alanında güncel kitap satışı hizmeti sunmaktadır.

Aradığınız kitapları bulabileceğiniz internet sitesi, İnstagram, Facebook sosyal medya hesapları üzerinden satıl yaptığı gibi Türkiye’nin en büyük e-ticaret mağazaları; Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor ve diğer tüm mağazalarda da aktif olarak satış hizmeti sunmaktadır.

Besin Paradoksu Satın Almak İçin Tıklayın.

Akıllı Bağırsak Satın Almak için Tıklayın.

 

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.