ref: refs/heads/v3.0
kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Biorezonans Nedir? En Etkili Biorezonans Terapileri Nelerdir?

Biorezonans Nedir? En Etkili Biorezonans Terapileri Nelerdir?
29.08.2020
525
A+
A-

Biorezonans, insan vücuduna aktardığı frekanslarla maddelerin foton yayılımlarını tedavi etme amacıyla kullanılan bir terapi yöntemidir.

Biorezonans terapisi sayesinde kişiler hiçbir acı ya da rahatsızlık hissetmeden vücudundaki zararlı toksinlerden arınır. Biorezonans birçok bağımlılığa ve rahatsızlığa etki edebilen bir terapi yöntemidir. Peki, biorezonans hangi alanlarda terapi uygular? İşte biorezonans terapisi ve uygulanan terapi yöntemleri…

Biorezonans Terapisi Nedir?

Biorezonans terapisi nedir

Rezonans terapileri, bağımlılık ya da benzer durumlardaki maddelerin elektromanyetik frekansları ters çevrilerek vücutta bulunan zararlı maddelere ait frekans silme işlemine verilen isimdir. Biorezonans terapileri, en rahat ve ağrısız bir şekilde vücuttaki bağımlılık yapıcı zararlı maddelerden kurtulmanızı sağlar ve bağımlısı olduğunuz şeylere karşı yoksunluk hissinizi yok eder. Vücuttaki her bir hücrenin, organ ve dokuların kendine özel salınımları bulunur. Biorezonans terapileri ise vücutta oluşan bu salınımlar elektromanyetik frekansları zararsız titreşimlerle değiştirir. Kişiler, biorezonans terapisinin ardından kendini daha rahat ve daha iyi hissetmeye başlarlar.

İlginizi Çekebilir: Sağlıklı Olmanın Yolları: Nasıl Daha Sağlıklı Olunabilir? [13 Yöntem] (tıklayın)

Biorezonans terapisi esnasında vücut herhangi bir elektrik yüküyle karşı karşıya kalmaz. Terapilerde kullanılan elektrotlar, yalnızca anten hizmeti görür ve böylece kişilerin vücuduna aktarılan titreşimler ile vücut sağlıklı dengesine kavuşarak düzene girer.

Biorezonans terapisi nedir ve nasıl uygulanır

Rezonans terapileriyle birlikte enerji meridyenlerindeki bilgi akışını bozan anormal elektromanyetik frekanslar, vücuttan tamamen silinir ve birbirinden bağımsız halde bulunarak birçok sağlık sorunlarına zemin hazırlayan “patolojik elktromanyetik titreşimler”, kendi ayna görüntülerinin vücuda uygulanmasıyla beraber ortadan kaldırılır. Enerji meridyenlerindeki blokajların biorezonans terapisi ile yok edilmesi, kişinin vücudunda temelden oluşan bir iyileşme etkisi yaratır. Kısaca rezonans terapileri, kişilerde bağımlılık yapan maddelerin çevresine yaydığı frekanslar sayesinde vücuttan silinmesi işlemidir.

İlginizi Çekebilir: D Vitamini Eksikliği Nedir, D Vitamini Hangi Besinlerde Bulunur? (tıklayın)

Biorezonans terapi yöntemi, birbirinin ayna görüntüsü olan ve iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkarak yapılan bir işlemdir. Örneğin, sigara içen bir kişinin terapi öncesinde son içtiği sigarasından örnek alınan frekanslar, cihazda elektronik olarak ters çevrilir ve elektromanyetik dalgalar aracılığıyla yeniden vücuda aktarılır. Bu terapi sayesinde kişinin vücudundaki bağımlılık etkisi yaratan maddelerin frekanslar aracılığıyla silinmesi sağlanır.

Biorezonans Ne Değildir?

rezonans terapi ne değildir

 1. Biorezonans terapisi, herhangi bir elektro terapi yöntemi değildir.
 2. Biorezonans terapisinde kullanılan şey kesinlikle elektrik değildir. Biorezonans terapisi, vücudun kendisinden alınan ya da maddelerin çevrelerine yaydığı ince ultra-fine elktromanyetik titreşimlerden oluşmaktadır.
 3. Biorezonans terapileri hakkında yanlış bilinen bir diğer bilgi ise, manyetik alan tedavisi olduğudur. Bu kesinlikle yanlış bir bilgidir ve biorezonans bir manyetik alan tedavisi değildir.
 4. Biorezonans, biyofizik hakkında en son yapılan buluşları kullanan, bilimsel olarak kanıtlanmış bir terapi metodudur. Bu nedenle terapi işlemlerinde bu işin uzmanı olan kişiler bulunur ve kesinlikle güvenilemez bir tedavi yöntemi değildir.

Rezonans Terapi Şekilleri Nelerdir?

Rezonans terapi şekilleri

Biorezonans terapisi, oldukça fazla ilerlemiş olan hastalıklarda bile hastalığın şiddetinin azalmasında etkili olabilen bir yöntemdir. Terapilerde nelerin başarılı olacağı ya da nelerin başarılı olamayacağı hastalığın ne olduğuna değil, vücutta bulunan enerji meridyenleri üzerindeki baskının tedaviyi engelleyip engellemeyeceğine bağlıdır.

Biorezonans terapilerinde kullanılabilen iki farklı yöntem bulunmaktadır. İlk yöntemde, vücudun kendisinden alınan elektromanyetik bilgilerin kullanımıyla yapılan terapilerdir. Bu terapi yöntemi, kişinin ellerinden, ayaklarından ve hastalığın bulunduğu bölgeden alınan titreşimlerin filtrelenmesi ve patolojik titreşimlerin iyileşmeyi uyarması üzerine kullanılan bir yöntemdir. Tedavinin ne kadar başarılı olacağı enerji meridyenleri sisteminin nasıl bir yük ve baskı altında olduğuna bağlı olan bir durumdur.

Rezonans terapi şekilleri nelerdir

Kısaca biorezonans terapisi, hastalığın gidişatını iyiye doğru yöneltmek ve kişide uzun süreli bir rahatlama hissi yaratma amacı taşır. Örneğin; çok ağrılı geçen hastalıklarda yapılacak patolojik frekans temizliği, kişilerde ağrı yaratan temel problemlerde bir düzelmeyi uyarır ve bu uyarı sonrasında hastaların ağrılarının azalmaya başladığı görülür.

Biorezonans terapilerinde izlenilen bir diğer yol ise, kullanılan elektromanyetik bilginin vücudun haricinde farklı bir kaynaktan alınmasıdır. Bu yöntemde patolojik frekans filtrelemesi yapılmaz. Biorezonans terapisinin öncesinde alınan frekans örneği bazı durumlarda değiştirilmeden, bazı durumlarda ise de tam tersine çevrilerek ellerin ve ayakların üzerinden vücuda uygulanır.

Biorezonans Terapi Sonrasında Verilen Homeopatik Sıvı Nedir?

Homeopatik sıvı nedir

Biorezonans terapi sonrasında kişilere homeopatik sıvı verilir. Bu sıvının içerisinde tuzlu su ve çok az miktarda etil alkol bulunur. Bu sıvının içerisinde nikotin ya da aktif olan herhangi bir madde yer almaz. Homeopatik sıvı, tedavi sırasında kullanılan cihazın içerisinde bulunur ve elektrohomeopati kurallarına göre, frekans yükleme işlevi görür.

Homeopatik sıvı, tedavinin ardından geçen günlerde istek olması ihtimaline karşı kişinin dilinin altına damlatılır. Homeopatik sıvı kişinin isteğine göre alkolsüz hazırlanabilir ya da tedavi olacak kişinin getirdiği şişe suyu kullanılarak da hazırlanabilmektedir. Homeopatik sıvı ihtiyaç duyulmasına göre günde yalnızca 3-4 kez onar damla şeklinde dil altına damlatılır ve 30 saniye gibi bir zaman ağızda tutulmasının ardından yutulması istenir. Bu işlemi yapmadan önce şişe mutlaka çalkalanmalıdır ve şişede bulunan sıvı bitene kadar kullanılmalıdır. Homeopatik sıvının elktronik cihazların hepsinden uzak tutulması da gerekir.

Rezonans Terapi Sonrası Uygulanması Gerekenler

Rezonans terapi sonrası yapılması gerekenler

 1. Bütün bu işlemlerin ardından ilk iki gün alkol ve kahve alınmaması gerekir. Daha sonra ise dilediğiniz gibi her şeyi serbest bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
 2. Tedavinin bitmesinin ardından sigara içme isteği yaratan şeylerden uzak durmamanızı öneririz. Aksine size sigara içme isteği yaratacak olan şeylerin üzerine gitmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bunu yaptığınızda sigaraya olan ihtiyacınızın ve yoksunluğunuzun geçtiğini göreceksiniz. Fakat uygulama sonrasında ilk iki gün bütün bu yerlerden ve sizde sigara içme isteği uyandırabilecek her şeyden uzak durun. Size verilen homeopatik sıvıları kullanın ve günde en az 3 litre su tüketin. Daha sonrasında ise dilediğiniz gibi yaşamaya devam edin. Hatta bu iki günün ardından tedavi gördüğünüz şeyin üzerine özellikle gitmenizi tavsiye ederiz.
 3. Uygulama sonrasında bol bol terleme vücuttaki toksinlerin atılmasına çok yardımcı olur.
 4. Uygulama sonrasında sauna, hamam ve keselenmeyi de öneririz.
 5. Vücudunuzu çok fazla zorlayacak olan fiziksel aktivitelerden de kaçınmalı ve dinlenmelisiniz.
 6. Terapi sonrasında alkol alınmamalı, sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösterilmelidir.
 7. Kişilerin düzenli kullandığı ilaçlar haricindeki ilaç kullanımından uzak durması gerekir.
 8. Biorezonans uygulaması sonrasında ise yapılan detoksun ilk 48 saat yoğun ve zor geçmesi halinde 7 gün boyunca destek seansı alınmalıdır. Tek seans yeterli olsa bile, bünyeye veya kişilerin psikolojik farklılıklarına göre bazı kişiler ek olarak bir biorezonans desteğine de ihtiyaç duyabilir. Biorezonans terapi sonrasında kişinin gösterdiği gelişmeler takip edilmektedir. Bu takip süresince terapi yönteminin kişinin üzerinde nasıl bir etki yarattığı saptanmaya çalışılır.

Rezonans Terapisi ile Saatler İçerisinde Sigara Bağımlılığından Kurtulabilirsiniz!

Biorezonans ile sigara bırakma

Sigarayı saatler içerisinde bırakmak mümkün! Biorezonans terapisi sayesinde bedeninizin nikotin­ yoksunluğu gideriliyor. Sigara bırakma terapilerinden sonra bedeniniz nikotine karşı yoksunluk hissetmez.

Tek Seansta Sigara Bırakılabilir mi?

Rezonans ile sigara bırakma terapisi

Biorezonans terapisi ile sigarayı bırakabilmeniz için yalnızca bir seans yeterli olabiliyor. Biorezonans cihazı ile yapılan terapi ile acı veya rahatsızlık hissi yaşamadan bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Sigara bırakma terapisinin ardından ilk 72 saat kişiler için oldukça önemlidir. Nikotine karşı gösterilen direnç hususunda bu süre oldukça risklidir fakat ilk 72 saatte şiddetli sigara isteğinin oluşması beklenmez.

Sigarayı defalarca bırakmayı denediniz ve başarısız mı oldunuz? Bu sefer öyle olmayacak! Yalnızca birkaç saat içerisinde nikotin bağımlılığınızdan en acısız ve kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Hayatınızı Geri Kazanın: Sigarayı Bırakmanın En Etkili Yolları (tıklayın)

Kişiler terapiye girdikten sonra vücut nikotini unutmaktadır. Biorezonans terapisinin hemen sonrasında geçmişten gelen alışkanlıktan kaynaklı kişi sigara içmek isterse bile vücut sigaranın dumanından rahatsız olacaktır ve kişi sigaradan aldığı keyfi alamamaya başlar. Yapılan terapinin ardından sigaraya karşı kişideki fiziksel istek ve yoksunluk ortadan kalkar ve sigara içmek anlamını tamamen kaybeder.

Biorezonans Terapisi ile Sigara Nasıl Bırakılıyor?

Terapi başlamadan önce kişiden son kez sigara içmesi istenir. Daha sonra içilen küçük cam bir küpün içerisinde söndürülen sigara “silinecek frekans örneği” olarak kullanılır ve bu nedenle de frekans örneği alınacak olan sigara örneği her zaman içtiğiniz sigara markasının aynısı olmalıdır.

Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi Ne Kadar Sürer?

Biorezonans terapisi ne kadar sürer

Biorezonans sigara bırakma terapisi, oldukça kısa bir süre içerisinde sizin nikotine olan bağlılığınızı ortadan kaldırabilir. Terapi yalnızca 45 dakika civarında sürer ve yalnızca tek seans yeterli olur. Fakat ilk 72 saat risklidir, çok şiddetli yoksunluk çekmezsiniz fakat sigaradan kurtulma konusunda olan istikrarınız oldukça mühim olacaktır. Yapılan rezonans terapisinin ardından “üzerine gitme davranışı” sergilenmesi gerekir. Seansın üzerinden 2 gün geçmesinin ardından istek yaratacağını düşündüğünüz şeyleri yapın ve özellikle çok sigara içtiğiniz yerlere gidin. Sigaranın üzerine gittiğinizde sigaraya karşı bir ihtiyaç ve yoksunluk hissetmediğinizi kendiniz göreceksiniz.

İlginizi Çekebilir: Başarılı Olmanın Yolları: Başarı Maratonunda 40 Altın Kural (tıklayın)

Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi Ardından Nasıl Bir Yol İzlenir?

Terapi uygulanan kişi eğer ilk seansta sigarayı bırakamamışsa, bunun nedenleri araştırılır. Bu durum psikolojik ya da sosyal durumlara bağlı olabileceği gibi aynı zamanda rezonans yöntemi, kişi üzerinde etkisiz ya da daha az etkili olmasına bağlı oluşabilir. Böyle bir durumda kişinin ikinci bir terapi seansı alınması önerilir. Sigara bırakmak için kullanılan yöntemler uzun süreli sosyal desteği de bünyesinde barındırmalıdır ve gerektiğinde verilecek psikolojik danışmanlıklarla da desteklenmelidir.

Rezonans terapi sonrasında vücudunuz sigaradan arınmış olsa bile, bilinçaltınızın yeni bir alışkanlığı 21 gün içerisinde yeniden kazanacağını da unutmamalısınız.

Biorezonans Alkol Bırakma Terapisi

Biorezonans alkol bırakma terapisi

Alkol bağımlısısınız ve uzun zamandır alkolü bırakamıyor musunuz? Rezonans terapi ile şimdi alkol bağımlılığından kurtulmak oldukça kolay. Alkol bırakma terapilerinde, bağımlı olan kişilerin kullandığı alkol miktarı otomatik olarak azalıyor ve aktarılan frekans sayesinde kişi alkol bağımlılığından tamamen kurtulabiliyor. Bağımlılığın seviyesine bağlı olarak yapılan rezonans terapisi seansları, alkol bırakma konusunda maximum seviyede etkisini gösterecektir. Rezonans alkol bırakma terapisinde duruma göre bilinen klasik yöntemler de tedaviye dahil edilebilir.

Rezonans ile Alkolü Hayatınızdan Tamamen Çıkarın!

Birçok insanın muzdarip olduğu alkol bağımlılığı, kişilerin ruhsal ve fiziksel yapısını bozarak zamanla gündelik işleri bile yapamaz hale getiriyor. Bu duruma rezonans terapi ile tamamen karşı koyabilirsiniz. Kişilerin alkol bağımlılığından kurtulmasını sağlayan rezonans terapilerinde, bağımlıların psikolojik durumu incelenerek uzun süreli bir izlem sürülmesi gerekir.

İlginizi Çekebilir: Depresyondan Kurtulmanın 20 Yolu (Tıklayın)

Biorezonans Alkol Bırakma Terapisi Kaç Seans Sürer?

Rezonans alkol bırakma terapisi kaç seans sürer

Alkol bağımlısı olan kişilerde kullanılan uygulamalarda, bağımlı olan kişilerin sıklıkla kullandığı alkol cinsi, terapide kullanılan rezonans cihazının içine koyulur ve frekansının gözlemlenmesinin ardından tespitler yapılır. Kişilerde bağımlılık yapmış olan maddelerin tespit edilmesinin ardından o maddeden alınan örnekler dahilinde elektromanyetik titreşimler vücuttan tamamen silinir ve terapiye gelen kişiler alkol bağımlılığından tamamen kurtulur.

Rezonans alkol bırakma terapilerinde 4 gün aralarla yapılan 3 seans genellikle kişilerin alkol bağımlılığından kurtulması için yeterli olan bir süredir. Alkol bırakma terapilerinde görülen etkiler ilk seansla birlikte gözükmeye başlar. Daha çok seans yapılmasının gerekli olup olmadığı, kişilerin gözlemlenmesiyle birlikte tespit edilir.

İlginizi Çekebilir: Gizli Depresyon Geçiren Kişilerin Gösterdiği 10 Belirti (Tıklayın)

Rezonans alkol bırakma terapisinin seansları yapıldıktan sonra kişi alkol isteğinin ve yoksunluğunun kalmadığını bariz bir şekilde fark eder. Fakat kişi yapılan terapinin ardından alkol almaya kalkışırsa, terapi öncesinde kullandığı zamanlardaki zevki ve keyfi alamayacağını ve alkolün kendisinde tüm anlamını yitirdiğini görecektir. Buna rağmen rezonans alkol terapilerinin başarısı kişideki alkol bağımlılığın hangi seviyede olduğuna ve bağımlının aslında neye ihtiyacı olduğuna göre değişiklik gösterebilir.

Biorezonans Alkol Bırakma Terapilerinin Amacı Nedir?

Rezonans alkol bırakma terapilerinin amacı nedir

Rezonans alkol terapilerinin asıl amacı, alkol bağımlılığı bulunan kişilerin alkole olan ihtiyaç ve yoksunluğunu tamamen bitirmektir. Aynı zamanda da rezonans terapilerinin amacı, kişilere bu süreçte zorluk çektirmeden alkolü bıraktırmaya çalışmaktadır. Rezonans terapileri sayesinde alkol ihtiyacınızı tamamen kaybedersiniz ve alkol bağımlılığından kurtulursunuz. Ayrıca bu terapi sayesinde de normalde alkol bırakmaya çalıştığınızdaki yaşadığınız sıkıntı ve zorluklarla yeniden karşılaşmanız gerekmez. Rezonans terapi sonrasında alkolün kokusundan bile rahatsız olup ilk defa karşılaşmış gibi hissettiğiniz zaman siz de oldukça fazla şaşıracaksınız.

İlginizi Çekebilir: Motivasyon Yükseltmenin Yolları: İş Yerinde Motivasyon Yükseltmenin 20 Yolu (Tıklayın)

Biorezonans Alerji Terapisi Nedir?

Biorezonans alerji terapisi

Rezonans terapilerinde, alerjik rahatsızlıkları gözlemleyerek baskı altına alınır ya da tedavi edilir. Kişilerde alerjik organizmada antijen niteliğindeki maddelere karşı tepkiler oluşur. Böyle durumlarda kişiler, rezonans terapileri sayesinde alerjik reaksiyonlardan kurtulabilirler. Biorezonans terapileri sırasında kişilerin bünyesini zorlayan problemlerin neler olduğuna bakılır ve sistemin dengelenmesinin ardından alerji ortadan kalkar.

Biorezonans ile Nasıl Alerjiden Kurtulabilirsiniz?

Rezonans terapi yöntemleri ile günlük hayatınızda sizi oldukça zorlayan alerjik reaksiyonlarınızdan kurtulmanız mümkün olabiliyor. Peki, biorezonans yönteminde alerjiden kurtarmak için neler yapılır? İşte rezonans yöntemiyle alerjiden kurtulma yöntemleri…

 1. Toksik kirlenmeyi önleme
 2. Bozulan bağırsak florasanlarının düzeltilmesi
 3. Alerjenler üzerinden frekans silme
 4. Ruhsal durum desteği

İlginizi Çekebilir: Mutlaka İzlenmesi Gereken İlham Verici 10 Biyografi Filmi (tıklayın)

1-Toksik Kirlenme Terapileri

Rezonans alerji terapilerinde, kişilerin çevresinden alınan madde örnekleri kişinin vücudundaki toksik kirlenmeyi önleme yönünde kullanılır. Kişilerde bulunan toksik maddeler üzerine yapılan biorezonans terapileri ile zararlı maddelere özgü frekanslarla vücuttan temizlenir. Bu işleme ise paternleriyle-enerjetik yolla uyarma adı verilir.

2- Bozulan Bağırsak Florasanlarını Düzeltme Terapisi

Bozulan bağırsak florasanlarını düzeltme terapisinde, kişilerdeki bağırsak yapısı düzeltilir. Bu terapinin amacı, hastaların bağırsaklarındaki bozulmuş frekans paterninin kırılması, probiyotikler ve benzer yollarla bağırsakların bozulan dengesinin tekrardan düzeltilmesini sağlamaktır.

3- Alerjenlerin Üzerinden Frekans Silme İşlemi  

Rezonans, hastalardaki alerjen maddelerin üzerinde oldukça etkili olan bir yöntemdir. Bu yöntem ile kişilerde bulunan alerjenlerin üzerinden frekans silme işlemi yapılabilir ve mümkün olduğu kadar bütünsel yaklaşılarak sadece görünen alerjiler için değil, alerjiye neden olan sebepler de değerlendirilir.

4- Ruhsal Durum Desteği

Her rezonans terapilerde yapılması gereken psikolojik destek, alerji hastaları için de yapılmalıdır. Ruhsal yönden desteklenmeyen rahatsızlıkların devamlılığı pek mümkün olmayabilir çünkü fiziksel semptomlar, ruhsal durumların dışa vurumudur. Bu nedenle rezonans terapilerin tamamı ruhsal yönden de destek verilerek başarıya ulaşabilir.

İlginizi Çekebilir: Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Belgesel Önerisi (Tıklayın)

Biorezonans İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir?

Birçok insan bağımlılık ve daha birçok konuda zorlanıyor ve böyle durumlarda rezonans terapilerine başvuruyorlar. Bilmeyenler için ise Rezonans terapisi hakkında sıkça sorulan soruları cevaplandıracağız.

Biorezonans Terapisinin Maliyeti Ne Kadar?

Biorezonans terapilerin tek seansının maliyeti yalnızca bir aylık sigara bedeline denk geliyor.

Rezonans Terapilerin Yan Etkisi Var mıdır?

Rezonans terapileri, uzun zamandır oldukça yaygın şekilde kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu zamana kadar rezonans terapi konusunda raporlanmış bir yan etki görülmemiştir. Fakat rezonans sonrası vücudun toksinlerden temizlenmeye başladığı evrede kişilerde terleme, bulantı, baş ağrısı, uyuşukluk ve halsizlik gibi sorunların etkili olduğu görülebilir.

Rezonans Terapileri Ne Zamandır Uygulanıyor?

Biorezonans terapi yöntemi, çeşitli hastalıklar üzerinde 25 yıldır kullanımını sürdüren bir yöntemdir. Fakat biorezonans ile sigara tedavileri dünya çapında sadece 4 yıldır kullanılıyor.

Biorezonanstan Sonra Sigaraya Tekrar Başlar mıyım?

Rezonans tedavisinin ardından yeniden sigara kullanımına başlanması durumunda terapi aldığınız merkez ile hemen iletişime geçmelisiniz.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4]
ETİKETLER: , , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.