BİMCell’den Uzaktan Eğitime Destek

0
51

BİMCell’den uzaktan eğitime destek geldi. 23 Mart tarihinden itibaren 31 Mart tarihine kadar geçerli 8GB internet hediyenizi almayı unutmayın.

Tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirus’ün Türkiye’ye bulaşmasından sonra ilk olarak ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin eğitimine bir haftalık bir ara verilmesinden sonra EBA “Eğitim Bilişim Ağı” modeli devreye girdi. Evden öğrenimlerine devam eden öğrenciler için BİMCell de bir kampanya başlattı.

BİMCELL'den Eba'ya destek

EBA Kullanıcılarına özel 8 GB internet hediye eden BİMCell‘in kampanya 23/03/2020 tarihinden 31/03/2020 tarihine kadar geçerli olacak.

BİMCEll’den EBA’ya Destek

Eğitimlerin ne zaman örgün eğitim ile devam edeceğine dair henüz resmi ağızlardan yapılan bir açıklama yok. Uzaktan eğitim ile öğrenimlerine devam eden öğrenciler, EBA web sitesi üzerinden veya TRT kanallarından eğitim videolarını ve materyallerini görebiliyorlar. Geliştirilmiş bir alt yapıya sahip olan ve öğrencilerin ulaşmaları gereken tüm materyallere kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan EBA’ya internet üzerinden giriş yapanlara birçok operatörün destek vermesinden sonra BİMCell de 8GB internet hediye kapmanyasını duyurdu.

 

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]
İlginizi Çekebilir  A101 Aldın Aldın 9-15 Nisan 2020

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here