kripto paralarbitcoinvadeli işlemspot işlemcoinlerresimli sözler

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2
10.01.2020
248
A+
A-

Aşk Tesadüfleri Sever 2010 filminin devamı olan “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filmi, film severlerin merakla beklediği bir seri. Peki, ikinci filminde izleyiciyi neler bekliyor?

Bilen bilir; bu güne kadar çekilmiş en güzel, en romantik ve hüzünlü sonu ile en çok yürek burkan Türk yapımı aşk filmlerinden biridir Aşk Tesadüfleri Sever.

Çok yakında vizyona girme hazırlığında olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 de ilk yapımın üzerinden geçen 9 yılın sonunda seyirci ile buluşacak. Aşk Tesadüfleri Sever 2, ilki kadar tutulur mu bilinmez ama “Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin yönetmeni kim, hangi oyuncular bu yapımda rol aldı, ne zaman vizyona girecek? “ gibi sorular son dönemde sinemaseverler tarafından oldukça merak edilmekte.

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2010

Yönetmenliğini; Sınav, G.O.R.A., 8 Saniye, Vizontele, Yahşi Batı gibi oldukça ses getiren filmlerde de imzasını gördüğümüz Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı Aşk Tesadüfleri Sever; vizyona girdiği 4 Şubat 2011 tarihinden itibaren oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaşmış hatta romantik filmlere ilgi duyan pek çok izleyici tarafından tekrar tekrar izlenmişti. Başrollerini Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür’un oynadığı filmin mutlu sona ulaşamayan öyküsü ile özellikle bayan izleyicileri derinden etkilediği ve en unutulmaz aşk filmleri arasına girmeyi başardığı bir gerçek.

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2 hakkında kısaca

İlkinden tamamen bağımsız bir şekilde kurgulanmış olan Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin konusunda elbette ki yine aşk var. 1960’larda ve günümüzde yaşanan iki farklı aşk öyküsünün konu edildiği filmin yönetmenliğini yine Ömer Faruk Sorak ve eşi İpek Sorak birlikte üstlenmiş. Senaristliğini Nuray Evren Şit’in yazdığı Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin oyuncuları arasında da Yiğit Kirazcı, Nesrin Cavadzade, Aytaç Şaşmaz, Elif Doğan başrollerde olmak üzere Uğur Polat, Erkan Can, Zuhal Olcay, Hülya Gülşen, Levent Can ve Eli Mango gibi isimler yer alıyor. Yapımcılığını Böcek Film ile Hüzzam Film’in ortak şekilde üstlendiği bu duygusal yapıtın dağıtımcılığını ise CGV Mars Dağıtım üstlenmiş durumda. “Aşk Tesadüfleri Sever 2 ne zaman vizyona girecek? “ diye merak edenler için hemen belirtelim; film 31 Ocak 2020 tarihinden itibaren gösterime girecek.

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Seyirci ile buluşan Aşk Tesadüfleri Sever 2 fragmanları şimdiden oldukça ilgi çekti. İlk yapımın başarısı da üzerine eklenince filmle ilgili beklentilerin büyük olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Sinemaseverler tarafından yapılacak yorumları biz de şimdiden merakla bekliyor ve hedeflenen başarıyı yakalamasını diliyoruz.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Fragmanı

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.