2020 Dağınık Topuz Saç Modelleri

0
160

Saç modası da diğer moda konularında olduğu gibi sürekli güncellenen bir konudur. Yeni yılın girmesine az bir zaman kala dağınık topuz modelleri 2020 trendleri de kendini göstermeye başladı.

Farklı bir imaj oluşturmak ve stilinde değişiklik yapmak isteyenler için özel olarak sunduğumuz topuz saç modelleri, hem rahat yapılması bakımından hem de şık bir görünüm vermesi bakımından değerlendirilmesi gereken modellerdir. Moda dünyasından ayrı kalmamak ve istediğiniz gibi bir saç tasarımına sahip olmak için sizlere sunduğumuz bu yazımızı gözden geçirmeye devam edin.

2020 dağınık topuz modelleri

Ev topuzu modelleri

Son yıllarda daha fazla ilgi çekmeye başlayan ve “ev topuzu” olarak da bilinen dağınık topuz modelleri, yeni sezonun en ihtişamlı modelleri ile kendini göstermeye başladı. Yeni sezona daha şık giriş yapmak ve istediğiniz güzelliğe ulaşmak için 2020 ev topuzu modelleri arasından birini seçebilirsiniz.

Ev topuzu modelleri

Kadınların aslında saçlarını toplamaktan sıkıldıkları için evde yaptıkları topuz modelleri, şimdilerde düğünlerin vazgeçilmez modelleri haline geldi. Düğün için saç modeli arayışı içinde olanların bu model üzerinde değerlendirme yapmalarını öneririz. Dağınık topuz saç modelleri, yeni tasarımlarıyla düğünlerde yine en büyük yardımcınız olacak.

Örgü dağınık topuz saç modelleri

Genç kızların en saç tasarımlarında en çok tercih ettikleri modellerden biri de örgü dağınık topuz saç modelleridir. Çiçeklerle desteklenerek daha özenli bir model oluşturmak için tercih edilen bu modelde de yeni sezonda özel seçenekler sunuluyor.

Örgü topuz saç modelleri

Gündelik hayatta da kullanılan ve tercih edilen dağınık topuz modelleri, en büyük özelliğini dağılsa da kendini çok fazla belli ettirmemesidir. Gün boyu rahat etmek isteyenlerin bu modeli tercih etmelerini öneriyoruz.

Kadınların son dönemlerde tercih ettikleri dağınık topuz modelleri, moda tasarımcılarına da ilham kaynağı oldu. Birbirinden farklı modellerde hazırlanan ve son derece şık bir görünüm veren saç modelleri, hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde son derece şık olmanızı sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  2019 Ferace Modelleri

Topuz modeli nasıl olmalıdır?

2020 dağınık topuz saç modelleri, yeni trendleri ile kendini göstermeye başlarken bu konuda nasıl bir seçim yapmak gerektiğini bilmeyenlerin, ne amaçla saç tasarımı yaptıklarını gözden geçirmeleri faydalı olacaktır. Düğün, nişan, kına, söz veya özel toplantılar için saçlarınızda topuz modeli güzelliğini yakalamak istiyorsanız biraz aksesuar ile süsleyebilirsiniz.

Ev topuz modelleri

Ev yaşamı, günlük olarak kadınların işlerinin de üzerine eklenmesi ile biraz zor bir hale gelir. Saçları sürekli taramak da zor ve zahmetli olacağı için bu konuda kadınlara önerimiz, dağıldığında bile kötü bir görünüme neden olmayacak ev topuz modelleri arasından birini seçmeleridir.

Ev topuz modelleri

Dağınık topuz saç modelleri nelerdir?

Aslında evde yaparken gayet güzel duran ama dışarı çıkmak için bir hayli uğraştığınız halde aynı güzelliği elde edemediğiniz dağınık topuz modelleri hakkında bilgi sahibi olursanız daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Her ne kadar dağınık olsa da bu model de kendi arasında farklı stilleri ile kendini gösteriyor. İşte, en çok beğenilen dağınık topuz modelleri

  • Yan dağınık topuz modeli
  • Düşük dağınık topuz modeli
  • Çift örgülü dağınık topuz modeli
  • Hacimli dağınık topuz modeli
  • Döngülü dağınık topuz modeli
  • Kısa saçlılar için topuz modeli

Yan dağınık topuz modeli

Saçların hacmini omuz üzerinden belli ettirmek isteyenlerin dağınık topuz modelleri arasında en çok tercih ettikleri model budur. Özellikle orta ve uzun saçlılara çok yakışan bu modeli yapmak için önce saçlarınızı yan tarafta atkuyruğu yapın daha sonra saçlarınızı burarak dağınık topuz modeli verin.

Yan dağınık topuz modeli

Düşük dağınık topuz modeli

Ensede dağınık topuz modeli, genç kızların en çok sevdiği saç modellerinden biridir. Bunu yapmak için maşa kullanmanızı öneririz. Saçlarınızı maşa ile dalgalandırarak daha şık ve güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  2020 Tunik Modelleri: Şıklığa atılacak en güzel imza

Düşük dağınık topuz modeli

Çift örgülü dağınık topuz

Saçlarınızın hacmini ön plana çıkartmak ve aynı zamanda örgülerinizden vazgeçmemek için uygulayabileceğiniz bu model, gayet alımlı ve şık görünmenize yardımcı olabilecek bir modeldir. Çift taraftan ince saç tutamlarını ördükten sonra saç tutamlarını maşa ile dalgalandırarak çift örgülü dağınık topuz modelini elde edebilirsiniz.

Çift örgülü dağınık topuz

Hacimli dağınık topuz

Topuzunu tutamlara ayırdıktan sonra bu tutamları topuzunuza sabitleyerek daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Son dönemlerin en çok beğenilen topuz modellerinden biri olan bu model ile özel davetlerde daha şık olmanın özgüvenini yakalayabilirsiniz.

Hacimli dağınık topuz

Döngülü dağınık topuz

2020 dağınık topuz modelleri arasında en çok beğenilen modellerden biri de döngülü dağınık topuz modelidir. Bu modele ulaşmak için dalgalı saçlar için köpük kullanmanızı öneririz. Ürünü kullandıktan sonra saçlarınızı burarak son derece şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

Döngülü dağınık topuz

Kısa saçlılar için topuz modeli

Kısa saçlara şekil vermek biraz daha zordur özellikle de dağınık topuz modeli uygulamak daha zordur. Ama sprey kullanarak bu işi daha kolay hale getirebilirsiniz. Biraz uğraştırıcı bir iş olsa da kesinlikle saçlarınızda istediğiniz sonuçları çok rahat bir şekilde yakalayabileceğinizi söylemek istiyoruz.

Kısa saçlılar için topuz modeli

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 1

2020 dağınık topuz modelleri

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 2

2020 dağınık topuz modelleri

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 3

2020 dağınık topuz modelleri

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 4

2020 dağınık topuz modelleri

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 5

2020 dağınık topuz modelleri

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 6

2020 dağınık topuz modelleri

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 7

2020 dağınık topuz modelleri

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 8

2020 dağınık topuz modelleri

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 9

2020 dağınık topuz modelleri

2020’nin en beğenilen dağınık topuz modelleri – 10

2020 dağınık topuz modelleri

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here