2019’un en trend abiye modelleri

1
203

2019’un en trend abiye modelleri, yaz sezonunun sonuna geldiğimiz bugünlerde kendini daha fazla göstermeye başladı. Özellikle abiye firmaları ve tasarımcıların sezon sonunda düzenledikleri kampanyalar, abiyelerde daha fazla bir sayının ortaya çıkmasını sağladı.

Hoş ve şık bir sezonunun sonuna geldiğimiz bugünlerde, tesettür abiye modelleri de bir hayli değişen tasarımları ve modelleri ile moda dünyasının ritmini değiştirmeye başladı bile. Şık tasarımlar, eklenen yeni detaylar derken tesettür abiyeler, bambaşka tasarımlarıyla ilgi çekmeye başladı.

2019 tesettür abiye modelleri

2019 tesettür abiye modelleri

Tesettürlü hanımların daha önceki dönemlerde seçim yapmaları bir hayli zordu. Sektörün muhafazakâr kadınlara yönelik tasarım seçenekleri sunmamaları veya çok az tasarım sunmaları, ihtiyaçlarını karşılamaya yetmiyordu. Ancak 2019 tesettür abiye modelleri konusuna baktığımızda bir hayli seçeneğin bir arada gösterildiğini görebiliyoruz. Bu da zengin bir moda dünyasının oluştuğunu rahatlıkla gözler önüne serebiliyor.

2019 tesettür abiye modelleri

Muhafazakârlar için abiye modelleri

Yeni sezonun en göz alıcı modelleri arasında değerlendirme yaparken bazı modellerin daha fazla göze çarptığını rahatlıkla görebiliyoruz. Özellikle muhafazakârlar için abiye modelleri, değişen modelleri ve tasarımlarıyla özel davetlere katılmak isteyen hanımların en büyük yardımcısı oluyor demekten kendimizi alamıyoruz.

2019 tesettür abiye modelleri

Pınar Şems tesettür abiye modelleri

Tesettür moda dünyasının en yakından bilinen ve genç isimlerinden olan Pınar Şems, yeni sezona özel çok sayıda abiye modeli ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Özenle seçtiği tasarımları, nişan, düğün, kına gecelerine katılırken iddialı olabilecek tesettür abiye modelleri, Pınar Şems farkıyla 2019 yılında yine kendini göstermeye başladı. Seçim yapacaksanız kesinlikle modanın nabzını elinde tutan Pınar Şems tesettür abiye modelleri, incelemeniz gereken seçeneklerden biri olmalıdır.

Pınar Şems tesettür abiye modelleri

 

Minel Aşk tesettür abiye modelleri

Kapalı kadınların özel davetlere katılırken en çok dikkat ettikleri şey, seçtikleri kıyafetin tesettüre uygun olmasıdır. Bu konuda dikkatli olan hanımlar, sezonun en gözde tasarımcılarının modellerini incelerken bir de aradıkları gibi bir model olup olmadığını da inceliyorlar. Minel aşk tesettür abiye modelleri, hem şıklığı ile hem de moda dünyasına uyumluluğu ile en çok dikkatleri üzerine çeken tasarımlardan biridir.

İlginizi Çekebilir  Kış Makyajı Yapmanın Püf Noktaları

Minel Aşk tesettür abiyeler

Yeni sezon tesettür abiye modelleri

Yeni sezonu daha hoş bir şekilde karşılamak ve aranan özelliklere sahip bir abiye modeli bulmak isteyenler için önerilebilecek çok sayıda model var aslında. Ama kendinize en çok yakıştıracağınız bir modeli bulabilmek için biraz daha detaycı olmanız gerektiğini söyleyelim. Yeni sezon tesettür abiyeler konusunda sizlere sunduğumuz görselleri değerlendirerek beklentilerinizi karşılayabilir, en güzel sonuçları elde edebilirsiniz.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here