2019 dekorasyon trendleri

0
235

2019 dekorasyon trendleri ile evinizin her köşesini kolaylıkla süsleyebileceğiniz fikirleri bir araya getirerek sizlere sunduk.

Moda dünyasının aslında her geçen gün daha da farklı boyuta gelmesi, her anlamda değişikliklerin kendini göstermesini de beraberinde getiriyor. Ev modasında da değişimlerin yaşandığı günümüzde, her sezon farklı dekorasyon trendleri ile evini yenilemek isteyenlere ya da evini yeniden kurmak isteyenlere farklı fikirlerin sunulduğunu söylememiz gerekiyor.

2019 dekorasyon trendleri

2019 ev dekorasyonu trendleri de bu anlamda en iyi fikirleri sizlere sunabilecek şekilde değişime uğrayan moda konularından biridir. Evlerin iç tasarımında kullanabileceğiniz avize modelleri, oturma odaları için oturma takımları, evlerin en çok kullanılan alanlarından olan mutfak bölümü için yemek masası modelleri ve daha aklınıza gelebilecek her alanda yeni değişimlerin kendini gösterdiğini kolaylıkla söyleyebiliriz.

2019 dekorasyon trendleri

Yenilikleri takip ederek, evinizi dizmek istediğinizde, en çok başvurduğunuz yerlerden biri de internet siteleridir. Fikir ve alışveriş yapma konusunda en uygun seçeneklerin sunulduğu internet sitelerinde, yeni sezon değişimlerinin ne gibi konular üzerinde olduğunu da kolaylıkla takip edebilirsiniz. 2019 dekorasyon trendleri hakkında da geniş kapsamlı fikirleri elde edebileceğiniz internet siteleri ile daha keyifli bir alışveriş yapma şansını elde etmekle birlikte, en iyi şekilde evinizi dizmenin keyfini de yakalayabilirsiniz.

2019 dekorasyon trendleri

Yeni evlenenler için özellikle birbirinden farklı yatak odası modelleri ile donatılan yeni sezonda, aradığınızdan çok daha fazla seçeneği bir arada yakalayabilirsiniz. Yenilik, farklılık ve stil değişiminde bulunmak isteyenler için yeni sezonun trend dekorasyon modelleri hakkında fikir verdiğimiz sitemizi de inceleyerek en güzel modelleri inceleme şansını elde edebilirsiniz.

Yatak odası trendleri

Yeni sezonda dekorasyon trendleri nelerdir?

Yeni sezonun açılmasıyla birlikte, ev modası konusunda da farklılıkların kendini gösterdiğini söylememiz gerekiyor. Mobilya modelleri, banyo takımları, mutfak modelleri, halı modelleri ve daha aklınıza gelebilecek her konuda yeni sezonun getirdiği değişimleri inceleyerek evinizi tasarlamanın kolaylıklarını yakalayabilirsiniz. Sürekli güncel konularla sizlere sunduğumuz sitemizde, beklediğinizden çok daha fazlasını bulabilir, evinizin düzülmesinde farklı fikirleri ve alternatif seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

2019 dekorasyon trendleri

2019 dekorasyon trendleri adına aradığınızdan çok daha fazlasını bulmak ve elde etmek istediğiniz şıklığı en iyi şekilde yakalamak için, güncel sitemizin yenilenen konularını incelemeye devam edin.

2019 dekorasyon trendleri

Country tarz dekorasyon stili

Evinde yeni değişimlere gitmek isteyenler için en ideal fikirlerin, yeni sezonda Country tarz dekorasyon stillerinin olduğunu söylemek istiyoruz. Özellikle geniş ev tipine sahip olanların bu anlamda çok farklı seçeneklerle değerlendirebilecekleri stiller, göz kamaştırıcı renkleri ve modellerin değişimi ile yeni sezonun en popüler dekorasyon stilleri arasında olacağını bildirmekte fayda vardır.

İlginizi Çekebilir  Dekorasyon modasında yeni trendler

Country tarz dekorasyon stili

2019 dekorasyon modelleri konusunun en çok konuşulan ve en çok rağbet gören konularından biri olan country tarz dekorasyon stili hakkında öğrenmek istediklerinizden çok daha fazlasına yer verdiğimiz sitemizde, beklediğinizin çok daha üstünde yeni model seçenekleri bulabilirsiniz. Pastel dokunuşlarla elde edilen tasarımlar sayesinde, evinize yeni bir görünüm katarak, baştan sona yenilenmenin keyfini yakalayabilirsiniz.

Country tarz dekorasyon stili

Country tarz dekorasyon stilleri

Oturma odasından, çalışma odasına, çocuk odasından yatak odasına varıncaya kadar evinizin her alanında değişimleri kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz yeni sezonda, en trend seçenekler hakkında fikir almak istiyorsanız, şimdiden yeni sezonun en popüler tasarımlarının country tarz dekorasyon stili olduğunu söylemek istiyoruz. Özellikle renk konusunda farklı ve birbirinden değişik modellerin kendini gösterdiği 2019 sezonunda, klasik dekorasyonlardan uzaklaşmak isteyenlerin daha çok tercih edecekleri bir stil olması bekleniyor. Yeni bir dokunuş, farklı bir stil ve yeni baştan tasarlanmış bir iç dizayna sahip olmak isteyenler için önerilerimizle sunduğumuz sitemizde, en trend seçenekleri değerlendirme kolaylıklarını sunuyoruz. Bu da yeni bir tasarım fikrini elde etmek adına oldukça ideal bir seçenek olacaktır.

Country tarz dekorasyon stili

Minimalist tarz dekorasyon stilli

Aslında, küçük ev yoktur, küçültülmüş ev vardır. Nasıl mı? Bir evin metrekaresi ne kadar küçük olursa olsun, uygun bir şekilde döşenip tasarlandığında, yeteri kadar boş alan elde etmek mümkündür. Ya da bir başka anlamda söylemek gerekiyorsa, evinizin daha geniş göstermesini istiyorsanız ve otururken de sıkılmadan evinize hayran bir şekilde bakmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey minimalist tarz dekorasyon stilli konusunda bilgi sahibi olmanızdır.

Minimalist tarz dekorasyon stili

Minimalist, kelime anlamı olarak “Genişletmek” olarak değerlendirilebilir. Evler içinde genellikle daha önceki sezon modalarında kullanılan ağır renkler, evin hacmini dar gösteren perdeler, kullanılan yatak odalarındaki boğucu renkler, evin bir anlamda küçülmesini ya da büyükse bile küçük göstermesine neden oluyordu. Ancak yeni sezonda getirilen yeni bir tarz olan minimalist dekorasyonlar sayesinde, artık eviniz küçük olsa da görünümünde büyük bir ferahlık sağlayabilirsiniz.

Minimalist tarz dekorasyon stili

Yeni sezon minimalist tarz dekorasyon stilli örnekleri

Elbette bir işi yapmadan önce, iş hakkında fikir toplamak, yapan kişilere danışmak en yerinde işlemlerden biri olacaktır. Ev gibi önemli bir alanda da değişiklik yapmadan önce farklı fikirleri değerlendirmek, ev dekorasyonu adına en iyi yöntemlerden olacaktır. Yeni sezonun en gözde ev dekorasyon modellerinden biri olmayı başaran tarz, minimalist tarz dekorasyon stillidir. Bu konuda internet sitelerinde ya da mağazalarda farklı fikirleri değerlendirerek alışverişe karar vermeniz daha isabetli bir karar olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Evinize şıklık katacak sıcak renkler

Minimalist tarz dekorasyon stili

Sitemizde, yeni sezon değişimleri üzerine yaptığımız çalışmalarımızda, evinizin rengini, ferahlığını ve bütün iç dizaynını tek hamlede değiştirecek fikirleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Gözde seçenekler arasında kendini gösteren minimalist tarz dekorasyon stilli konusunda da farklı örneklere yer verdiğimiz sitemiz ile evinizin şeklini başından aşağı değiştirerek, daha sade ve geniş bir eve sahip olmanın keyfini yakalayabilirsiniz.

Minimalist tarz dekorasyon stili

Rüstik tarz dekorasyon stili

Doğal yaşamı sevenler, her tarafta bunu görmek isterler. Psikiyatri uzmanlarının da bir anlamda bu konuda söylediklerini incelediğinizde, ev dekorasyonunda yapılması gereken en önemli şeylerden biri de dekorasyon yaparken iç açacak modelleri tercih etmektir. Daha önceleri belki belgesellerde ya da daha farklı televizyon programlarında rüstik tarz dekorasyon stili hakkında az da olsa bilgi almışsınızdır.

Rüstik tarz dekorasyon stili

Daha çok Avrupa ve Amerika evlerinde kullanılan bu tarz, genel anlamda ahşap kullanılarak elde edilmiş tasarım seçeneklerindendir. Son zamanlarda ülkemizde ve kullanılmayan diğer ülkelerde de rağbet görmeye başlayan bu tarz stiller, ev içi yaşamında daha farklı havanın teneffüs edilmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle de evinde ferahlık isteyenler için önerilebilecek en güzel fikirlerden biridir.

Rüstik tarz dekorasyon stili

Rüstik tarz dekorasyon stili alanında neler var?

Aslında evinizin her alanında bu tarz stili kolaylıkla kullanabilirsiniz. Mesela mutfağınızda değişime girmeye kararlı iseniz ve klasik cam masalardan kurtulmak istiyorsanız, mutfağınıza yeni bir hava katmanın tam zamanı diyebiliriz. Rüstik tarz dekorasyonu, mutfak alanında değerlendirerek farklı bir görünüm kazanmanın keyfini yakalayabilirsiniz. Ya da aynı tasarımı, yatak odasında da değerlendirebilirsiniz. Oldukça hoş bir görünüm elde edebileceğiniz evinizde, rüstik tarz dekorasyon stili ile yaşama renk katmanın keyfini yakalamış olacaksınız. Seçenekler, modeller ve tarzlar konusunda sınırsız seçeneklerin sunulduğu yeni sezonda, en trend seçenekleri takip ederek daha kolay karar verebilirsiniz.

Rüstik tarz dekorasyon stili

Ev dekorasyonu modellerinde sürekli değişimlerin kendini göstermesi, yeni ev kuracaklar adına oldukça ideal fikirlerin elde edilmesini sağlamaktadır. Özelde yatak odaları, genelde tüm ev içerisinde kullanabileceğiniz rüstik tarz dekorasyon stili sayesinde, hem evinizin yeniden tasarlanmasını sağlayacak hem de evinizde farklı bir havanın oluşmasını elde edeceksiniz. Bu da hem modayı takip ettiğinizi gösterecek hem de dekorasyon konusunda yeniliklere açık olduğunuzu ifade edecektir.

İlginizi Çekebilir  2019 Giyinme Odası ve Genç Odası Modelleri

Rüstik tarz dekorasyon stili

Art- deko tarz dekorasyon stili

Moda dünyasının biraz gerilerine giderek, farklı alanda fikirleri verelim. Ne dersiniz? Belki de geçmişin modası ile günümüzün modern çizgileri birleştirildiğinde, ev içi dekorasyonlarda farklılığı elde etmek çok daha rahat olacaktır. Bilenler bilirler! Art deko tarz dekorasyon, I. Dünya savaşından sonra kendini en çok gösteren ve klasik çizgilerin oluşumuyla evlerin içine farklı bir görünüm kazandıran dekorasyon tarzlarından biriydi.

Art- deko tarz dekorasyon stili

Aslında bu tasarım şekli, daha çok zengin insanların evinde kullanılan bir tasarımdı. Yani herkes, istediği şekilde böyle bir tasarımı elde edemiyordu. Maliyet bakımından da oldukça yüksek olan art- deko tarz dekorasyon stili, 1930’lu yıllara gelininceye kadar da kendinden oldukça söz ettiren bir konuydu. Tabi zamanın değişmesi ve moda dünyasının farklılaşmasıyla birlikte bu moda da artık unutulmaya yüz tutar bir hale geldi.

Art- deko tarz dekorasyon stili

Yeniden art- deko tarz dekorasyon stili

Aslında, her zaman söylediğim ve doğruluğunu kanıtladığım konulardan biri moda konusudur. Ne dermişim ben?  “Moda, yeniden keşfedilen bir şey değil, eski yaşam tarzının yeniden şekillendirilmesidir.” Gerçekten de hangi alana bakarsanız bakın, moda ile ucu birbirine değen tüm konularda bunu görebilirsiniz.

Art- deko tarz dekorasyon stili

Art- deko tarz dekorasyon stili de bu anlamda ispata açık bir konudur. 1930’lardan sonra unutulmaya yüz tutan bu tarz stil, şimdilerde modern çizgilerle birleştirilerek yeniden evlerin içinde görülmeye başlandı. Hatta öyle ki; sadece evlerde değil, ofisler, bürolarda, halka açık kafeteryalarda ve daha aklınıza gelebilecek her alanda kendini gösteriyor. Bu da modanın yeni yüzü ile geçmişin çizgilerinin birleştiğini en net şekilde ifade etmeye yetiyor.

Art- deko tarz dekorasyon stili

Peki, yeni sezonda art- deko tarz dekorasyon stili konularında hangi modeller var?

Yeni sezonda birbirinden farklı ve birbirinden ilginç dekorasyon modellerini görmek oldukça basit olan konulardan biridir. Geçmişin esintisi, yeni dönemin değişimi ile bütünleşen dekorasyon konusu, adeta toprak altına gömülen art- deko tarz dekorasyon stili üzerinde farklı modeller sunarak, evlerin görünümünde yeniliklere doğru hızla ilerliyor. Bu anlamda biz de sitemizi güncelleyerek, bu eski modanın yeni hali hakkında fikir veriyoruz. Biz beğendik! Belki siz de beğenirsiniz.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here